Terriërs Dames 1 promoveert Maureen Groefsema behaalt derde plaats in Wenen Dojo 't Loo scoort internationaal Bedrijvenviswedstrijd plan Oost Gevarieerde vangst bij DVW-zeevissen Laura Quinten, medaillewinnares regiokampioenschappen Vennewater jongens tot en met 10 kampioen Vennewater jongens tot en met 12 kampioen UITKIJKPOST - 8 JUNI 2005 - PAGINA 8 Open Hogedijk tennistoernooi DVW Jeugdnieuws Zwemdiloma's 't Vennewater Limmerpoldercup Competietieuitslagen TV HSV Voorproefje voor de Triangel Dubbele Lus Piet Glas - Vennewatertoernooi Afzwemmen zwembad Loos Seizoensresultaten TV Het Vennewater Biljartvereniging Vennewater MTB Alcmaria Victrix Schaakexamens bij SV Vredeburg Double Stars HEILOO - Zondagochtend 5 juni 2005, met nog maar 70 wedstrijdminuten te gaan, wisten de dames van Terriers 1 vooraf al dat het goed zou gaan komen. Het was goed hockeyweer, iedereen was op tijd, gezonde spanning vooraf, een leuke tegenstander: de nummer 5 uit de poule AMVJ uit Amsterdam. Feest kon beginnen AMVJ had gehoopt de competitie nog een wending te kunnen geven, maar binnen één minuut waren zij al een illu sie armer, doordat Nikki Schutte de 0-1 intikte. De 0-2 viel ook zeer snel door Esther Izaks en de 0-3 wederom van Nikki Schutte, viel nog voor rust. De tweede helft was AMVJ nog even een tegenstander, maar nadat Barbara Beek de 0-4 had gemaakt kon het feest eigenlijk al beginnen. Volgend seizoen middenmoot Er werd veel gewisseld om iedereen te laten spelen. Het laatste doelpunt, de 0- 5, werd gescoord door Esther Izaks en toen kon het feest beginnen! Het volgende seizoen met nog wat speelsters van buitenaf en een hele goede aanvulling vanuit meisjes A, denkt Terriërs Dames 1 mee te kunnen draaien in de middenmoot. HEILOO - Op zondag 12 juni wordt weer de traditionele jaarlijkse bedrij venviswedstrijd gehouden. Deelname is nog mogelijk met teams van drie personen (minder mag ook). De deelnamekosten zijn E 10,- per team. Er wordt gevist in de vijvers van plan Oost en het verzamelpunt is de parkeerplaats bij De Loet (einde Burenweg). Hier worden de plaatsnummers uitge reikt. Om 07.15 uur dient u aanwezig te zijn, waarna van 08.00 uur tot 10.30 uur gevist zal worden op witvis. Baars, snoek en aal tellen dus niet mee. Hierna wordt de vis gewogen en de EGMOND - Over enkele weken gaat het alom bekende open Hogedijk toernooi weer van start. In vele categorieën zal er weer om de prijzen gestreden worden. Het toer nooi wordt gehouden van 25 juni tot en met 3 juli, op het Hogedijk com plex in Egmond aan den Hoef. prijsuitreiking is in de sporthal Het Vennewater. Daar wordt ook een grote loterij gehouden met mooie prijzen. Ook een gratis hapje wordt verzorgd. Inschrijving graag voor vrijdag via één van de volgende telefoonnummers: 072-5330111, 072-5072132 of 072- 5063111. Een telefoontje met de namen van de deelnemers is genoeg. De betaling volgt dan aan de waterkant. Bij de prachtige vijvers in plan Oost is het goed toeven en dus rekenen we op veel deelnemers en we vertrouwen op goed weer en een goede vangst. Neem vooral uw goede humeur mee, want dan wordt het weer een heel gezellige visochtend. HEILOO - Hier volgt de uitslag van 2 juni. Gevist werd er aan de Laan van Frans in plan oost. 1. Perry Schut, 25 stuks; 2. Boy Schut, 24 stuks; 3. Lukas Driesen, 14 stuks; 4. Mike Bruin, 13 stuks; 5. Bert Bosman, 11 stuks. De vol gende viswedstrijd is op 16 juni. Ook dit wordt weer in plan oost gehouden HEILOO - Op zaterdag 28 mei is er in zwembad 't Vennewater voor het A- en B-diploma afgezwommen. De volgende kinderen zijn geslaagd: A-diploma: Theo-Jan Min, Maarten Schotsman, Annemarije Cornel, Sieb Laan, Amber Heymans, Patrick van Andel, Benji Schilder, Eva Koops, Marijn Heitbrink, Julia Sapienza, Kyra van Baar, Raymond Gaarthuis, Davy Huis in 't Veld, Merel Smit, Koosje van der Lecq, Wander van den Bos, Benjamin Sisanovic, Anne Paardekooper, Anouck van Maasdam, Sanne Houweling, Job Kat, Tiffany Deyle, Nienke de Koek en Romy Schouten. B-diploma: Daniël Ernste, Robert Wiersma, Odette van der Donk, Cor Zoon, Nikie Vroom, Fleur Wieland, Larissa Zanstra, Anne-Lynn Leyen, Benno Klaver, Emma Wiarda, Stefan Kort, Nadia Delgado Ibanez, Jimmy Beenhakker, Claudia Bruin, Nadine Romeyn, Lara Hoogland, Esther van Dijk, Thijs Clever, Max v/d Brink, Amy van Maasland, Sten Elsworth, Sanne Walda, Donna Duits, Michiel Bakker, Menno Horneman, Anouschka Swart, Sil Ruyter, Stijn Wierdsma, Lars Plaum, Jordy Suykerbuyk, Roy Bakker, Jossy Bakker, Manon van Vegten, Lisanne Treskes, Arnold Boukes, Jelmer Ooyevaar en Josine Postma. LIMMEN - Op zondag 5 juni werd in de Oostertocht te Heerhugowaard de vierde Limmerpolderwedstrijd gevist. Deze keer een gecombineerd klasse ment, waar naast het gewicht ook voor elke gevangen vis nog vijftig gram wordt bijgeteld. Een zware opgave voor de achttien deelnemers, gokken op bra sem of mikken op torretjes. Al snel bleek dat beiden niet echt goed te van gen waren. Daarom schakelden de meesten ook niet om op de andere mogelijkheid. Gerenommeerde gewichtsvissers als Peter van der Heijdt en Gerrit Tuijn werden hierdoor com pleet weggevaagd door de concurren tie. Met name Ruud Laan deed goede zaken. Hij viste op de kop van het par cours en had daar met stevige wind te kampen. Hij bleef daarom dicht bij de kant vissen en werd met 59 stuks en een gewicht van 1430 gram winnaar. Hij vond zo weer aansluiting bij de top van het klassement. In dit vak werd Rien Faasse, net terug van vakantie, netjes tweede voor de eerste brasem in dit vak, die van Han Duin. Bente Morsch viste een zeer knappe wedstrijd maar verspeelde enkele grote vissen. Hij moest zich met de vierde plek tevreden stellen. Het andere vak werd gewonnen door Jan Walta, die 46 visjes wist te van gen. In dit deel van het parcours werd door de gewichtvissers wel een brasem gevangen, maar ze kwamen niet los. Limmers Ron Droog en Nico Schouws eindigde vlak achter elkaar op 2 en 3. Co Duinmeijer legde hier met één bra sem en twintig kleintjes beslag op stek 4. Het clubklassement was een gedeel de winst voor Limmen en Castricum, met Akersloot daar 1 punt achter. HEILOO - Zaterdag 4 juni hebben 16 zeevissers van DVW onder zo langza merhand vertrouwde omstandigheden, harde westelijke wind, op de noordpier bij Wijk aan Zee gevist. Na een korte inspectie werd er besloten dat er tot de bocht van de pier op de buitenkant gevist kon worden. In de luwte van de pier was dit goed te doen. De vangst bestond uit zowel zomer- als wintervis. Er werd tong, gul, bot, paling en zowaar een geep gevangen. Emil Wijckelsma wist met de vangst van deze geep van 54 centimeter lang bij een gewicht van 200 gram een nieuw DVW-record te vestigen. Met de hierbij behorende bonus van 1000 punten besliste hij de wedstrijd in zijn voordeel. Tweede werd Gerrit Ynsen, derde Jan Sengers, vierde Menno Kuiper en vijfde Peter Vader. De volgende wedstrijd is op 23 juli. Er wordt dan gevist vanuit Zierikzee op de Oosterschelde. Deze wedstrijd is momenteel volgeboekt. Wel kunt u op de reservelijst geplaatst worden. Voor opgave of nadere informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072- 5337330, e-mail: emil.wijckelsma@hccnet.nl of met R. Blok, tel. 072-5336108. HEILOO - Afgelopen woensdag hebben Thomas Ouwejan, Luuk op de Weegh, Jur Bruin en Joris Kramer (v.l.n.r) de finale gewonnen in de woensdagmiddag- tenniscompetitie in de categorie tot en met 10 jaar Nadat zij met een game ver schil, nipt voor Schoorl poulewinnaar waren geworden, traden zij in de halve finale aan tegen dorpsgenoot HSV die met mooi spel werd gewonnen. In de ande re halve finale won Schoorl 1 van Vennewater 2. Dezelfde dag werd de finale, die ging tussen Vennewater 1 en Schoorl 1 gespeeld. De jongens wonnen overtuigend met 10-2. HEILOO - Afgelopen weekend was er een A-toernooi -20 judotoernooi voor dames in Oostenrijk in Wenen. Drie judoka's van Sportinstituut Tom van der Kolk waren door de judobopd Nederland geselecteerd voor dit toer nooi. Maureen Groefsema en Birgit Ente mochten strijden in de -48 kilo en Jasmy van Spankeren in de -57 kilo. Voor Birgit en Maureen was dit alweer het tweede A-toernooi dit jaar. Serieuze kanshebber EK-20 Voor Maureen is dit helemaal uniek want met haar 13 jaar draait ze mee in het circuit van de -20 jaar. Maureen had pech want zij was de enige deelnemer die niet de eerste ronde was vrijgeloot. Ze stond tegen de Poolse Kataz Pulkosnik die twee jaar terug vijfde op het EK was. Binnen een minuut wist Maureen de Poolse door te sturen en kreeg hiervoor Ipon(vol punt). De tweede ronde had zij geluk want de Duitse Nadine Tiel kwam niet opdagen. Maureen haar 3e ronde stond ze tegen de Belgische Stefanie Snel. Ook hier startte Maureen weer ijzersterk en scoorde met een prachtige inrol kata guruma vol punt. Ze kwam in de halve finale te staan tegen de Duitse Walsilisa Pril. Maureen liep eerst een straf op vanwege op de rode mat staan. Hierna Birgit Ente had de eerste ronde strijd wist ze ook deze Poolse door te sturen en kreeg hier vol punt voor. Maureen maakt kans om ook het 3e A- toernooi te krijgen in Polen en is ineens als 13-jarige een serieuze kanshebber voor het EK-20 jaar. Tot aan golden score Ook Jasmy van Spankeren mocht dit jaar acteren op dit A-toernooi. Jasmy had een zeer zware loting. Haar eerste wedstrijd was tegen de Oosterijkse Ursula Neun. Na eerst een straf te heb ben gekregen maakte zij hierna direct een prachtige schouderworp en kreeg vol punt. De tweede ronde stond ze tegen Franziska Pufahl. Jasmy verloor door oplopende straffen van wat achteraf bleek de latere kampioen. Jasmy kreeg herkansing en kwam direct te staan tegen de Belgische Julie Baeyens, de kampioen van het A-toernooi in Lyon twee weken geleden. Jasmy kwam met een koka op voorsprong, maar later in de partij liep ze een kleine straf op en zo stond het weer gelijk. Tot de golden score was Jasmy iets beter, maar in de golden score wist Baeyens toch een koka te scoren. Voorsprong uit handen kreeg ze nog een straf vanwege niet aanvallen. Zo stond ze een yuko (vijf punten) achter. Maar Maureen wist een wazari (^even punten) te scoren. De Duitse scoorde eroverheen weer een wazari. Walsilisa Pril won de halve fina le en werd later kampioen. Maureen stond om het brons. Hier kreeg de 13 jarige weer het ongelofelijke voor elkaar. Tegen een andere Pool M. Martynoisicz kwam ze op een yuko voorsprong en op de helft van de wed- een vrijloting. De tweede ronde stond ze tegen de Belgische Amelie Roassenau, waarvan ze in Lyon nog had verloren. Nu was ze de betere. In de derde ronde trof ze de Duitse Rebecca King, de eer ste twee minuten was Birgit beter en stond een yuko voor. Helaas gaf ze deze voorsprong in de tweede helft van de wedstrijd uit handen. In de verlie zerronde was de Slowaakse Zuz Krisandova de betere en zo was Birgit uit het toernooi. HEILOO - Het afgelopen weekend had een deel van het wedstrijdteam van Dojo 't Loo haar tenten opgezet in Limburg. Dertien wedstrijdjudoka's, ouders en de coaches Sander en Wesley Groefsema waren afgereisd naar Venray. Voor de 31ste keer werd daar een groot internationaal judotoernooi gehouden waar, over twee dagen ver deeld, maar liefst 1550 judoka's van 198 deelnemende clubs uit 21 landen aan deelnamen. Naast alle omringende Europese landen waren er bijvoor beeld ook judoka's uit India, Rusland, Letland, Slovenië, Hongarije en Polen. Ook dit jaar was het niveau van het toernooi onverminderd hoog. Vele lan den hadden hun nationale kampioenen afgevaardigd. Voor Dojo 't Loo werd de spits afgebe ten door Elise Kuipers (-20 kg). Vanwege haar leeftijd en relatief laag gewicht had zij in haar poule slechts één andere tegenstander. Van dit meis je, de lokale kampioen, wist zij echter knap te winnen met een le prijs als gevolg. Hierna kwamen clubgenoten Gaby de By en Jasmijn Lesterhuis (-32 kilo) op de m'at. Het bleek dat zij het gelijk in de eerste wedstrijd al tegen elkaar moesten opnemen. Er was een verlenging nodig om uit te maken wie de sterkste was. Met een mooie ippon zegevierde Gaby dit keer. Omdat zowel Gaby als Jasmijn van alle andere meis jes wonnen was de einduitslag een fraaie le plaats voor Gaby en een mooie tweede plaats voor Jasmijn. Tim Kuipers (-28 kg) zat in een grote poule. Als ongeslagen poulewinnaar bereikte Tim knap de finale. In een spannende wedstrijd verloor Tim helaas in de laatste twintig seconden. Een welverdiende tweede prijs was het resultaat. Thijs Lesterhuis (-38 kg) stond goed te judoën maar verloor helaas eerst van de latere kampioen en vervolgens zijn 2e partij ook. Hiermee was hij uit het toernooi. Beter af ging het Jasper Henselmans (-42 kg) die opeenvolgend knap won van een Pool, een Engelsman en een Noor. In de fina le wist Jasper te winnen op een strafje. Daarmee was de zwaarbevochten le plaats binnen. Corina Henselmans (-48 kg) stond vol (vlnr: Tim Kuipers, Gaby de By, Elise Kuipers, Jasper Henselmans en Jasmijn Lesterhuis overgave te judoën, maar kwam nog ervaring te kort om op dit hoge niveau mee te komen. Hetzelfde gold voor Rick van Vemden (-55 kg) die graag eens tegen een Rus wilde judoën. Al duurde de wedstrijd maar twintig seconden, Rick's wens ging in vervul ling. Kars Zoon (-38 kg) begon met een verliespartij, wist vervolgens knap te winnen om helaas daarna weer te ver liezen. Ook voor hem was daarmee het toernooi over. Tiemen de By (-42 kg) stond te spette ren op de mat. Na een verliespartij kwam hij los met winst op een Pool en een Engelsman. Zijn vierde partij ver loor Tiemen helaas op een verwurging. In het laatste blok mochten Karen Stevenson (-44 kg) en Rens de Jong en Timo Lesterhuis (beiden -46 kg) de mat betreden. Karen begon voortva rend met een winstpartij. De tweede partij tegen een Engelse werd in de ver lenging met een golden score ook in haar voordeel beslist. De derde partij ging verloren. De partij om de derde plaats moest Karen het weer opnemen tegen de Engelse. Dit keer verloor Karen helaas en viel hiermee net bui ten de prijzen. Rens begon met een knappe serie van drie winstpartijen. Hierna verloor hij helaas twee partijen. Met een derde plaats in een poule van 16 scoorde Rens helaas net te weinig om door te kunnen naar de kruisfina les. Zijn prestatie was er niet minder knap om. Timo's le partij bracht in de reguliere wedstrijdtijd geen winnaar voort. Toen ook in de verlenging niet werd gescoord wees de scheidsrechter tenslotte Timo's tegenstander als win naar aan. De tweede partij won Timo met ippon. De derde en vierde wedstrijd werden beide weer met een golden score in de verlenging door Timo in zijn voordeel beslist. Voor een plaats in de kruisfina les moest Timo ook zijn vijfde wedstrijd winnen. Helaas was zijn Russische tegenstander sterker en was met Timo ook de laatste deelnemer van Dojo 't Loo uit het toernooi. Met de vijf medaillewinnaars en het getoonde judo van de andere judoka's van Dojo 't Loo is wel duidelijk gewor den dat de judoclub uit Heiloo ook internationaal goed mee kan komen. LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden vier turnsters van TIOS mee met de regiokampioenschappen van Noord- Holland. Zij hadden zich door middel van de competitie hiervoor geplaatst. May Lin Droog en Daphne Schneider beten om 09.00 uur het spits af. Daphne scoorde hoge cijfers bij brug (9.30) en vloer (9.25). Ook bij de balk turnde zij heel netjes haar oefening zonder er af te vallen. Ze werd beloond met een 8.30. Haar sprong werd als laatste erg ondergewaardeerd (8.25) waardoor ze niet hoger kwam dan de vijftiende plaats. Ook bij May Lin viel het sprong- cijfer laag uit (8.35). Bij de brug maak te ze een foutje en ging bij de buikdraai van de brug (8.10). De balk draaide ze echter zonder problemen (8.40) en ook de vloeroefening zag er zeer verzorgd uit (9.15). Ze moest genoegen nemen met de 26e plaats.Beide meisjes hebben zich goed ingezet en mogen trots zijn op de behaalde resultaten. De verrassing kwam in de tweede wed strijd. Maud Burgering en Laura Quinten mochten het opnemen tegen 32 andere turnsters! Het eerste onder deel, de vloer, ging de beide dames uit stekend af. Beiden werden beloond met een 9.05. Ook bij het tweede onderdeel, de sprong werden de meisjes gelijk beoor deeld, een 9.20. Bij de brug viel de grote klap. Laura turnde een plusoefe ning en turnde volgens de jury fout loos! Zij scoorde een tien! Het was jammer dat bij Maud het ophurken mislukte, anders had zij ook heel hoog kunnen scoren (9.40). Bij de balk wist zij echter een uitstekende oefening neer te zetten die gewaardeerd werd met een 8.40. Laura daarentegen had last van de zenuwen en turnde een aan tal wiebels. Ze kreeg een 8.15 voor haar oefening. Voor deze groep turnsters werden vijf medailles beschikbaar gesteld. Eén ervan ging naar Laura Quinten die met 36.4 punten de vierde plaats bezette. Maud belandde op de achtste plaats, wat ook een hele mooie prestatie was. Deze vier turnsters en hun trainsters Samantha Droog en Caroline Welboren kunnen terug kijken op een geslaagd turnseizoen. HEILOO - Afgelopen week is de laat ste competitieronde door de teams van TV H.S.V. afgewerkt. Na afloop hiervan konden er al twee teams als kampioen gehuldigd worden. Het heren dubbelte- am 35+ en het eerste heren dubbelteam 50+ behaalden het kampioenschap. Komend weekend worden er nog een aantal inhaalwedstrijden gespeeld en hierin kan het tweede herenteam op zaterdag, bij winst, ook de titel binnen halen. De overige teams hebben met wisselend succes, maar met veel plezier gespeeld en zullen ook volgend jaar weer aan de competitie deelnemen. De resultaten van de laatste wedstrij den zijn als volgt: Dames kring competitie: HSV1- Groetinckel 2-2, Heerhugowaard9- HSV2 1-3, HSV3-LangeÖij kl 0 2-2, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 12 jaar): Assendelftl-HSVl 3-3, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 16 jaar): HSV 1-Hulstenaar 1 3-3, Gemengd seni oren zaterdag: De Hulkl-HSVl 5-0, Heren Zaterdag: DEM11-HSV2 2-4, Heren 45+ zaterdag: HSVl-Cromme Ball 3-3, Heren dubbel 50+ zaterdag: HSVI-Vennewater 1 4-0; HSV2-ZAP1 4-0, Gemengd junioren zondag: HSV1- Sint Pancras3 0-8, Dames Zondag: Limmenl-HSVl 3-2, Noordendl-HSV2 3-2, Vennewaterl-HSV3 3-2,HSV4- Dirkshornl 1-4, Heren Zondag: HSV1- Westerkoggel 1-5, HSV2-Sluisl 4-2 CASTRICUM - Voor iedereen die alvast eens na wil gaan hoe het met de conditie voor de Triangel Dubbele Lus is gesteld, organiseert AV Castricum op vrijdagavond 10 juni een mooie 'testmo gelijkheid'. Des te beter kan men dan op de laatste woensdag van juni weer aan de start van Castricums bekendste stratenloop staan. Voorafgaand aan de Duinloper Meeting, een officiële KNAU-baanwed- strijd, staat die avond op sportpark De Duinloper namelijk een 1.000 meter en een 3.000 meter op het programma. De 1.000 meter is speciaal voor jongens en meisjes tot en met 15 jaar en start om 18.30 uur; de 3.000 meter is voor deel nemers vanaf 16 jaar en start om 18.45 uur. Deelname is voor iedereen moge lijk en gratis. Vooraanmelding is niet nodig. Al met al een prima training en 'opwar mertje' voor de Dubbele Lus en voor menigeen zeker ook een mooie gele genheid om eens op die prachtige kunststofbaan te lopen. Wil je meer weten over AVC, surf dan naar www.avcastricum.nl. Op deze site vindt u ook alle verdere informatie over de stratenloop op 29 juni en kunt u zich als deelnemer aanmelden. De inschrijving voor de Triangel Dubbele Lus sluit ove rigens op 18 juni. Na afloop zullen op de site van AVC ook de uitslagen zijn te vinden. HEILOO - Afgelopen maand werd er door leerlingen van zwembad Loos in Heiloo afgezwommen voor het A en B diploma. Door het faillissement van de Beeck in Bergen werd het examen in de Witte Brug in Castricum gehouden. Namens de Nationale Raad Zwem diploma's was aanwezig mevr. T. Botman. Ze was zeer te spreken over het resultaat. De kinderen zwommen keurig hun baantjes op de buik en rug, het drijven was geen enkel probleem en iedereen dook zonder problemen onder water door het gat. Allemaal geslaagd, gefeliciteerd! De geslaagden zijn: Diploma A Alex van As, Pirn Bouwman, Steven Bouws, Ryan Leusken, Julia Lind, Ward v.d. Sanden, Mees Vendel, Emma Visscher, Rosan v.d. Voort, Jooske van Wijck, Lisa van Zuijlen. Diploma B Julia Turner, Amber Bos, Myrthe v.d. Velde, Hannah Onverwagt, Rick Ory, Marc Edelenbos, Andzja Klijnsma, Bart Wagter, Dennis Admiraal, Malou v.d. Kommer, Lara de Jager, Anthony Vahl, Angela Mastenbroek, Alessandro Smit Talavera, Mick v.d. Wal. HEILOO - Afgelopen week waren de laatste speeldagen van de Kring, NHN en landelijke competitie. Er zijn er twee kampioenen te noemen: in de Kring werd Dames 6 en in de landelijke com petitie werd in de 5e klasse heren 1 kampioen. Uitslagen: Dinsdag district: Dames 1-Limmen 1, 2-4, KZTV 1-Dames 50+1, 3-1, Kring Dames 1- Heiloo 1, 1-3, St.Pancras 1-Dames 2, 4-0 (degradatie), Dames 3-Tulp 2, 0-4, Dames 5-Tulp 3, 2-2, Bergen 1-Vennewater 6, 0-4 (Kampioen), Akersloot 4- Vennewater 7,2-2. Zaterdag district Heren 3-Neckslag 10, 1-5, Heren 45+1-Tulp 1, 3-3, Heren 45+2-Westerkogge 1, 2-4, Zaandam 1- Heren45+3, 6-0, Heren 45+4-Hoorn 1, 6-0, HSV 1-Heren50+1, 4-0, Gemengd 1-Krommenie 1, 4-2, Gemengd 3- Santana 1,1-4, Gemengd 4-Twiske 1,4- 1, De kaag l-Gem.5, 3-2, Gemengd 6- assumburg 4, 4-l,Kwadijk 1-Gemengd 3 5+2, 3-1, Jeugd Jongens 1-Limmen 1, 5-1 Zondag district Dames 1-HSV 3,3- 2, Landelijk Heren 1-Loosdrecht 1, 5-1 (kampioen), Heren 3-Hoofddorp 2,1-5, Dames 1-Steenwijk 1,5-1 HEILOO - Biljartvereniging Venne water heeft weer plaats voor nieuwe leden. Onze speelavonden zijn elke dinsdag. Speelt u een moyenne van 1.00 of hoger dan bent u welkom. Komt u eens vrijblijvend kijken in Sportcentrum Het Vennewater. HEILOO - Woensdag 25 mei is het team van Max van Gelder, Frank Sengers, Sander Ouwejan, Rong Zwemmer en invaller Geert Bruin kampioen geworden in de woensdagmiddagtenniscompetitie in de categorie tot en met twaalf jaar. Nadat zij overtuigend poulewinnaar waren geworden mochten zij op 25 mei in Bergen aantreden voor de finalewedstrijden. De halve finale werd makkelijk gewonnen maar de finale was andere koekMet wat pech stonden ze na de enkel spelen met 5-3 achter. Dit betekende dat de beide dubbelspelen gewonnen moesten worden om kampioen te worden. De ene dubbel stond op winst maar de andere stond 5-3 achter... Toen na 30 minuten de bel ging, was het 5-5 en moest het aantal gewonnen games de doorslag geven. Vennewater bleek de meeste games te hebben gewonnen en werd kampioen. HEILOO - Op 26, 27 en 28 augustus zijn de speeldata van het Venne watertoernooi. Dit bij velen zeer popu laire biljarttoernooi wordt nu alweer voor de twaalfde maal georganiseerd en gehouden in Sportcentrum Het Vennewater. Het maximum aantal deel- nemers(sters) is 64. Op vrijdag en zater dag wordt er gespeeld in poules van vier personen. Op de finaledag (zondag) wordt het 'knock out' systeem toege past. Speelt u een moyenne tussen 1.00 en 5.00 en wilt u meedoen dan kunt u zich opgeven bij Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19, Heiloo, tel. 072- 5331864 of Cees Breed, Prinses Beatrixlaan 29, Egmond aan den Hoef tel. 072-5061738. Het inschrijfgeld bedraagt E 7,-. De sluitingsdatum van inschrijving is op 16 juli. EGMOND - In huize Honigh te Egmond-Binnen en in huize Slik te Bergen was het afgelopen zaterdag avond groot feest. Nino Honigh wist, evenals vorig 'jaar, wederom Nederlands Kampioen Mountainbike te worden in categorie drie (10-jarigen. De vlag hing daar weer te wapperen. Ivar Slik, vorig jaar tweede, werd dit keer overtuigend eerste in categorie vijf (12-jarigen) Hij ging dus ook met de rood-wit-blauwe trui naar huis. Zijn zus Rozanne werd eerste bij de 14-jarige meisjes en ging met de rood-wit-blauwe sjerp naar huis. Groot feest op het ter rein in Havelterberg waar dit Nederlands kampioenschap voor de jeugd tot en met 14 jaar werd verreden. Onder het genot van echte en kindér- champagne werd gevierd dat Alcmaria Victrix met drie Nederlands kampioe nen naar huis ging. Een compliment naar de vereniging met zijn enthousi aste trainers onder leiding van Ton Kramer is hier op zijn plaats. Dankzij de prachtige M.T.B.-accommodatie bij het sportpaleis te Alkmaar kan hier met veel plezier getraind worden, wat dan ook nog leuke resultaten geeft op een Nederlands kampioenschap. Verder waren er ook goede resultaten voor Roy Beukers uit Petten die op de derde podiumplek van cat. Drie stond, met Jesper Slik op de vijfde en Jonas Hopman op de zevende plek. Jorn Bunning in categorie twee werd zesde, in categorie vier werd Tommie de Witte vijfde en Jos Kroon 17e. LIMMEN - Woensdag 1 juni hield schaakvereniging Vredeburg haar jaar lijkse examens voor de jeugdopleidin gen. Elk jaar mag Vredeburg zich ver heugen op een groot aantal jeugdspe lers dat enthousiast de lessen volgt voor het stap-1, stap-2, stap-3, stap-4 en zelf stap-5-examen. Dankzij de inzet van de toegewijde instructeurs N. Pepping, M. Kos, R. Termes, D. Aafjes, J. Admiraal, R. Rommel, B. Stolp en K. Kramer ont vangen zo'n veertig leerlingen de beginselen, de tactieken en later de strategische vaardigheden van het mooie schaakspel. De resultaten van deze wekelijkse lessen waren om trots op te zijn met een slagingspercentage van maar liefst 97%. De trotse geslaag den waren: Stap-1. Bas Bijvoet, Stephen Dekker, Mika Ehlhardt, Tim Ehlhardt, Marijn van der Graaf, Sandra Hollander, Ivan Koot, Jort Konijn, Daphne Korsman, Maaike Talsma, Thijs Talsma, Sven Tervoort, Sander Veter Stap-2. Remi Aafjes, Loak Admiraal, Ozair Dahi, Jelle Min, Tjardo Sassen, Matthijs Smit, Joep van Zanten, Mark Adrichem Stap-3. Tom Beentjes, Bart Pepping, Alex Termes, Karei Voorwalt, Allard de Vries, Dylan de Vries, Floris-Jan van Zanten Stap-4. Menno Koot, Mike Krom Stap-5. Duncan Keijzer, Kevin Keijzer, Tim Castelein. De nieuwe opleidingen starten weer in oktober, nadere berichtgeving hierover zal verschijnen in de media en via de basisscholen. HEILOO - Honk- en softbalvereni- ging Double Stars heeft dit weekeinde als volgt gespeeld: Honkbal Senl - Caribe: 5-10, Quick - Sen2: 2-7, DVH2 - Sen3:10-9, Sen4 - Sullivans: 6- 8, Aspl - DSS2: 6-3 en 6-9, Pupl - Cromtigers: 11-8, Pup2 - Herons3:10-8, Herons3 - Pup2:5-14. Softbal Damesl - Herons: 6-6, Bears - Dames2: 12-15, Dames3 - Koedijk: 20-3, Pirates - Asp: 21-10, Herons - Pup: 4-12, Cromtigers - Heren2: 20-9, Heren4 - VennepFlyers: 9-19.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8