Bavaria verzorgt ludiek dagje uit voor Limmers Limmen Cultuur start met Kunst Wandel Route CORSO Nieuw jazzseizoen in Vredeburg regio 18 Bavaria BIOSCOOP INGEZONDEN MEDEDELINGEN www.corsobioscoop.nl Bedankje voor wereldrecord bierkratten stapelen Alleenstaand en kanker Programma 22 sept. t/m 28 sept. 2005 "Pride and Prejudice" première "Charlie and the Chocolatefactory" "Les temps qui changent" special "Zoop in Afrika" "Madagascar" "Sjakie en de chocoladefabriek"(NL) Gestolen Splanded, the real sound of Ibiza Dagje natuurklussen in de duinen Een belevenis om nooit te vergeten RESERVEREN: 0251 -652291 Dorpsstraat 70 Castricum Tel.0251 - 65 22 91 ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur 18.30 21.30 uur zondag 16.30 20.00-uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur LIMMEN - Limmen Cultuur biedt het komend seizoen een boeiend en gevarieerd programma. Liefhebbers van kunst, van klassieke muziek, van poëzie, van het onvervalste WestFries komen volop aan hun trekken. De taalpuristen worden ook dit jaar niet vergeten.Op zon dag 25 september van 11.00 tot 17.00 uur houdt Limmen Cultuur voor de eerste keer een Kunst Wandel Route door het dorp Limmen. Diverse Limmer kunste naars stellen hun atelier en/of tuin open voor het kunstminnend pubhek, dat al wandelend via een mooie route de exposities kan bezichtigen. Er is een grote diver siteit aan kunst te bewonderen. In boerderij Vredeburg vindt een over zichtstentoonstelling plaats van alle deelnemende kunstenaars. Daarnaast is een groepsexpositie van vijf kunstenaars ingericht: EUen van der Dussen, Ria en Irma Straver en Hanny Kracht met .beel den en Inge van der Heijdt met schilderijen. Op de locaties langs de wandelroute laten de volgende kun stenaars hun atelier en/of beelden tuin zien,: Judith Bo§man, schilderij- en; Maria Heideveld, schilderijen keramiek; Tiny vander Velden en Joke Beentjes, beelden; Nella van Os, beelden en schilderijen; Heieen van der Lem, schilderijen; Tineke Kramer, beelden en schilderijen; Wim Castricum, beelden; Nel Koppes en Clara Zonneveld, kera miek. De wandelroute is op elk gewenst punt te beginnen. In totaal zullen veertien kunstenaars hun werken tentoonstellen. Folders met een plattegrond en een beschrijving van de exposities zijn vanaf begin september verkrijgbaar bij onder andere de bibliotheken, VW-kanto- ren en gemeentehuizen in de regio. Boerderij Vredebrug en de deelne mende ateliers. Inlichtingen via de website: www.limmencultuur.nl óf tel. 072-5052235/5051825. REGIO - 't Praethuys, inloophuis voor mensen met kanker, organi seert voor alleenstaanden, die door dit proces heengaan of het al achter de rug hebben, op vrij dag 30 september een dag met de mogelijkheid ervaringen uit te wisselen en te delen. Het pro gramma begint om 10.30 uur en zal tot 15.15 uur duren. Deelname kost, inclusief lunch, 2,50. In verband hiermee is aanmelding gewenst. Voor opga ve en/of meer informatie kunt u bellen: 072-5113644. U vindt't Praethuys op de Wilhelminaiaan 8 in Alkmaar (herkenbaar aan de rode vlag). Wie heeft de brutaliteit opge bracht om uit mijn brievenbus een boek van Escher te ontfutselen? Heeft u als ouders een kind dat folders rondbrengt (geen verdacht makingen) en/of plotseling een fraai kunstwerk in de boekenkast staan, ik zou het graag terugbezorgd zien. Patrick, Veenpluis 2, Limmen CASTRICUM - Vanaf vrijdag 30 september gaat er een geheel nieuw concept van start aan de Dorpsstraat 75 in Castricum, georganiseerd door Funky Soundz. De avond zal om 21.00 uur worden afgetrapt door resi dent dj Keanu waarna, specialist in deze 'sound' dj Mark van Dale the wheels of steel overneemt. De gehele avond wordt door Mc Tomster (Lexion, Waakzaamheid, Escape) begeleid. Voor meer informatie over deze en vervolga- vonden: www.splanded.nl. EGMOND - PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland is óók natuurbeheerder en organiseert werkdagen voor mensen die als vrijwilliger willen meewerken in het duin. Het Greenteam van PWN zorgt voor de begeleiding. Zaterdag 1 okto ber is er een werkdag in het Noordhollands Duinreservaat bij Egmond aan de Hoef. Er wordt verzameld op de parkeerplaats Woudweg, langs de Heerenweg tussen Egmond aan de Hoef en Bergen. Er wordt begonnen om 10.00 uur met koffie of thee en rond 16.00 uur eindigen de werkzaamheden. Aanmelden graag via tel. 023-5413289 of via www.pwn.nl. LIMMEN - Een Touringcar vol met vijftig ludieke Limmers togen verleden week vol goede moed richting Lieshout te Brabant. De bus had een zeer gevarieerde samenstelling van vrijwilligers die zich allemaal op hun manier had den ingezet voor, tijdens en na het evenement. De stichting Limmen Ludiek had namelijk een uitnodi ging ontvangen van de Bavaria Brouwerij om een dagje hun gast te zijn. Met deze uitnodiging wilde Bavaria de stichting Limmen Ludiek en het dorp Limmen bedanken voor het behaalde wereldrecord met de piramide van 63.365 lege Bavaria bierkratten. Rond 14.00 uur arriveerde het ludieke gezelschap bij Brouwhuis Morees in het centum van Lieshout. Hier werden de Limmers ontvangen met een schuimende goudgele rakker. Na een busreis van twee uur smaakte dit gerste nat natuurlijk erg goed. Daarna volgde er een korte presentatie over het ontstaan van de Brouwerij in de sfeervolle koepel zaal met aansluitend een rondlei ding per treintje over het Brouwerij terrein. Deze treintjes waren natuurlijk in de blauwe huiskleur van Bavaria. Terug in het Brouwhuis Morees stond er een fan tastische rijsttafel klaar voor vijftig man en werd er rijkelijk met een bor reltje rondgegaan. Normaal zou dit al een compleet dagje uit geweest zijn maar Bavaria had nog een extra ver rassing in petto voor de Limmers. Extra verrassing Na het bezoek aan Bavaria ver trokken de Limmers namelijk rich ting de stad Utrecht. Daar werden op dat moment de kwartfinales afgewerkt van het internationale grandslam. darttoernooi de Bavaria Dart Trophy 2005. Bij binnenkomst zat de sfeer er gelijk goed in. Iedere Limmer kreeg een drietal gratis consump tiebonnen. De speaker zweepte het publiek stevig op met op de voor grond steeds het meeslepende gedreun van de muziek opkomsten van de verschillende spelers en speelsters. Veelvuldig klonk het 180 door de zaal. Alle toppers uit de dartwe reld liepen er rond en waren ook altijd in voor een ludieke fotos- hoot. (Een belevenis om nooit tè vergeten) waren de woorden van de altijd enthousiaste Pastor Johan Oiling toen een ieder tegen 24.00 uur's nachts weer veilig in Limmen arriveerden. Opbrengst goede doelen Op zaterdag avond 1 oktober is iedereen die Limmen Ludiek een warm hart toedragen van harte welkom in de Burgerij. Dan zal namelijk de film over het wereldre cord weekend worden gepresen teerd. Deze film is gemaakt door Kees Bos en is daarna ook te bestellen als aandenken. De opbrengst van deze DVD gaat ook weer naar de goede doelen. Na de film zullen de goede doe len te horen krijgen welk bedrag Limmen Ludiek heeft weten op te brengen- Uit betrouwbare bron is vernomen dat het een mooi bedrag is geworden. Burgerijzaal open om 20.30 uur, aanvang film 21.00. Topdartster Mieke de Boer met aan haar zijde Rob Huisman en Andre Koopman namens Limmen Ludiek tijdens de Bavaria Dart Trophy te Utrecht. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 17