Het Licht start weer met cursussen Kèk Women sinds vrijdag geopend Rabo prijswinnaars nachtmarkt Akersloot H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELINGEN INGEZONDEN MEDEDELINGEN Paard zakt door voetgangersbruggetje Winnaars Country Fair Vernieling personenauto UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 2005 HEILOO - Aan de Zevenhuizerlaan vindt u 'Het Licht', Praktijk voor bewustzijnsontwikkeling. De praktijk is in handen van Marion Mol-van Schagen die groeps- en individuele cursussen aan biedt voor kinderen en volwassenen. De cursussen zijn gericht op de ontwikkeling van het bewustzijn. Maar wat is dat nou precies? Wat is bewustzijnsontwikkeling? „Bewustzijnsontwikkeling is er onder meer voor om voor jezelf duidelijk te krijgen wat je patronen zijn, hoe je doorgaans reageert, hoe je met situa ties omgaat en als je daar last van hebt hoe je het kunt veranderen", zo ver telt Marion. ,,Bij volwassenen die al wat levenservaring hebben, betekent het herkennen en erkennen van patronen. Bij kinderen is het bedoeld om meer met de voeten in de klei te komen, zelfvertrouwen te krijgen, zekerder te worden. Maar ik hou ze altijd voor: je bent goed zoals je bent. Ik wil ze alleen een steuntje in de rug geven. Veel kinderen die hier cursus volgen vin den het heerüjk, ze vinden hier rust in het gejaagde leven van alledag." Transformatieproces Marion heeft haar opleiding gehad bij de Piraïhide. Zij volgde daar het Light Body-traject. Sinds twee jaar heeft zij haar praktijk aan huis. Ze werkt met klanken, energie en licht. Bij de kinderen staat de creativiteit ook voor op. Kinderen kunnen na een geleide fantasie tekenen, schilderen of kleien. Het gaat hierbij niet altijd om problemen, mensen komen ook bij Het Licht, omdat ze een heldere kijk willen krijgen op wie ze zijn. Marion legt het als volgt uit: ,,Ik werk aan een transformatieproces, het wegnemen van de schillen die je in de loop van je leven om je heen gebouwd hebt. Die schillen kunnen al in de jeugd ontstaan zijn om je bijvoorbeeld voor bepaalde situa ties te beschermen. Je groeit dan door en sommige reacties zijn dan niet meer nodig. Ze zijn ooit ontstaan vanuit een goede bedoeling, maar je kunt je afvragen of ze nog wel bij je passen. Om een voorbeeld te geven: iemand is een vechter, gaat altijd de strijd aan. In een meditatie-oefening gaan we dan die vechter opzoeken en laten hem transformeren waardoor hij een vorm kan krijgen dié je nu beter dient." Binnenkort starten een aantal cursussen, waaronder de kindermeditatie groep waar nog plaats is op de dinsdagmiddag. Meer informatie over de cursussen van Het Licht of individuele sessies kunt u vinden op www.het-licht.net of belt u naar tel. 072-5334703. Jacqueline te Buck, eigenaresse van Kèk Women. gen loto HEILOO - Met een gezellig en goedbezocht openingsfeest opende Jacqueline te Buck vrijdag haar nieuwe kledingzaak. Kèk Women aan de Stationsweg valt op, met zijn prachtige etalage, die de uit straling heeft van een modewinkel in Milaan. Eenmaal binnen valt op dat de winkel met prachtige, luxe materialen is ingericht waar bij een warme, stijlvolle sfeer is gecreëerd. Eigenaresse Jacqueline ziet een langgekoesterde wens uitkomen nu ze haar boutique in Heiloo heeft. Ze werkte ruim twintig jaar in de groothandel van de damesconfectie en was toe aan een nieuwe uitdaging. Die vond ze in haar woonplaats Heiloo waar Kèk Women gevestigd is aan de Stationsweg 87. De nieuwe winkel is ingericht naar een ontwerp van de Egmondse kun stenaar John Breed en uitgevoerd door Buckdesign in Alkmaar. Met de komst van Kèk Women wordt volgens Jacqueline een gat in de regionale modemarkt opgevuld. Rondom Alkmaar zijn weinig winkels die merken zoals Bruno Antognini, BGN en Save the Queen verkopen. Het zijn merken die vrouwelijk en ook stoer zijn. „Die combinatie vind ik belangrijk en dat wil ik graag uitstralen met mijn boutique. Het zijn exclusieve labels en daar mee wil ik me onderscheiden van de massa. Daarnaast koop ik selectief en met zorg in, dus je zult bij mij niet tien dezelfde jasjes zien". Naast de boven genoemde merken zijn ook de labels Summum, Used Jeans, Humanoid en Margriet Nannings in de pas geopende modezaak verkrijgbaar. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Zondagochtend, kregen politie en brandweer de melding dat er een paard door het voetgangersbrug getje tussen de Zandersloot en de Van Foreestlaan was gezakt. Bij aankomst op die plaats bleek dat de brug was ingestort, en het paard in de sloot lag. Twee paarden met ruiters waren het bruggetje overgestoken. Het eerste paard liep er zonder probleem overheen, maar bij het tweede paard ging het mis. Bij de reddingsactie, waarbij het paard uit de sloot moest worden getakeld, liep een politieagent verwondingen aan het hoofd doordat het paard in paniek om zich heen trapte, maar verder is iedereen vrijwel ongedeerd gebleven. CASTRICUM - Tijdens de succesvolle nachtmarkt in Akersloot gaf ook Rabobank West-Kennemerland acte de présence. Door het ver koopteam van kantoor Akerhof was een wedstrijd ingericht waar bij belangstellenden het schadebedrag van een auto konden raden. Uit het grote aantal deelnemers kwamen mevrouw M.C. Bakker-Schoon en de heer E.VG. Bot als winnaars uit de bus. Uit handen van teamleider Jeroen Haanstra ontvingen zij prijzen in de vorm van een slipcursus op het circuit van Zandvoort. De overhandiging vond dinsdag plaats in een feeste lijke sfeer op kantoor Akerhof. De medewerkers in de Rabo-stand mochten zich verheugen in een grote belangstelling; de stand was dé publiekstrekker van de nachtmarkt. Behalve de schade-auto - een echte blikvanger - droegen ook de hapjes en kruiden bittertjes bij aan de grote drukte. HEILOO - Tqdens de Country Eair waren er diverse wedstrijden waaraan iedereen kon meedoen. De taartenbakwedstrijd is gewon nen door Dario Korver, met een chipolatataart. Hij heeft een dinerbon gewonnen. De Overallhangwedstijd is gewonnen door Linsey Pouw en Jos Laan. Zij mogen een dag in de Audi TT Cabrio gaan toeren. Het groene lotnummer bij 'Waar schijt de koe', nummer 3308, is nog niet opgehaald. Deze prijs bestaat uit een weekend in hotel Recidence in Blokzijl. Dit arrangement bestaat uit twee overnachtingen, twee keer ontbijtbuffet, een keer een culinair vijfgangen diner en bij aankomst een fles champagne op de kamer. Het is zo'n mooie prijs dat de organisatie hoopt dat degene die dit lot in zijn bezit heeft zich snel gaat melden. Dit kan by Sylvia Korver, tel. 06- 29181426. HEILOO - In de nacht van zondag op maandag 4-5 september werd op de parkeerplaats van het Het Veld een geparkeerde personen auto van het merk Volkwagen type Passat vernield. De auto werd aan een van de achterzijden bekrast. Aangifte van deze vernie ling werd woensdag 7 september gedaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 9