30 september lustrum Aker Cup Amak Noordborgh Loop in Akersloot Laatste ronde Limmerpoldercup belooft spannende wedstrijd SPORT 21 Akerslootse golfkampioenschappen op Oosterzij Zomercompetitie HSV Kennemerland Zwakke start TTV Limmen-Heiloo Damesbridgeclub Sans Atout Aantrekkelijk prijzengeld beschikbaar voor de heren en de dames Om de jeugd alle aan dacht te geven start die een uur voor de senioren KORTOM Bridgeclub Sans Atout Uitslagen doublestars Heilooër Bridge Club Opening tafeltennis competitieseizoen Open dag Berg en Bal UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 2005 AKERSLOOT - Akersloot kent een flink aantal golfspelers en dat wet tigt een eigen kampioenschap. Dat is volgens organisator en initiatief nemer Jos Wijte een vrij unieke situ atie. Op 30 september aanstaande wordt op golfbaan Oosterzij het eer ste lustrum van de Akerslootse Golfkampioenschappen gevierd. Daaraan kunnen 36 a 40 inwoners van Akersloot deelnemen mits zij in het bezit zijn van een golfvaardig- heidsbewys, het GVB. Inschrijving staat inmiddels open, in het Witte Blaadje staan de bijzonderheden. Vijf jaar geleden pakte Wijte als fervent golfer de handschoen op. Met behulp van een aantal spon sors, waaronder de gemeente Akersloot, die de cup beschikbaar stelde, groeide het evenement in de afgelopen jaren uit tot een echte sportieve meeting. Na vier kampi oenschappen op de 18 holes van de Alkmaarse Golfclub blijven de Tiger Woods en de Seve Balesteros uit Akersloot nu dichter bij huis. Dit jaar zijn Rabobank West- Kennemerland en De Hooge Waerder als hoofdsponsors aange trokken. Beiden zijn zeer actief op de prachtige greens van Golf en Countryclub Heiloo. Gespeeld wordt een stableford- wedstrijd in flights van vier met een zogenaamde shotgun-start. Op ieder van de negen holes start een viertal spelers op hetzelfde moment. Het aantal slagen dat een speler nodig heeft om uit te holen wordt omgerekend in punten. Het totaal aantal punten bepaalt de eindstand. Door de verrekening van handicaps zijn het niet bij voorbaat alleen de beste spelers die kans maken op de eindzege, ook mindere goden kun nen met de Aker Cup naar huis gaan. Bekende winnaars van de afgelopen jaren zijn Arno Mossinkof, Jos Wijte, Wout Koot en Jeroen Duin. Sinds golfbaan Oosterzij vorig jaar in gebruik is genomen, is er een ware toeloop van liefhebbers ontstaan en zal het bij de inschrij ving ongetwijfeld dringen zijn. CASTRICUM - De elfde wedstrijd in de zomercompetitie van HSV Kennemerland werd gevist in de Ringsloot te Beverwijk op zondag 18 september. Na ruim een uur vissen was het duidelijk: het zou deze morgen zeer moeilijk wor den een visje te vangen. Na de pauze ging het bij enkele deelne mers beter, met name Hendrik Moolevliet wist aan de overzijde regelmatig een visje te vangen en daarmee de wedstrijd en zijn vak te winnen. In het andere vak was het Teun Kanon die met de feeder op twintig meter enkele mooie brasems wist te landen en zijn vak won. Met nog een wedstrijd te gaan gaat Nico Schouws aan leiding voor het clubkampioen schap, op korte afstand gevolgd door Louis Berkenbosch. Dolf Rijs en Theo Breedijk zijn nu al zeker van degradatie naar de B- Klasse. Uitslag: Vak A 1. Hendrik Moolevliet 6.200 gram, 2. Jack de Vries 5.850 gram en 3.'Hendrik Delbrugge 3.800 gram. Vak B 1. Teun Kanon 5.275 gram 2. Herman Otte 4.075 gram en 3. Theo Breedijk 2.175 gram. De volgende wedstrijd is op zondag 2 oktober, meer info: Gert Lute, tel. 06-10705422. LIMMEN - De tafeltennissers van TTV Limmen-Heiloo zijn de com-, petitie zwak gestart. Vrijdag ging de uitwedstrijd by De Roemer in Medemblik ruim verloren (8-2) en in de inhaalwedstrijd thuis tegen Noordkop uit Den Helder konden de tafeltennissers uit Heiloo en Limmen eveneens weinig potten breken: 3-7. Giovanni Bakker lykt als enige klaar te zijn voor de zware competitie, hij won tegen De Roemer en tegen Noordkop twee keer. De andere punten wer den gescoord door Mark Stoop (tegen De Roemer) en Henk-Jan den Ouden (tegen Noordkop). Limmen-Heiloo lykt mede door de versterkte degradatie een moeilijk seizoen door te gaan maken in de hoogste klasse in de Noordkop van Noord-Holland. HEILOO - Damesbridgeclub Sans Atout heeft op 14 september als volgt gespeeld: A-lijn: Hommes- v.d.Linden 59.17, Stark-v.d.Klis 58.33. B-lijn: Werdmuller- Schreiber 61.46, Effring-d.Groot 59.90. C-üjn: Kuiper-Haan'61.98, Oosterwijk-Warmenhoven 57.29. D-lyn:Kemper-Roozen 59.90, Nieuweboer-Fransen 57.81. AKERSLOOT - Op zondag 25 september houdt de Akersloter Marathon Klub voor de eenentwin tigste maal de Amak Noordborgh loop. De afstanden waarvoor geko zen kan worden is vijf, tien en 15 kilometer. Voor de jeugd zijn er de afstanden één, twee en vijf kilome ter. Het parcours van de vijf, tien en 15 kilometer voor de volwassenen gaat onder meer door het dorp Akersloot en de Klaas Hoorn en Kijfpolder, langs het Alkmaarder- meer. Voorinschrijving via internet www.amak.myweb.nl, op button inschrijven klikken. Na-inschryving, vanaf 09.00 uur in Sporthal De Lelie. De start is aan de Rembrandtsingel in Akersloot. Er is een aantrekkelijk prijzengeld beschikbaar voor de heren senio ren, heren veteranen en de dames. De start is om 11.00 uur. Om de jeugd alle aandacht te kunnen geven zal die een uur voor de senio ren van start gaan voor het Open Kampioenschap van Akersloot. Dit geeft de ouders de gelegenheid de verrichtingen van hun kinderen van start tot finish te volgen, alvorens zij zelf aan hun wedstryd beginnen. Voor de kinderen tot en met acht jaar is de wedstrijd één kilometer lang, voor de jeugd tot en met twaalf jaar is de afstand twee kilo meter en voor de jeugd van dertien tot en met vijftien jaar vijf kilome ter. Voor de kampioenen staan bekers klaar aan de finishlijn en elke jeugdige deelnemer ontvangt een leuke herinnering. De start is om 10.00 uur voor de één kilome ter, om 10.15 uur voor de twee kilo meter en de vyf kilometer start om 11.00 uur. Deelname voor de jeugd is gratis. Tevens ontvangt de jeugd by de inschrijving een gratis lot voor de verloting. Voorinschryven kan via de website: www.amak.myweb.nl, kosten 2,-. Inschrijven op 25 september kost-€ 3,- en kan vanaf 09.00 uur in de Sporthal De Lelie. Hier is voldoende kleed- en douchegelegenheid aan wezig. Voor meer informatie zie de website of tel. 0251-313738/ 06- 45942034. LIMMEN - Zondag 25 september zal de laatste wedstrijd om het klas sement van de Limfnerpoldercup worden gevist. Viswater is het kanaal Omval-Kolhorn. Het beloofd een spannende strijd te worden, met vijf kandidaten voor de titel. Aan kop van het klassement staat Akersloter Ruud Laan. Hij wist drie keer een eerste plek te halen en een derde. Ruud is een echte stuksvisser en zal op dit water uitstekend uit de voeten kunnen. Zijn directe belagers zyn Jan Walta (DVW) en Nico Schouws (Limmen). Beiden zijn meer gespecialiseerd in het vangen van zware vis, maar op het wed strijdwater is dat wel eens moeilijk. Beiden wisten echter een voorgaan de wedstrijd op dit water winnend af te sluiten en mogen dus tot de kans hebbers worden gerekend. Rien Paasse en Co Duinmeijer, beiden uit Castricum, staan er ook kansrijk voor. Juist omdat zij typische stuks vissers zijn moeten ze hier hoge ogen kunnen gooien. Naast het indi vidueel klassement is ook de vereni- gingstitel nog niet vergeven. Een off-day van Castricum zou zomaar Limmen of De Sander uit Akersloot aan de leiding kunnen helpen. De telling voor deze wedstrijd is een combinatie van aantal en gewicht. Naast het gewicht telt elke vis afzon derlijk voor 100 gram extra. Verzamelen en stekloting bij de ben zinepomp langs de dijk om 07.45 uur. De wedstrijd is van 08.30 uur tot 11.00 uur. Opgeven voor vrijdagavond by de wedstrijdleider, voor Limmen: Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, DVW: Jan Walta, tel. 072-5063111, De Sander: Han Duin op tel. 0251- 311798 en voor HV Castricum bij Co Duinmeyer, tel. 0251-658999. Deelname kost 3,- HEILOO - De uitslagen van de maandag 19 september: A-lijn 1 Mak 59.6, 2/3/4 Tuinstra-Kuyt v Toornburg -de Vries de Bruyckère- de Waal 53.8; B-lijn 1 Boelhouwer - Slob 63.8, 2 Daudey - Beerepoot 57.1, C-lijn 1 de Ruyter de Wildt - Tromp 65.0, 2 Kemmere - Weel 57.9; D-lyn 1 Keesen 59.6, 2/3 Witting Bakker - Toby 52.1. HEILOO - De honk- en softbal- vereniging Double Stars heeft dit weekeinde als volgt gespeeld: Honkbal: Sen3 - Quick A'dam: 13-9, Odiz 2 - Sen4: 7-3, Aspl - FlyingPetrelS: 7-5 en 1-7, Beagles - Asp2: 9-3, Ban Topa - Asp2: 7-5, Flying Petrels 2 - Pup2: 13-17. Softbal: Dames 2 - Seagulls: 4 - 5, Dames3 - Dames 2: 12 -13, Hoofddorp - Asp: 8-16, Pup - Hoofddorp: 25 - 4, Heren3 - Bears: 15-5. Peanuts: Bears - Peanutsl: 18-15 en 16-16, Seastars - Cromtigers (White Sox): 15-11 en 16-16. HEILOO - De Heilooër Bridge Club heeft dinsdag 13 september als volgt gespeeld: A lijn: 1 Grootjen - Hurkmans, 69,17, 2 Huting- Huting, 58,75, B lijn: 1 Lodder-Schaaper, 63,96, 2 Oosterwijk-Warmehoven, 63,13. Donderdag 15 september: A lijn: 1 Boukens-Neefjes, 59,90, 2 Hendrikse-Koot, 58,85, 2 de Bruyckere-Stark, 58,85, B lyn: 1 Rohn-Zuurbier, 63,75, 2 Koot- Spruit, 61,67, C lyn: 1 Dool- Neyens7"58,33, 1 Rey-Smit, 58,33, 1 Bikker-Steur, 58,33 D lijn 1 fam, A B Kuijper, 60,94, 2 van Dokkum-Oei, 59,90. LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen - Heiloo hield zaterdag 10 september de opening van het nieuwe competitieseizoen. Op deze dag werden de nieuwe club shirts gepresenteerd. Na de pre sentatie van de clubshirts ging de jeugd op de foto. Na de clubfoto was er voor de jeugd de mogelijk heid om vrij te gaan spelen in de nieuwe clubshirts. De jeugd begint volgende week met de competitie. In de competi tie spelen ze tegen andere clubs in regio. Voor een deel van de competitie spelende jeugd is dit het eerste seizoen. Aanstaande zaterdag speelt Jeugdteam 1 en 2 thuis in Limmen (Hogeweg 61). Geïnteresseerde jeugd kan langs komen om te kijken en om zelf te gaan tafeltennissen. Dit kan vry- blijvend op maandag van 18.00 tot 19.00 uur en op vrijdag van 18.30 tot 19.30 uur. Batjes en balletjes zijn aanwezig op de vere niging. CASTRICUM - Wie denkt dat er in de winter op een tennispark niets te beleven is moet maar eens een kijkje komen nemen bij Multisportpark Berg en Bal in Castricum. Ooit begonnen als een tennispark, maar nu uitgegroeid tot een sportcentrum waar voor ieder wat wils is. Op zondag 25 september kunt u vanaf 11.00 uur de open dag bezoeken, waar u informatie krijgt over alle acti viteiten in het centrum, en onder andere een rondleiding over het park kan volgen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 25