Vrijwilligersinstellingen kunnen 450 euro winnen Nieuw seizoen Jazz Session Club 'Vredeburg' JahWtn C D R S O op moot! Uitmarkt Castricum een geslaagde dag regio 31 Rabobank West-Kennemerland waardeert Een pluim op de hoed en een cheque in de hand 3 slaapcomfort kastsystemen Uitgebreide informatie over de bijna onbegrensde mogelijkheden vindt u in onze winkel of u bezoekt eens onze vernieuwde website: maatkasten matrassen bedbodems slaapkamers bedtextiel wÊmMm S WW „„sos,,», slaapcomfort vrijdaga vond geopend B 1 0 S C O O P Progrommo 15 sept. t/m 21 sept. 2005 "Sjakie en de Chocoladefabriek"(NL) "Mr. Mrs. Smith" "Charlie and the Chocolatefactory" "Brothers" special "Zoop in Afrika" "Kameleon 2" "Madagascar" (NL) www.corsobioscoop.nl Organisatie heeft de lat weer wat hoger gelegd Van oude stijl tot modern, van kleine com bo's tot bigbands en Zuid Amerikaans 14 SEPTEMBER 2005 REGIO - De Rabobank West- Kennemerland neemt lokale betrokkenheid serieus en geeft daaraan onder andere uiting door het ondersteunen van vrijwilligers werk. Met 'een pluim op de hoed en een cheque in de hand' waardeert zij de vrijwillige inzet van mensen voor een collectief belang, door het beschikbaar stellen van drie geld prijzen: Een prijs van 150,- is bestemd voor een individuele vrij williger die er duidelijk uitspringt, een prijs van 450,- voor (een deel van) de vrijwilligers van een instel ling, een prijs van 150,- voor een jonge vrijwilliger tot 30 jaar. Wie kunnen voor de drie prijzen in aanmerking komen? Alle inwoners en instellingen en verenigingen in de Castricumse samenleving (Akersloot, Bakkum, Castricum en Limmen) kunnen tot 21 september nominaties doen' voor de drie prijzen. Op 11 oktober zullen de prijswinnaars bekend wor den gemaakt en de prijzen worden overhandigd. Dat gebeurt dit jaar voor het eerst op de gemeentelijke Vrijwilligersdag, waardoor de prijs winnaars en ook het vrijwilligers werk in de spotlights komen te staan voor een groter publiek en meer applaus hun deel zal zijn. Voordrachten Voordrachten doen kan nog tot 21 september. Inschrijfformuüeren zijn per post aan de instellingen verzonden en zijn verder te verkrij gen bij de filialen van de Rabobank West-Kennemerland, de bibliotheek en bij de Sector Vrijwilligers Centrale van de Stichting Welzijn Castricum. De voordrachten kun nen worden gestuurd aan of ingele verd bij de Sector Vrijwilligers Centrale van de Stichting Welzijn Castricum, Geesterduin weg 5 (in Geesterhage achter de bibliotheek), 1902 CB Castricum. Voor nadere informatie kunt u de Vrijwilligers Centrale bereiken van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur, telefoon 0251-656562. LIMMEN - De kermis Limmen trok weer een flink aantal bezoekers. Natuurlijk de nodige kermisat tracties en het traditionele vuurwerk aan de Achterweg. Het publiek kon genieten van optredens in de kroeg van onder meer dj John Marks, The Sunclub dj team, Stampvast, Impact, Jukebox en Full Circle. Kortom: een grandioos feest! Foto: Mario Sacksioni ADVERTENTIE RES ER) |l RE N0251 -652291 vrijdag zaterdag 18.30 uur zondagmiddag 16.30 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur zareraag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum *Tel.0251 - 65 22 91 LIMMEN - Het begin van het zeven de sessieseizoen van de Jazz Session Club 'Vredeburg' start met een onvervalste kraker. Als zondag 18 september om 16.00 uur de eer ste tonen klinken van de jazzklas- sieker 'Now's the time', dan is de zevende serie afleveringen van de Jazz Session Club 'Vredeburg' begonnen. Oude en nieuwe groepen Na het uiterst prima verlopen vori ge seizoen heeft de organisatie de lat weer wat hoger gelegd. De meest succesvolle bands uit het ver leden zijn opnieuw vastgelegd, maar er komen ook een aantal nieu we groepen aan bod om het seizoen nog afwisselender en spannender te maken. Naast de thema-avonden, zoals de Singers Session, zullen via gastoptredens verschillende stijlen in de jazzmuziek te horen zijn, van oude styl tot modern, van kleine combo's tot bigbands en natuurlijk wordt het Zuid Amerikaanse ele ment niet vergeten. De hoogst mogelijke kwaliteit in al deze muziekvormen wordt nagestreefd en de eerste sessie wordt begonnen met een gastoptreden van een abso lute kraker in de bigbandmuziek, namelijk De Schoorlse Bigband. De hoeveelheid prijzen, die dit orkest op verschillende festivals heeft behaald is veel te groot om op te noemen. Komende sessiedata De komende sessiedata zijn: 18 september, 16 oktober, 13 novem ber, 18 december, 15 januari, 12 februari, 12 maart, 9 april, 7 mei 2006. De toegang is vrij, maar u kunt lid worden voor 7,- per per soon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel./fax: 072-5053414, e-mail: timmer.limmen@worldonline.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 25