www.vanderborden.nl M izaa I!" nva www.vanderborden.nl 23 FONTEIN VERSCHUIRLAAN 11 HEILOO BELIESLAAN 30 HEILOO HEILOO Kantoor Heiloo Kennemerstraatweg 386 1851 BK Heiloo tel. (072) 535 10 00 Kantoor Alkmaar Kennemerstraatweg 31-33 1814 GB Alkmaar tel. (072)514 10 00 Bij ons zijn Erkende Hypotheekadviseurs werkzaam UITKIJKPOST 17 SEPTEMBER 2005 ÖPENiNGSTlJDEh ft 900 uk1 !o» 1 Hypotheek adviseur In rustige groene woonomgeving en nabij vele voorzieningen gelegen volledig gemoderniseerde en uitgebouwde hoekwoning met berging, parkeerplaats en zonnige achtertuin op het oosten. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, woonkamer v.v. massief eiken parketvloer en openslaande deuren naar de over de volle breedte uitgebouwde serre met schuifpui en elektrische zonwering, moderne semi-open keuken met L-vormige keukeninrichting v.v. alle inbouwapparatuur. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, wastafel, toilet en design radiator. 2e Verd.: middels vaste trap bereikbare voorzolder met was-/droog alsmede stookruimte, ruime 4e slaapkamer v.v. Velux dakvenster. Centraal in Heiloo, op loopafstand van het dorpscentrum en het Heilooërbos gelegen ze'er fraai volledig gerenoveerd, statig authentiek, monumentaal herenhuis met vrijstaande stenen garage en zonnige circa 42 meter diepe achtertuin op het westen. Ind.: entree, gang, kelder, toilet met fonteintje, woonkamer en suite v.v. erker en hoge plafonds, eetkamer, aangebouwde serre v.v. openslaande deuren naar de tuin, moderne dichte keuken v.v. L-vormige keukeninrichting, bijkeuken met deur naar overdekt terras en de zonnige diepe tuin. Verd.: overloop, ouderslaapkamer met vaste kasten en openslaande deuren naar het balkon, achterslaapkamer, hobby-/slaapkamer, badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel en toilet. 2e Verd.; middels fraai trappenhuis bereikbare overloop, 2 slaapkamers welke middels schuifdeuren gescheiden zijn, badkamer v.v. toilet, douche en wastafel, 3e slaapkamer v.v. dakkapel. Bijz.: De woning is sinds 1999 nagenoeg geheel gemoderniseerd. Bouwjaar: 1972. Inhoud: ca. 400 m3. Woonopp.: ca. 140 m2. Opp.: 146 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Bijz.: bouwjaar: 1904. Inhoud: ca. 700 m3. Woonopp.: 230 m2. Opp.: 550 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, dichte eenvoudige keuken met kelder en deur naar de ruime besloten achtertuin, woonkamer v.v. open haard en zijerker met openslaande deuren naar het ter ras. 1e Verd,: overloop, badkamer v.v. ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet, ouderslaapkamer v.v. wastafel, vaste kasten en openslaande deuren naar het balkon, voorslaapkamer v.v. vaste kasten, 3e slaapkamer tevens met vaste kast. 2e Verd.: middels vlizotrap bereikbare ruime zolderverdie ping. Bijz.: het atelier is v.v. gas, water en licht alsmede glasisolatie. Bouwjaar: ca. 1953. Inhoud: ca. 400 m3. Woonopp.: ca. 135 m2. Opp.: 590 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Ind.: entree, royale hal (ca. 18 m2) met modern toilet, deur naar garage en deur naar de tuin, tuingerichte woonkamer met eikenhouten vloer, open haard en schuifpui naar de tuin, riante open woonkeuken met L-vormig keukenblok en ruime eethoek (totaal ca. 70 m2). Verd.: middels fraaie hardhouten trap naar royale compleet in glas uitgevoerde overloop, separaat toilet met fonteintje, ruime voorslaapkamer (ca. 19 m2), moderne luxe badkamer v.v. douche, 2 wastafels, ligbad, designradiator en lichtkoepel, cv-ruimte, 2 ruime achterslaapkamers (resp. ca. 13 m2 en 15 m2). Bijz.: de woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is volledig geïsoleerd. Bouwjaar: 2001. Inhoud: ca. 500 m3. Woonopp.: ca. 180 m2. Opp.: 407 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Op royale kavel en op prachtige locatie in plan Oud West gelegen vrijstaande villa met vrijstaande stenen berging, atelier, garage eri rondom ruime en besloten tuin. Op fraaie stek aan groene laan gelegen royale duovilla met aangebouwde garage, voor-, zij- en zonnige onder architectuur aangelegde achtertuin met diverse terrassen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 23