Wethouder opent nieuw onderkomen op Schulpstet Toegangsbewijs AH Limmen Music Night. JC Conquista Agenda REGIO 17 - - 4 Ook de medewerkers staken de handen flink uit de mouwen Wees er snel bij vooreen kaartje Hoge eisen gesteld aan het slagen van deze avond INGEZONDEN MEDEDELINGEN Hoera voor de Schuur Vol Avontuur. POLITIE BERICHTEN Gevonden en verloren in Castricum Gevonden in Castricum: Verloren in Castricum: Verloren in Akersloot: Politieberichten Noord Holland Noord: KORTOM Country Line Dance in de Burgerij en Vredeburg UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 2005 CASTRICUM - Vrijdag 15 sep tember om 15.00 uur opende wethouder Willem Veldt het nieuwe onderkomen van wijk team Groen op Schulpstet. Met de trekker reedt Veldt door een immens groot vel papier naar huiten. De nieuwbouw heeft door de grote inbreng van de medewerkers een 'eigen' karak ter gekregen. De eerste plannen om een nieuw onderkomen te bouwen, dateren al voor de fusie in 2002. Het oude onderkomen voldeed niet meer aan de eisen van de huidige tijd en aan de ARB O eisen. Voor de nieuw bouw van een onderkomen van Groen stelde de raad daarom 210.000,- beschikbaar. Afdeling gemeentewerken is in 2003 hard aan de slag gegaan en heeft zelf een schetsplan opgesteld en verder uitgewerkt. Nadat de vergunning werd verleend en het maken van bestek en tekeningen gereed was, vond op 17 maart 2005 de aanbe steding plaats. Van de.vijf plaatse lijke aannemers was bouwbedrijf C.G. de Nijs de laagste inschrijver. De aanneemsom bedroeg 170.000,-. De eigenlijke bouw startte 14 dagen later. En die begon niet zonder slag of stoot. Voor het heien van de palen bleek er name lijk een probleem te zijn met het hoogteverschil op het terrein. Dit was zodanig dat het gebouw niet op één niveau kon worden gebouwd. Daarom is de stallingruimte veertig centimeter lager gebouwd dan de rest van het gebouw. Ook bleek dat het gedeelte dat gesloopt moest worden, één meter langer was dan op de bouwtekeningen stond aan gegeven.-Maar dit alles heeft een vlotte bouw niet in de weg gestaan. Op 20 mei legde voorman Niek Scheerman bij zijn afscheid de eer ste steen in het bijzijn Van zijn col lega's. De eerste steen was het begin van een mooi gebouw dat in een rap tempo is neergezet. Belangrijk is te vermelden dat ook de mede werkers tijdens de bouw flink de handen uit de mouwen hebben gestoken. De medewerkers Beheer en Reiniging, die tijdens de gehele bouwperiode ongeveer twee weken in de garage van de nieuwbouw bivakkeerden hebben het straat werk in eigen beheer uitgevoerd. De medewerkers Groenbeheer heb ben al wat geplant en de rest gebeurt in het najaar. Op 9 augustus heeft de oplevering plaatsgevonden en begin septem ber vond de grote verhuizing van team wijk 2 naar hun nieuwe onderkomen plaats. LIMMEN - De Limmer kermis is weer afgelopen en is nog in ieders geheugen gegrift. Maar nu gaat heel Limmen zich al weer opmaken voor het volgende grote evenement, de AH Limmen Music Night. Nu de zomervakantie voorbij is en de scho len weer gestart zijn, gaat ook het verenigingsleven weer beginnen. De repetities en lessen van de muziek vereniging Excelsior zijn ook weer begonnen. Er wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen voor de AH Limmen Music Night op 5 novem ber. In deze laatste periode zal er bij veel leden van de vereniging nog mening zweetdruppel vallen voordat alles, zowel organisatorisch als muzi kaal, aan ieders wensen voldoet. En er zyn hoge eisen gesteld aan het slagen van deze avond, want deze bijzondere muzikale avond zal de afsluiting zijn van het jubileumjaar van de harmonie. Pop ontmoet klassiek De avond wordt geheel georgani seerd door Excelsior en de harmo nie zal samen met de popband Full Circle, de slagwerkgroep van Excelsior en een voor deze avond speciaal geformeerd koor, bestaan de uit leden van de familie Mooy, optreden. Het thema van deze avond zal net als voorgaande keren 'pop ontmoet klassiek' zijn. U kunt luisteren en vooral meezingen en meedeinen met vele bekende klas sieke en hedendaagse muziekstuk ken. Kaarten voor dit evenement a 15,- zijn te verkrijgen bij Albert Heijn Limmen, hoofdsponsor van dit concert en natuurlijk bij, ieder lid van de vereniging. VIP-arrangement Voor bedrijven en particulieren is -er ook de mogelijkheid om een VIP- arrangement te kopen. Dit unieke arrangement bestaat uit een entree- kaart voor de avond, onbeperkt binnenlands gedestilleerd drinken en diverse hapjes. U heeft hierbij, vanaf de VIP-tribune, een prachtig uitzicht over het concert en heeft de beschikking over een zitplaats. Voor maar 75,- per kaart kunt u het evenement niet alleen op een bijzondere manier meemaken, maar ontvangt u als aandenken ook nog een DVD van het concert. U onder steunt op die manier de vereniging enorm met de organisatie van de AH Limmen Music Night. Voor meer informatie over de VIP kaar ten kunt u terecht bij het secretari aat van de vereniging, Mevr. A Levering, tel: 072-5054175. De beide voorgaande keren dat dit georganiseerd werd, waren alle toegangsbewijzen verkocht, de eer ste keer was er zelfs enkele weken voor het evenement al geen kaartje meer te krijgen. Daarom wordt u geadviseerd om er snel bij te zijn voor een kaartje of minimaal bij één van de leden te reserveren. na mm i- gs --i IU Wie goed kijkt kan wethouder Veldt ontdekken achter het stuur van de trekker. Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - Het programma voor woensdag 21, vrijdag 23 en zaterdag 24 september bij JC Conquista is: Conquista kids: Deze week niet, volgende week wel! Conquista kids is dit jaar door een tekort aan vrijwilligers bij onze kids groep, gestart met een pro gramma dat om de week draait. Deze week is er daarom helaas geen kids. Wilt u ons team komen versterken, zodat wij in de toe komst wel weer iedere week open kunnen, bel dan met 072 5332496. Op 1 oktober is kids geopend met een super spelletjesochtend! De entree is leuro inclusief limonade! Conquista Kids start om 10.30 en eindigt om 12.00 uur. Club X-tra: Film Zaterdag 24 september staat er weer een top film op groot scherm op het programma. Welke film er draait is altijd een verrassing maar er zit heel wat actie in deze keer! Wil je mee helpen onze club X-tra activiteiten en feesten te organise ren? Mail dan naar: tienerwérk@conquista.nl. De avond begint om 19.00 uur en Club X-tra sluit haar deuren om 22.00 uur. De entree is gratis en vanaf 12 tot en met 16 jaar. CONQ Café: Batavieren Hardcore Edition Het jongerencafé is op vrijdag avond een ware hardcore temple. Stefan Dekker (alias dj Steve D), heeft voor deze avond een aantal bekende hardcore dj's neergezet. Een line up om je vingers by af te likken; Viruz, Ominous, Sequence, Hellkite, Sador, Hagar, Fatal Trico. Deze avond is voor jongeren van 16 jaar en ouder, en kost 5 euro aan de deur. Zorg dat je erbij bent! Op zaterdag is het weer: 'lekker feesten, een biertje pakken, een pooltje schieten en af en toe even chatten'. CONQ Café dus. De entree is zaterdag gratis en ook vanaf 16 jaar. CONQ Café is geo pend van 20.30 tot 01.00 uur. Club op woensdag: 21 september. Club op woensdag heeft natuurlijk de zes spelcompu ters klaar staan en de muziek aan. Je kunt weer tafeltennissen, sjoe len, poolbiljarten, computerspellet jes spelen, internetten, knutselen maar ook met de Play- Station op groot scherm spelen. Club is open van 14.00 tot 17.00uur, voor ieder een van 9 tot en met 12 jaar.Voor extra info en foto's kijk op de web site www.conquista.nl. AKERSLOOT - De Schuur Vol Avontuur bestond 17 september alweer vijf jaar. Daarom was de speelgoedwinkel aan de Koningsweg gehuld in een feeste lijk tintje. Klanten werden getrak teerd op iets lekkers en de kinderen konden grabbelen in een heuse cadeautjeston. Daarnaast werd de winnaar bekend gemaakt van de masker-versierwedstrijd. Casper Min (5 jaar) uit Woerden is de gelukkige winnaar. Hy had samen met zijn oma uit Akersloot een prachtig masker versierd. Helaas kon de geluksvogel niet zelf zijn cadeau in ontvangst nemen, maar zyn prijs zal opgestuurd worden zodat hij er snel van kan genieten. De komende tijd zijn we in de win kel weer druk bezig mét het zoeken naar vernieuwende aparte cadeau's voor de komende decembermaand, zodat er weer veel kinderen verrast kunnen worden. Mochtener mensen interesse hebben in de speelgoedparty aan huis, neem dan even contact op met de Schuur Vol Avontuur. Er is veel vraag naar, men vindt de avon den gezellig -en gemoedelyk. Natuurlijk probeert de Schuur Vol Avontuur ook de komende jaren de meest sprankelende en avontuur lijkste speelgoedwinkel in de regio te blijven. U vindt, De Schuur Vol Avontuur aan Koningsweg 42 in Akersloot,tel. 0251-313870. Of neem een kykje op www.deschuur- volavontuur.nl. Elke woensdag, donderdagavond en zaterdag geo pend of na een belletje. Skistokken, dameshorloge goud kleurig met bruin lederen bandje, klein groen knuffeltje, grijs knuf- felhondje met zwarte neus, damesfiets Raleigh blauw/groen metallic, kinderbril montuur met kleurtjes en roze/beige uiteinden. Klein rond magneetje met afbeel ding zilver, GSM Siemens A57 grijs, GSM Sony Ericson T610 zilv/zwart, boek in kado papier, titel 'De terugkomst', sleutelbos acht tot tien sleutels en bosje met auto en huissleutel, sleutels met roze Kiplingaap, sleutel met Heineken Ciquita hanger, twee keer een brieve van vijftig euro, kruiwagen, zonnebril bruin mon tuur Ralph Lauren, gouden ring met diamant, zilveren schakel armband drie millimeter breed, klein fyn zilveren armband, OV- jaarkaart, zwart lederen porte monnee, gouden armband met belletje, rijbewijs Bakker. Beige tas met bruine portemon nee NS-kaart en leesbril. Goederen zijn gevonden en verlo ren tussen 12 en 19 september. Castricum, vrydag 16 september 2005. Bij een controle op fiets verlichting aan de Oranjelaan zyn vyf overtreders bekeurd voor het niet voeren van verlichting op de fiets. Dit gebeurde van 22.15 tot 22.40 uur. LIMMEN - Het nieuwe seizoen Country Line Dance staat weer voor de deur in De Burgery aan de Dusseldorperweg tegenover de RK Kerk. Op dinsdagavond 20 septem ber om 19.30 uur wordt gestart voor gevorderden en om 20.45 uur vergevorderden. Ook als toeschou wer bent u van harte welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21