OUWEJAN VASTGOED ADVIES VRAAGPRIJS: 349.00 VRAAGPRIJS: 249.0 VRAAGPRIJS: 669.0 VRAAGPRIJS: 289.0 VRAAGPRIJS: 325.000.- SCHERPE VRAAGPRIJS: 319.000.- 0.- NVM MAKELAARDIJ O.G. - PROJECTBEGELEIDING - HYPOTHEKEN - VERZEKERINGEN - TAXATIES Kerkelaan 8 - 1851 HE Heiloo - Telefoon 072 533 87 17 www.ouwejanvastgoedadvies.nl 14 SEPTEMBER 2005 UITKIJKPOST Op fraaie locatie in het centrum van Heiloo gelegen karakte ristiek vrijstaand woonhuis met vele authentieke details. De woning beschikt over onder meer een ruime woonkamer met open haard en erker, een dichte keuken met diverse inbouw- apparatuur, een ruime bijkeuken, 3 lichte slaapkamers op de eerste verdieping, een moderne badkamer en een bergzol der met een nokhoogte van ca. 3,00 meter (goede mogelijk heid voor het realiseren van bijvoorbeeld een vierde slaapka mer). Het woonhuis ligt in de nabijheid van bos, winkelcen trum 't Loo, NS-station, strand en duinen (20 fietsminuten) en uitvalswegen. De perceeloppervlakte bedraagt 178 m2. Indeling Begane grond: ruime, hoge entreehal met meterkast, modern toilet en glas-in-lood ramen, woonkamer met erker, open haard en openslaande deuren naar de achtertuin, dichte keuken, bijkeuken met wasmachineaansluitpunt en opstelling CV-ketel en luchtverwarmings-unït. Verzorgde besloten tuin met terrassen. 1 e verdieping: 3 lichte slaapkamers waarvan 2 met balkon, moderne badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping (bereikbaar via vaste trap): ruime, hoge zolder kamer met goede mogelijkheden tot het realiseren van bijvoor beeld een vierde slaapkamer. De inhoud van het woonhuis bedraagt 365 m3. Woonoppervlakte ca. 120 m2. Bouwjaar 1937. Indeling Begane grond: ruime entreehal, slaapkamer en zeer luxe badkamer met whirlpool, stoombad, vrijhangend toilet, douchecabine, dubbel wastafelmeubel en prachtig natuursteen. Separaat toilet. Ruime woonkeuken, bijkeuken en berging met trap na?r verdieping met hobby- of slaap kamer, zeer ruime living met voorkamer, eetkamer en luxe uitgebouwde achterkamer. Prachtige tuin rondom het huis. 1e verdieping: ruime overloop, technische ruimte, 2 ruime slaapkamers met mooie schuifkasten. Garage: Beg. Grond: Hoge dubbele garage met werkplaats v.v. krachtstroomaan- sluitpunten en elektrische overheaddeuren. 1e verdieping: kantoorruimte Kantoor/praktijk: Geheel betegelde kantoor- of praktijkruimte. Bijgebouw met eigen bemetering. Totale perceel oppervlakte, 1.390 m2, inhoud woonhuis ca. 706 m3. Woonoppervlakte woonhuis tot 1.50 m-lijn ca. 240 m2. Te koop in Heiloo Westerweg 60 Te koop in Heiloo Kerkelaan 16 Te koop in Heiloo Vrieswijk 43 Te koop in Heiloo Heerenweg 83 Te koop in Heiloo Van Doornstraat 3 Te koop in Heiloo Groenelaan 30 In Heiloo-west nabij scholen, winkelcentrum, sport- en groenvoorzieningen gelegen goed onderhouden hoekwo ning met aangebouwde bijkeuken en vrijstaande stenen berging in de achtertuin. Het woonhuis beschikt over onder meer een ruime lichte woonkamer, een moderne, recent aangelegde luxe keuken met inbouwapparatuur, 3 ruime slaapkamers op de eerste verdieping en 1 op de tweede verdieping, een verzorgde badkamer en een achtertuin met achterom. De inhoud van het woonhuis bedraagt circa 400 m3. Indeling Begane grond: entreehal met meterkast, trapkast en toilet met fonteintje, ruime woonkamer met laminaat vloer, open lichte keuken met o.a. een mooi stenen aan- rechtblad, RVS schouw, 5 pits gaskookplaat en vaatwasser. Bijkeuken met aansluitingspunt voor wasmachine en mooie wandkasten. Achtertuin met berging en achterom. 1e ver dieping: overloop, 3 lichte slaapkamers, badkamer met lig bad/douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: voorzolder, berging met opstelling CV-ketel, zeer ruime zolderslaapkamer met dakraam. Het woonhuis ligt in een kindvriendelijke woon omgeving nabij diverse voorzieningen. Woonoppervlakte: ca 135 m2. Bouwjaar 1972. Onderhoud binnen en buiten goed. Op fraaie locatie nabij het centrum van Heiloo gelegen vrijstaand woonhuis met garage op een perceel van 229 m2. Het woonhuis beschikt over onder meer een ruime, lichte en hoge woonkamer, een half open keuken, 3 slaapkamers en bergzolder, een vrijstaande garage en berging, parkeerplaats en een diepe tuin aangrenzend aan de Holleweg. De inhoud van het woonhuis bedraagt 307 m3. Mogelijkheid tot het creëren van een slaapka mer/badkamer op de begane grond. Indeling Begane grond: ruime entreehal met plavuizen vloer, trapopgang, brede, lichte (doorzon) woonkamer met erker en schuifpui naar de achtertuin, halfopen keuken, bij keuken met wasmachine aansluitingspunt en opstelling CV- ketel (Nefit combiketel bouwjaar 2004), toilet, badkamer met douchecabine en wastafel. Diepe achtertuin met vrij staande stenen berging, vrijstaande garage aansluitend op de Holleweg en parkeerplaats. 1e verdieping: overloop, 3 lichte slaapkamers. 2e verdieping: bergzolder. Algemeen: Bouwjaar 1923. Woonoppervlakte ca. 100 m2. Aan geliefde en mooi groene laan gelegen bijzonder sfeervol le uitgebouwde 2/1-kap woning met onder meer een gezelli ge woonkamer met parketvloer en open haard, een open keuken met eetbar, 3 slaapkamers op de eerste verdieping, een grote zolderverdieping met 1 slaapkamer (2 slaapkamers mogelijk), een vrijstaande stenen berging en een fijn besloten achtertuin. Oe perceeloppervlakte bedraagt 225 m2. Indeling begane grond: entreehal aan de zijkant van de woning, trapopgang, toilet, ruime, sfeervolle woonkamer met erker en open haard, kelder, open keuken. Verzorgde achtertuin met een diepte van ca. 11 meter, achterom langs het huis en vrijstaande berging. 1e verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde van het woonhuis, 1 (hoofd) slaapkamer aan de achterzijde met dakterras (5,4 x 3 meter), douchecel met wastafel. 2e verdieping: sfeervolle slaapka mer onder hoge kapconstructie, ruime zolderruimte met goede mogelijkheid voor nog een slaapkamer, opstelling CV-ketel. Het woonhuis is zowel binnen als buiten goed onderhouden en beschikt over dakisolatie en gedeeltelijk isolatieglas. De inhoud bedraagt 390 m3. Woonoppervlakte 118 m2. Bouwjaar 1956, aanbouw/opbouw 1972/1975. Indeling Begane grond: entreehal, trapopgang, L-vormige woonkamer, serrekamer, een keuken annex bijkeuken en wasruimte. Vrijstaande stenen garage en houten berging in sfeervolle besloten achtertuin. 1e verdieping: 3 lichte slaapkamers, licht betegelde badkamer met ligbad, wastafel, toilet en separate douche. 2e verdieping: 2 mooie, ruime slaapkamers erf ruime overloop met CV-opstelling. Woonoppervlakte: ca. 120 m2. Uitstekend onderhouden vrijstaande uitgebouwde villa/bungalow van maar liefst 706 m3 met een zeer ruime vrijstaande garage/werkplaats/kantoor/ praktijk ruimte alsmede een separaat kantoor of praktijkruimte tezamen gelegen op een perceel van 1.390 m2. Diverse aanwendingsmogelijkheden voor woon-werk-hobby etc. Ruime eengezinswoning van ca. 445 m3 met vrijstaande garage vlakbij winkelcentrum 't Loo en het Heilooërbos op een perceel van 233 m2. De woning heeft een uitge bouwde L-vormige woonkamer met serrekamer, een keuken annex bijkeuken en wasruimte, een sfeervolle diepe tuin pal op het zuiden en vrijstaande berging en garage. De woning wordt aan de achterzijde ontsloten door een kindvriendelijke doodlopende weg. Op de ver diepingen bevinden zich 5 slaapkamers en een ruime badkamer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6