funda Stationsweg 102,1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 De Burcht 5 te Heiloo Groot Barfaken 7 te Heiloo EJ. Potgieterweg te Heiloo Stationsweg 180 te Heiloo De Moestuin 4 te Heiloo powered by nvm Indeling Vraagprijs: 209.000,- K.K Vraagprijs: 21 7.500,- K.K Perceeloppervlakte 185 m2 Woonoppervlakte 60 m2 Inhoud 300 rn3 Perceeloppervlakte 169 m2 Woonoppervlakte 100 m? Inhoud 310 m3 Unieke kans om een garagebox te kopen in Heiloo! Indeling Vraagprijs: 224.500,- K.K Vraagprijs: 18.500,- K.K Perceeloppervlakte 167 m2 Woonoppervlakte 110 m2 Inhoud 340 m3 Perceeloppervlakte 22 m2 Oppervlakte 18 m2 Inhoud 45 m3 VRAAGPRIJS appartement: VRAAGPRIJS garagebox: VRAAGPRIJS parkeerplaats: Vraagprijs 237.500,- K.K Servicekosten 187.- p/m Woonoppervlakte 105 m2 Inhoud 325 m3 Perceeloppervlakte 168m2 Woonoppervlakte 125 m2 Inhoud 370 m3 Abraham du Boishof 19 te Heiloo vennewatersweg 21 h 23 te Heiloo WJ. Hofdijkweg 14 te Heiloo Vraagprijs: 424.500,- K.K. Perceeloppervlakte 287 m2 Woonoppervlakte 150 m2 Inhoud 460 m3 Vraagprijs: 324.500,- K.K. Perceeloppervlakte 211 m2 Woonoppervlakte 100 m2 Inhoud 315 m3 indeling Indeling Indeling Begane grond: Entree/hal, woonkamer, open keuken voorzien van lichtkoepel, 2 slaapkamers, badkamer voorzien van ligbad waarin douche, wastafel, toilet, wasmachineaansluiting en lichtkoepel. Zowel inpandige als uitpandige berging aanwezig. Aanvaarding in overleg Aanvaarding in overleg In 'plan oost" in autoluwe straat gelegen uitgebouwde middenwoning met achter om en vrijstaande stenen berging in de op het noordwesten gesitueerde achtertuin. Door de uitbouw aan de achterzijde is een royale L-vormige woonkamer ontstaan waar vanuit u vrij uitzicht heeft op een plantsoen. Op de 1e verdieping heeft u de beschikking over 3 slaapkamers en een douchecel. De 2e verdieping is via een vaste trap bereikbaar waar zich de zolderkamer met dakkapel bevindt. TE KOOP; Garagebox gelegen in Plan Oost. De garage is geschikt voor 1 auto en voorzien van houten deuren en plat dak. De garage is gelegen aan de achterzijde van de W.J. Hofdijkweg te Heiloo. Begane grond: Entree/hal, toilet, kelderkast, L-vormige woonkamer met tuindeur, open keuken, bijkeuken met wasmachineaansluiting en toegang tot de tuin. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers waarvan met balkon, badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met opstelplaats CV-ketel (2002), 4e slaapkamer met dakkapel. Aanvaarding in overleg Aanvaarding per direct U heeft nu de mogelijkheid om dit gloednieuwe topappartement in het oude cen trum van Heiloo te kunnen betrekken. Het penthouse van ca. 105 m2 heeft 2 slaap kamers, een balkon en een royaal dakterras van ca. 15 m2 (W). Het appartement is hoogwaardig afgewerkt en er is gebruik gemaakt van duurzame materialen. Onder het complex is een parkeerkelder aanwezig waar u de mogelijkheid heeft een par keerplaats en/of garagebox te kopen. Het fraaie architectonische appartementen complex "De Egelantier" -waaronder de bibliotheek is gevestigd- staat op een levendige plek direct bij winkels, station en andere voorzieningen. In groene en rustige woonomgeving gelegen uitgebouwde middenwoning met zon nige ca. 15 meter diepe achtertuin. De woning is voorzien van een dakopbouw waardoor u de beschikking heeft over maarliefst 5 kamers op de 1e en 2e verdie ping. In de woonkamer met openslaande tuindeuren is recent een prachtige mas sief eikenvloer aangebracht met ca. 30 cm brede delen. Begane grond: entree, hal, meterkast, bergkast, toilet, woonkamer met open slaande deuren, woonkeuken, bijkeuken met w.m.a.-aansluiting en cv-opstelling, tuin met stenen berging; le verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met wastafelmeubel, douche en designradiator; 2e verdieping; 2 zolderkamers, dakopbouw. 2e Verdieping: Entree, royale hal met meterkast, toilet, berging met wma, 2 slaap kamers, complete luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douchehoek en vaste wastafel. Royale woonkamer met fraaie open keuken v.v. inbouwapp.. Aanvaarding in overleg Aanvaarding kan spoedig Kuyper Blom Wonen op niveau met een rijk gevoel! Deze onder fraaie architectuur recent gebouwde halfvrijstaande woning, met grote vrijstaande garage (in spouw met elektrische sectionaal deur) is voorzien van een prachtige royale woonkamer met fraai uitzicht. De gehele afwerking is werkelijk hoogwaardig te noemen; granieten vloer, stucwerk wanden, etc.. De eigentijdse moderne keuken met diverse inbouw- apparatuur (2003) met ruimte voor een grote eettafel, aparte ruime bijkeuken en vloerverwarming op de gehele begane grond maken het wooncomfort compleet. De woning is gelegen in autoluwe woonhofje in een jonge woonomgeving op loopaf stand van de golfbaan, het Oosterbos en allerlei openbare voorzieningen. 1 e verdieping: Overloop, 2e toilet, bergkast met CV-ketel, 3 goed bemeten slaap kamers, badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met kludi mengkranen. Aanvaarding in overleg Aanvaarding in overleg Op unieke locatie midden in Heiloo, op 287 m2 grond gelegen, recent gebouwde vrijstaande woning met geschakelde garage. Vanuit de woonkeuken heeft u vrij uit zicht over een groenvoorziening en vijverpartijen. De benedenverdieping is v.v. een massieve maple vloer en openslaande tuindeuren die toegang geven naar de roya le zonnig gelegen achtertuin met veel privacy om in uw vrije tijd in alle rust van te genieten. De woning ligt centraal t.o.v. o.a. bibliotheek, basisscholen, winkels en NS station. Zijn dit ingrediënten die u aanspreken? Bel ons dan gerust voor een bezich tiging om de sfeer te proeven. Begane grond: Entree/hal met grote raampartij/vide, meterkast, toilet, ruime woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin, woonkeuken o.a. v.v. gas- kookplaat, ovén, afzuigkap, elektrisch zonnescherm, zeer ruime garage. Begane grond: Entree, toilet, L-vormige woonkamer, dichte keuken v.v. diverse inbouwapparatuur met toegang tot de tuin, bijkeuken met wasmachineaansluiting. 1e Verdieping: Overloop, 2 slaapkamers, bergkast, badkamer v.v. 2e toilet, dou checabine met thermostaatkraan en wastafel. Op prachtige sfeervolle lokatie gelegen middenwoning met stenen berging. Vanuit de doorzonwoonkamer heeft u een fantastisch uitzicht over het groene plantsoen en de waterpartij. De diepe achtertuin op het westen biedt u veel zongenot en privacy. Op de 1e verdieping vindt u 3 praktische slaapkamers en een nette badkamer, een vaste trap naar de 2e verdieping (opbouw en uitbouw is mogelijk). i Begane grond: Entree/hal, trapkast, toilet, lichte doorzonwoonkamer met toegang tot de tuin, dichte keuken eveneens met toegang tot de tuin. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer voorzien ligbad waarin douche, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: Bereikbaar door middel van vaste trap, open zolderruimte voorzien van CV-opstelling en veluxdakraam. De nokhoogte is ca. 1.70 m. Het vakantiegevoel komt u direct tegemoet zodra u het bungalowpark oprijdt en wordt nog extra versterkt zodra u deze in het groen verscholen bungalow ziet. Met rondom tuin, op een kavel van ca. 300 m2 is het hier optimaal genieten voor een ieder die van rust en privacy houdt. Deze woning biedt veel mogelijkheden, denk aan uitbouw/opbouw en vrijetijdsbestedingen met de kust binnen handbereik.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 18