jjjalOPEN HUIZEN ROUTE Strandrace Egmond-Pier-Egmond Burgemeester Romeyn verricht openingshandeling Dors Sports Officiële opening Sportplaza De Watertoren Dojo 't Loo eerste op jubileumtoernooi Judoclub Hajime SPORT 8 OKTOBER 2005 27 Bridgeclub Sans Atout Uitslagen Double Stars Uitslagen Heilooër Bridge Club www.era.nl Sportieve strijd op de mot, maar gezellige sfeer daarbuiten Beginnende en gevorderde sportievelingen worden begeleid door professionals Met kinderopvang is natuurlijk rekening gehouden Vorig jaar kon deze wedstrijd doorslechte weersomstandigheden niet doorgaan Tweede ronde kan met optimisme tegemoet worden gezien Ook senioren zijn van harte welkom De trainingen worden gegeven door Pim de Waard UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2005 Het wedstrijdteam van Dojo 't Loo met de trofee. Eigen foto HEILOO - De uitslagen van de maandagavond 26 september gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn .1 vd Klis - vd Linden 57.5, 2. Dijkema - Heivoort 56.7; B-lijn 1. vd Klis - v Duijn 67.1, 2. Grootjen - Lute 60; C-lijn 1 Jelsma - Valkering 64.6, 2. fam Mooij 57.1; D-lijn 1. Bijlsma - Roelofs 64.6, 2. Olgers - vd Burg 56.7. HEILOO - De honk- en softbalvere- niging Double Stars heeft dit week einde als volgt gespeeld: Honkbal: Beagles2 - Sen4:12-9, Asp2 - Beagles2: 4-5, Pup2 DVH5: 21- 15. Softbal: Urbanus - Pup: 1-34, Heren4 - DSS3: 9-29. HEILOO - Dinsdag 20 september: A lijn: 1. Kramer - Mouw 57,81 2. Breeman.- Olgers 57,29 B lijn: 1. Hendrikse - Koot 70,00 2. Oosterwijk - Warmenhoven 61,67 Donderdag 22 september: A lijn: 1. Boukens-Neefjes 62,50 2 de Bruyckere - Stark 58,33 B lijn: 1. Sprenkeling - van Veen 59,90 2. Muller-Mutsaers 56,25 C lijn: 1Post- invaller 60,42 2. fam. Huijgen 56,77 D lijn 1. Visser- invaller 55,42 2. fam. E en p Kuijper 59,90 M K E L A A R J EGMOND - Waarschijnlijk is het u niet ontgaan. Zwem, sport- en recrea tiecentrum De Watertoren heeft haar activiteiten uitgebreid, naast zwem-, sport- en saunaplezier kunt u er nu ook terecht voor al uw fitnessbehoeften. Begin september is de fitnesszaal aan De Watertoren toegevoegd, waar momenteel 106 'testrijders' de fitness gratis uitproberen. „Voor al uw sportplezier en ontspanning kunt u terecht bij SportPlaza De Watertoren, zoals de accommodatie nu officieel heet", aldus Bart Jansen. „Ik start mijn roncije in de fitness, daar train ik specifiek mijn beenspieren en algehele conditie. Mocht ik nog energie hebben dan trek ik nog wat baantjes in het zwembad, anders sla ik dat over en bezoek ik de sauna". In het weekend van 1 en 2 oktober opent SportPlaza De Watertoren officieel haar deuren. U kunt de accommodatie dan tussen 12.00 en 16.00 uur wer kelijk beleven en u zult zien dat SportPlaza De Watertoren is gemaakt voor sport, plezier én ontspanning. Dit weekend is tevens de laatste mogelijkheid om u zonder inschrijfgeld 90,-) in te schrijven als lid van SportPlaza De Watertoren. De diverse abonnementen (Aquacard, Fitnesscard en Combicard) waaruit u kunt kiezen, voorzien in al uw behoeften. HEILOO - Op 25 september vier de Judoclub Hajime uit Alkmaar haar 50-jarig jubileum. Ter ere van dit heugelijke feit werd een team- toernooi georganiseerd voor judo verenigingen uit de regio. De teams bestonden uit 15 judoka's in de gewichtklassen van -24 kilo tot en met de klasse van +90 kilo. Het jubileumtoernooi kenmerkte zich door de nodige sportieve strijd op de mat, maar een gezellige sfeer daarbuiten. Ondanks het feit dat de Hajime zelf met twee teams was vertegenwoordigd, kwam uiteinde lijk toch het team van Dojo 't Loo uit Heiloo als sterkste uit de bus. Zondags was de Dojo aan de Bergeonstraat gastheer voor de eer aanwezig. Ook wordt gedacht aan een beautycenter. Met kinderop vang is natuurlijk rekening gehou den. Om alles onder één dak te ver volmaken zijn er sportmasseurs en fysiotherapeuten in huis. De eigenaar, Marcel Frank, is in zee gegaan met Ab Stam. Deze is eigenaar van twee fitnesscentra, te weten in Neck en in Castricum. „Je kunt dus zeggen dat hij z'n sporen verdiend heeft, ik hoef dus zonodig het wiel niet uit te vinden", zegt Marcel. Ook ten aanzien van Heiloo heeft Stam grote verwachtingen: „Ultra moderne apparatuur, de grote ruimtes en een nieuw soort klimaat beheersingssysteem". Dit laatste zorgt voor een constante perfecte temperatuur, zowel in de winter als in de zomer. Ook werkt het prima tegen nare geurtjes. Allemaal ingrediënten die aan de huidige hoge eisen voldoen. Natuurlijk zal de totale ambiance met aardige medewerkers leiden tot iets heel moois. Bij Marcel in het tenniscentrum ligt vanaf begin november allerhande informatie over de voortgang. Uiteraard kunt u voor die tijd ook bij Marcel zelf informatie krijgen: tel. 072- 5330403. ste ronde van de West Friese Judo Jeugd Competitie. Het team van Dojo 't Loo komt dit jaar uit in de hoogste klasse. Dat het judoniveau hoog was, hebben de judoka's uit Zaterdag zijn 16 enthousiaste mountainbikers van MTB Trainingsgroep de zeeleeuw gestart met de voorbereiding op Egmond-Pier-Egmond. Vervolg van voorpagina In het nieuwe centrum zullen onder andere de volgende activiteiten gaan plaatsvinden: fitness op alle denkbare onderdelen, aerobics, spinning, body mindlessen, afslanken en nog veel meer! Uiteraard zal dit alles een pro fessionele aanpak krijgen. Dat wil zeggen dat beginnende en gevorderde sportievelingen begeleid zullen wor den door professionele instructeurs. Ook senioren zijn van harte wel kom. De markt is groeiende en wint aan populariteit. Speciaal voor deze doelgroep zullen er op gezette tijden door de week vele mogelijkheden worden geschapen. Natuurlijk óók onder begeleiding van erkende instructeurs. De bezoekers aan het centrum kunnen tevens genieten van de sauna en ook zonnehemels zijn EGMOND - Afgelopen zaterdag zijn 16 enthousiaste mountainbikers van MTB Trainingsgroep de zee leeuw gestart met de voorbereiding op Egmond-Pier-Egmond. Deze strandrace voor mountainbikers wordt op 7 januari 2006 weer gere den. 36 Kilometer beulen over het strand van Egmond naar de pier van Wijk aan Zee en weer terug. Vorig jaar kon deze wedstrijd door de slechte weersomstandigheden helaas niet doorgaan. De deelne mers van Trainingsgroep de zee leeuw gaan er vanuit dat het deze keer wel doorgaat en willen daarom goed getraind aan de start verschij nen om zo een mooie prestatie neer te zetten. De trainingen worden gegeven door Pim de Waard (de zeeleeuw) die zelf ook een verdienstelijk moun- tainbiker is. De Uitkijkpost zal de deelnemers de komende maanden volgen in hun voorbereiding. In totaal hebben 16 deelnemers zich aangemeld voor de 12 strand- trainingen. De Waard: „Tijdens de strandtrai- ningen zal er vooral aandacht geschonken worden aan de conditie maar ook aan de technieken van het strandrijden: op welk stuk strand kun je beste rijden, hoe bedwing je stukken mul zand, welke banden moetje gebruiken en wat is de juiste bandenspanning. De trainingen zul len op verschillende tijdstippen plaats vinden op de zaterdagen, omdat er rekening gehouden word met hoog en laag water. Deze eerste training hebben we vooral op condi tie getraind en gekeken hoe de con ditie van de deelnemers er bij stond, ook het in groepsverband rijden is aan de orde geweest omdat E-P-E toch een evenement is waar een paar duizend rijders aan meedoen en Heiloo ervaren. De eerst ronde was niet onverminderd succesvol. De resultaten waren echter wel dusda nig bemoedigend dat de tweede ronde met gepast optimisme tege moet kan worden gezien. Foto: Mario Sacksion je dan wel in groepsverband moet kunnen rijden zonder brokken te maken. We hadden deze eerste training prachtig weer en we hebben een leuke en enthousiaste groep deelne mers die er allemaal tegenaan willen gaan om in januari de rit uit te rijden of zelfs voor een hoge klassering te gaan." Hoe het de groep vergaat in de komende weken kunt over enkele weken lezen in de Uitkijkpost. Ook kunt u op www.mtb-dezeeleeuw.nl alles volgen over de trainingsgroe pen en kfiken voor meer informatie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 27