m Actie: gratis energie scan en AVK-keuring 12 jaar garantie op Nefit HR-ketels I korting vsvs voorkom ongelukken met gas en electra in uw woning I Een nieuwe HR-ketel Borst/GUUS DE JONG op sanitair en tegelwerk Al sinds 1970 is Installatiebedrijf Borst/Guus de Jong vertrouwd in Heiloo en omgeving. In de loop der jaren hebben we een uitstekende reputatie opgebouwd. In 1990 is het bedrijf van de heer Borst overgegaan in de handen van Guus en Ciska de Jong. Als installatiebedrijf gaan we voor perfect werk, uitstekende service en tevreden klanten. Daarom komen we graag naar u toe voor een kennismaking, alvorens we een offerte maken. Ons bedrijf werkt nauw samen met (binnenhuis)architecten en is in het bezit van alle veiligheids- en kwaliteitscertificaten. Verder werken onze gespecialiseerde, goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers met modern gereedschap en beproefde materialen en apparatuur. Als u een vraag heeft of plannen gaat maken, geven we u vrijblijvend vakkundig advies. Zijn al de installaties in uw woning veilig? Een belangrijke vraag waar u waarschijnlijk niet bij stilstaat. Gasexplosies en koolmonoxidevergiftiging zijn de meest extreme gevolgen van slecht onderhouden en verouderde installaties. Een goed onderhouden toestel is een veilig toestel. De kans op storingen wordt kleiner en gevaarlijke situaties worden voorkomen. Ook wordt er minder energie verbruikt. Als u tijdens de actieperiode bij Borst/Guus de Jong een offerte aanvraagt dan krijgt u een gratis algemene veiligheidskeuring verzorgt door Energie Service Noord West. De kosten voor deze keuring bedragen normaal gesprokenl 16,-. De eerste 50 aanvragen krijgen deze keuring vanwege ons jubileum helemaal gratis. De tweede 50 aanvragen bieden wij deze keuring voor maar 50 euro aan! Ook als u met de puzzel op de rechterpagina meedoet maakt u kans op een gratis keuring, voor 50 derde prijswinnaars is er een keuring te winnen. Bij een Algemene Veiligheids Keuring krijgen de binneninstallaties een grondige controlebeurt. De adviseur van Energie Service Noord West wijst u op eventuele onveilige situaties voor uw gas en elektra en bespreekt verbeterpunten met u. Na de keuring ontvangt u een keuringsverslag van Borst/Guus de Jong met alle bevindingen. Natuurlijk zijn al onze offertes vrijblijvend. De actie loopt tot 31 december 2005. NEFIT bi Energiezuinige, milieuvriendelijke verwarmings ketels met Hoog Rendement bestaan al 25 jaar. Borst/Guus de Jong viert dat met een grote jubileumactie: wie tussen 1 september en 31 december 2005 een betrouwbare, comfortabele Nefit HR-ketel laat installeren, krijgt gratis 12 jaar garantie op onderdelen. Als erkend Nefit-dealer was Borst/Guus de Jong één van de eerste installatiebedrijven die de energiezuinige HR-ketels plaatsten. Praktisch iedereen die zijn oude cv-ketel vervangt, kiest voor een HR-ketel. Inmiddels zijn Nefit HR-ketels geplaatst in meer dan 1,5 miljoen Nederlandse woningen. Uit ervaring weet Borst/Guus de Jong dat de meest verkochte HR-ketel van Nederland door en door betrouwbaar is. Daarom durven wij het best aan om als jubileumactie gratis 12 jaar garantie te geven op Nefit HR-ketels. De actie loopt tot 31 december 2005. We wonen met ons gezin van vier in de wijk Ypestein in Heiloo. We hebben kort geleden verbouwd en de ruimte is flink toegenomen. Met de verbouwing hebben we op advies van Borst-Guus de Jong een nieuwe hoge rendements ketel laten plaatsen. De ketel doet het prima en we hebben er geen omkijken aan. We sporten veel en zeker in het weekend is het vaak spitsuur in de badkamer. Met de extra m3 die we met de verbouwing hebben gekregen was onze wens ook om die comfortabel te kunnen verwarmen. Dat lukt nu uitstekend want capaciteit en de warmte opbrengst zijn ruim voldoende. Met die extra capaciteit hadden we rekening gehouden met installeren, omdat we al plannen hebben voor een nieuwe badkamer. Misschien winnen we hem wel met de puzzel? Yvonne Veerbeek Naam: Adres: Telefoonnummer: Installatiebedrijf De actie loopt t/nrï 31 december 2005. Sanitair Tegel Centrum I Alkmaar Adres showroom: Scheldestraat 8 1823 WB Alkmaar Tel. 072 520 10 65 Fax 072 511 91 11 15% korting op alle sanitair en tegelwerk besteld bij onze showroom Sanitair Tegel Centrum Alkmaar. Neem de bon mee en vraag naar de actievoorwaarden. ns Denver www. sanitair-tege In I 2 z LD O </J Actiebon 15 JAAR! 15% Heerhugowaard Tuincentrum Ranzijn Alkmaarse Poort verkeersplein Kooimeer Haarlem Amsterdam •t 9 N244 Purmerend N243 Hoorn

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 38