liïk OPEN HUIZEN ROUTE Officiële opening SPORTPLAZA® DE WA Trias pupillen presteren prima in finale atletiekcompetitie PLAZA) sport ontspanning Nieuwe bosloopseizoen AV Castricum 8 OKTOBER 2005 Iera www.era.nl Kom langs op de officiële opening zaterdag 1 oktober tussen 12.00 - 16.00 uur en beleef en bezichtig SportPlaza De Wa tertoren!! Sportplezier en Ontspanning staan voorop en u kunt dit zelf beleven. Ga mee met één van de rondleidingen, stel al uw (fitness)vragen aan de begeleiders en dit alles onder het genot van een hapje en/of drankje. Nog niet besloten lid te worden van SportPlaza De Watertoren? Graag nodigen wij je uit om jezelf in te schrijven als vaste gast. Kies uit de Aqua-, Fitness of Combicard en betaal geen entreegeld (a 90,-) indien u zich inschrijft op zaterdag 1 of zondag 2 oktober aanstaande! Officiëlle opening zaterdag I oktober om 12.00 uur en rondleidingen vanaf 12.15 uur! Inloopdag zondag 2 oktober vanaf 12.00 uur en rondleidingen vanaf 12.15 uur! Groot succes was er voor de meisjes pupillen C Charlotte Hopman won tevens het individuele klassement Dametjes van Terriërs verliezen nipt van Bloemendaal SportPlaza De Watertoren Watertorenweg 36 1931 BA Egmond aari Zee Tel: (072) 506 21 96 info@dewatertoren.com CASTRICUM - Op 9 oktober begint het 41e bosloopseizoen van AV Castricum met de Van Gansewinkel Bosloop. Voor iede re loper is er een geschikte afstand. Net zoals vorig jaar orga niseert AV Castricum vier bos- lopen. By de eerste drie boslopen lopen mannen en vrouwen dezelf de afstand als bij de KNAU-wed- strijden. Op 9 oktober is dat de 10,7 kilometer. Ook dit jaar gaat het onverharde parcours door het prachtige duingebied tussen Castricum en Heemkerk. De lang ste afstand is de klassieke tien Engelse mijl (16,1 kilometer). Daarnaast zijn er voor de senio ren en veteranen afstanden van 4,0 kilometer en 10,7 kilometer uitgezet. Het parcours voor de jeugd is 2,3 Mometer. Deze afstand telt mee voor de twee jeugdcups die over de serie van vier boslopen worden opgemaakt. Van de jeugdlopen en de KNAU- wedstrijden worden volledige uit slagenlijsten gemaakt, bij de ove rige afstanden worden de nummers één tot en met drie geregistreerd. De uitslagen komen op de website te staan: www.avcastricum.nl. Start en finish De start en finish van alle afstan den zyn op het atletiekterrein 'De Duinloper'. De jeugd en de lopers op de vier Mometer gaan als eer ste van start om 10.15 uur, de andere afstanden starten om 10.45 uur. Inschrijven kan vanaf 09.30 uur op De Duinloper. De boslQoporganisatie is hard bezig om electronische inschrijving vooraf te regelen. Dit is voorals nog alleen van belang voor de deelnemers aan de jeugdlopen en de KNAU-wedstrijden. Nu al kun nen deze deelnemers, als ze niet vooraf via hun vereniging inschreven, hun gegevens van tevoren mailen zodat op de och tend van de loop by een aparte tafel hun startnummer klaarligt. Er hoeft dan alleen nog betaald te worden. Kijk op de website welke gegevens u moet aanleveren en hoe de inschrijving verloopt. Ruime parkeergelegenheid is aan wezig. Dankzij de PWN kan gebruik gemaakt worden van het terrein van camping Bakkum, driehonderd meter voorbij het atletiekterrein. Inschrijven De inschrijfgelden bedragen voor de jeugd E 2,50 (inclusief herin nering). Dit geldt zowel voor de 2,3 Mometer als voor de vier Mometer. Voor de senioren bedragen de inschrijfgelden voor de vier Mometer 4,- (zonder herinnering 2,50), voor de 10,7 Mometer 5,- (zonder herinne ring 3,50) en voor de 16,1 Mo meter 5,50 (zonder herinnering 4,). Voor inlichtingen: www.avcastricum.nl, Corine Bosma tel. 0251-671523 of e-mail bosloop@avcastricum.nl. MAKELAAR r HEILOO - In Santpoort werd afgelopen zaterdag de finale van de atletiekcompetitie voor pupil len gehouden. In elke categorie mochten de beste acht clubs van Noord-Holland aantreden voor deze wedstrijd en daarbij was Trias in maar liefst zes van de acht categorieën vertegenwoor- digd. Groot succes was er voor de meisjes pupillen C van Trias. In het eindklassement wisten Femke Brink, Zoë Bosschaart, Kim Bakker, Charlotte Hopman en Kathy Agasi de tweede plaats te bemachtigen achter Startbaan uit Amstelveen. Charlotte Hopman won tevens het individuele klasse ment en samen met Zoë, Kim en Femke werd een nieuw clubre cord gevestigd op de 4x40 meter estafette. De tijd werd aange scherpt van 28.1 naar 27.7 secon den. Bij de jongens pupillen C werd het estafette clubrecord ook ver beterd. Sjoerd Dorrestein, Patrick Grossat, Daan Bijman en Stef Heiloo haalden 0,3 seconden van de oude Trias toptijd af en finish ten na 28.3 seconden. In het ploe- genklassement eindigden deze jongens met minimaal verschil als vierde en vielen dus net buiten de prijzen. De meisjes pupillen Al en meisjes pupillen A2 werden uit eindelijk zesde, terwijl de meisjes pupillen B en jongens pupillen Al de zevende plaats bereikten. Al met al konden de Triaspupillen terugzien op een uitstekende wed strijd. Foto: Mario Sacksion De dametjes van Terriërs E5 maakten dit weekend een goede start in de wedstrijd tegen E8 van Bloemendaal. Helaas werd er uiteindelijk toch nog verloren met 2-4. Volgende keer beter! ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 28