Zestiende Henk Kaandorp Cup bij Condor Golf Country Club Weer 'Egmondstage' voor recreatieve lopers Bossche Bollen Corned Beef AA Duivelsbroodje 45 Jeugd loopt weer warm voor Katerloop sport 45 €6.00 Keurslagerij Kees Burger Amandel- speculaasstaafjes Rozijnenbollen _00 €4* Bakkerij Kees Zoon Strippenkaart AANBIEDING 1 kilo mager Rundergehakt +150 gram gebraden gehakt 4 stuks. 4 00 150 gramI 200 hartig I Reuzenbollen voor KORTOM Berdos aan de kant gezet door Zeevogels Speciaal voor recreatieve lopers Goed bezochte Open Dag Dojo 't Loo 14 'S E PTEM B E R 2005 Dik tevreden zijn de Helden van de Condor Club na weer een spannend evenement. Eigen foto HEILOO - Het begon als een groepje vrienden die met veel lol aan het golfen sloegen. Maar het geheel sloeg enorm aan, er werden competities georgani seerd en twee maal per jaar een toernooi, de Henk Kaandorp Cup en het Matchplay Masters. Inmiddels zijn de Condor Golf mannen zestien jaar verder en vindt zaterdag 17 september met zestig spelers de Henk Kaandorp Cup plaats, genoemd naar één van de oprichters. Naakt Henk Kaandorp waren Ger de Haas, Karei Beers en Fons van Haastrecht initiatiefnemers van de Condors. Er kwamen evenementen voor het goede doel, een prachtig ledenblad 'De plaggeklapper' en heel veel golfdagen in heel Noord Holland. Henk Kaandorp vertelt: „Inmiddels zijn we met zestig spe lers en dat is het maximum. We zijn echt een vriendenclub met negentig procent Heilooërs. Degenen die er bijkomen, komen op invitatie en zijn allemaal vrienden en relaties. Inmiddels houden we geen eigen competitie meer, want veel van de jongens golfen her en der op de banen in de buurt. Wel houden we nog de twee speciale toernooien per jaar. De eerste Henk Kaandorp Cup 16 jaar geleden werd gespeeld met acht golfers en nu dus met zestig. We zijn er erg trots op. Later in het seizoen spelen we het Matchplay Masters als afsluiting van het jaar." Het belooft een enorm spektakel te~ worden aanstaande zaterdag. Wat, dat blijft nog geheim, want een golftoernooi van de Condors is nooit alleen maar golfen. Het gaat ook om alles eromheen. Zo heeft de Henk Kaandorp Cup traditiegetrouw elk jaar een thema. In voorgaande jaren "zijn ander andere Soldaat van Oranje, Rocky en Scarface aan bod geweest. De toernooidag wordt geheel in stijl van het thema doorgebracht tot zelfs de vervoermiddelen aan toe. „We zijn vorig jaar, met het Soldaat van Oranje Thema, vertrok ken uit Heiloo in een stoet van legerwagens en twee oude Harley- motoren met jongens in smoking voorop. We zijn toen voor het toer nooi naar zee gereden, iedereen moest zich uitkleden en het water in ADVERTENTIE KEURSLAGER om een stempel te halen, daarna aan de oranjebitter. In het organisa tiecomité heeft ieder een eigen taak. Ger praat alles aan elkaar, Fons zorgt voor het geld, Karei is voor de entertainment en ik regel het een en ander. Op die manier vul len we elkaar lekker aan en gaat het al jaren naar wens." Ook voor de inwendige mens wordt goed gezorgd. Zo wordt er tij dens de rit naar Spaarnwoude in de bus gezamenlijk ontbeten. Na afloop is er sinds enkele jaren een gezellige barbecue. De organisatie houdt zorgvuldig rekening met de handicaps van de spelers zodat er voor iedereen een mooie sportieve uitdaging is. Dit jaar worden Fred Admiraal en Laurens Vis als grote kanshebbers voor de overwinning gezien. On danks de prachtige prijzen gaat het om de eer en je naam in sierletters op het ouderwetse clubschild. „De dag begint om 06.50 uur en er wordt gespeeld op de A en B holes van Spaarnwoude. Na afloop van het evenement gaan we altyd nog even wat drinken in Heiloo. Dan zijn we allemaal win naars!" EGMOND - Zeevogels heeft de thuiswedstrijd tegen Berdos terecht gewonnen. Na het 3-1 verhes tegen DTS in de eerste competitiewedstrijd werd nu Berdos met dezelfde cijfers aan de kant gezet. De doelpunten voor Zeevogels werden ahen voor rust gemaakt door Frank Jong, Tibor Zwaan en Michiel de Waard. Omdat Berdos in de eer ste helft één keer het net wist, te vinden (zij maakten de 1-1) stond de éindstand in de rust al op het scorebord. De ploeg van trainer Cees Donkersloot gaat op zondag 18 september op bezoek bij W Schagen. EGMOND - Speciaal voor recrea tieve lopers die geen lid van AV Castricum zijn, organiseert AVC vanaf woensdag 21 september tot begin januari extra looptrainingen. Deze trainingen zijn vooral bedoeld om bij de Halve Marathon van Egmond goed aan de start te staan. De 'Egmondstage' staat by AVC al een flink aantal jaren op het pro gramma en kent een steeds groter aantal deelnemers. Behalve op de woensdagavond wordt er ook op de zaterdagochtend aan de conditie gewerkt. Nu de zomer weer een beetje op z'n einde loopt, wordt het weer de tijd voor de boslopen en natuurlyk in januari de Halve Marathon van Egmond. Zo staat de eerste bosloop in Castricum alweer op zondag 9 oktober op het pro gramma. AVC wil lopers ook in de gelegen heid stehen om zich samen met andere 'loopmaatjes' op het nieuwe seizoen en vooral op Egmond voor te bereiden. Voor al die mensen die geen lid van AV Castricum zijn en die Egmond 'op safe' willen lopen heeft de vereniging daarom ook dit jaar weer een prachtig aanbod. Voor een bedrag van 65,- kunt u zich vanaf woensdag 21 september tot en met 4 januari 2006 tweemaal in de week by AVC onder deskundi ge leiding op Egmond voorberei den. De trainingen vinden plaats op de woensdagavond van 19.30 tot 20.30 uur en op de zaterdag van 09.15 uur tot 10.30 uur. Op de woensdag wordt getraind op de kunststofbaan aan de Zeeweg, ter- wyl op de zaterdag vanaf het AVC- sportpark in de duinen getraind wordt. Naast de trainingen krygen de deelnemers aan deze 'stage' bovendien een gratis startbewijs voor de Rabó bosloop die AVC op 11 december aanstaande houdt. Wie woensdag 21 september ver hinderd is, kan ook op zaterdag 24 september of later 'instappen'. Vooraanmelding is niet nodig. Voor verdere inlichtingen over de Egmondstage: Ari Smit, tel. 0251- 657684 of Wim Kaandorp, tel. 0251-656146. Surf voor ahe andere informatie over het reilen en zeilen van AVC ook eens naar www.avcastricum.nl. -y - - HEILOO - Dojo 't Loo viert dit jaar haar 20 jarig bestaan als judo- sportvereniging. Bijna 400 leden beoefenen wekelijks met veel enthousiasme diverse takken van judosporten. Op zondag 11 sep tember was de dojo aan de Bergeonstraat 28 te Heiloo van 11.00 tot 16.00 uur het middelpunt van spetterende demonstraties en inlooplessen van een keur van zelfverdedigingssporten. Geïnteresseerden konden zien welke sporten allemaal bij Dojo 't Loo worden gegeven. Daarnaast kon er worden meegedaan aan verschillende lesvormen. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 43