Broeder Piet Stevens neemt afscheid Stratenvolleybaltoernooi in Limmen advertenlies@uitkiikposl.nl Vita ,Y Food REGIO DOMPVLOET Goedkoopste rijbewijskeuring! Rauwkost Specialiste huisgemaakte GROENTEPIZZA per stuk 1,95 18 Advertenties toesturen via e-mail? O P L E I D I N G E N Officiële keuring, 40% korting, geen wachttijd, gratis parkeren. Medische praktijk Con Amore Broekbeeklaan 26 te Bergen, tel. 072-5814537 Hoekstuk 11 Heiloo 072 5333129 Dat kan, tijdens de Open huizen route op zaterdag 1 oktober start: september 2005 Computercursussen Windows XP Internet en e-mail Word (basis en specialist) Excel PowerPoint en Access (op aanvraag) Wegwijs op de PC (voor 55+) Websites met Frontpage Computertypen groep 7/8 Computertypen 10-vingers blind Privé-begeleiding Administratieopleidingen Basiskennis Boekhouden BKB Praktijkdiploma Boekhouden PDB Moderne Bedrijfsadministratie MBA Bedrijfscorrespondentie Nederlands Computerboekhouden met Exact '4.oo 0(/r Kennemerstraatweg 514 Heiloo www.dompvloet.nl (072) 533 09 36 21 SEPTEMBER 2005 UITKIJKPOST LIMMEN - Volleybal is een feest voor jong en oud, een spelletje waar je veel lol en plezier aan hebt. De meeste mensen beoefenen deze sport recreatief en dit kan natuur lijk ook nog best wel een beetje niveau hebben. Vaak zijn het oud- competitiespelers die al dat trainen niet meer zo zien zitten, of mensen die gewoon een beetje willen bewe gen. By volleybalvereniging Oranje- Wit in Limmen is dit een bekend fenomeen, en dus wordt er jaren een dinsdagavondcompetitie gehouden wat zich eens in de twee weken afspeelt en de eerste avond is alweer op 27 september. Tevens wordt er elk jaar een groot spekta kel georganiseerd, een heus stra ten- en bedrijventoernooi, wat voorheen bekend stond als het Versstraattoernooi. Meer dan twin tig teams kunnen op deze dag strij den om de wisseltrofee en voor ieder team is er weer een lekkere prijs. Dit Bakker-Bakker stratenvol leybaltoernooi staat gepland op 30 oktober vanaf 12.00 uur in sporthal de Entery. Ook al kunt u niet goed volley ballen, vraag buurtjes, collega's of familie en schrijf een team in met een originele naam, want het belooft een gezellige dag te wor den. De titelverdedigers van 2004, Van Alles Wat, zullen dit jaar ook weer de strijd aangaan met teams zoals de Badmutsen, Geen Idee, of de Zwevende Hemel en misschien zijn de Springbokken ook wel weer van de partij. In een team moeten minstens twee dames ingedeeld worden en maximaal twee Nevobo leden. Inschrijving is nog mogelyk tot 20 oktober by John Scheepmaker, Enterij 21, 1906BX Limmen, tel. 072-5054430. EGMOND - Na 35 jaar in de parochie gewerkt te hebben, gaat broeder Piet Stevens de parochie Margaretha Maria Alacoque in Egmond aan den Hoef verlaten. Al die jaren is hij als vrijwilliger in de Egmonden, maar vooral in Egmond aan den Hoef werkzaam geweest. Zondag 25 september om 10.00 uur in Egmond aan den Hoef vindt ter ere van hem een feestelijke vie ring plaats. Tijdens een plechtige Eucharistieviering wil het parochie bestuur hun grote dank tonen voor de aandacht, de vakbekwaamheid en het oog voor details die broeder Piet al die jaren in zijn vele werk zaamheden heeft waargemaakt. Piet Stevens heeft de laatste jaren ook geassisteerd in de viering van de liturgie in de parochiekerken te Egmond aan Zee en Egmond- Binnen. De drie broeders die nu nog op de Kennemerstraatweg wonen gaan per oktober verhuizen. Naast broeder Piet wordt nog steeds broeder van der Ven gemist, die jarenlang als organist verbon den was aan enkele koren. Na de viering is er gelegenheid, tijdens een kopje koffie afscheid te nemen van broeder Piet. Meer dan twintig teams kunnen op deze dag strijden om een wisseltrofee. Eigen foto LIMMEN - Het zevende sessieseizoen van de Jazz Session Club 'Vredeburg' is swingend begonnen. Er was ook tijd en ruimte om er eens lekker op los te 'jammen' met elkaar. En dat lieten de muzikanten zich geen tweede keer zeggen. Foto: Mario Sacksioni Binnenkijken? VAN AMSTERDAM Afgesproken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 22