Informatiebijeenkomst Overlast geparkeerde fietsen combinatieschool gebouw Plan-Oost m -€ -rc* 15 ^ft'i HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl In de Stationsomgeving wordt hard gewerkt om de kwaliteit in het gebied te verbeteren. Deze werkzaamheden kunnen niet ongemerkt voorbij gaan en leveren soms overlast op. Alle partijen proberen deze overlast tot een minimum te beperken en daar hebben we ook uw medewerking bij nodig. Op dinsdag 4 oktober a.s. wordt voor de inwoners van de wijk Plan- Oost een informatiebijeenkomst georganiseerd over het plan voor een schoolgebouw voor twee scholen op de locatie van de Benedictusschool. Een onderzoek naar de mogelijkheden voor een combinatieschoolgebouw is uitgevoerd door Adviesbureau voor onderwijshuisvesting Hevo. Dit rapport is gepresenteerd in de vergadering van de commissie Maatschappelijke Zaken van 12 september jl. De mogelijkheden voor deze combinatieschool voor de Benedictus en Springschans- Oost worden in samenwerking met vertegenwoordiging van ouders, schoolbesturen, buurt bewoners, peuterspeelzaal en naschoolse opvang nader uitge werkt. Hierbij zijn kleinschalig heid en verkeersveiligheid belangrijke aandachtspunten. Bijeenkomst voor bewoners Plan-Oost Om buurtbewoners nader te informeren en te betrekken bij de uitwerking organiseert de gemeente op 4 oktober a.s. een bijeenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis. Deze bijeen komst begint om 19.00 uur en duurt tot uiterlijk 20.30 uur. Alle inwoners van de wijk Plan-Oost worden hierbij uitgenodigd om naar de informatiebijeenkomst te komen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met mevrouw G. Warmenhoven van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 66 86. We krijgen momenteel met regel maat klachten binnen over over last van fietsen die buiten de stal lingen geplaatst worden en de doorgang versperren. Dit zorgt voor onveilige situaties en het is zeer vervelend voor mensen met kinderwagen, rollator of scoot- mobiel. Doordat het pad versperd is, kunnen zij er niet langs. En bovendien levert het een rommelig beeld op. De gemeente wil met uw mede werking de overlast beperken. Zo kunt u uw fiets aan de overzijde van de Zeeweg parkeren in de stalling op het parkeerterrein. Er is daar speciaal voor de periode tijdens de bouwwerkzaamheden een fietsenstalling neergezet en een afgebakende voetgangers oversteekplaats voor de over steek richting NS station gemaakt. Er is voldoende stal lingsruimte voor alle fietsen. De gemeente bereidt op dit moment een 'wegsleepregeling' voor om de overlast van verkeerd geparkeerde fietsen verder tegen te gaan. Meer informatie In oktober stellen wij u via een vervolgpublicatie op de hoogte over de maatregelen die de gemeente gaat treffen om de overlast van verkeerd geparkeer de fietsen tegen te gaan. Voor meer informatie over het parke ren van fietsen in de Stations omgeving kunt u contact opne men met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoon nummer (072) 535 67 64. Raad en -commissies Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maan dag 3 oktober a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3. a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. a. Vaststelling notulen raads-- vergadering van 4 juli 2005 b. Vaststelling notulen raads vergadering van 11 juli 2005 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken Hamerstukken 7. Instemmen met de jaarrekening 2004, eerste begrotingswijzigin gen 2005 en begroting 2006 van het Recreatieschap Alkmaarder- en Uitgeestermeer 8. Instemmen met Jaarrekening 2004, begroting 2006 inclusief Meerjarenraming 2007-2011 van WNK bedrijven 9. Instemmen met opheffen IZA-rege- ling 10.Vaststellen herziene Algemene Plaatselijke Verordening 2000 11.Instemmen met de herverdeling van nog niet afgesloten exploita ties deelplannen Oosterbos 12.1nstemmen met project accommo- datiebeleid en -beheer en bijbeho rende financiën 13.Vaststellen van de 9e en 10e wijzi ging op de bouwverordening 14.1nstemmen met het starten van de art. 19 lid 1 WRO procedure voor het oprichten van twee bur gerwoningen met garage, ter plaatse van de kassen behorend bij de bedrijfswoning aan het Maalwater 9a, en het omzetten van de bestaande bedrijfswoning tot burgerwoning. 15.Vaststellen van de Strategische Visie Heiloo 2005-2015 Bouwen en wonen Bouwplan 2e bedrijfs woning (artikel 19 lid 1 Wet R.O.) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid als omschreven in arti kel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4 van de Woningwet medewerking te verlenen aan het voorgenomen plan van de heer H.L. Rotteveel te Heiloo voor de bouw.van een 2e bedrijfswo ning ten behoeve van het agrarische bedrijf (melkveehouderij) op het per ceel Westerweg 423. De te bouwen bedrijfswoning is geprojecteerd aan de zuidwestkant van de bestaande stolpboerderij. Het project is gericht op het voortgezet agrarische gebruik van een volwaardig tweemans bedrijf. Ter plaatse geldt het bestem mingsplan Landelijk Gebied met de bestemming Agrarisch Gebied - A'. Om de voorgenomen bouw gereali seerd te krijgen, is deze wettelijke vrijstellingsmogelijkheid noodzake lijk, omdat de te bouwen bedrijfswo ning buiten het op de bestemmings- plankaart aangegeven bouwvlak is gesitueerd. Het college heeft de bevoegdheid van de gemeenteraad gekregen om deze vrijstellingsproce dure verder uit te werken. Vooruitlopend hierop heeft op grond van de desbetreffende verordening een inspraakprocedure plaatsgevon den van 4 augustus tot 15 september 2005. Ter inzage Het bouwplan en de bijbehorende stukken liggen gedurende vier weken vanaf donderdag 29 september tot 27 oktober a.s. ter inzage in het gemeen tehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Nieuwe bouwplannen via art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hier onder vermelde bouwplannen. De Hoefsmid 1 - vergroten kantoorgebouw (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) U ITKIJ KPOST 28 SEPTEMBER 2005 Hei loo contact Baa Bespreekstukken

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 15