Platvoetje wedstrijd bij Boekhandel Deutekom mededeling Aalsmeerse Bloemenhal houdt weer een Geraniummarkt Phisactiviteiten Bonhoeffercollege Castricum brengt nieuw programma 2005-2006 uit Elf dagen lang op hol geslagen prijzen bij HEMA! Grootse heropening Service Bouwmarkt FIXET Prijzen uigereikt gouden ballen actie Golf- en Countryclub Heiloo Suzuki VIP bij Bijvoet Watersport Opleiding tot Counsellor en Coach OVA steunt projecten leesbevordering Akerslot er jeugd Open Dag Kinderdagverblijf Ollie B. Bommel zeer geslaagd gelezen worden Tt UITKIJKPOST - 25 MEI 2005 - PAGINA 6 INGEZONDEN TT Oud papier Goed is goed genoeg Heiloo raakt beste sportschool kwijt! Pauw Lawaai Volkstuinen, een vervolg Awesome bij La Strada en Helaas stond vorige week in de Uitkijkpost een foutieve mededeling over de oud papier actie van de Fanfare Showband Heiloo. Niet zater dag 21, maar zaterdag 28 mei (dus aan staande zaterdag) wordt in de bekende wijken weer het papier door de muzi kanten en majorettes opgehaald. Gelukkig hebben velen van u contact gezocht met de muziekvereniging omdat de genoemde datum niet over eenstemde met het schema dat vorig jaar huis-aan-huis werd bezorgd én omdat de bekende herinneringsborden nog niet waren gesignaleerd. De vere niging hecht er waarde aan om nog maals kenbaar te maken dat zij stee vast op elke vierde zaterdag in de wij ken present is. Twijfelt u aan de juist heid van de datum dan kun u ook altijd de website van de vereniging raadple gen: www.showbandheiloo.nl. Daarop kunt u overigens ook veel meer infor matie terugvinden, waaronder diverse foto's van bekende en minder bekende optredens. De Fanfare Showband ver trouwt erop dat aanstaande zaterdag weer veel oud papier door haar leden mag worden opgehaald. B. de Vries, namens de Showband Heiloo Heiloo Lang geleden werd in de gemeente raad van Heiloo'door enkele leden van de raad de slogan gebruikt: Goed is goed genoeg. Nu wij eerdaags een nieuwe burgemeester gaan verwelko men in de persoon van de heer Romeyn biedt dit feit volop kansen voor bestuurlijk Heiloo. Gezien de bestuurlijke achtergronden van de heer Romeyn namelijk Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken en Financien. Vooral zijn kwaliteiten ten aanzien van gemeentelijke financien zullen zeer welkom zijn. De positie van de finan cien van de gemeente Heiloo is in de laatste tien jaar hardhollend achteruit gegaan. Het overzicht over het geheel lijkt wel zoek te zijn. Een voorbeeld hiervan, maar er zijn er vele. Wanneer je als gemeente krap bij kas bent, ga je dan een onnodig dure renovatie van het parkeerterrein bij de Kreek aanpakken? Vraagtekens kan je ook zetten bij de totale reconstructie van de Kennemerstraatweg. Hoe kan een weg, gelegen op zuiver zand, en al een eeuw door zwaar ver keer bereden nog een nieuwe funde ring nodig hebben? Kortom: goed is goed genoeg! Ook op het gebied van Ruimtelijke Ordening is voortvarend en daadkrachtig beleid van harte wel kom. Het geneuzel en getreuzel rond de ver werving van de gronden in het Zandzoomgebied en dientengevolge het uitblijven van de ontwikkeling van de woningbouwlocatie verdient geen schoonheidsprijs. Een frisse kijk van een nieuwe man met veel ervaring gekoppeld aan besluitvaardigheid kan veel ten goede doen keren. Bovendien dient niet onopgemerkt te blijven dat, om bij het laatste onderwerp te blijven, een goed en eerlijk maar ook daad krachtig uitkoopbeleid ten aanzien van eigenaren en ondernemers in het te ontwikkelen gebied een must is. Soms denk ik wel eens nu er zoveel boeren verdwijnen, zal daarmee ook het nuchtere boerenyerstand verloren gaan. In ieder geval wens ik de nieuwe burgemeester veel daadkracht wijsheid en succes toen. En nogmaals: Goed is goed genoeg! B. Blank Heiloo Al jarenlang sporten wij allemaal met zeer veel plezier en inzet bij Fanatic Aerobics. Steeds meer mensen spende ren hun avonduurtjes op 'onze' sport school. Inmiddels sporten meer dan 350 leden bij Fanatic! En nu, nu ziet het er naar uit .dat het ophoudt! Al jarenlang zetten de 'mei den van Fanatic' zich met hart en ziel voor ons in. Lessen voorbereiden, pre views op zondag, nieuwe vormen van aerobics, niets is ze teveel. Wij willen niet stoppen! Door omstandigheden kunnen we op de Westerweg niet meer blijven, maar er was hoop. De Hoefsmid 22 zou ons nieuwe adres zijn voor ont spanning en gezondheid. Er moest nog wel 'iets' geregeld worden met het bestemmingsplan, maar dat moest vol gens de gemeente niet echt een pro bleem vormen. Inmiddels heeft de gemeente-officieel gereageerd: er komt geen vrijstelling van het bestemmingsplan. Waarom niet? De gemeente noemt de overlast van geur en geluid van de omliggende bedrijven, maar: wij sporten 's avonds, dan zijn de bedrijven gesloten. Er zit wel een kinderdagverblijf op het terrein dat overdag actief is. Hebben kinderen soms geen last van geluid en stank? De gemeente noemt het gebrek aan (voldoende) parkeerplaatsen, maar: De Hoefsmid heeft een binnenplaats met een aantal parkeerplaatsen en weder om: 's avonds zijn de bedrijven gesloten en is parkeren echt wel mogelijk. De gemeente noemt dat het hun beleid is geen sportscholen toe te staan op een bedrijventerrein, maar: op het industrie terrein Oosterzij zit wel een sportschool (Bearpaw). Waarom kan dat dan wel? Wij vinden dit niet eerlijk, Fanatic Aerobic moeten doorgaan en daarom maken wij bezwaar! De gemeente moet haar beslissing inza ke de vrijstelling van het bestemmings plan herzien. Het kan toch niet zo zijn dat de gemeente 'haar burgers' belet om te sporten? De mensen die het initiatief nemen om een sportschool op te zetten moeten door de gemeente worden gesteund en niet worden tegengewerkt. A. Verdonk, namens de leden van Fanatic Aerobic Heiloo De laatste tijd wordt de omgeving van de Bayershoffweg bezocht door een ontsnapte pauw. Hij vernielt de plan ten in de tuin en schijt op je terras. Vorige week liep hij bij mij achter in de tuin. De dierenbescherming gebeld, die had al veel meer klachten gehad, maar ze konden weinig doen, omdat hij zich niet liet vangen. De gemeente had er ook klachten over gekregen. Er werden geen pauwen gemist in het beestenboetje. Ook de Willibrordusstichting miste geen pauw. Bovendien zijn deze gekort wiekt, zodat ze niet kunnen vliegen. Ook de dierenambulance kreeg hem niet te pakken. Vanmorgen ging ik mijn schaapjes voeren en keek gelijk in mijn broei- kasje of de groentenplantjes nog water nodig hadden. Ik had de deur gisteren op een kier gezet, omdat het anders te warm werd in de kas. Groot was mijn verbazing, toen ik zag, dat de pauw naar binnen was geglipt en zich te goed zat te doen aan mijn spitskool. Ik heb direct de kas dicht gedaan. De dierenambulance gebeld met het ver zoek de pauw te komen ophalen. Ze wgiren erg enthousiast, dat de pauw in mijn kas was opgesloten. Nu konden ze hem vangen. In de loop van de och tend is de ambulance geweest en heb ben ze de pauw meegenomen. Ze zou den hem naar de vogelopvang bren gen. De buurt kan nu weer gerust zijn, maar van mijn bloemkool en spitskool is niet veel meer over. R. van Veen Heiloo Toen ik hier pas kwam wonen, dacht ik in een lekkere rustige wijk te komen, maar al gauw kwam er steeds meer (sluip)verkeer langs. Het reed ook meestal ver boven de maximum snelheid. Ik heb toen een brief naar de gemeente geschreven, of er iets aan die snelheid kon worden gedaan, c.q. het sluipverkeer te ontmoedigen en misschien ZOAB kon aanleggen, zodat er minder lawaai zou zijn. Er stond in een zijweg ook nog een bord B weg, en dat bord was plotseling ver dwenen. Grote vrachtwagens met nog een grote aanhanger probeerden zich die weg in te persen, hetgeen resul teerde in meerdere keren steken, via de linkerweghelft de bocht te nemen, terwijl het overige verkeer dampend stond te wachten. Ik kreeg geen ant woord op mijn schrijven. Maar op een dag werd de weg afgezet, en kwamen er wegwerkers met de nodige wegmachines en ik dacht 'Hoera'! Toen werd er een nieuwe deklaag aangebracht, (maar geen ZOAB) en tot mijn teleurstelling wer den er verkeersdrempels aangelegd. Reed men toen minder hard? Nee hoor, alleen degenen die zich toch al netjes aan de snelheid hielden. Toen kon ik uitroepen 'Help er ligt een drempel voor m'n tuindeur'! Het lawaai was namelijk verdubbeld, doordat de materialen in busjes en aanhangwagens bij de drempel op en neer rammelden, hetgeen nog ver sterkt werd door de echo van het mas sale gebouw. Als ik met mooi weer in mijn tuintje wilde zitten, was het lawaai dat ik de telefoon niet kon horen. Alleen zondags was het rusti ger, en om 6.30 uur was het heerlijk stil, en ging ik met een kopje koffie van de vogels genieten... Maar dat duurde soms niet lang, want tot overmaat van ramp had men een motorcross georganiseerd, die met donderend geraas langs kwam scheu ren, vergelijking met de TT Assen. Die drempels vonden ze leuk, en ze reden zo hard, dat ze bij de drempel een stukje omhoog vlogen. Verdrietig ging ik dan maar naar binnen. In die tijd werd er veel over het vlieglawaai geschreven en ik dacht wat zeuren die mensen toch, die enkele keer per dag, dat er een vliegtuig heel hoog over komt, daar heb je toch praktisch geen last van, het verkeer is erger. Maar nu? De hele dag gaan er vliegtuigen heel laag over. Ook op zondag. Weg lekker kopje koffie in m'n tuintje! Ik heb een paar keer geturfd, en geconstateerd, dat er tussen 8.00 en 9.00 uur 23 vlieg tuigen met gierend geluid laag over kwamen. Je kunt de passagiers bijna zien zitten. Het lawaai is niet van de lucht. De een is nog niet weg, of de volgende kondigt zich al aan. Het lijkt de luchthaven wel! Wie weet hoe men deze ellende kan oplossen? Wat denkt u van het inge ademde fijne stof, waarvan bewezen is, dat het schadelijk is voor de gezondheid? Ik heb gezegd. J. Rietkerk Heiloo Afgelopen dinsdag is er door de Tweede Kamer een motie aangeno men. Daarin worden volkstuinen omschre ven als 'groene oasen', die zowel eco logisch, recreatief als cultuurhistorisch een waardevol onderdeel vormen van het stedelijk groen. De regering wordt ook verzocht beleid te ontwikkelen om bestaande volkstuinen bij herstructurering van het gebied te ontzien. Dit alles omdat volkstuinbezitters het landelijk al jaren moeten afleggen tegen vast goedontwikkelaars, wegenbouwers en projectontwikkelaars. Nu de SP-motie is aangenomen zal Krista van Velzen van de SP alle gemeentebesturen een brief sturen om hen te wijzen op de beschermde status van de volkstuinen. Gelukkig zijn er ook in Heiloo in de afgelopen periode een aantal mensen in de poli tiek geweest die stelling hebben geno men tegen de stelling dat volkstuinen slechts 'inbreiplekken' zijn, waarop 'zigeuners' gehuisvest zijn die op ieder gewenst verplaatst kunnen worden. Zo blijft het dus: Heiloo, mooi wonen in het groen, met respect., voor volkstuinen! P. Bronkhorst Volkstuinvereniging Het Zevenhuizen HEILOO - Zaterdag 28 mei speelt Awesome! om 21.00 in La Strada. De in 1999 opgerichte pop/rockband Awesome! is inmiddels geen onbe kende meer in de Noord-Hollandse muziekscene. Vanaf het moment dat Awesome! doorbrak als winnaar van Noordpop in 1999, is de band con stant bezig geweest met optredens en het maken van cd's. Waar de band in 1999/2000 nog een akoestisch getinte band was, is Awesome! in de afge lopen jaren uitgegroeid tot een echte rock 'n' roll band met een eigenzinni ge en energieke podiumact. De band laat een prachtige mengeling horen van de singer/songwriter traditie van de jaren '60/'70 en het grunge/rockge- luid van de afgelopen tien jaar. Het eigen werk van Awesome! kenmerkt zich door persoonlijke teksten met rijke melodieën. Vanwege dit spreekt de muziek zowel jongeren als oudere jongeren aan. Zo speelt de band naast eigen werk, ook werk van onder andere The Beatles, The Doors, The Rolling Stones, Queen, Herman Brood, Lenny Kravitz, The Kinks en The Dandy Warhols. La Strada, Kennemerstraatweg 215, in Heiloo, tel. 072-5330860. HEILÖO - Maaike Meijer (5 jaar) uit Heiloo is de winnares van de Platvoetje wedstrijd bij Boekhandel Deutekom. Maaike had de mooiste schoen gemaakt en mocht drie boe ken uitzoeken van Ingrid en Dieter Schubert. Ze wordt ook uitgenodigd op Kasteel Groeneveld waar tot december een expositie van Schubert is. Hier worden de mooiste schoen tjes, die voor Platvoetje zijn gemaakt, tentoongesteld. HEILOO - Op zaterdag 28 mei is het na vijf jaar wachten weer zover! Johan van Bennekom van de Aalsmeerse Bloemenhal houdt dan weer de zoge naamde 'Geraniummarkt' bij winkel centrum 't Loo. Wat vroeger in handen was van Ranzijn, wordt'nu een markt met een flink aantal kramen en attrac ties. Natuurlijk is Johan zelf aanwezig met zijn tuinplanten, maar daarnaast zijn er vele aanbieders om uw tuin er deze zomer weer tip top uit te laten zien. „De naam 'Tuinfair' dekt eigen lijk meer de lading. Het is namelijk veel meer dan alleen maar geraniums! Ik merkte dat de Heilooërs de Geraniummarkt echt misten en ben toen in dat gat gesprongen. Ik wil er echt een succes van maken!" vertelt de enthousiaste bloemenhandelaar van Bennekom. Een greep uit het aanbod leert da er diverse kwekers uit Heiloo en orpe- ving komen, sommigen compleet iet tuinmeubels. Niet alleen de bekerie vaste en eenjarige planten, maar ok heesters, rozen en buxussen gaan oer de denkbeeldige toonbank. Ook an de inwendige mens is gedacht: van oj- ven tot ijs en er kan zelfs een lekbr wijntje geproefd worden. Neemtu gerust de kinderen mee, want ook Ie draaimolen en suikerspinnen stan klaar. En als u dan vroeg uit de vern bent, kunt u profiteren van vele aa- biedingen tijdens*de Vroeg'e Vogl Actie van 8.30 tot 11.00 uur. De he markt duurt tot ongeveer 17.00 uu. Met het zonnige weer op komst heet u met de Geraniummarkt in Heilo een uitstekende manier om uw tui eens een nieuw jasje te geven! CASTRICUM - Het nieuwe pogram- maboekje Plusactiviteiten 2005-2006 wordt op 25 mei 2005 gratis huis-aan- huis bezorgd in de gemeenten Akersloot, Beverwijk, Castricum, Egmond, Heemskerk, Heiloo, Limmen, Uitgeest, Velsen-Noord en Wijk aan Zee. Het cursusboekje 2005-2006 bevat informatie over het uitgebreide cur susaanbod op gebied van: Cultuur, Educatie, Gezondheid, Hobby en Vrije Tijd, Kunstzinnige Vorming, Muziek, Recreatie, Sport, Talen, Computertypen, Word, Windows en vele andere cursussen. Het aanbod is dit jaar uitgebreid met vele nieuwe cursussen en een groot aantal lezingen en workshops. U kunt (series of los) lezingen volgen over Architectuur, Duinleven, Egyptologie, historie, klassieke muziek, kinderboe ken en reisverhalen etc. Bij de work shops kunt u geboortegeschenken, groendecoraties, huisdecoraties, moza ïeken en sieraden maken. Er zijn weer vele nieuwe cursussen te volgen zoals Strip - cartoontekenen, Maori mythologie, Opvoeden, Het schrijven van een kinderboek, Intuïtief schrijven, Russische cultuur, Spaanse en Latijns Amerikaanse cul tuur, Talentontwikkeling etcetera. De praktische cursussen zoals Fietsonderhoud, Meubelstofferen, Snoeien, Tuinieren, Vijvers, Techniek in en om het Huis zijn zeer bruikbaar, net als Digitale Fotografie dat door steeds meer mensen wordt toegepast. De proefavonden Port en kaas, Whisky en de cursus Wijnen zijn een leerzame belevenis. Daarnaast is er het vertrouwde aanbod van creatieve cursussen (Tekenen, Schilderen, Beeldhouwen, Bloem schikken, Edelsmeden, Glas-in-lood, Fotografie en Videofilmen), computer cursussen (o.a. Windows XP, Word, Excel, Linux, Website maken), talen (uitgebreid met Tsjechisch) etcetera. Heeft u het programmaboekje niet thuis ontvangen dan kunt u het halen bij de bibliotheken van bovengenoem de gemeenten, boekhandel Laan in Castricum en het Bonhoeffercollege. Ook kunt u alle informatie over het cursusaanbod vinden door een kijkje te nemen op onze vernieuwde website www.plusactiviteiten.nl. Open dag Op zondag 4 september houden de Plusactiviteiten een Open Dag in het Bonhoeffercollege, Pieter Kieftstraat 20, van 11.00-14.00 uur. U kunt daar kennismaken met de docenten en meer over de cursus vragen. Informatie: 0251-659119 maandag tot en met vrijdag 10.00 tot 16.30 uur. HEILOO - Op donderdag 26 mei start HEMA met de actie 'HEMA op Hol'. Met meer dan 111 op hol gesla gen prijzen. Van de enige, echte HEMA-tompouce tot een LCD tv- scherm, van de HEMA-rookworst tot een opblaasbaar speelhuis. De HEMA op Hol-actie loopt van donderdag 26 mei tot en met zondag 5 juni. Om de nieuwsgierigheid van het winkelende publiek extra te prikkelen worden de etalageruiten tot anderhalve meter hoog afgeplakt met folie. Daarop staan de geweldige aanbiedingen die de klanten binnen aantreffen. Eenmaal binnen komen de aanbiedin gen je tegemoet. Alles ademt de sfee van HEMA op Hol: van winkeldecora tie tot speciale vestjes, gedragen doo de medewerkers en natuurlijk de aan biedingen. De speciale HEMA op Hol-brochure in afwijkend formaat, valt in de weel van donderdag 26 mei bij de klantei op de deurmat. Op de achterzijde kaï de klant lezen hoe je de unieki HEMA op Hol-tas cadeau kan krij gen: elf dagen lang krijgen de eerste el kopende klanten in iedere HEMA vestiging de exclusieve HEMA op Ho tas cadeau. HEILOO - Vrijdag vond op de golfbaan Oosterzij de prijsuitreiking plaats van de 'gouden ballen actie' van de Golf- en Countryclub Heiloo. In de ballenmachi- ne op de driving range van golfbaan Oosterzij, had golfinstfucteur Ivar van der Moolen enkele gouden ballen gestopt. Wie een van deze gouden ballen ontving, kon deze in restaurant Oosterzij verzilveren voor een lot, waarmee gewel dige prijzen te winnen zijn. Vrijdag wer den deze, waaronder een lunch- of diner bon voor restaurant Oosterzij, een dames- en herenset van Graphite, ballen- kaarten en golfballen, uitgereikt aan de gelukkige winnaars. (foto MSP) LIMMEN - Op donderdag 25 mei wordt FIXET aan de Visweg in Limmen heropend. Na 25 jaar is de bouwmarkt grondig verbouwd en uitgebreid. De Service Bouwmarkt waar u van sanitair tot vloer- en pla- fonddelen, van tuinartikelen tot klein huishoudelijk materiaal en niet te vergeten de indrukwekkende showroom met schuifdeurkasten terecht kunt, is drie keer zo groot geworden. Eigenaars Ab en Gré Meeldijk en hun zoon Patrick heb ben er 12 jaar over gedroomd en aan gewerkt. De nieuwe bouw markt zal als eerste bedrijf onder deel gaan uitmaken van een nieuw bedrijventerrein aan De Maatlat. Zo zal Fixet er uiteindelijk 19 buren bij krijgen. De servicebouwmarkt FIXET van de familie Meeldijk is zo bijzonder vanwege het woord service: „We hebben een machinale ruimte waar we alles op maat kun nen maken. Zagen, frezen, hoekjes en randjes. Het kan allemaal. Bovendien kan de klant rekenen op kundig advies volgens Ab. De ruimte toont heel royaal en telt zo'n 2000 m2. Op de bovenverdieping waar de klant via een ruime houten trap ('een sieraad voor de winkel', volgens het personeel) heengeleid wordt, is het sanitair te vinden. Maar ook de schuifdeurkasten zijn uitgestald. In alle soorten en maten, met of zonder schuine hoeken of gekleurd glas. Uiteraard ook hier weer uitgebreid advies en alles kan bij u thuis geplaatst worden. Morgen, donderdag 25 mei, de ope ning dus. Let u vooral op de specta culaire aanbiedingen in de speciale FIXETkrant die u thuis heeft ont vangen! REGIO - Wilt u (beter) leren mensen coachen of counsellen? Wilt u zicht krijgen op uw eigen rol in gesprekken en het contact met mensen? Bent u op zoek naar een deeltijdopleiding tot Coach of Counsellor? De Academie voor Counselling en Coaching start in september in Alkmaar een opleiding AKERSLOOT - De Ondernemings Vereniging van Akersloot (OVA) vindt het belangrijk dat de jeugd van Akersloot boeken leest. Leesbevordering is een van de belangrijkste doelen van de Openbare Bibliotheek. Daarom heeft de OVA onlangs besloten een aantal projecten van de bibliotheek te spon soren in het komende schooljaar. Ieder jaar organiseert de Openbare Bibliotheek twee projecten om het lezen te bevorderen onder de kinde ren uit groep 5 en 6 van de drie basis scholen. Zo is er het Leesprogramma en de Kinderjury. Beide projecten worden landelijk georganiseerd door de Openbare Bibliotheek. „Bij het Leesprogramma horen deelnemers pasjes, stickers en oorkondes. De kosten daarvan zijn vrij hoog. Sponsoring door de ondernemings vereniging kunnen we dan ook goed gebruiken," aldus Richard van der Kolk, vestigingscoördinator van bibli otheek Akersloot. - m tot Counsellor en een opleiding tot Coach. U ontwikkelt kennis en vaardigheden die u kunt toepassen in uw huidige beroep, maar die ook een stevige basis leggen voor een omscho ling tot professioneel counsellor of coach. De opleiding bestaat, uit een theore tisch en een praktisch gedeelte. De tiendaagse praktijktraining vindt plaats op één zaterdag per maand in Alkmaar. Er wordt veel geoefend en u krijgt feedback op uw ontwikkeling. „Je communicatie verandert en je blik verruimt", aldus één van de trainsters. Het theoretische gedeelte kunt u in uw eigen tijd en tempo afleggen. U kunt zich dus deze vakantie al heerlijk in het zonnetje inlezen op uw oplei ding, maar u kunt ook in het najaar tegelijkertijd met uw praktijktraining werken aan uw theorie. U kunt u voorbereiden op het examen middels een examentraining via internet of cd- rom met vele oefenvragen en feed back. De Academie biedt exclusieve videofilms en videotraining en hulp en advies bij het opstarten van een eigen praktijk, het vinden van stageplaatsen en trainingsmogelijkheden. U krijgt een studiecoach en eigen praktijktrai ner, professionele ondersteuning via het internet, intervisie en superyisie, door de Stichting Counselling erken de diploma's en de mogelijkheid om u, na de professionele basistraining, te specialiseren. Veel werkgevers vergoeden dergelijke opleidingen voor hun personeel. Informeer bij uw (personeels) mana ger naar de mogelijkheden. Opgeven en uitgebreide informatie: www.counselling.nl. QJ REGIO - Zaterdag 4 juni van 09.00 tot 17.00 en zondag 5 juni van 10.00 tot 16.00 staat Bijvoet Watersport totaal in het teken van het buitenboordmo tormerk Suzuki. Suzuki en Bijvoet Watersport werken al vele jaren samen en om u daarvan te laten profi teren hebben zij allerlei spetterende acties. Speciaal voor u als VIP heeft Suzuki een VIB boot staan om mee te varen en te ervaren. Dit zijn grotere model len rubberboot met een opblaasbare vlonder. Ook de buitenboordmotoren blijven dit weekend niet achter. Motoren tot 250 pk hebben dit week end een speciale actie, zo ook uw inruil motor. Suzuki heeft al vele prijzen gewonnen met hun viertakt motoren. De strengen eisen die voor buiten boordmotoren gelden, is voor Suzuki geen probleem maar juist een uitda ging. Met de nieuwste ontwikkelingen van Suzuki is gebleken dat een vier takt buitenboordmotor 50% zuiniger vaart dan de tweetakt modellen en het geluid is aanmerkelijk minder gewor den. De innovatie van Suzuki is een van de redenen waarom Bijvoet Watersport al jaren met dit merk samenwerk. Het totaalpakket wat Bijvoet Watersport u kan aanbieden sluit ook direct aan bij de gedachten van Suzuki. U als klant kan voor al uw onderhoud, stalling, reparaties en serv ice bij Bijvoet Watersport terecht. Wilt u meer weten over dit weekend, over uw buitenboordmotor, of over het totaalpakket van Bijvoet Watersport? Kijk voor meer informatie in de adver tentie elders in dit blad. Vl.n.rRichard Hamstra, Jenny, Daisy, Mandy, Jiska en Sophie. Al deze meiden, behalve Daisy, hebben met veel plezier meegedaan aan Kinderjury en Leesprogramma. Daisy gaat komend jaar naar groep 5 en weet nu al dat zij mee gaat doen. fa ra HEILOO - Op alles was gerekend, alleen het weer kon nog roet in het eten gooien. Het 15-jarig jubileum van Kinderdagverblijf Ollie B. Bommel in Heiloo was tot in de puntjes voorbe reid en aan alles was gedacht om er een groots feest van te maken. Op een enkele regenspat na verliep het druk bezochte feest aan de Kanaalweg onder een blauwe hemel. Kinderen, ouders en leiding vermaakten zich prima op deze speciaal voor het jubi leum georganiseerde feestelijke hap pening. Tussen 15.00 en 17.30 uur was de grote buitentuin van het kinderdag verblijf bijna te klein voor alle toege stroomde gasten. Wie goed heeft opge let ontwaardde 's morgens vroeg om 9.00 uur al veel activiteit aan de Kanaalweg. Er werd druk gewerkt om een feestelijke entourage op te zetten. Een vrolijke De Boer-tent bij de entree, vlaggen, slingers, balonnen en nog veel sprookjesachtige attributen werden klaargezet om in de loop van de middag kind en ouder zich zo wel kom mogelijk te laten voelen in de voor degelegenheid tot 'Sprookjes Bommelland' omgedoopte kinderop- vanglocatie van Stichting Humanitas. Eenmaal binnen hoefde niemand zich te vervelen: spijkers slaan in het bos met Bob de Bouwer, schminken, zelf cakejes versieren bij Hans en Grietje, chips vissen met Nemo en nog veel meer, georganiseerd door de fanatieke leiding en oudercommissie. Ook aan de ouders was gedacht: hapjes en drankjes en een tap voor de dorstige mens werden goed bezocht op deze mooie zaterdagmiddag. En niemand hoefde met schone of lege handen naar huis. Ieder kind kreeg een kunsti ge geknoopte ballon mee van de druk bezochte 'ballonnenmevrouw'. Voor ouders van nieuwe kindjes was er nog volop gelegenheid door de aanwezige leiding in de gebouwen en de tuin rondgeleid te worden om vervolgens, voorzien van informatiemap, met vol doende geestelijke bagage naar huis terug te keren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6