Eerste herenteam Golf en Countryclub Heiloo succesvol in de competitie Mini Jongens Flashing Heiloo basketballkampioen Zeevogels op herhaling bij Watervogels Dam tot Dam wandeltocht groeit uit tot wandel klassieker Coupe de Sable d'Or 2005 Kennismaken met hockey bij Terriërs Terriërs meisjes D2 kampioen Sterke start Trias-Herenploeg Flashing Heiloo goes international Beetje geluk ontbreekt voor beslissende kampioenstreffer Heiloo nog een kampioenselftal rijker Uitslag derde wedstrijd zomer competitie HSV Kennemerland UITKIJKPOST - 4 MEI 2005 - PAGINA 14 DYW jeugdvissen Bridgeclub Sans Atout Uitslagen van de Heilooër Bridge Club Uitslagen Double Stars Schaakvereniging Yredeburg degradeert AMAK wandelt Mini-Pupillen 1 van HSY voorjaarskampioen Tafeltennis kennismakingstraining HEILOO - De mini jongens (11-12 jaar oud) van basketballvereniging Flashing Heiloo hebben dit jaar voor een unieke prestatie gezorgd. Voor het eerst in de geschiedenis van de vereniging wisten zij kampioen te worden in de hoogste mogelijk competitie. Zij lieten grote verenigingen als Hoofddorp, Akrides en Racing Beverwijk overtuigend ach ter zich. Vooral de laatste overwinning op Racing Beverwijk was er één om in te lijsten. Met meer dan goed gevulde tribunes in het Vennewater werd de ploeg met de 2.05 lange center vanaf het begin onder druk gezet. Met snelle balcirculatie, veel positiewisselingen en sterke drives naar het bord bezweek de verdediging van Racing Beverwijk al snel. Verdedigend was er zoveel druk op de bal, dat Beverwijk nauwelijks in staat bleek om de boomlange center aan te spelen. Flashing won daardoor overtuigend met 63 - 31. Hiermee rondde de jongens een zeer goed sei zoen in de competitie op een mooie wijze af. Als bonus mocht het team afgelopen zondag meespelen in een toernooi in Oostende (België). Daar werd gespeeld volgens internationale maatstaven, zodat het team van Flashing moest worden verdeeld over twee leeftijdsca- tegoriën. De oudste groep speelde mee in een oudere1 leeftijdsklasse. Dit vorm de echter geen enkel probleem. Op basis van de betere tactiek en instelling kwam ook hier de toernooiwinst niet in gevaar en nam Flashing Heiloo de grootste beker mee naar huis. Het jon gere deel van het team speelde in een lagere klasse. De tegenstand was daar veel groter en Flashing moest flink aan de bak. Uiteindelijk werd hier een derde plaats uit het vuur gesleept, zodat toch nog een prijs mee naar huis kon worden genomen. Aan het toer nooi namen tot slot ook de jongste leden van Flashing Heiloo deel (7 tot 10 jaar). Met ongekende moed en inzet streden zij om elke bal. Dit leidde tot een aantal mooie scores. Uiteindelijk namen de microben dan ook een derde prijs mee naar huis. HEILOO - Voor het eerst in hun tien jarig bestaan heeft een herenteam van GCH deelgenomen aan de NGF com petitie. Na een zware voorbereiding van drie speelronden, zijn onder leiding van de bekwame Theo Vermeulen, de acht best beschikbare spelers geselec teerd. Hierna zijn nog een aantal trai ningen, gegeven door golfprofessional Ivar van de Moolen, en een spelregel avond georganiseerd. Aan de competitie doen vijf teams mee, verspreid over Nederland (Harder- wold, Renkum, Tienderveen, Midden- beemster en Heiloo). Iedere wedstrijd dag wordt tegen een andere club gespeeld, op 24 april was GCH gast heer voor de andere vier clubs. De bezoekende clubs hebben optimaal kunnen presteren op een prachtig ver zorgde baan. Op de ochtend van de wedstrijddag hebben de greenkeepers er alles aan gedaan om alles perfect te laten verlopen. Het team van golfclub Heiloo onder de bezielende leiding van captain Robert van Veen heeft uitstekend gepresteerd. Tot op de laatste speeldag hadden zij een kans om kampioen te worden. Onder grote spanning wist het eerste herenteam een overtuigende winst te behalen. Echter de concurrent, die één punt voorstond, behaalde alsnog een verrassende overwinning op de als favoriet bestempelde Beemster. Golfclub Heiloo heeft van de vier wed strijden er drie gewonnen. Daardoor zijn zij tweede geworden in een buiten gewoon boeiende en spannende com petitie. Chef de Mission Theo Vermeulen was dan ook bijzonder trofs op zijn selectie. EGMOND - Alles was er klaar voor. Het kampioenschap van Zeevogels lag voor het grijpen in de laatste thuis wedstrijd tegen Watervogels. Een overwinning was voldoende om de concurrentie het nakijken te geven. De Hoevers troffen het niet dat tegenstan der Watervogels de punten ook hard nodig had. Na een strijd op het scherpst van de snede wisten beiden het net niet te vinden en was Watervogels blij met het punt en moet Zeevogels het kampioenschap een week uitstellen. Uit tegen Nieuwe HEILOO - Zaterdag 17 september beleeft de Dam tot Dam Wandeltocht haar derde editie. Met naar verwach ting 9000 wandelaars is de Dam tot Dam Wandeltocht slechts binnen drie jaar tijd uitgegroeid tot één van Nederlands grootste wandel klassie kers. Het parcours dat zich uitstrekt over afstanden van 9,17 en 26 kilome ter van de Dam in Amsterdam naar de Dam in Zaandam is dit jaar vernieuwd. De organisatie heeft voor een ver nieuwd parcours gekozen om de grote stroom wandelaars voldoende ruimte te geven en om de wandelaar kennis te laten met de grote diversiteit aan bezienswaardigheden die de regio Amsterdam te bieden heeft. Van experiment naar klassieker De Dam tot Dam Wandeltocht startte in 2003 als experiment. Sporters die het HEILOO - Heiloo is weer een kampioenselftal rijker. De F2 van HSV werden onlangs kampioen in hun klasse. Met een 4-1 winst op Duinranders uit Schoorl wisten Mees, Lucas, Max, Dennis, Jasper, Alan, Tobias, Rutger en Koen, onder de bezielende leiding van Jos en John, in de volksmond 'team JoJo' genaamd, het kampioenschap binnen te halen. Bij HSV werden zij gefeliciteerd door Jaqueline, en ze kregen ieder een echte beker. hardlopen bij Nederlands grootste hardloopwedstrijd de Dam tot Damloop' (30.000 deelnemers in 2004) iets te veel van het goede vonden kon den een dag eerder hetzelfde parcours wandelend afleggen. De interesse bij de primeur was met 2907 deelnemers uit stekend. Afgelopen editie groeide het evenement explosief naar 6.998 wande laars van alle leeftijden. Organisator Le Champion uit Heiloo verwacht dat de groei dit jaar doorzet naar minimaal 9000 inschrijvingen, waarmee de Dam tot Dam Wandeltocht zich mag reke nen tot een van Nederlands grootste wandelevenementen. Vernieuwd parcours Het parcours van zowel de negen als de 26 kilometer is dit jaar vernieuwd. Centraal blijven uiteraard de Dam in Amsterdam (startplaats van de 17 en 26 kilometer) en de Dam van Zaandam gelegen nabij de finish. De 26 kilometer wandelaars maken dit jaar kennis met de vele kanten die het centrum van Amsterdam te bieden heeft. Over de grachten en langs knusse straatjes laten de wandelaars de veerpont over het IJ - die de 17 kilometer wandelaars gebrui ken - links liggen, om via de Schellingwouderbrug de verrassende schoonheid te leren kennen van het gebied boven het IJ. Via het dorp Schellingwoude met vele typische Oudhollandse woningen komen de par- 'coursen van de 17 en 26 kilometer samen nabij het Florapark, waarna zowel het parcours van de 17 als van de 26 kilometer vrijwel volledig het traditi onele Dam tot Damloop parcours zul len volgen. Afgeweken van dat parcours wordt alleen om de wandelaars de haven van Zaandam aan de rivier de Zaan niet te ontnemen. Sfeervolle finish inet Wandel Expo De finish is vanwege de geringe capa citeit op de Dam verlegd naar het sfeer volle Dam tot Dam dorp in Zaandam naast Sporthal De Vang, waar de wan delaars onder begeleiding van muziek gezellig worden ingehaald en uiteraard worden beloond met een welverdiende medaille. Dit dorp is tevens de start plaats van de negen kilometer, die dit jaar in verband met de vele jonge deel nemers aan deze afstand ook de kinder boerderij zal aandoen. Nieuwe elemen ten in het Dam tot Dam dorp zijn een wandelmarkt en een gezellige nasi maaltijd. Op de wandelmarkt worden de nieuwste trends op wandelgebied gepresenteerd en voor de nasi maaltijd kan elke deelnemer zich vooraf en bij voldoende plaats ter plekke inschrijven. Gratis verzorging Onderweg treffen de deelnemers bij de- wandelevenementen van Le Champion een groot aantal verzorgings/stempel- posten, alwaar men gratis drinken én eten ontvangt. Ook is er op de posten Rode Kruis aanwezig en zal het par cours extra sfeervol worden gemaakt door gezellige bandjes, versierde stra ten en horecagelegenheden die extra feestelijk uit zullen pakken. Aanmelding De online voorinschrijving loopt van 1 april tot en met 25 augustus op www.damtotdamwandeltocht.nl. Na- inschrijving is ook mogelijk. Starten kan tussen 8.00 en 11.00 uur (17 en 26 kilometer op de Dam in Amsterdam) en tussen 9.00 en 11.00 uur (negen kilo meter vanuit het Dam tot Dam dorp in Zaandam) en gefinished kan er worden tot 17.00 uur. Niedorp hebben de withemden weder om genoeg aan een zege om de zo begeerde titel in de wacht te slepen. Mooi weer, een goede grasmat, veel publiek en een tegenstander uit de onderste regionen. Hét ideale draai boek om op eigen veld een kampioen schap binnen te slepen leek geschre ven. De enige zorg was dat de withem den gehavend van start moesten gaan. Frank Jong (blessure) en Richard van Gelderen (vakantie) ontbraken en zodoende miste de ploeg veel creati viteit in de voorste linie. Het fysiek sterke Watervogelsgaf al snel in de beginfase haar visitekaartje af. Scheidsrechter Ligthart had onmiddellijk moeten ingrijpen en de eerste de beste ferme overtreding van achteren, na vijf minuten spelen, moe ten bestraffen met'een gele kaart. De leidsman deed dit niet en zo gaf hij de mannen uit de marinestad een vrijbrief voor het voortdurend ongestraft maken van deze overtreding. Toen de thuisclub halverwege de eerste helft vormgever Jeroen Koel geblesseerd zag afhaken was het duidelijk dat de Hoevers een moeizame middag voor de boeg hadden. Niels Eijlander was voor de rust het dichtst bij een doel punt. Het schot in de draai van Eijlander werd met moeite gekeerd door de Helderse goalie. Zenuwslopende slotfase Na de rust speelde Zeevogels met het windje in de rug richting de eigen kan tine. Het zwaarlijvige Watervogels kwam al snel in conditieproblemen maar pakte professioneel alle rust die het kon pakken. Uit de vele hoek schoppen die de thuisclub afdwong werd het slechts zelden gevaarlijk. HEILOO - De jeugdcommissie heeft vijf wedstrijden op de kalender gezet voor dit voorjaar. Er wordt op de don derdag gevist, met de eerste wedstrijd op 19 mei. Plaats van bestemming is Plan Oost, Laan van Fr^ns. Verzamelen om 18.00 uur bij de parkëerplaats De Loet. Wat neem je mee: een witvishen- geltje zo ongeveer 3 a 4 meter lang; een tuigje 12/100 of 10/100 kleine haakjes; drie loodjes en een emmertje met lok- voer, witbrood en/of maden. Alle kin deren krijgen een prijs plus een versna pering. De prijzen worden uitgedeeld in het Oosthonk aan de Oostkanter. Michiel de Waard vergat een strakke voorzet op zijn hoofd te nemen en zo de bal in het doel te lopen. De beste kansen waren voor Arne van Wielink. De vervanger van Jeroen Koel wist een uitstekend teruggelegde bal van Niels Eijlander wel op zijn hoofd te nemen maar niet de juiste richting mee te geven. Tot verbijstering van alles en iedereen ging de bal over het doel. Even later kon van Wielink net niet zijn voet tegen de bal zetten toen deze gevaarlijk voor het doel viel. De laat ste tien minuten van de zenuwslopen de slotfase van dit duel was het alle hens aan dek. Zeevogels pompte alles het zestienmetergebied in, in afwach ting van die ene bal die wel goed zou vallen. Watervogels beperkte zich al heel lang tot het verdedigen van één punt. Vlak voor tijd kregen de bezoe kers zelfs een mogelijkheid tot meer. Een Helderse aanvaller kon de bal in kansrijke positie niet controleren en zo gaf hij Zeevogels doelman Lesley Groot de mogelijkheid om het gevaar te bezweren. Na het laatste fluitsignaal vielen de moegestreden gastheren teleurgesteld neer. Het was niet gelukt; op eigen veld kampioen worden. De stand: Zeevogels 23 - 50, DTS 23 - 48 Programma: Nieuwe Niedorp - Zeevogels Zeevogels heeft nog steeds'de beste papieren voor de titel. Bij winst in en tegen Nieuwe Niedorp zijn de Hoevers kampioen en kan alsnog het feest gevierd worden. Als dit het geval is zal er vanaf 16.30 uur een instuif zijn in de Zeevogels kantine. Iedereen is welkom. HEILOO - De uitslagen van de maandagavond 2 mei gespeelde wed strijden zijn als volgt: A-lijn 1 fam. Mak 63.0,2 vd Eng - v Zomeren 57.8; B-lijn 1 fam Kaashoek 58.9,2 vd Klis - Slob 57.8; C-lijn 1 Kat - Smit 59.7,2 v Baar - Haan 56.3; D-lijn 1 Hansen - de Jong 63.0, 2 Jakobs - Bakker 59.4; E-lijn 1 de Jong - de Winter 68.8, 2 Magermans - Feijen 62.5. HEILOO - Slotdrive 27 April: A lijn: l.Grootjen-Hurkmans. 63,19. 2. Sprenkeling- van Veen. 59,03. B lijn: 1. Brinkhuis-Meuleman. 58,33. 2. Huting-Huting.56,25. C lijn: 1. fam. Moscou. 66,67. 2. fam. Muller. 63,89. D lijn: 1. Beentjes-Nielen. 68,06. 2. fam.Elsman 60,42. E lijn: 1-2. fam. Romar. 66,67.1-2. Giliam-Toby. 66,67. 3. Nieuweboer-Pjn 60,42. HEILOO - Honk- en softablvereni- ging Double Stars heeft dit weekein de als volgt gespeeld: Honkbal: Senl - Herons2: 17-6, Quickl - Sen 3: 9-5, Herons2 - Asp2: 7-6 Onze Gezellen - Pupl: 22-0. Softbal: Alcmaria4 - Damesl: 8-4, Damesl - Kinheiml: 4-0, Dames2 - Beagles: 13-9, Bears- Dames3:11-17 Koedijk - Dames3: 12-8, TIW - Asp: 18-5, DSC74 - Pup: 8-16, Herenl - DVH2: 3-9, AMVJ/US - Heren2: 3-9, Heren4 - Piratesl: 3-11, DSS3- Heren4:24-4. LIMMEN - Vrijdag 29 april speelde SV Vredeburg de belangrijke degra datiewedstrijd tegen Castricum 3. Castricum 3 en Vredeburg waren exact gelijk geëindigd op de voorlaat ste plaats zowel wat wedstrijdpunten als wat bordpunten betreft. Ook in de onderlinge wedstrijd was het 4-4 geworden. Officieel zou loting de beslissing moeten brengen maar beide teams speelden liever een spor tieve beslissingswedstrijd. Helaas is dit voor Vredeburg teleurstellend afgelopen. K. Kramer en M. Weigraven wonnen, B. Stolp en H. Ebels speelden remise, maar J. Admiraal, R. vd Storm, E. Stolp en G. Hafkamp verloren zodat de uitslag 3- 5 werd voor Castricum3. Dit betekent dat Vredeburg degradeert naar de derde klasse. Wellicht een kans om weer eens een kampioensbeker te gaan behalen. Komende vrijdag 6 mei is ronde 25, de voorlaatste ronde voor de A-groep. AKERSLOOT - Zondag 8 mei gaat de wandelafdeling van de loopvereni ging AMAK uit Akersloot weer wan delen. Deze keer is gekozen voor de Kooikertocht. Een wandeling over 15 kilometer, georganiseerd door de wandelsportvereniging Wieringen. Het belooft een mooie wandeling te worden langs een schitterende route. Er wordt om 9.00 uur bij 't Kruispunt vertrokken. Voor inlichtingen: Theo Wullings, tel. 0251-313768 of Cees Bakker, tel. 0251-310272. REGIO - Op 24 april werd gestreden om het jaarlijkse strandgolftoernooi, de Coupe de Sable d'Or. Aad Ranzijn,Ab Stadt, Ap Hoetjes, Henk Handgraaf, Henk Scholten, Kees de Haan, Menno Meijer, Paul Klamer, Paul Wessel en Teus Gerzee begaven zich na een tradi tioneel bourgondisch ontbijt in de vroege ochtend met hun 'zeventje' rich ting Egmond voor een spannende en afmattende strijd. Met mooi weer wer den een groot aantal holes gelopen (van paal naar paal), 'the longest drive' en 'the nearest' geslagen, als onderdeel van de Coupe. Uiteindelijk was het Kees de Haan die met de wisselbeker en de titel Winnaar Coupe de Sable d'Or 2005 ervan doorging. Dankzij deze felbegeerde titel mag Kees vol gend jaar de Coupe organiseren. REGIO - De derde wedstrijd van de zomercompetitie werd gevist in de Nauernaschevaart te Krommenie. Er was sprake van schitterende weersom standigheden, nauwelijks wind en overal in het water zag je de vis. Deze derde wedstrijd was het verplicht om met de dobber te vissen. Na het voeren was de vis duidelijk geschrokken en de eerste twee uur werd er slechts hier een daar een visje gevangen. Het meest succesvol was het vissen met de matchhengel. Na een pauze van een kwartier gingen de volgende twee uur beter. Het alsmaar stralende zonnetje deed de vis toch besluiten wat meer te azen. Naarmate de wedstrijd vorderde werd er door vrijwel iedereen leuk vis gevangen. Het was geen grote vis, maar veel brasempjes van vijf ons zor gen ook voor een net vis. Het was Bert Groot in het midden van het parcours die via het zogeheten leunen met de vaste stok goed vis ving, met ruim 13 kilo wist hij zijn vak, de A-klasse en de wedstrijd te winnen. In het andere vak was het Nico Schouws eveneens in het midden van het parcours die zijn vak met ruim acht kilo wist te winnen. In de B-klasse won Bert Jansen met pre cies negen kilo. Uitslag: Vak A 1. Bert Groot 13.500 gram, 2. Sjaak Veldt 10.450 en 3. Bert Jansen 9.000 gram. Vak B 1. Nico Schouws 8.550 gram 2. Willem Doove 7.550 gram en 3. Gert Lute 7.000 gram. De volgende wedstrijd is op zondag 15 mei. Voor deelname: Gert Lute, tel. 06- 10705422. HEILOO - Bij hockeyclub De Terriërs kunnen kinderen op woens dagmiddag 18 mei kennismaken met hockey: lekker in de buitenlucht samen met anderen sporten. Met een voudige - maar leuke - oefeningen worden kinderen vanaf zes tot en met twaalf jaar de eerste handigheidjes bij gebracht. De 'inlooptraining' wordt verzorgd door de (gediplomeerde) jeugdtrai ners en -trainsters met behulp van enkele (jeugd)leden, en vindt plaats aan het Zevenhuizen achter de sport hal. De club leent je een hockeystick, maar zorg wel voor sportieve kleding en sportschoenen. Als je door de inlooptraining enthousiast bent HEILOO - Nadat vorige week meisjes Dl al kampioen geworden was, was afgelopen zaterdag de beurt aan meis jes D2. Vorige week was het kampioen schap eigenlijk al binnengehaald, maar afgelopen zaterdag stond de laatste thuiswedstrijd tegen Haarlem nog op het programma. Onder toeziend oog van alle ouders, grootouders en andere belangstellen den werd er een aantrekkelijke wed strijd van gemaakt die met 6-1 gewon nen werd. Na de wedstrijd was het tijd voor de champagne en bloemen. Daarna met zijn allen nóg naar het clubhuis voor het ontvangen van de bekende K-tjes, iets waar iedereen van het team zeer trots op is. (v.l.n.r): Evi, Gigi, Marcel, Dirk, Judith, Marije, Lisanne, Chris, Anniek, Lisette, Roelien, Jaimy, Isabel, Ellen en Elianne. geworden voör hockey en je je vóór 15 Juni aanmeldt als lid van de hockey club, krijg je een korting van 13,- op het entreegeld. Uiteraard is tijdens de inlooptraining aanvullende informatie te krijgen over hockeyen bij de Terriërs, waar trouwens ook oudere sportievelingen, niet alleen voor competitiehockey maar ook voor recreatiehockey, welkom zijn. Inlichtingen: Pien van Nass, tel. 072- 5330681. HEILOO - In 2004 werden de Mini- Pupillen 1 van HSV nog tweede in de najaarscompetitie, maar nu in 2005 zijn ze voorjaarskampioen! In de uitwed strijd tegen Jong Holland werd duide lijk dat de aanstormende voetbaltalen ten van H.S.V. voor het kampioenschap kwamen. Er werd fanatiek en sportief gestreden en dat resulteerde in een schitterende overwinning van 10-20. Met 15 punten uit 6 wedstrijden, 76 doelpunten voor en 55 tegen, werden zij voor het eerst in hun nog jónge voet balcarrière kampioen. Proficiat! HEILOO - Donderdag 5 en vrijdag 6 mei is het weer zover: het internatio naal toernooi van basketballvereniging Flashing Heiloo. Alweer voor de 18e keer strijdèn in sporthal het Vennewater te Heiloo heren- en damesteams uit diverse landen tegen elkaar om het Flashing Heiloo Open op hun naam te schrijven. Goede teams hebben zich weer ingeschreven, dus er beloven mooie wedstrijden gespeeld te worden. Ook zijn er tijdens de toernooidagen festiviteiten als het 100-euro-schot, driepuntwedstrijden en een all-star game. Voor het populaire spel het 100- euro-schot worden in de loop van de wedstrijddagen loten verkocht. Als jouw lot wordt getrokken mag je pro beren de bal vanaf de middenlijn raak te schieten. Bij een raak schot is de beloning 100 euro. Tot nu toe is de prijs er zes keer op rij uit gegaan! Het Flashing Heiloo Internationaal Toernooi vindt plaats op 5 en 6 mei, van 9.30 tot 19.S0 uur in sporthal het Vennewater Heiloo. Op donderdag gaat het feest vanaf 20.00 uur verder in de Buk Buk, voor iedereen die zin heeft in een gezellige avond. Er is een DJ aanwezig, maar daarnaast nog andere zaken om de boel op te zwepen. Ook zal de halve finale van de UEFA tussen AZ en Sporting Lissabon op groot scherm te zien zijn. HEILOO - De heren seniorenploeg van Trias heeft gisteren bij AV Lycurgus te Krommenie heel goed gepresteerd. Op de eerste competitiedag wist de ploeg na gastheer Lycurgus een prachtige tweede plaats te bemachtigen met een prima puntento taal (8249) waardoor de Trias heren- voorzover op dit moment bekend- hoog staan in de totaalstand (vierde landelijk over alle tweede divisie pou les). De omstandigheden waren bijna tropisch te noemen wat vooral zwaar was voor de langere loopnummers. Het zorgde overigens wel voor een heerlijk atletiekmiddagje zeker ook voor de toeschouwers! Individueel waren er een aantal top prestaties: Sven Ootjers had met zijn twee overwinningen (110 horden 14.57 en hoogspringen 2.05) een belangrijk aandeel in het succes. Remco van Hove was goed voor veel punten op de 800 meter (1.58.43). Het 4 x 100 kwartet haalde ook veel pun ten binnen en een tweede plaats was er voor Jasper van Baar (discus 39.68) en derde plaatsen voor Ron Apeldoorn (kogel 12.75) en Jeffry Strunks (100 meter 11.74). Overigens was het vooral een team prestatie met een hele constante reeks uitslagen, waardoor de uiteindelijke prachtige tweede positie. LIMMEN - Aanstaande vrijdag (6 mei) houdt tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo een tafeltennis kennismakings training. Ben je tussen de 6 en 17 jaar en lijkt het je leuk om te tafeltennissen dan ben je welkom. Op vrijdag worden twee kennismakingstrainingen gegeven. Van 18.30 tot 19.30 uur voor de leeftijdscate gorie 6 tot en met 12. Voor de leeftijd 13 tot en met 17 jaar is de kennismaking straining van 19.30 tot 20.30 uur. De trainingen worden gehouden aan de Hogeweg 61 in Limmen, door ervaren tafeltennistrainers. Er zijn balletjes en batjes aanwezig. Daarnaast is er koffie voor de ouders en drinken voor de nieuwkomers.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 14