Tafeltennissers Limmen/ Heiloo klagen niet over pech Sportief hoogtepunt turnvereniging GTH Amjan Bakker vierde bij EK indoor veteranen op de vijfkamp Judoka's Dojo 't Loo presteren goed op Nederlandse en Noordhollandse kampioenschappen Zilver voor TlOS-turnsters Marlu en Aileen Zeevogels wint derby tegen Egmondia Regionale viscompetitie Limmerpoldercup van start Schaatsen met de Limmer IJsclub Maureen Groefsema pakt weer goud op Nederlandse Kampioenschappen Grote vangsten in het Stet te Limmen Nationale bekerfinale driebanden te&ms in Zuiderduin Egmond Schaakvereniging Vredeburg speelt belangrijke remise tegen Castricum ©g\0 UITKIJKPOST -16 MAART 2005 - PAGINA 10 Uitslagen Bridgeclub Limmen Uitslagen bridgeclub Fumez pas Uitslagen van de Heilooër Bridge Club. Derde Rabo Polderloop 2004/2005 Jasper Henselmans tweede bij kampioenschappen C(DS<$MD HEILOO - Op zaterdag 5 maart von den de Regiokampioenschappen LOS- A plaats in Purmerend. Van gym nastiek- en turnvereniging GTH. uit Heiloo had Manon Oudejans zich hier voor geplaatst, bij niveau Instap. Er stonden die ochtend 37 meisjes aan de start. De deelneemsters kwamen uit alle hoeken van Noord-Holland (van Den Helder tot aan Almere) Er HEILOO/LIMMEN - Soms zit het mee en soms zit het tegen. In de tafeltennis wedstrijd van Be Fair tegen Limmen/Heiloo zat het voor de spelers van L/H nu eens niet bepaald tegen. In Breezand werd een mooie 8-2 overwin ning behaald die echter best wel wat ruim uitgevallen mag heten. Van de eerste zes wedstrijden werden er vijf in drieën gespeeld, vier daarvan gingen naar L/H. Het tekende zich al af in de eerste wedstrijd van Giovanni Bakker tegen de topman van de tegenstanders Ron Jimming.Na een verloren eerste game en een achterstand in de tweede van 20-16 werd toch op eigen service de stand op 20-19 gebracht om vervolgens met een netbal gelijk 20-20 te worden. Die netbal werkte kennelijk nog even door want Giovanni pakte de partij met 22-20 en vervolgens de derde game vrij gemakkelijk. Mark Stoop had daarna erg veel moeite met Peter Zonneveld, maar won toch waarna Henk-Jan den Ouden het eerste eenvoudige winst punt voor zijn rekening nam. Daarna was het in het dubbelspel echter weer kantje boord: 23-21 in de derde game. Vervolgens stond Giovanni in de vijfde wedstrijd weer met drie matchpunten in de derde game achter en toch werd ook deze partij gewonnen: 25-23. Het was dus inmiddels 5-0 toen einde lijk het geluk eens richting Be Fair rolde.Met driemaal minimaal verschil verloor Henk-Jan den Ouden waarna de volgende wedstrijden op wat meer normale manier door L/H/ werden gewonnen. Alleen Mark moest het laat ste punt nog afstaan.De eerste compe titiehelft zit er op en voor L/H ziet het er uitstekend uit. Het tweede team ging naar Grootebroek waar de punten broederlijk met Dito 9 werden ver deeld, Team 3 moest het onderspit del ven tegen Disnierats: 3-7 terwijl in het vierde Sandra v.d.Wall geheel van de griep genezen bleek en alles won, haar team zegevierde daardoor met 7-3 over Typhoon. Team 5 ging met 8-2 tegen Dito ten onder. Zowel het eerste als het tweede jeugdteam zegevierden met 7-3. Het eerste team door drie maal winst van Arjan Barendse. Het kampioen schap komt in zicht. moesten vier onderdelen worden afge werkt: balk, vloer, sprong en brug. Door de intensieve training en deskundige begeleiding van Marjan Kruit en Karin Ruiter, behaalde Manon een verdien stelijke 23e plaats met een punten totaal van 33,10. Op 9 april doet Manon nog mee aan de districtskampioenschappen. Manon en de overige meisjes van de wedstrijd- groep van de selectie van GTH kunnen op zaterdag 19 maart in Beverwijk nog eenmaal hun kunsten laten zien in de derde en laatste rayonwedstrijd. Op woensdagmiddag 16 maart en zater dagochtend 19 maart geven de kleuters een demonstratie van hun kunnen. Deze demonstraties mogen door belangstellenden worden bijgewoond in de gymzaal aan de Burenweg. Dit geldt ook voor de jaarlijkse onderlinge wedstrijden van GTH. Deze worden gehouden op zaterdag 2 april en zater dag 9 april irl de gymzaal aan de Breedelaan/ Slimpad. De wedstrijden beginnen om 09.30 uur en eindigen rond 14.00 uur. Schoolkinderen uit Limmen doen mee aan Elfstedentocht op De Meent LIMMEN - Vrijdag 11 maart mochten 260 kinderen van de groepen 6, 7 en 8 van de Pax Christi school en de Sint Maarten school in Limmen, op uitnodi ging van de Limmer IJsclub een mid dagje schaatsen op Ijsbaan de Meent. Omdat er dit jaar niet op natuurijs geschaatst kon worden verzorgt de Limmer IJsclub traditiegetrouw een schaatsmiddag voor de Limmer jeugd. Met twee bussen werden de kinderen gebracht en weer opgehaald. Bij aan komst kregen zij een stempelkaart, waarop de elf steden vermeld stonden. Na iedere ronde schaatsen kregen ze een stempel, waarmee ze een elfsteden- paspoort verdienden. De meeste deden hun uiterste best om de stempelkaart vol te krijgen. Degene die rondjes schaatsen niet zo leuk vonden, konden lekker schaatsen in de ijshal. Het was een geslaagde middag met enthousiaste kinderen. Als er kinderen zijn, die naar aanleiding van deze middag beter wil len leren schaatsen; vanaf volgend sei zoen (oktober 2005) start de Limmer IJsclub weer met het jeugdschaatsen op zaterdagochtend op De Meent in Alkmaar. Hiervoor dient al tijdig (in het voorjaar) te worden opgegeven. Meer informatie is te verkrijgen bij Paul Mink, tel. 0251-656434. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 9 maart als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. v.d.Eng-Straathof 61.61, 2. v.Bellen-v.BergenHenëgouw 61.05, 3. Min-Valkering 53.02, B-Lijn: 1. Balkenende-Min 57.14, 2. Mooij- Boelhouwer 56.79, 3. v.Baar-Mooij 55.00, C-Lijn: 1. Wagenaar-Roes 60.71, 2.S choonakker-Arends 57.14, 3 .Fam.Hoogland 54.29, D-Lijn: 1. Maas-Brink 53.93, 2. Oosterling- Breeman 53.57, 3. Boom-Verhoeven en Zoontjes-Valkering 51.79, E-Lijn: 1. Fam.Luttikhuizen 58.30, 2. Fam.Kiebert 54.76,3. Zwart-de Graaf 54.17. HEILOO - De uitslagen van 10 maart zijn: Lijn A: 1. M. G. Jacques 65,42; 2. J. Baas P. de Lange 58,33; 3. B. Lind Gini Rosier 56,67; Lijn B: 1. I. H. Krieger 61,25; 2. S. de Jong G. van Poelwijk 53,33; 3. E. Haafkens M. Geels 52,92; Lijn C: 1. R. Kops D. Wegenwijs 59,17; 2. G. Manshanden G. Starink 58,75; 3. A. de Graaf H. van Lith 55,00; Lijn D: 1. A. R. van der Werf 66,25; 2. C. G. Slop 58,33; 3. T. Berkhout A. van Velzen 54,17. HEILOO - Dinsdag 8 Maart: A lijn: I.Huting-Huting. 60,00. 2. Klerk- Stark. 58,33. B lijn: 1. Reuzenaar-Schaaper.62,08.2. Laan-Klop. en fam. Elsman. 58,75. Donderdag 10 Maart: A lijn:l.Smit- Tiel 59,17. 2. Leering-Turk. en Berkman-v.d.Vlies. 57,08. B lijn: 1. Pias-Wijnbeek. 59,58. 2. Leek- v.d.Steen.55,83. C lijn: 1. van Linden- Visser.57,81. 2. Zuurbier-Evers.56,77. D Lijn: 1. fam.Piet. 61,67. 2. Jonker- Vogel. 57,50. HEILOO - In het Zweedse Eskilstuna werden afgelopen week de Europese atletiekkampioenschappen indoor voor veteranen gehouden. Arnjan Bakker van atletiekvereniging Trias uit Heiloo was deelnemer aan de vijfkamp in de categorie 40-45 jaar en met succes. In het veld van zestien deelnemers uit twaalf verschillende landen wist hij uit eindelijk op een prachtige vierde plaats te eindigen. De onverwacht hoge klas sering was te danken aan een heel sta biele meerkamp met enkele uitschie ters naar boven. Zo werd hij bij het kogelstoten derde met 11.08 meter en op de afsluitende 1000 meter klokte Arnjan een persoonlijk record van 2.59.95 wat een tweede plaats oplever de. De andere resultaten waren: 9.75 seconde op de 60 meter horden, 5.47 meter bij het verspringen en 1.64 meter bij het hoogspringen. Dit alles leverde een totaal op van 3247 punten en de vierde plaats in het eindklassement. Zaterdag vond in Amstelveen de regio finale van de crosscompetitie plaats voor de jeugd. De jongens C van Trias zijn er in geslaagd in deze finale in het ploegenklassement als tweede te eindi gen. De ploeg bestond uit Sander Zwaan, Edward Appelman, Leon Duineveld, Eszra Romeijn en Peter Kuin. De ploeg eindigde vlak achter BAV uit Bussum met 45 punten, BAV had 43 punten. De beste Triasser was Sander Zwaan met een 12e plaats. Tot slot was Trias bij de Runnersworld-10 kilometer wegwedstrijd van Hera in Heerhugowaard ook nadrukkelijk aan wezig. Matthijs Kunzel pakte achter Jody Tesselaar (TDR/AV Hera) de tweede plaats net voor Fridthjof Koomen (deze was tevens le veteraaii). Jody Tesselaar liep vanaf kilometer twee onbedreigd naar de winst. Daarachter vochten vier atleten om de tweede positie. Fridthjof Koomen pro beerde door middel van diverse tempo wisselingen de groep uit te dunnen. Mike Tesselaar kon na 5 kilometer niet meer volgen, maar Frank Pitstra en Matthijs Kunzel wel en de beslissing viel uiteindelijk in de eindsprint. Matthijs Kunzel wist deze pas in de laatste 100 meter in zijn voordeel te beslissen. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd er in Drachten de Nederlandse Judo Kampioenschappen onder 17 jaar gehouden. Aan de start negen geplaat ste judoka's van v.d. Kolk. De dag begon slecht, de eerste judoka Shannon Philipsen en tevens grote kanshebber voor een finale plaats. Bleek na de tweede weging nog twee ons te zwaar en mocht niet deelnemen. Op dit moment grootste judotalent van Nederland is de 13 jarige Maureen Groefsema uit Heiloo. Twee weken terug werd zij Nederlands kampioen - 20. Zaterdag maakte ze dus waar dat dit geen toeval was. De eerste ronde won ze met vol punt van J. Goudriaan uit Zuid-Holland, hierna met een mooie opgebouwde armklem C.Goossens uit Zuid-Nederland. En de halve finale was het dan zover tegen de andere het twee jaar oudere talent Glynis Rojot. Zij is Nederlands kampi oen dames en staat volgende week op de Bigg Bosse Dutch Open. Was het twee weken terug geluk of is Groefsema echt zo goed? Royot wist direct in de partij al niet wat ze ermee aan moest en liep een straf op. Nog geen twee tellen later zette Groefsema een sod-tsure-komi-goshi (schouder worp) in en weer belande Royot vol op haar rug. In de finale trof ze nog een ander sterk talent J. Wichers uit Noord- Nederland maar ook deze werd vak kundig met Twee yuko's en een koka gewonnen. Zo behaalde Maureen de dubbel. En zelfs zit er over een maand nog de Nederlandse kampioenschap - 15 voor haar in. Ook Barry de Boer wist voor het eerst de Nederlandse titel te behalen. Ook Barry is nog vrij jong met zijn 14 jaar, maar wel een beer van een jongen. In het pusgewicht 90+ won hij zijn eerste partij binnen 10 seconden van S. Lotgerink uit Oost-Nederland. Ook de tweede wedstrijd ging gemak kelijk. In de laatste finale van de dag moest Barry het opnemen tegen K. Simons uit Zuid-Nederland. Hij wist twee yuko's scoren en was dik de beste in de finale. Neal v.d. Kamer maakte één foutje en dat koste hem waar schijnlijk de titel. Wel behaalde hij keu rig de derde plaats, die helaas niet meer gespeeld hoefde te worden tegen club genoot Florian v.d. Wiel. Florian liep een oogblessure op tijdens de halve finales. Kelly Peereboom gaf helaas tien seconden voor het einde haar derde plaats uit handen. AKERSLOOT - Zondag 20 maart is de derde loop (van vier) van de traditione le Rabo Polderloop. De vier en acht kilometer gaan nu volledig door het dorp en langs het meer onder andere over het nieuwe pad langs het water. Voor de 14 kilometer maken de lopers een extra lus door de polder. De exacte afstanden van het parcours zijn respec tievelijk 3.965, 7.930 en 14.140 meter. De reacties na de eerste twee lopen in oktober en november waren louter positief. Een mooie gevarieerde route die de lopers ook gedeeltelijk over onverharde (schelpen)paden voert. De laatste loop zal worden gehouden op 24 april. De start is telkens om 10.30 uur vanaf het handbalcomplex aan de Boschweg te Akersloot en inschrijven kan daar vanaf 9.00 uur. De kosten zijn 1,50 voor de jeugd tot en met 15 jaar en 2,- daarboven. In de verschillende categorieën zijn er prijzen. Voor infor matie: Mirjam Kerssens 0251-310141. Uitslag tweede openingswedstrijd HSV Kennemerland LIMMEN - Voor de tweede openings wedstrijd werd afgereisd naar Limmen alwaar gevist ging worden aan het Stet. Een water dat vaak garant staat voor geweldige vangsten, de verwachtingen waren dan ook hoog gespannen. Er was deze ochtend sprake van heerlijk vis- weer en alras bleek geweldige vang sten. Iedereen zat volop vis te vangen. Soms viel de vangst stil door de aanwe zigheid van veel snoek. Menig keer werd de gevangen vis voordat hij was geland aangevallen door een snoek. Bij weging bleek dat Nico Schouws in het midden van het parcours door het van gen van veel voorns, zo'n tweehonderd stuks en 8.200 gram zijn vak en de wed strijd wist te winnen. In het andere vak was het Harrij van Dessel die geen tijd had voor koffie, hij ving ruim meer dan tweehonderd vissen met een gewicht van 7.450 gram. Alle deelnemers vin gen meer dan 100 stuks zodat het Stet zijn faam als goed wedstrijd water in de winter weer ten volle heeft bewezen. Uitslag tweede openingswedstrijd voorjaars-mini-competitie HSV Kennemerland: Vak A 1. Nico Schouws 8.200 gram, 2. Teun Kanon 7.300 gram en 3. Michiel Kraay 4.950 gram Vak B 1. Harrij van Dessel 7.450 gram, 2. Sjaak Veldt 7.300 gram en 3. Hendrik delbrugge 4.825 gram. LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden acht turnsters van gymnastiekvereniging TIOS uit Limmen mee met de tweede LOS B wedstrijd in Noord-Scharwoude. In de eerste wedstrijd was er meteen al een succesje voor trainsters Samantha Droog en Caroline Welboren. Marlu van der Linden, die vorige wedstrijd derde was geworden, wist nu de zilveren medaille te veroveren. Haar hoogste cij fer, een 9.00, kreeg ze bij de sprong. De brug werd gewaardeerd met een 8.95, balk een 8.50 en vloer een 8.55. Totaal 35.00 punten, een tweede plaats. In dezelfde categorie deden ook Daniëlle Dam, Bianca Castricum en Maaike Talsma mee. Daniëlle liet een mooie brugoefening zien (8.70) en werd negen de. Eén plaatsje lager eindigde Bianca, ook zij behaalde op de brug haar hoog ste score (8.50). Maaike had heel veel pech bij haar nieuwe sprong, die helaas mislukte. Hierdoor moest zij genoegen nemen met een veertiende plaats. Aan de andere kant van de zaal turnden Sanne Pepping en Joyce Mous. Joyce turnde een prachtige brugoefening die helaas wat laag gewaardeerd werd (8.95). Bij de vloer turnde zij een niveau hoger en werd beloond met een 9.00. Het eindresultaat was een zesde plaats in het klassement, toch weer één plaats je hoger dan de eerste wedstrijd. Sanne had pech op de brug en belandde op de vijftiende plaats. Een wedstrijd later mocht er weer een TlOS-turnster op het podium plaats nemen. In dit geval ging het om Aileen Boersen. Aileen turnde een hele mooie brugoefe ning (9.60). Bij sprong voerde ze een nieuw onderdeel uit en dat leverde haar een hoog cijfer op (9.00). Met in totaal 35.70 punten mocht zij de zilveren plak in ontvangst nemen. Manon Min turnde tegelijk met Aileen. Ook zij voerde haar nieuwe sprongonderdeel goed uit en werd beloond met een 9.00. Helaas voer de ze haar vloeroefening te snel uit waardoor er wat foutjes inzaten. Hierdoor kwam zij op de vierde plaats terecht wat toch een stijging van zes plaatsen betekent in vergelijking tot de eerste wedstrijd. De meisjes komen regionaal nog één keer in actie en dat is op 16 april in sporthal d'Enterij in Limmen. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd in Drachten het NK gehouden voor judo ka's onder de 17 jaar. Karen Stevenson(-44) en Ivan Sindhunata(- 81) wisten zich hiervoor twee weken geleden te plaatsen door eerste en tweede te worden bij de Noord- Hollandse kampioenschappen. Ondanks een zware loting wist Karen haar eerste wedstrijd met wazari te winnen. De daaropvolgende wedstrijd stond ze tegen de nummer 3 van de Europese kampioenschappen -40kg. Het begin van de partij ging gelijk op, maar na anderhalve minuut belandde Karen in een houdgreep waardoor ze de wed strijd verloor. Na een verliespartij krijg je een herkansing in de verliezersronde. Als je ook hier een keer verliest dan is het kampioenschap voorbij. In deze verliezersronde wist Karen met een schouderworp twee keer wazari te sco ren en won hiermee de wedstrijd. De vierde wedstrijd werd helaas weer ver loren. Ze eindigde hiermee als zevende en kan met haar elf jaar nog een aantal jaren meedoen om een plaats op het erepodium te veroveren. Ivan Sindhunata verloor zijn eerste wed strijd. In de verliezersronde wist hij zijn wedstrijd met een houdgreep te win nen. Daarna kwam hij de tegenstander van de eerste wedstrijd weer tegen. Lange tijd ging de partij gelijk op maar werd uiteindelijk toch in het nadeel van Ivan beslist. Ook hij eindigde hiermee als zevende. Coach Sander Groefsema kon zondag niet bijkomen van het NK maar maak te zich in Beverwijk op voor de Noordhollandse kampioenschappen voor B-pupillen (geboren 1994/1995). Jasper Henselmans en Maarten de Haan (beiden gewichtsklasse -42kg) hadden zich hiervoor geplaatst door vorige week bij de eerste vijf te eindi gen in de voorrondes. Maarten de Haan startte goed en won zijn eerste wedstrijd met een houd greep. De volgende partij tegen een sterke tegenstander ging helaas verlo ren. Hij plaatste zich jammer genoeg niet voor de kruisfinales. Ook Jasper ging goed van start door zijn eerste wedstrijd te winnen met een houd greep. De volgende wedstrijd werd gewonnen met een beenworp. Zijn derde wedstrijd won hij door zijn tegenstander op de rug te werpen met een schitterende uchi-mata. Hierdoor plaatste hij zich voor de kruisfinales. In de kruisfinales scoorde hij ippon (vol punt) met een harai-goshi.Toen verloor hij in een spannende partij in de laatste 10 seconden. Hij moest door naar de verliezersronde en won daar meteen weer met een houdgreep. De daarop volgende wedstrijd werd in het voor deel van Jasper beslist doordat zijn tegenstander een straf kreeg. In de laat ste wedstrijd om de tweede plaats wist hij eenvoudig te winnen en keerde met een fraaie 'zilveren' beker huiswaarts. 'S' EGMOND AAN ZEE - Egmondia en Zeevogels hebben het talrijke publiek een spannende middag geboden. Hoewel de Hoevers het beste van het spel hadden, gaven de Derpers tot het laatste fluitsignaal van de scheidsrech ter uitstekend partij. Heel lang mocht Egmondia hopen op een punt of meer. Een vrije trap van René Hopman was, achteraf gezien, voldoende voor Zeevogels om de drie punten te pak ken. Door deze kleine overwinning is Zeevogels nu eigenaar van de eerste periodetitel geworden. Dit geeft de ploeg van trainer Johan van Heel recht op deelname aan de nacompetitie. De oefenmeester liet gelijk weten erg blij te zien, maar dat het kampioenschap aan het einde van het seizoen nog steeds het grote doel is. Egmondia heeft heel andere dingen aan het hoofd. Trainer Martin Rood en zijn mannen zullen alle zeilen bij moeten zetten om het degradatiespook te ont lopen. De uitgangspunten voor de ontmoe ting tussen Egmondia en Zeevogels ontliepen elkaar nogal. De thuisclub zou onmiddellijk voor een gelijkspel tekenen en blij zijn met één punt in de strijd tegen degradatie. De bezoekers willen graag kampioen worden en moesten drie punten meenemen naar de Hoef. Als bonus zou dit betekenen dat de eerste periodetitel ook nog eens werd binnengehaald. Zeevogels nam vanaf het beginsignaal het initiatief. Doelman Baart bleef een echte sta in de Weg. Frank Jong (2x) en Niels Eijlander konden de uitstekende goa lie niet passeren in kansrijke positie. Na de rust ging het tempo omhoog en daalde het spelniveau. De spanning was om te snijden. Zeevogels bleef op jacht naar die ene beslissende goal en Egmondia kreeg al meer geloof in een goed resultaat. De thuisclub slaat con sequent het middenveld over en hoopt dat één van die lange ballen een keer goed valt of dat de tegenstander in de fout gaat. Bijna had die strijdwijze resultaat. Simon Genet kreeg na een afgeslagen aanval de bal plotseling voor de voeten. Zijn uithaal kwam via de vingertoppen van Jacco Walta op de lat. Zeevogels zou alsnog toeslaan. Tien minuten voor tijd kregen de wit- hemden op de rand van het straf schopgebied en recht voor het doel een vrije trap. René Hopman nam een lange aanloop en liet de bal als een raket van zijn schoen vertrekken. Zelfs Peter Baart had geen tijd om zijn handen uit te steken. De bal kwam, via de achterstaander van het doel, even snel uit het net als dat hij er ingekomen was. De scheidsrechter lette weer goed op en wees naar de middenstip: 0-1. Egmondia zette nog wel aan voor een eindoffensief, maar tot scoren kwamen de blauwhemden niet. Zondag speelt Zeevogels tegen Wieringerwaard. EGMOND - Van woensdag 23 maart tot en met zaterdag 26 maart zal voor de negende maal de Nationale Bekerfinale Driebanden Teams worden gespeeld. Na het succes van de afge lopen twee jaar wederom in het Zuiderduin Hotel te Egmond aan Zee. Na de vele kwalificatiewedstrijden (178 teams) die in het land gespeeld zijn, hebben 8 teams zich geplaatst. Op don derdag 25 maart zal s'morgens om 10.00 uur een jeugdclinic plaatsvinden met medewerking van Dick Jaspers, Marco Zanetti, Torbjörn Blomdahl en Eddy Leppens. Zij zullen 20 jeugdbil- jarters de fijne kneepjes trachten bij te brengen. Deze dag zal als jeugddag worden gekenmerkt en jeugd tot 18 jaar heeft toegang voor 2,50 (dag- kaart).Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, 1931 VL Egmond aan Zee, Tel: 072- 7502000. REGIO - De leden van de hengelsport verenigingen van Limmen, Akersloot, Heiloo en Castricum kunnen ook dit jaar weer deelnemen aan de regionale competitie De Limmerpoldercup. De competitie start zondag, 20 maart met een wedstrijd op stuks in het Stet te Limmen. Verzamelen om 8.15 uur aan het Haventje te Limmen, alwaar de plaatsloting geschiedt. Er wordt gevist van 9 tot 11 uur. Er zijn dagprijzen te verdienen, er wordt gevist in vakken en de hengelkeuze is vrij. Inleg is 3,- per wedstrijd. Aas is vrij met uitzondering van gekleurde maden en muggenlarven (beiden zijn per 2005 voor alle wedstrij den in Nederland verboden.).De opzet ten opzichte van voorgaande jaren is iets gewijzigd. Dit jaar zijn er zeven wedstrijden die meetellen voor het eindklassement. Om in dit klassement een plaats te krijgen dient u minimaal vier uitslagen te behalen. De serie bestaat uit twee wedstrijden van twee uur op aantal, waarbij elke gevangen vis 100 punten waard is. Verder twee gewichtswedstrijden, waarbij na drie uur vissen de vangst gewogen wordt en elke gram een punt is. Van de oude opzet zijn er nog drie wedstrijden over met een gecombineerd klassement, waarbij de vissen voor 50 punten tellen en het vanggewicht er nog bijgeteld wordt. Deze wedstrijden duren twee uur. De geselecteerde viswateren zijn gericht op de betreffende klassemen ten. Het is dus zowel voor de recreatie ve visser, de torrenpikker, de gespecia liseerde wedstrijdvisser als voor de jager op groot wild een aantrekkelijke competitie. Doordat alle binnen de witvisserij gebruikte technieken zijn toegestaan, kan zowel de vaste stok visser als de matchhengelaar als de korvenmepper zijn geluk beproeven.Aan het eind van de competitie is er een prijsuitreiking met een vrije wedstrijd en verloting. Opgeven voor de wedstrijden doet u bij de contactpersoon van uw vereniging. Voor De Sander-Akersloot is dat Han Duin, tel.0251-311798, voor DVW- Heiloo bij Jan Walta, tel. 072-5063111, Limmen bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 en voor Castricum bij Co Duinmeijer, tel. 0251-658999. De inschrijving sluit op vrijdagavond 20.00 uur. Meer informatie kunt u vinden op www.hsvlimmen.nl of de site van de Sander, www.desander.tk. Verder dient vermeld te worden dat alle deelnemers een visakte en hun verenigingsvergun ning moeten bezitten (dit geldt overi gens voor alle sportvissers van 15 jaar en ouder) en dat er bij de wedstrijden in april en mei geen wormen mogen worden gebruikt. CASTRICUM - Vrijdag 11 maart speelde SV Vredeburg ronde 20 van de interne competitie. Ook was de belang rijke bondswedstrijd tegen Castricum 3. Vredeburg staat samen met Lasker uit Uitgeest onderaan en moest met nog twee ronden te gaan punten ver dienen om degradatie te ontlopen. Dankzij een snelle overwinning van G. Hafkamp stond het al snel 1-0, maar daarna ging het mis. M. Weigraven speelde te optimistisch en verloor en even daarna verloor ook E. Stolp in goede stand volkomen onnodig zijn dame en dus zijn partij. B. Stolp had geen goed antwoord op het defensieve spel van zijn tegenstander en kwam een toren achter te staan en ook K. Kramer was zichzelf niet en gaf de partij onge concentreerd uit handen waarna de stand 1-4 was, Gelukkig hield R. vd Storm zijn hoofd koel en haalde het volle punt binnen en in het laatste kwartier liet H. Ebels zijn snelschaak techniek zien en won door de klok. De teamuitslag lag daarmee in handen van J. Admiraal aan bord 1, die weliswaar twee pionnen meer had, maar net als zijn tegenstander in hevige tijdnood zat, Admiraal haalde gelukkig het laat ste punt voor de poorten van de hel weg door razendsnel maar secuur de tegenstander door de klok te jagen. Met 4-4 doet Vredeburg weer helemaal mee, omdat Lasker verloor. In Groep A stijgt B.van Diermen naar de 8e plaats door verdiend te winnen van D. Aafjes. M. Wester leek goed te staan tegen J. de Graaf, maar de rekenaar de Graaf had dieper nagedacht en kwam beter uit het middenspel, waarna het eindspel niet moeilijk meer was. Uitslagen: Groep A. R. Termes-J. Levering 0-1, H. Levering-M. Voorwalt 1-0, C. Dinkla-R. Rommel 0-1, D. Aafjes-B. van Diermen 0-1, K. Aafjes- B. Blekemolen 0-1, G. de Graaf-T. Al 1- 0, P. Zwart-M. Krom 1-0, M. van Rees- M. Kos 0-1, M. van Buuren-M. Hendriks 1-0, T. Witkamp-W. Mijnsbergen remise, N. Pepping-T. Castelein 1-0, S. Sofan-J. Limmen 0-1, M. Koot-T. Beentjes 0-1, P. vd Heijdt- M. Sturk remise, J. de Graaf-M. Wester 1-0 Groep B. Bert Hollander-Allard de Vries 0-1, Hidde Ebels-Dylan de Vries 0-1, Jeffrey vd Wagen-Alex Termes 0-1, Karei Voorwalt-Thomas Voorwalt remise, Jort Min-Bart Pepping 1- 0,Ozair Dahi-Joep van Zanten 1-0, Steven Boon-Irene Klaver 0-1, Tom Beentjes-Floris-Jan van Zanten 0-1, Loek Admiraal-Remi Aafjes 1-0.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10