J Vloerverwarming Jubileum puzzel Thermrad- Deco radiatoren hoofdprijs eerste prijs derde prijs tweede prijs Sanitair Tegel centrum Waardebon NEFIT Nefit ketel Excellent type 22 50 x gratis energie scan Remeha weekend Apeldoorn Westerwea 198c 1852 AP Heiloo Tel. 072 533 34 81 www.borstauusdeiona;nl Doe mee aan de puzzel en maak kans op een van de schitterende prijzen. Surf naar www.borstguusdejong.nl en los met de website informatie de puzzel op. Denkt u het juiste antwoord gevonden te hebben? Mail uw oplossing naar: info@borstguusdejong.nl of stuur een kaartje naar Westerweg 198c, 1852 AP Heiloo. Wie weet wordt uw inzending getrokken uit de goede inzenders en wint u één van de prachtige prijzen. Heeft u geen internet? Maakt u zich geen zorgen. Kom gerust langs bij Borst Guus de Jong aan de Westerweg in Heiloo. Wij geven graag antwoord op al uw vragen. waarde 4000 euro waarde 1900 euro waarde 116 euro energie hoe heet onze show room? service brandstof noord wat wordt o.a. op maat gemaakt? centrale ver warming wat doet ons bedrijf wat mag niet optreden bij water koeling welk jaar zijn wij gestart? De letters in de genummerde vakjes vormen één woord. Vul deze hier in. waarde 500 euro Sinds mijn pensionering zijn we veel vaker samen thuis. We ondernemen van alles en zijn ook dikwijls op pad, maar als we thuis zijn dan willen we er extra van genieten. Ons huis ligt midden in het centrum aan de Heerenweg en daar is altijd gezelligheid. Voor onze rust zitten we graag achter het huis in de tuin en ook vaak in de serre. Vooral in het voor - en het najaar is de serre lekker licht en toch een beetje binnen en buiten tegelijk. Wel was het er altijd een beetje fris. Borst-Guus de Jong heeft nieuwe vloerverwarming geïnstalleerd en nu voelt de tegelvloer altijd aangenaam aan. We kunnen de temparatuur eenvoudig regelen en het is ons favoriete plekje van het huis geworden. Arie en Margreet Zoon. win! De prijzen zijn niet inwisselbaar voor geld. Werknemers van Borst/Guus de Jong en haar reclamebureau zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De prijswinnaars worden bekend gemaakt op de website en ontvangen thuis bericht. Heeft u al jaren het plan om uw oude radiatoren te vervangen? Dan zijn de Thermrad-Deco radiatoren een prima keuze. Ze zijn prachtig van design en passen altijd op de bestaande cv-leidingen. Tijdens de actieperiode krijgt u het aansluitventiel gratis. De actie loopt t/m 31 december 2005. t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 39