Groeiende populariteit van al@din onder jongeren Restaurant viert feest met jubileummenu E Poolse studenten op bezoek Marian Ursem neemt afscheid van de Radboudschool Meubelstoffeerderij De Hoes Mountainbikecursus Sportinstituut het Vennewater ■spsi mededeling UITKIJKPOST -13 JULI 2005 - PAGINA 6 HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. urgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 7 juli 2005 eefomgeving Iepziekte bestrijden; waarom en hoe? Vergunning straatfeest ededelingen Ontwerpvergunning Wet milieubeheer Column WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊaÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊÊÊÊÊiÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ^ÊÊÊÊ^^m Caravan... Afgestudeerd Gevonden voorwerpen Tien jaar De Loocatie de Heiloo contact vervolg van pagina 4 Geboren Aimée N., d.v. P.J.E. Raats en E.J. Zwaan Elders geboren Joep T., z.v. G.J.J. de Waard en J.B. Oud; Nick H.A., z.v. E.J.P.R. Kraakman en D.S.J. Swart; Daphne B., d.v. G.J. Henselmans en I.M. Olgers; Yoran L., z.v. R. de Jongh en M.M. Vasbinder; David A., z.v. R. de Jongh en M.M. Vasbinder Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap K.P. Hall en S. Mauhs; M. de Boer en S.C.I. Wiersma Huwelijken gereg. partnerschappen J. Wingelaar en C. Blok; M. van der Ende en I.M.E. Wimmers; J.C. Visser en M.M. Stroet; H. Westerman en I.I. Holzmann; IJ. Kuiper en D. Takken; J.C. Bakker en F.D.M. Schruer; J.S. Blokker en M. Piotrowska; B. de Geus en A.M. van Langen; O.J. Beers en C.M. Bauhuis; M. de Groot en C.S.A. Vermeulen; C.J. de Wit en C. Ligteringen Verstegen Overleden J.B.J.M. Klumper; A.M. Wulp ev de Koekkoek; J.C.M. Hogenhout; C. Visser wv Ebregt Elders overleden P. Willemse ev Berkman Waarom? Iepziekte is een besmettelijke ziekte, die via de iepenspintkever verspreid wordt. Deze iepen- spintkever leeft tussen de schors en de stam van een levende of een dode iep. Om de iep niet te laten uitsterven uit het bomenbestand is het van groot belang, dat zodra er een zieke iep gecon stateerd wordt, deze wordt verwijderd. Dit geldt voor zowel particuliere als gemeentelijke-iepen. Om een rampzalig uitsterven van de meest Hol landse boom te voorkomen, doet het gemeentebestuur een dringend beroep op alle burgers een zieke iep bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte op te geven. Hoe? Hoe gaan we om met een zieke iep? Wanneer het gaat om melding van een zieke iep op parti culier terrein, dan krijgt de eigenaar een brief. Van de eigenaar wordt verwacht dat hij/zij de boom binnen twee weken kapt. Ook moet de stam van de schors worden ontdaan (geschild), waarna de schors in de groene rolemmer kan worden gedaan. Niet geschilde iepen vormen een ideale broedplaats voor de iepenspintkever. Het schillen is van groot belang, omdat larven op een geschilde iep niet kunnen leven. Wat kunt u zelf doen? Om te zorgen dat zo min mogelijk iepen ver loren gaan is uw hulp nodig. Reageer snel en adequaat bij het signaleren van een zieke iep en wanneer u een brief ontvangt, waarin wordt aangegeven dat u een zieke iep in uw tuin heeft staan. Binnen twee weken nadat u een brief hebt ontvangen moet de zieke iep verwijderd en geschild zijn. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen toestemming tot het houden van een straatfeest in de vorm van een barbecue voor bewoners van De Waard op zaterdag 16 juli 2005 tussen 16.00 en 01.00 uur. Dit op grond van de artikelen 2.1.4.1 en 2.1.5.1 van de Alge mene Plaatselijke Verordening 2000. Een gedeelte van De Waard tussen de huisnummers 32 t/m 48 even en 65 t/m 99 oneven wordt hier voor afgesloten voor alle verkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. Vanaf 14 juli 2005 ligt de aanvraag en het ont werpbesluit van C.J. Berger, Kanaalweg 23 te Heiloo ter inzage voor een revisievergunning voor een melkrundvee- en schapenhouderij met mestvergistingsinstallatie. Voorgesteld wordt de vergunning onder voorschriften te verlenen. Bedenkingen Schriftelijke bedenkingen kunnen gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, worden ingediend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53,1800 BC Alkmaar. In uw bedenkingen kunt u vermelden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit kan voor het einde van de inzagetermijn telefonisch worden aangevraagd. Wij verzoeken u dit vóór 4 augustus a.s. te doen bij de Milieudienst Regio Alkmaar, mevrouw M. Tromp, telefoonnummer (072) 548 85 19. De aanvrager wordt in de gele genheid gesteld bij de gedachtewisseling aanwezig te zijn. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 14 juli tot en met 11 augustus 2005 vier weken ter inzage in het gemeentehuis, Raad huisplein 1, te Heiloo. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hes van de Milieudienst Regio Alk maar, telefoonnummer (072) 548 84 47: Dick Borst: levensgenieter, schrijver en ideeënman Hoe gaat u dit jaar op vakantie? Wordt het weer het huis-op-wielen? Is al het stof eraf gehaald van de vorige reis? Gek toch hè, dat je hem weken voor je weggaat al voor je deur zet, hem aait en koestert, wast en vertroetelt, mét en tegen hem praat, en dit tot en met de dag van thuiskomst. Want dan gaat ie direct door naar de winterstalling, om driekwart jaar niet meer aangekeken te worden. En die witte kleur? Oké, kan iets maagdelijks zijn, maar hij is toch al vele malen gebruikt. Misschien zelfs al door 'n vorige eigenaar. Eigenlijk ga je dus vreemd in je eigen caravan. Denk er maar niet over na, maar op een witte auto berust een klein taboe. Wit is immers geen kleur. Vandaar het kleuri ge beeld op een snelweg, waar een hele kleurpotlodendoos lijkt te zijn openge trokken. En dan nog in vele varianten. Want neem nou rood. Bloed-rood is wat anders dan aardbei-rood. Geranium- rood haalt het niet bij bloempot-rood. Het rode stoplicht komt niet overeen met een welige haardos. En een rood hoofd lijkt nergens op... en dat is nog maar de basis. Want tussen zacht- en hardrood zit een hele autoshowroom vol. Dus waarom dit jaar geen gekleur de caravan? Ik denk dat de blik van mede-weggebruikers iets milder is. Probeer het gewoon een keertje. Opvallend er-op-vallen, mag toch? Gaan er veel soepblikken mee? En de ballen los, om k(l)otsen te voorkomen? En de buikverpakking worst in blik? Zet ze wel recht, anders komt de boel geknakt aan. Vergeet de kiloverpakking thee niet. Stel dat je daar in de vreemde opeens een verschrikkelijke trek krijgt in 'n kopje brandnetelthee. Direct het veld ingaan om te plukken is natuurlijk een optie. Maar doe dan wel een lange broek aan, en een shirt met lange mou wen. Ga voorzichtig te werk. Laat je niet afleiden door de hongerige blik van jonggeliefden, want voor je het weet heb jij ook 'n paar bultjes, en bij erva ring kan ik je vertellen dat die heel anders aanvoelen. Meenemen dus, al die attributen. Mits.de voorkeur uitgaat naar andere thee, ach nee, dit jaar maar geen bramenthee... moet er ook nog een emmer mee, en 'n zeefje, 'n kilo sui ker, wat sacherine, plus een grote thee doek. Genoeg toiletrollen mee? Toch niet van die dubbellaags hè? Strookt niet met de afmetingen, en kan heel raar uitzetten. Mocht u trouwens aan de reutel raken, ga dan direct van deze nood-plee af. Het chemisch goedje ver mengt zich met uw eigen uitwassen, en dat kan een hele gekke kleur geven. Daarbij kunnen losgeslagen winden een echo veroorzaken, die ver op de cam ping te horen is. Voor je het weet, staan er honden te hijgen voor je deur. Voorkomt een drijvend nat uur in de natuur. Oppassen dus! Stuurt u een kaartje? Graag geen eentje van de cam ping. We weten hoe een caravan eruit ziet. En liever ook geen prentje van het kantoortje erop, inclusief de slagboom. Het is vakantie, en dan wil je toch geen opgesloten idee.... Wilt u nog wel écht met de caravan weggaan Mist u wel de ijverige blik van de meisjes van het reis bureau. Kunt u het fotorolletje niet tax free kopen. Verdient u geen airmiles. Blijft die stewardess een vluchtige droomvrouw. Tijd om de koppeling over te halen. Je zit eraan vast, hij ook. Hou de hele reis van elkaar en geniet onderweg al. Genoeg fleur en kleur. Laat hem maar wit! Gezellige vakantie! HEILOO - De populariteit van al@din, de persoonlijke vragendienst van bibliotheek.nl, is tijdens de eerste helft van dit jaar opnieuw verder toe genomen. Met name jongeren in de leeftijd van 13 tot 19 jaar wenden zich steeds regelmatiger tot al@din. Daar- ,door is in 2005 het aantal bezoeken aan de al@din-site opgelopen tot boven 300.000. Bovendien kregen dit jaar al 90.000 vragenstellers per e-mail (gratis) een persoonlijk antwoord van al@din. De vragendienst geeft ant woord op alle mogelijke vragen, zoals 'steken mannetjesmuggen ook?' of 'waarom slaan stoppen door als het onweert?' Dit voorjaar is net als vorig jaar een campagne gelanceerd op tele visie en ditmaal ook op het internet, aansluitend op het al@din concept. Als gevolg van de campagne is de bekend heid van al@din en bibliotheek.nl opnieuw gestegen. Momenteel is 78 procent van de jongeren al bekend met al@din en 58 procent van die groep kent ook bibliotheek.nl. Bovendien blijft het aantal gestelde vragen aan de online vragendienst sterk groeien. Geconcludeerd kan worden dat de populariteit van al@din bij jongeren blijft toenemen. Bovendien is de tevredenheid van de bezoekers van al@din opvallend. 82 procent van de al@din bezoekers is tevreden tot zeer tevreden over de dienst en 68 procent van hen is al eer der bij de vragendienst van biblio theek.nl te raden gegaan. Gecon cludeerd kan worden dat de loyaliteit van onze gebruikers groot is. Verder blijkt dat 57 procent van de onder vraagden al@din raadpleegt na eerst tevergeefs zelf te hebben gezocht in andere informatiebronnen, zoals inter- netzoekmachines, startpagina's en nieuwsgroepen. Positief aan de vra gendienst noemt men onder andere dat deze gemakkelijk is (je krijgt infor matie 'op maat'), betrouwbaar is (bij andere sites weet je niet zeker dat je de juiste informatie krijgt) en dat al@din gratis is. De redenen waarom de vra gendienst wordt geraadpleegd zijn heel divers van aard, het betreft vragen over alle mogelijke onderwerpen, zoals biologie, geschiedenis, aardrijks kunde of gezondheid. De digitale vraagdienst al@din is ook opgenomen in de site van bibliotheek Heiloo (www.bibliotheekheiloo.nl) Informatiebijeenkomst slechtzienden en slechthorenden De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo houdt op dinsdag 19 juli, van 14.00 tot circa 16.00 uur een bijeen komst rond het thema 'hulpmiddelen voor slechtzienden en slechthoren den'. Deze middag geven Stichting Visio (die zich inspant voor slechtzien den) en Oorakel (voor slechthoren den) in de bibliotheek van Heiloo voorlichting aan geïnteresseerden over de verschillende mogelijkheden van hun dienstverlening. Vervolgens is-er ruime gelegenheid voor het stellen van persoonlijke vragen. Gezien het karak ter van de bijeenkomst wordt een ieder die deze bij wil wonen verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. De informatiemiddag is gratis te bezoe ken. U kunt zich nog tot 16 juli opge ven voor deze zeer informatieve bij eenkomst, tel. 072-5330670. Verkoop afgeschreven materialen Op vrijdag 15 juli houdt Bibliotheek Heiloo weer een verkoop van afge schreven materialen. De verkoop vindt plaats in de expositieruimte van de bibliotheek. De tijden zijn verruimd: doorlopend van 14.00 tot 20.30 uur. Opvallend bij deze verkoop is het grote aantal romans en jeugdboeken. Daarnaast worden ook weer veel boe ken over allerhande onderwerpen ver kocht, zoals reizen, knutselen en hand werken. HEILOO- Aan de Hogeschool Inholland in Alkmaar is Jeroen Schotten afgestudeerd voor de studie Bouwkunde. Gevonden voorwerpen van 14 juni tot en met 10 juli: enkele sleutels, 2 stuks kinderkleding, witte portemonnee met inhoud, blauwe jas merk Oneill, GSM Toshiba, kindersandaal, roodkleurige bril in houder merk Esprit, wit lakjasje, leesbril bruin montuur, zwarte band van twee meter met schuifsluiting, rol dakleer. De klassenfoto van Marians huidige groep 5 van de Radboudschool. Marian is te zien op de onderste rij, vijfde van rechts, (eigen foto) HEILOO - Op woensdag 20 juli zegt juf Marian Ursem het onderwijs vaar wel. Na een onderwijsloopbaan van bijna dertig jaar vindt zij dat nu het moment is gekomen om te stoppen. Of om haar eigen woorden te gebruiken: 'Met een goed gevoel zeg ik over het onderwijs: het is mooi geweest!' Op 1 augustus 1969 startte zij als onderwijzeres aan de St. Jozefschool in Oudorp. Vervolgens, van 1 augustus 1970 tot 1 augustus 1974, aan de Mariaschool in Heiloo. Na de geboor te van haar dochter werd de baan aan deze school opgezegd, omdat je toen alleen als fulltimer kon blijven werken. Vanaf die tijd gaf zij wel als gymdocen- te parttime of als invalkracht les aan verschillende scholen in Heiloo, onder andere op de St. Agnes huishoud school en op de St. Jan mavo. Inmiddels was het gezin met twee zonen uitgebreid. In april 1984 startte zij weer als lerares in het basisonder wijs, meestal parttime, maar als het nodig was ook regelmatig fulltime, vooral aan de St. Radboudschool in Heiloo. In het basisonderwijs heeft zij, met uitzondering van de kleuters, aan alle groepen les gegeven. „Onderwijs is een mooi, maar zwaar vak. Mooi, omdat ik toch een steentje heb mogen bijdragen aan de ontwikke ling van heel veel kinderen. Zwaar, omdat er steeds meer van je wordt geëist als leerkracht, terwijl de werk druk al enorm hoog is", aldus Marian. „Ik wil nu andere werkzaamheden gaan doen met minder kopzorgen en mij op een ander vlak nuttig maken voor de maatschappij! Wat dat gaat worden, dat zal de tijd leren!" Op 20 juli wordt Marian door de kin deren, ouders, ouderraad, medezeg genschapsraad en het team van de st. Radboudschool eens flink in het zon netje gezet. Die dag nemen alle kinde ren afscheid van haar, en 's middags staat een receptie gepland van 16.30 uur tot 17.30 uur. Natuurlijk worden oud-collega's en oud-leerlingen die Marian gedag willen zeggen ook van harte uitgenodigd om haar tijdens de receptie te ontmoeten. Op het wensen- lijstje voor het afscheidscadeau schrijft Marian dat zij erg blij is met een bij drage voor de weeskinderen van René Veldt in Nepal (Stichting Veldwerk). HEILOO - Vorige week zijn studenten van het Kochanowski Lyceum uit zustergemeente Swietochlowice in Polen op bezoek geweest in Heiloo. De Stichting 'Stedenband Heiloo- Swietochlowice' had voor hen onder dak geregeld bij een aantal gastgezin nen in Heiloo. Hoofddoel van het bezoek was de deelname aan het IMUNA-project op het Murmellius Gymnasium in Alk maar. Daarbij werden door studenten uit verschillende landen de Verenigde Naties nagespeeld. De studenten uit Swietochlowice hadden de landen Griekenland en Zuid-Afrika toegewe zen gekregen. Zij hadden zich ruim een half jaar lang intensief voorbereid op dit project. De voertaal was Engels. Daarnaast heeft de Stichting Steden band Heiloo- Swietochlowice'voor een aanvullend programma gezorgd. Direct na aankomst kreeg elke stu dent een fiets in gebruik welke door Bosman ter beschikking was gesteld. Deze fiets zou het belangrijkste middel van vervoer worden tijdens hun ver blijf. Na een zeer geslaagde kennisma kingsavond met de gastouders in Klein Varnebroek werd een intensief en leer zaam programma afgewerkt. Zo werd donderdag een fietstocht gemaakt door de duinen naar het bezoekerscen trum De Hoep in Bakkum. Hier werd onder andere een film vertoond over de drinkwatervoorziening in de duinen en uiteraard werd daarna het strand opgezocht. Vrijdag, zaterdag en zondag werd er hard gewerkt aan het project op het gymnasium. Voor maandag stond een dagje Texel op het program ma en werd Ecomare bezocht. Dinsdagmorgen werden de studenten verwacht op het gemeentehuis voor een ontvangst door Burgemeester Romeyn en Wethouders Bos en Opdam. In de raadszaal werd uitvoerig ingegaan op enkele onderwerpen, die de studenten zelf aan de orde mochten stellen, 's Middags ging het naar de vuilverbrandingsinstallatie in Alk maar. Hier kregen de studenten, die zelf uit een van de meest vervuilde mijnstreken van Polen afkomstig zijn, een goede indruk hoe wij met ons afval omgaan. Het belang van afvalscheiding en de opbrengst van de restproducten, zoals warmwatervoorziening en funde ring voor wegen hadden hun bijzonde re interesse. Op woensdag was er een forumdiscus sie over drugs- en alcoholverslaving met vertegenwoordigers van de Brijder Stichting. Zo werd gediscussi eerd over het drugsbeleid in Nederland, waarover de studenten een uitgesproken mening hadden. Na een dag museumbezoek en shoppen in Amsterdam zat het programma erop en vertrokken de studenten donderdag weer naar Polen. HEILOO - Restaurant De Loocatie in winkelcentrum 't Loo bestaat tien jaar. Dat vieren eigenaar en kok Hans Kok en zijn vrouw Ingrid Kaatee, gastvrouw, met een smakelijk jubileummenu in de maand juli. In het sfeervolle restaurant kunnen de gasten genieten van diverse gerech ten uit de ambachtelijke keuken. „De kracht van De Loocatie is dat we alles zelf bereiden, van saus tot ijs. En dat alles met verse producten. Zo hebben we altijd zelf gerookte zalm, veel variatie in vis. Die halen we bij een visboer in Den Oever: eentje met voorsprong die inkoopt bij zoge naamde 'dagboten'. Dus boten die niet langer dan twee dagen onderweg zijn. Verder staat snoekbaars uit Alkmaardermeer op het menu. Zo vers, soms leeft het nog!" Klassieke Franse keuken met eigen touch Hans en Ingrid zijn gestart met een eenvoudige aankleding en makke lijke gerechten. Maar met de achter grond van kok Hans (Amstelhotel, Stokpaardje in Alkmaar en Neeltje Pater in Broek op Waterland) is de menukaart van het restaurant uitge breider en gevarieerder geworden en met hulp van styliste Ineke van Beek is de uitstraling eigentijdser gewor den. De keuken is gebaseerd op de seizoenen en men kan er ook van diverse vergeten groenten genieten, zoals snijbiet en raapstelen. Verder uiteraard diverse vlees- en visgerech ten en ook aan de vegetariërs is gedacht. Dit alles bereid volgens de klassieke Franse keuken, maar wel met een eigen moderne touch. Een driegangenmenu kost 22,50 en dat betekent kwaliteit voor een schappe lijke prijs. Wat veel mensen niet weten is dat De Loocatie ook catering voor feesten en partijen kan verzorgen. Verder is het sinds kort ook mogelijk gerech ten af te halen. Een hoofdgerecht, bestaande uit vlees, vis of een vegeta rische schotel met groenten, salade en huisgemaakte friet, kost 12,50. Dit is ook mogelijk voor grotere groepen. Wel graag even een belletje van tevoren. En last but not least kunnen leden van de Filmliga genie ten van een avondje film en diner van 18.00 tot 20.00 uur bij De Loocatie met korting. Ook voor een zomer avondconcert in de Witte Kerk zijn er arrangementen. Restaurant De Loocatie is open van woensdag tot en met zondag vanaf 17.45 uur. Adres: 't Loo 20, tel. 072-5333352. HEILOO - Vader en zoon Willem en Leo van Meubelstoffeerderij De Hoes komen uit een stoffeerdersfa milie. Bij deze vakmannen staat per soonlijk contact, kwaliteit en service hoog in het vaandel. Ambachtelijke meubelstoffeerderij en antiekrestau ratie behoren tot hun specialisaties, maar ook op het gebied van leer- restauratie bent u in de winkel aan de Kennemerstraatweg 125 met open atelier werkplaats aan het goede adres. Onlangs is Leo geslaagd voor zijn examen aan de meubelstoffeer- derijvakschool, waardoor De Hoes nog meer expertise in huis heeft! De Hoes stoffeert onder andere bankstellen, fauteuils, stoelen, boot en caravankussens en Deens dubbel stikwerk. Ook doorgezakte banken en stoelen waar de stof nog goed van is, kunnen zij opnieuw vullen met onder andere koudschuim, veren en/of dracon. De Hoes heeft ook een grote collectie meubelstoffen. Het oude ambachtelijke vak van restaureren zijn de heren nog niet verleerd. Zij restaureren alle soorten kasten, kabinetten, tafels, stoelen en bureaus. Tevens kunt u bij hen terecht voor het lijmen en verstevi gen van stoelen. Daarnaast voorzien zij stoelen opnieuw van biezen of rie ten zitting. Dit alles wordt handmatig gemaakt. Ook houtworm verwijde ren is geen probleem. In leer zijn zij, volgens eigen zeggen 'groots'. Ze stofferen met het beste kwaliteitsleer al uw banken, stoelen en Chesterfield meubelen. Ook diverse leerreparaties, zoals stikna- den, kleine scheurtjes en beschadi gingen behoren tot de mogelijkhe den. Oud leer herleeft door het- in dezelfde kleur- in te kleuren op natuurbasis. Een grote collectie leer is op voorraad. U vindt Meubelstoffeerderij De Hoes aan de Kennemerstraatweg 125 in Heiloo. De openingstijden zijn: dinsdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. De Hoes is telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 19.00 uur, tel. 072- 5324590 b.g.g 06-51540124. Driekus, Leo en Willem Soering. Meubelstofferderij De Hoes wordt door de twee laatste vakmannen op ambachtelijke wijze gerund, (foto: MSP) Direct na aankomst kreeg elke student een fiets in gebruik, (eigen foto) HEILOO - Naar aanleiding van het grote succes van vorig jaar start Sportinstituut het Vennewater ook dit jaar de mountainbikecursus ter voor bereiding op de strandrace Egmond- Pier-Egmond in 2006. Tijdens deze cursus die gegeven wordt in de-nabije natuur door een ervaren mountainbiketrainer, worden aan de cursisten de nodige skills aangereikt om goed voorbereid aan de start van de race te staan. Tevens wordt er tij dens de cursus door middel van inter val- en duurtraining gewerkt aan de 'mountainbike-conditie'. Ook wan neer u niet van plan bent om aan de race deel te nemen is deze cursus zeer geschikt om het mountainbiken nu eens echt onder de knie te krijgen. De cursus start op 5 september en bestaat uit 14 lessen die op de zaterdagoch tend van 09.00 tot 11.00 uur plaatsvin den. De kosten bedragen 90.- voor de gehele cursus. Wanneer u lid bent bij Sportinstituut het Vennewater kunnen de kosten worden verrekend met uw abonnementskosten. Geef u op tijd op want er kunnen een beperkt aantal deelnemers meedoen. U dient zelf te beschikken over een deugde lijke mountainbike en valhelm. Heeft u vragen of wilt u zich opgeven, tel. 072-5330344, e-mail: info@sivennewa- ter.nl of www.sivennewater.nl. v

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 4