I Generaties komen dichterbij elkaar in een wervelende show Eerste cd en videoclip succesvol Kuyper Blom edri Zondag aanstaande open van 10.00 -17.00 uur! vandersteen f - i i eli m Ikoopsesi E2B9. HOPMAN PE L L A Dé Hyi$i$heek winkel KARWEI i A it WEI Waarschuwing voor insluiper(s) 21/22/23/24 april van €750 tot wel 2000 Koopzondag fekkenz Heilooer band Ultrawave te zien op The Box t BORDEN ..,.1(072)5351000 1 DRIEDAAGSE umu Stationsweg 102, 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 funda Kijk voor het actuele aanbod op: kuyp6rblOm.COm Gepaneerde schnitzels M 50 Keurslagerij Kees Burger Appeltaart 00 Rozijnenbollen 00 Duivelsbroodje 4 50 Bakkerij Kees Zoon mhm NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Winkelhof 't Loo Bij de Uitkijkpost vindt u een folder vol aanbiedingen geldig opj 21, 22 en 23 april, MAKELAARS ERA Uw huis als videopresentatie fS? op internet Omdat ieder Financieringsspecialisten aanwezig: u bent direct op de hoogte van uw financiële mogelijkheden. Industrieterrein De Oude Werf te Heiloo Winnaars kleurwedstrijd bijlage Zondag 24 apnl bij Intratuin Heiloo VAN DER 4 stuks Bij aankoop van 150 gram TONIJNSALADE GRATIS 100 gram BEENHAMSALADE Ontbijtspek 100 gram 0« Zeeuws spek 100 gram.1 Gegrilde filetrollade 5 89 59 Nu 5 stuksM&. \J</ O/ll «54UÓOfcjrv Redactie, acquisitie en administratie: De Hoefsmid 5-1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 533 01 75 Telefax: 072 533 56 44 e-mail redactie: redactie@uitkijkpost.nl e-mail advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl Openingstijden kantoor: ma t/m do: 8.00 - 17.30 uur/ vrijdag 8.00 - 14.30 uur. Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 0226 331020 (Rodi verspreiding bv) 20 APRIL 2005 - 70e JAARGANG NO. 16 ■HM WÊÊÊÊM ït+ftil Ook op internet Heb je everi voor mij? de Fifty Singers zongen het, en alle basisschoolleerlingen zongen uit volle borst mee tijdens de GerenatieMix, die vrijdag werd gehouden in de Beun. (foto: Joop Zwart) HEILOO - Door de Stichting Ouderenwerk Heiloo is in de afgelopen maanden een lofwaardig initiatief genomen dat aanvankelijk de onuit sprekelijke naam Tntergenerationeel Project' kreeg. De bedoeling was om jongeren en ouderen met elkaar in con tact te brengen, door middel van elkaar iets te laten zien van wat men zelf leuk vindt en waar men trots op kan zijn. Onder de naam 'GeneratieMix' is deze doelstelling vervolgens uitgewerkt, met hoogtepunt een klinkende presenta tie, die vrijdagmorgen 15 april in thea ter De Beun plaats vond. Het was al heel vroeg een drukte van belang in De Beun. Kinderen uit de groepen 6,7 en 8 van een vijftal basis scholen uit Heiloo vormden de ene tak van de GeneratieMix, enkele activi- teitsgroepen uit het Ouderenwerk waren hun tegenhangers. De aankondi gingen van de verschillende onderde len werd verzorgd door 'opa' Wim Jansen en zijn kleindochter Gaby in een ongedwongen dialoog. Tussen de coulissen werd een helpende hand geboden door Marlise Mantel, die ook betrokken was bij de voorbereidingen op de scholen en de technische hulp van Jack Groot en Hugo Vastbinder bleek van essentieel belang voor licht, beeld en geluid. De openingsrap door groep 7b van de Paulusschool zette gelijk de toon, en de bijbehorende breakdansers oogstten luid applaus. Als mooi contrast speelde Frits Sandkuyl vervolgens 'Luit en dui delijk', waarmee zowel zijn instrument als zijn heldere uiteenzetting werden getypeerd. Om van de verstilde klassie ke muziek niet te spreken. De volle zaal kinderen luisterde aandachtig en hield dat. overigens de hele morgen voorbeeldig vol. Groep 7a van de Paulusschool had iets heel origineels bedacht. Uit een 'ontdekkingsreis' op de zolder van hun grootouders kwam een leuke voorstelling te voorschijn over de tijd van de VOC, gespeeld door alle leerlingen en daarmee leerde het publiek ook nog wat over die periode uit de Gouden Eeuw. De Heilooër Operettevereniging bracht met twee van haar vrouwelijke leden in het 'Kattenduet' van Rossini een prachtige uitvoering, zowel muzikaal als qua aan kleding. Het was voor eeil zaal met kin deren een gericht schot in de roos. Bleek ook uit het applaus. Groep 7 van de CBS De Duif speelde een kort toneelstukje 'De reünie', en liep daar mee vast vooruit op de komende twin tig jaar. Herkenning in de zaal vormde een deel van hun beloning. De bijdrage van harminieorkest Caecilia bleek een ongekende verras sing: Nico Bakker kwam in zijn eentje met zijn kleine klarinet-koffertje en vertelde uitvoerig over zijn instrument terwijl hij het in elkaar zette. Hopelijk zullen er onder de jongeren een aantal geprikkeld zijn om ook een instrument te gaan bespelen bij de harmonie. Op de vraag van Nico wie er al een instru ment bespeelde, gingen alvast een hoopgevend aantal vingers omhoog. Lees vervolg op pagina 2 HEILOO - De recensies liegen er niet om: 'De muziek is lekker strak, lekke re baspartijen, kortom: smooth to the bone. De combinatie van elektronica met rock en funk invloeden zorgt wel voor een spannend geheel', volgens 'Verse Noten'. Verder schrijft Muzzy.nl: 'Funk, jazzrock, rock, dance, pop, noise, techno, metal en new wave. Het zit allemaal in de grote spring vorm waarmee de groep uit Alkmaar de composities bakt.' Een eigenzinnig geluid, goede en goed gespeelde num mers en bandleden met kwaliteit op hun instrumenten, zijn tevens uitspra ken van de muziekrecensenten. Het gaat allemaal over Ultrawave, vier bandleden en een bassist afkomstig uit Heiloo. In 2000 is de band van start gegaan. Eerst lekker spelen 'omdat ze het leuk vonden', maar dat groeide uit tot optredens hier en daar, een demo, De Heilooër band Ultrawave bestormt The Box-hitlijst, (foto: MSP) een cd en inmiddels zelfs een videoclip op The Box, muziekzender van MTV. De cd, getiteld Ultrawave, is het pro duct van vier jonge muzikanten (gemiddeld 25 jaar) met een overvloed aan inspiratie. De clip is opgenomen in De Raad in Alkmaar en is professio neel te noemen. Hoe gaat het maken van een cd en clip in zijn werk, hoe start je überhaupt een band? Aan het woord is Jeroen Scheppers, bassist en Heilooër. Koppies op en neer „De zanger, Patric, en ik kennen elkaar al vanaf de brugklas. We kwamen erachter dat we allebei fan van Prince waren. Toen we 15 waren hadden we een bandje: wij tweeën en een drum mer. Bleek achteraf niks te zijn. Maar we hadden wel goeie ideeën, een dui delijk plan. Via via kwamen we aan een andere drummer, die twee jaar geleden de band heeft verlaten. Een andere klasgenoot speelde gitaar. In 2000 was de band definitief rond en konden we aan de slag. We speelden echt omdat we het zelf leuk vonden, maar merkten wel dat publiek het ook goed vond. Nu nog: als alle koppies op en neergaan, weten we dat het werkt!" Van demo naar cd en clip Ultrawave bestaat op dit moment uit Jochem, drummer, Jeroen, bassist, Patric, toetsen en zang en Michiel op gitaar en is een zogenaamde 'democra tische band'. Ze maken zelf en samen de nummers. Als een bandlid zegt: 'dit is niks', stoppen ze met het nummer. Lees vervolg op pagina 2 B HEILOO Bewegings- en Massage instituut Heiloo (BMH) is in oktober 2004 geopend. BMH is gevestigd aan de Westerweg in een groot nieuw pand. BMH biedt onder andere hulp aan mensen die minder goed kunnen bewegen. Mirjam Pol:Mensen heb ben ontzettend veel baat bij de behandelingen in BMH. Dat komt omdat we gebruik maken van de complete serie Shapemaster bewe- gingsbanken. Dat zijn acht banken en die zijn ontwikkeld in samenwer king met medici en fysiotherapeu ten." In het pand aan de Westerweg kun je ook terecht voor een pedicure, mas sagespecialisten en een podologe. „Zo langzamerhand wordt het een echt gezondheidscentrum. Er is nu ook al iemand hier gevestigd die medisch fitness geeft en we willen ook nog een diëtiste en iemand die gespecialiseerd is in bijvoorbeeld yoga." BMH is nog niet echt bekend bij het grote publiek en dat mpet snel veranderen, zegt Mirjam Pol. „Je krijgt hier een programma helemaal op maat. Bovendien word je begeleid op het complete traject." Shapemaster Maar wat houdt Shapemaster nu eigenlijk precies in? „Met de bewe- gingsbanken en bewegingsstoelen van Shapemaster kun je alle spier groepen in je lichaam optimaal trai nen. De bewegingsapparaten zijn voor iedereen geschikt. Ook mensen die minder sportief, minder valide, op leeftijd zijn of een handicap hebben kunnen de spieren verstevigen. Deze In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefs mid 5, 1851 PZ Postbus 68, 1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. banken zijn zelfs geschikt voor vrou wen die net zijn bevallen, maar ook voor mensen met medische klachten, zoals reuma, whiplash, ME of bek keninstabiliteit." Intensieve work-out „Je merkt dat mensen steeds bewuster worden van hun gezond heid. Een gezond en sportief lichaam oogt niet alleen goed, maar heeft ook een positieve werking op de mentale gesteldheid De Shapemaster bewe- gingsapparatuur zorgt voor: een posi tieve beïnvloeding van het hart- en circulatiesysteem, afvoer van afval stoffen, mobilisatie van de gewrich ten, verbetering van de spierfunctie en de afbouw van vet. Een groot voordeel van de gerichte aanpak van de Shapemaster bewegingsappara- tuur is dat het regelmatige bewe gingspatroon zorgt voor een verant woorde en gecontroleerde spieracti- viteit. Een uur trainen op de Shapemaster staat gelijk aan een intensieve work-out. Dat aspect is nog niet veel mensen bekend." Vrijblijvende proefles Via mond- tot mondreclame komen steeds meer mensen naar BMH, waar je naast het bewegen ook gebruik kunt maken van infrarood-sauna en een zonnebank. „Het is hier groot, fris, rolstoeltoegankelijk en een pro gramma wordt op maat samenge steld. Je kunt hier vrijblijvend een proefles nemen. Een telefoontje is genoeg om een afspraak te maken." Bewegings- en Massage-instituut Heiloo, Westerweg 389, 1852 PR Heiloo, tel. 072-5324000. Fax. 072- 5324001. Marlou Spijker en Mirjam Pol van BMH op een bewegingsbank van Shapemaster. HEILOO VAARWEL EEN BIJZONDERE IS... 'Als leven herinnering wordt, gaat herinnering leven..." Uitvaartverzorging Heiloo e.o. Henny Stoop tel. 532 0345 E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Hypotheek nodig? Kennemerstraatweg 330 Heiloo Telefoon: 072-533 4095 Stationsweg 100 Heiloo (072) 532 03 22 www. dehypotheekwinkel. nl ■■■mi IB a KARWEI Heiloo. De Hoefsmid 2. tel. 072 - 533 04 80 AUTOBEDRIJF HEILOO - De politie van Heiloo heeft de afgelopen dagen vier meldingen gekregen van insluipingen. Bijzonder aan dit feit is dat de insluipingen over dag plaatsvonden, terwijl de bewoners even in de tuin of anderszij ds afwezig waren. Daarbij werd het huis niet afge sloten, waardoor de insluiper de wonin gen kon betreden. Maandag werden twee woningen op de Bayershoffweg en de Rookkamer op deze wijze binn- nengedrongen. Ook de eerdere meldin gen zijn afkomstig uit deze buurt, beter bekend als Heiloo oud west. Maandag is een verdachte persoon gezien in deze HEILOO - In de voorjaarsbij lage stond een paaskleurplaat afgedrukt. Uit de vele inzendingen zijn de volgende win naars getrokken: Sherine Zwaga uit Egmond aan den Hoef, Dario Duineveld uit Heiloo, Brent van Leeuwen uit Akersloot, Esmee Schultz uit Heiloo, Chris van Roode uit Heiloo, Tolis Deliangelos uit Heiloo, Ilse Bijvoet uit Limmen, Kim Klijn uit Egmond Binnen, Dirk Nes uit Heiloo, en Linde uit Heiloo. Zij winnen alle maal een toegangskaart voor vier per sonen voor attractiepark Slagharen. De hoofdprijs, voor de allermooiste kleur plaat, is gewonnen door Gijs Koot uit Limmen. De prijswinnaars hebben inmiddels bericht gekregen. omgeving. Zijn signalement luidt: een blanke jongeman van circa 20 jaar oud, gekleed in een zwart T-shirt met korte mouwen, een zwarte jeans en een zwar te baseballcap op zijn hoofd, waarop een letter stond lijkend op de 'M'. Heeft u deze persoon gezien of heeft u andere zaken opgemerkt, met betrek king tot de insluipingen in de bovenge noemde wijk, dan wordt u verzocht contact op te nemen met de politie van Heiloo, te bereiken via tel. 0900-8844. Verder wil de politie van Heiloo u erop attenderen altijd uw woning af te slui ten, zelfs als u maar even weg bent. Wij zijn geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Spnngkussen aanwezig' HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727. Makelaar sinds 1933 MIMM nva www.vanderborden.nl NVM 100 gram per stuk1 KEURSLAGER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 1