Limmen, een dorp van wereldrecordhouders Zomercarnaval in Limmen 11 en 12 juni Infoavond over veiligheid Iedereen heeft genoten' Jubileumviering HSV grandioos feest renbro UITKIJKPOST - 8 JUNI 2005 - PAGINA 10 Laatste wereldrecord aandelen zeer gewild Strandpost midden in Limmen "wmmm nnemings Ihoreci A Doewit TM horeca mm Brandwonden Stichting te Beverwijk, de Castricumse Reddingbrigade te strand Bakkum, Gymnastiekvereniging TIOS Limmen, JOC Conquista Limmen, Carnavalsvereniging De Uylenspieghels Limmen, De Stichting Bloemendagen Limmen en Scouting Limmen. Het slagen van deze grootse onderne ming is voor een groot gedeelte afhan kelijk van de collectieve inzet van zoveel mogelijk mensen. Het bedrijfsle ven van Limmen en omstreken ging daarin al voor door het royaal beschik baar stellen van diensten, goederen en giften. Ook de horeca maakte een gene reus gebaar door de volledige horeca opbrengst in de BGL tent en van het LOV terras beschikbaar te stellen voor de goede doelen. een tweeledig doel voor ogen gehad: Een ludiek evenement dóór en vóór de bewoners van Limmen en omstreken. Dit laatste houdt in dat de bevolking een feestelijk weekend te wachten staat met tal van attracties en optredens voor jong en oud met als letterlijk hoogte punt de plaatsing van het laatste kratje op zondag 12 juni door een bekende Nederlander. Hiermee is de profijte lijke kant van de doelstelling nog maar ten dele ingevuld Het andere deel betreft het feit dat alle baten van dit festijn gaan naar goede doelen in Limmen en omgeving waardoor die revenuen direct of indirect weer terug vloeien naar de gemeenschap. De goede doelen zijn: De Nederlandse LIMMEN - Grote gebeurtenissen wer pen hun schaduwen vooruit. Dat geldt zeker voor de op handen zijnde wereld recordpoging die dit weekend in Limmen plaats zal vinden. Via krant, radio en televisie (zelfs in Duitsland!) is dit evenement uitgebreid wereldkun dig gemaakt. Voor de enkeling die het nog niet wist: In het Dorpspark zal in het weekend van 11 en 12 juni een pira mide van maar liefst -75.000 (zegge: vijf enzeventig duizend!) bierkratten ver rijzen. Wat begon als een wild idee van de stichting Limmen Ludiek is uitge groeid tot een doortimmerd scenario waarin iedere Limmer is uitgenodigd een prominente rol te vertolken. Vanaf het begin heeft de organisatie Contract ondertekening met Bavaria met de goede doelen LIMMEN - De laatste unieke Wereldrecord Krataandelen vliegen nu werkelijk van de hand. Met de aankoop van dit krataandeel ben je mede wereldrecordhouder. En hoeveel men sen kunnen nu eigenlijk zeggen dat ze wereldrecordhouder zijn? Dat zijn er niet zoveel op deze aardkloot. Het Krataandeel is ook gelijk het entree bewijs voor de speciale sponsor/aan deelhouders feestavond in de BGL Feesttent. Een gezellige avond met veel verrassingen en op de achtergrond de contouren van een wereldTecord in de maak. Voor E 8,- kunt u al aandeelhou der worden, met de opbrengst zullen zeven goede doelen worden gesteund. Voor meer info over de aandelen kunt u mailen naar info@ limmenlu- jA diek.nl of bellen naar 072-5053842. Barometer krat ver- koop: 63.365 LIMMEN - Carnavalsvereniging De dorp op een positieve manier in de Uylenspieghels staan op de drempel schijnwerpers plaatsen, door eens in de van alweer een bijzonder jubileumjaar: vijf jaar een aansprekend evenement 40 Jaar Carnaval in Limmen. De te organiseren. De Uylenspieghels zul- Uylenspieghels en Limmen Ludiek len Limmen Ludiek op vele manieren hebben veel gemeen. Niet alleen steunen de komende tijd om er samen omdat de oprichters van deze speelse met de andere vrijwilligers en Limmers creatieve stichting hun roots in de een groot en mooi feest van te maken. Carnaval hebben, maar ook omdat zij Carnavalsvereniging De Uylen- het ludieke welzijn van de Limmers spieghels is 1 van de 7 goede doelen voorstaan. Bovendien willen zij, echte van Limmen Ludiek. Limmers als zij zijn, ons Live uitzending Castricum 105 vanaf Wereldrecordterrein Op zaterdag 11 en zondag 12 juni zal Castricuml05 live verslag doen van de Wereldrecordpoging Bierkratstapelen door Limmen Ludiek. Van 10.00 tot 20.00 uur op zaterdag en zondag vanaf 10.00 uur totdat het record gehaald is, zul je alle ontwikkelingen via je radio live kunnen volgen. Het belooft een bij zonder en spannend weekend té wor den... des te leuker dus om af te stem men op Castricuml05! te gebruiken op het feestterrein in de feesttent en het terras buiten. Munten die bezoekers overhouden in het weekend kunnen als donatie weg gegeven worden aan de goede doelen in een speciale melkbus welke in de tent aanwezig zal zijn. Munten kunnen alleen tijdens het weekend van 11 en 12 juni worden terug gewisseld voor geld. Op vrijdag 17 juni zal in Conquista ook nog gelegenheid zijn om munten terug te wisselen of te doneren aan de goede doelen. Na 17 juni is er geen gelegen heid meer tot terugwisselen. LIMMEN - Tijdens het wereldrecord- ben een waarde van E 1,60 per stuk. De weekend van 11 en 12 juni zal er op het munten zijn verkrijgbaar in de feestterrein met speciale munten Feesttent van Limmen Ludiek en zijn gewerkt gaan worden. De munten heb- alleen in het weekend van 11 en 12 juni Alcohol en minderjarigen Er zal streng worden toegezien op alcohol gebruik door minderjarigen. Onder de 16 jaar zal er geen alcohol worden geschonken en zij mogen ook geen alcohol nuttigen. Een ieder dient zich ten alle tijden te kunnen identifi ceren in Nederland. Wanneer barme- dewerkers of organisatie twijfelen over de leeftijd van een bezoeker dan zal deze gevraagd worden zich te iden tificeren middels geldige middelen. Kopieën van paspoorten en rijbewij zen zijn geen geldige middelen. De gehele Limmen Ludiek ploeg van 150 vrijwilligers zal hier samen streng op toezien en ingrijpen waar nodig. Piet Paulusma Aan het einde van de avond kreeg de organisatie een belletje van niemand minder dan Piet Paulusma. Hij komt op 8 juni het weerbericht voor het wereldrecord weekend verzorgen in het park op locatie. Als het weer ook gaat meewerken dan kan het niet anders dat het een groot familie feest gaat worden. De laatste nieuwtjes zijn te lezen op www.limmenludiek.nl Kwartje Koffie - Woensdagavond 1 juni hield Limmen Ludiek een specia le info avond. Deze avond was voor alle vrijwilligers verplicht die komend weekend het wereldrecord met elkaar willen gaan verbreken. De opkomst was zeer overweldigend met ruim 150 ludieke vrijwilligers uit Limmen en omstreken. Kwartje Koffie had een prachtige zaal voor Limmen Ludiek gereed gemaakt in een professionele presentatie opstelling, belangeloos. Alle vrijwilligers werden ontvangen met een heerlijke kop koffie en een petit fourtje. De organisatie van Limmen Ludiek presenteerde via een groot scherm in detail wat er de komende dagen allemaal staat te gebeuren in het park voordat de recordpoging überhaupt kan aanvan gen. Het aspect veiligheid staat bij Limmen Ludiek hoog op de agenda. Zowel tijdens de voorbereidingen voor het wereldrecord weekend als tij dens het wereldrecord weekend. Eerst moet de hoofdletter V van Veiligheid in orde zijn wil het een groot Feest gaan worden met de hoofdletter F. LIMMEN - Tijdens de wereldrecord poging van Limmen en de Stichting Limmen Ludiek mag er niets aan het toeval worden overgela ten. Bovenaan staat natuurlijk de veiligheid van alle vrijwilligers en bezoekers. De Castricumse Reddingsbrigade zal daarom speci aal voor dit weekend een 'strand post' gaan bemannen in Limmen. Op professionele wijze zullen zij een EHBO post runnen op het wereldrecordterrein. De Castricumse Reddingsbrigade behoort tot een van de zeven goede doelen van Limmen Ludiek iiiittrtimrtiifritiiii luiüFitttft» lÖMlMl ;k*8»,UB(W,tKlriC!iS f uil ft lil» imUMhuéilHl Rob, Dree en Dree zingen hun hit in de studio van Castricum 105 VDEWirf w; l swrt tJOHANIt DE WIT foto: Andre Harkmai

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10