Medewerkster Uitkijkpost na ruim 25 jaar met de VUT H E I L O O 13 Kleedjesmarkt en Skeelerronde in Ypestein POLITIEBERICHTEN Parkeercontrole Aanrijding met letsel Inbraak in personenauto Onbekende man bespuwt vrouwen Diefstal goederen uit kleedkamer KORTOM Open klaverjas drive Trefpunt op televisie Dansen op zondagmiddag Spannende palingrookwedstrijd Diefstal geldbedrag uit portemonnee UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 2005 HEILOO - Na de zomervakantie was het weer tijd voor nieuwe activiteiten van de wijkvereniging Ypestein in Heiloo. Op zondag 11 september was er op De Waard een kleedjesmarkt, waar kinderen hun eigen spulletjes mochten verkopen. Aansluitend vond op het bedrijventerrein De Oude Werf de Skeelerronde van Heiloo plaats. Bij de jongste deelnemers was het bereiken van de finish al een prestatie op zich, bij de iets oudere deelnemers was de strijd tot op de laatste meters erg spannend en bij de oudste categorie hebben de diverse skeelerscholen laten zien dat training loont. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Woensdagochtend 7 september werd in het parkeerzo- negebied rondom het winkelcen trum 't Loo gecontroleerd op het gebruik van de parkeerschijf. Er werden 15 bekeuringen uitge schreven. HEILOO - Op de kruising van de Kuillaan met de Kennemerstraat- weg vond dinsdag 6 september om circa 18.30 uur een aanrijding met letsel plaats. De aanrijding was het gevolg van het feit dat een 48-jarige automobilist komende uit de richting van de Kuillaan geen voorrang verleende aan een 46-jarige fietser uit Heiloo. De man kwam ten val en brak daarbij zijn been. Het slacht offer werd met een ambulance vervoerd naar het MCA te Alkmaar, HEILOO - Zaterdagochtend 10 september werd tussen 00.15 en 00.30 uit een personenauto van het merk Peugeot type Partner die op het Middelhof stond gepar keerd een tas met inhoud ont vreemd. Waarschijnlijk is een van de portieren niet afgesloten geweest als gevolg van een defect. De tas werd later in de omgeving teruggevonden. Van de inhoud wordt nog een portemon nee met inhoud vermist alsmede een mobiele telefoon. HEILOO - Dinsdagmiddag 6 sep tember deed een 58-jarige vrouw uit Heiloo aangifte van mishande ling en belediging. Zij reed die middag omstreeks 13.45 uur op haar fiets over de Zanderslootweg toen zij plotse ling bij haar arm werd gegrepen door een onbekende man. De man gedroeg zich agressief en spuwde de vrouw in het gezicht. Toen zij weg wilde fietsen werd dat door de man verhinderd. Op het moment dat er een aantal vrouwen aan kwam fietsen hep de man weg in de richting Alkmaar. Het gaat om een blanke man van tussen de 30 en 40 jaar. Verder is er weinig van hem bekend. Kort na dit voorval deed zich een soortgelijk incident voor op de Kennemerstraatweg in Heiloo. Ook daar werd een vrouw in haar gezicht gespuwd. Gezien het sig nalement is het heel goed moge lijk dat het gaat om dezelfde dader HEILOO - Tijdens een voetbal toernooi gehouden op zaterdag 3 september op het sportcomplex aan de Vennewatersweg werden er uit een kleedkamer diverse goederen ontvreemd. Enkele gedupeerden deden in de loop van deze week aangifte van dief stal. Ontvreemd werden onder andere voetbalschoenen, mobiele, telefoons en portemonnees met inhoud. Gevonden voorwerpen van 5 tot en met 11 september: Enkele sleutels, fietsslot met sleu tel, portemonnee zwart met geld bedrag, bankbiljet, knuffeldiër grijs gestreept, grijs dameshorlo ge. HEILOO - Op dinsdag 2 augustus typte ze haar laatste stukje tekst; een berichtje van de plaatselijke vis vereniging, een Uitkijkertje of kopij voor de Sursum Corda. Het was nog vroeg toen ze al weer naar huis ging, want de laatste jaren werd de hoeveelheid kopij dat op papier werd aangeleverd, steeds minder. Zat ze vroeger net zo lang, of zelfs langer achter de computer dan haar cohega's van de redactie; de laatste tijd werden haar werkzaamheden steeds meer uitgesmeerd over de ochtend. Vonden haar cohega's niet erg hoor, want Marry zorgde altijd wel voor gezelligheid. Marry Rison-Pepping heeft haar sporen ruimschoots verdiend bij de Uitkijkpost, ze heeft er bijna 28 jaar gewerkt. In 1977 reageerde ze op een vacature in de krant voor fullti me typiste en sindsdien is ze altijd 'onderdeel van het meubilair' geweest. Marry is altijd een zeer loyale werkneemster geweest die zich voor de volle honderd procent inzette voor 'haar' Uitkijkpost. Ze is in al die jaren zelfs maar één mid dag ziek geweest! Haar cohega's weten dan ook zeker dat Marry het bij de Uitkijkpost altijd erg naar haar zin heeft gehad, en als dat soms niet zo was: haar cohega's hebben het nooit gemerkt! Om Marry te bedanken, werd er vrijdag 9 september een gezellig feestje voor haar gehouden, samen met al haar cohega's. Als cadeau kreeg een beeld voor in de tuin èn Bram en weten zeker dat we haar heus nog wel eens zullen zien op de Uitkijkpost! Team Uitkijkpost HEILOO - Op woensdag 14 september starten weer de veertiendaagse klaverjasdrive's van de Stichting Belangen behartiging Uitkeringsgerechtigden. De vol gende is op 28 september. Er wordt om 19.30 uur begonnen in De Bergeon, Bergeonstraat 30 te Heiloo, iedereen is welkom. HEILOO - In het Trefpunt zijn onlangs televiesieopnames geweest, van het populaire Avro- programma Nederland in Beweging. De cameraploeg van het programma kwam op bezoek omdat er in Het Trefpunt al vele jaren aerobic wordt gegeven onder leiding van Marga Zeeman. De uitzending vindt plaats in week vijftig, einde dit jaar, en dankzij de spontane medewer king, worden de dames alsnog in Hilversum uitgenodigd mee te huppelen. Als u ook interesse heeft om mee te doen aan de aerobicslessenvan Het Trefpunt, kunt u bellen met Marga Zeeman, tel. 072- 5330791. HEILOO - Op zondag 18 septem ber wordt er weer begonnen met de gezellige dansmiddagen. Van 14.00 tot 17.00 uur kunt u in het Open huis luisteren naar en dan sen op muziek van het 'Inter-Ned kwartet'. De entree bedraagt 4,-. HEILOO - Op zaterdag 10 sep tember vonden bij het sportcafé Het Vennewater de plaatselijke kampioenschappen palingroken plaats. Er werd met veel inzet gestreden om de eerste plaats in de wacht te slepen. De rokers en het vele pubhek keken met span ning uit naar de uitslag van de vijf juryleden die op dit gebied zeer bekwaam zijn. De uiteindelijke uitslag is geworden: 1. Ruud Nanne, 2. Piet Sijs, 3. Hans van Wilgen, 4. Cor Gaarthuis, 5. Frank Schoonhoven. De vele rokers waren tevreden over de uitslag en het feit dat de plaatse lijke favoriet Ruud Nanne een jaar op de beker mag passen. HEILOO - Een 66-jarige inwoon ster van Heiloo werd donderdag morgen 8 september op het par keerterrein van het winkelcentrum 't Loo aangespro ken door een man. Deze vroeg of zij een muntstuk van twee euro kon wisselen. Zij pakte haar por temonnee en uit het vakje van het muntgeld pakte zij wat munten. De man pakte vervolgens een euro uit haar hand en een euro uit haar portemonnee. Hij het het muntstuk van twee euro achter en hep vervolgens weg. Later bleek dat er een geldbedrag in bankbil jetten uit haar portemonnee was verdwenen. Waarschijnlijk werden deze biljet ten uit haar portemonnee gesto len op hetzelfde moment dat de onbekende man het muntstuk uit haar portemonnee pakte. Het betrof een keurig geklede man in de leeftijd van tussen de 30 en 40 jaar oud die gebroken Nederlands sprak. Vrijdag werden Bram en Marry (midden) onthaald op een gezellig afscheidsfeestje. Collega's WH (die onlangs haar 12,5 jaar bij de Uitkijkpost vierde) en Jos vingen het echtpaar op by de feestlocatie. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 13