www.vanderborden.nl VAN DER www.vanderborden.nl 22 LIMMEN ABSALON 26 sinds 1933 HOGEWEG 33 DE BLINKENLAAN 26 HEILOO 14 SEPTEMBER 2005 UITKIJKPOST Aan fraaie en groene laan met sierbestrating gelegen riante vrijstaande bungalow met aange bouwde stenen garage en rondom fraaie en zonnige tuin met terras, houten berging en kas. Ind.: entree, ruime hal met garderobe, toilet met fonteintje, ruime lichte woonkamer (ca. 40 m2) met schouw en openslaande deuren naar de tuin met terras op het westen, open keuken (ca. 9 m2) in L-opstelling, bijkeuken (ca. 5 m2) met wasruimte en deur naar tuin, 3 slaapkamers (resp. 13 m2, 12 m2 en 11 m2), 1e badkamer v.v. ligbad, wastafel en toilet, 2e badkamer v.v. douche, wastafel en toilet, inpandig bereikbare royale garage. Verd.: ruime overloop, riante bergruimte, 3e badkamer v.v. douche, toilet en wastafel, royale 4e slaapkamer (ca. 20 m2) met vaste kasten, 5e slaapkamer (ca. 17 m2) met openslaande deuren naar een evt. aan te leggen dakterras. Bijz.: bouwjaar: 1986. Inhoud: ca. 740 m3. Woonopp.: ca. 235 m2. Opp.: 548 m2. De woning is volledig geïsoleerd en zeer rolstoelvriendelijk. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. In zeer geliefde rustige woonomgeving gelegen uitgebouwde hoekwoning met garage, berging, voor- en zonnige achtertuin op het zuidwesten. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, woonkamer met erker, elektrische haard en marmeren schouw, riante uitgebouwde keuken, bijkeuken met deur naar tuin. De begane grond is voorzien van een marmeren vloer alsmede vloerverwarming. 1e Verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers (voorheen 3) waarvan 1 met vaste kastenwand, moderne badkamer voorzien van dubbele wasta fel met ombouw, douchecabine, hangend toilet, designradiator en vloerverwarming. 2e Verd.: middels vaste trap bereikbare voorzolder met cv-/bergruimte, 3e slaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschotten. Bijz.: De woning is volledig geïsoleerd. Bouwjaar: ca. 1987. Inhoud: ca. 400 m3. Woonopp.: ca. 135 m2. Opp.: 236 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Op ruim bemeten perceel aan mooie laan in het prestigieuze en lommerrijke "Blockhovepark" rustig doch centraal gelegen romantische villa met rondom fraai onder architectuur aangelegde besloten tuin met vijverpartijen, diverse terrassen alsmede een riante vrijstaande dubbele garage. Het geheel is uitstekend gelegen t.o.v. diverse uitvalswegen alsmede het Heilooërbos. Ind.: entree middels overdekt voorportaal, hal, garderoberuimte, royale lichte woonkamer met open haard en deur naar terras, eetkamer met aangesloten moderne semi-open keuken met inbouwapparatuur en wijnkelder, ruime bijkeuken met pantry en deur naar tuin, toilet met fontein tje, werkkamer met parketvloer en vaste kastenwand, badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel met ombouw en 2e toilet, ouderslaapkamer met vaste kastenwand, slaapkamer met wastafel. Verd. zuidkant: overloop, toilet, royale slaapkamer met dakkapel, frans balkon en wastafel, badka mer met douche, slaapkamer met wastafel en bergruimte. Verd. noordkant: overloop, royale werk- /slaapkamer met grote dakkapel en kastenwand, bergruimte met stahoogte. Bijz.: bouwjaar: 1954. Inhoud: ca. 750 m3. Woonopp.: ca. 250 m2. Opp.: 1200 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. In het recent aangelegde "Villapark Limmerzand" gelegen hoogwaardig afgewerkte vrijstaande villa met inpandige garage, 2 badkamers en 5 slaapkamers waarvan 1 op de begane grond. Indeling: entree, hal, toilet met fonteintje, deur naar garage, royale woonkamer voorzien van openslaande deuren naar de tuin, luxe woonkeuken in L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, ruime slaapkamer, badkamer voorzien van toilet, wastafel en ligbad. De gehe le begane grond is voorzien van een plavuizen vloer alsmede vloerverwarming. Verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer voorzien van whirlpool, wastafel, designradiator en luxe douchecabine, separate toiletruimte, berging-/cv ruimte. Zolderverd.: middels vlizotrap bereikbare royale zolder welke de mogelijkheid biedt tot het creëren van een extra kamer. Bijz.: Volledig geïsoleerde villa welke gebouwd is in 2002. Inhoud: ca. 780 m3. Woonopp.: ca. 280 m2. Opp.: 419 m2. Aanvaarding in overleg. IJ BORDEN Vraagprijs 497.500,= k.k Vraagprijs 339.000,= k.k,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 22