Zondag Open Dag bij Sportinstituut het Vennewater! OPEN HUIZEN ROUTE Tweede ronde competitie Oppositie Einde peanutseizoen bij Double Stars Successen geboekt op nieuwe baan SPORT 8 OKTOBER 2005 29 INGEZONDEN MEDEDELINGEN ERA www.era.nl Weer winst voor Shannon Vlaar Sea Stars bewijzen vaste waarde 150 kinderen speelden vol overgave Alex van Putten maakte een verkeerde sprong en kwam hard terecht Dimtronic Meervogels wit van Geel-Zwart UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2005 MAKELAAR HEILOO - Aanstaande zondag 2 oktober houdt Sportinstituut het Vennewater een open dag. Tijdens deze open dag kunt u geheel kosteloos deelnemen aan verschillende activiteiten die Sportinstituut het Vennewater aanbiedt. Zo kunt u tijdens deze dag een Algehele Fitheidstest af laten nemen. Hierbij wordt uw uithoudingsvermogen getest, vetpercentage gemeten en uw Body Mass Index berekend. Aan de hand van deze test krijgt u een keurig testrapport en advies.mee naar huis. Ook kunt u deelnemen aan verschillende Groepslessen, te weten; Bodystep, Bodypump en Spinning. Al deze lessen worden gegeven volgens het Less Mills concept. Dit houdt in dat wij altijd de nieuwste lessen aanbie den die zijn vormgegeven volgens een zeer uitgebalanceerd programma. Tevens zijn de instructeurs verplicht ieder kwartaal bijgeschoold te worden en bent u gegarandeerd van kwalitatief zeer hoogstaande lessen. Nordic Waliking is een van de nieuwste trends op sportgebied. Tydens deze open dag zal er een demonstratie plaatsvinden vanaf 11.00 uur op de parkeerplaats van Sportinstituut het Vennewater. U kunt zelf ook meedoen tydens deze demonstratie! Bent u enthousiast geraakt en wilt u meedoen aan een of meerde re activiteiten? Neem dan contact op met Sportinstituut het Vennewater op 072-5330344. Op de internetsite www.sivennewa- ter.nl kunt u terecht voor meer informatie. HEILOO - Die ene remise in de tweede ronde van de interne compe titie ontstond op het bord van De Jager tegen Folkertsma. Een specta culaire party met een uiterst span nende slotfase, een vooruitgelopen Rita in de nazomerse intimiteit van het Trefpunt. Zenuwen en bloeddruk werden op de proef gesteld, aan de spanningbestendigheid werden hoge eisen gesteld. Sigaretten, kauwgom en ander rustgevend spul bleef achterwege. De altijd op de loer lig gende vrees om volledig te ontspo ren in uiterst gecompliceerde en lastig objectief te beoordelen stellin gen, deed in deze partij beide spe lers balanceren op het randje van hun stoel. Misschien overschreden zij de grenzen van hun schaakver mogen, of waren zij aan het aftasten, hoe ver kan men gaan op een door deweekse dinsdag? Beide spelers kregen daarnaast ook nog eens te maken met weinig bedenktijd en juist in die fase was het Folkertsma die met een prachtige vondst de beste kansen* kreeg. Maar De Jager inspireerde met fraai tegenspel. Toen de stelling ongeveer op haar kookpunt was gekomen en op dat moment niet goed meer beoordeeld kon worden, zelfs door dé omstan ders niet meer, bood Folkertsma remise aan. In deze spetterende par ty werd lang op glad ys gespeeld en wisten beiden zich op fantastische wyze staande te houden. Het verder doorspelen zou afbreuk hebben gedaan aan het fraaie partijverloop. De remise was gezien de aard van de party de enige uitkomst. Immers, het esthetische aspect was (en is) van grotere waarde dan het in tijd nood ordinair om zeep helpen van een party waarin beiden het uiterste bereikten zonder daarbij uit hun evenwicht te raken. Dan de winnaars! Limmen kon niet echt overtuigen tegen Shannon Vlaar. In een gelijkwaardi ge, wat statige stelling investeerde Limmen kostbare tijd. Zuur voor hem was dat hij met nog een zet te doen de tijdlimiet net niet haalde en daardoor met lege handen bleef zitten. Van Ham speelde in een verloren eindspel nog even hardnekkig door om Jongkind wat later naar bed te laten gaan. Hij trachtte Jongkind te misleiden door af en toe wat drijf- zandveldjes te creëren, maar de altijd op zyn hoede zijnde Jongkind trapte hier niet in. De ieder jaar sterker spelènde Prins wist met een stuk voor met mooi positiespel de doorgaans niet goed van start gaan de van Etten het nakijken te geven. Ook Blom oogstte bewondering vanwege zijn creatieve spel tegen Vonk. Van de Brink blundert vanuit de opening zelden, maar tegen Smit kwam hij na zo'n zet of tien er niet meer aan te pas. De opgelopen snel le achterstand werd nog eens over laden met nog meer problemen die voor van de Brink te snel kwamen. Sauer tenslotte, zocht dit keer zijn heil in een dubieuze variant van het Italiaans, waarmee hij niet veel bereikte. Een paar zetten later moet hy de grond onder zijn voeten en schaaktafel hebben voelen trillen, want hij gaf Jonkheer de gelegen heid om de party met een simpele combinatie uit te maken. De uitslagen: Van Veelen - v.d.Werff 1-0, Limmen - Vlaar 0-1, van de Brink - Smit 0-1, Zeeman - Plaggenborg 1- 0, Jongkind - v.Ham 1-0, Prins - v.Etten 1-0, Smith - de Jong 1-0, de Jager - Folkertsma remise, Blom - Vonk 1-0, Hassing - Suurhoff 1-0, Sauer - Jonkheer 0-1, de Lange - Rump 0-1. HEILOO - Zondag 25 september organiseerde honk- en softbalvere- niging Double Stars Heiloo op haar terrein aan het Vennewater het tra ditionele einde-peanutseizoen-toer- nooi 2005. Twaalf teams van vrijwel alle verenigingen uit geheel Noord- Holland-Noord namen hier aan deel en maakten er een gezellig festijn en meer dan geslaagde dag van. Ruim honderdvijftig kinderen in de leeftijdscategorie tot en met zeven jaar speelden vol overgave hun op hun leeftijd aangepaste honk- res pectievelijk softbalspelletje. Precies om tien uur in de och tend, bij aanvang van de eerste wedstrijden gingen de wolken opzij voor de zon die vervolgens voor een stralende dag zorgde. Double Stars Heiloo nam aan dit eigen toer nooi deel met zelfs twee teams waarvan opmerkelijk, een nog geen jaar geleden geheel nieuw gevormd team dat uitsluitend bestaat uit jeugd uit Egmond. Onder de naam 'Sea Stars' bewees deze groep dat ook in Egmond het peanutbal vaste voet aan wal heeft gekregen. Foto: Mario Sacksion HEILOO - Zondag 25 september werd op het nieuwe circuit van FCC de Boscrossers een voorronde voor het Nederlands Kampioenschap 2006 BMX verreden. De wedstrijd werd geopend door de nieuwe bur gemeester, de heer Romeyn die zelf de rijders van FCC de Boscrossers weg te starten. Er deden 500 rijders aan mee. De wedstrijd verliep zeer snel totdat er een valpartij was waarbij de traumahelikopter by aan te pas moest komen. De 14-jarige Alex van Putten uit Made maakte een verkeerde sprong en kwam hard op de grond terecht en was buiten bewustzijn. Op dit moment ligt Alex nog in het MCA voor observatie maar is weer bij en heeft inwendig niets, wel een zware hersenschudding. Onze clubleden reden o'ok een goede wedstrijd alleen Robin van der Kolk kon het in winst omzetten. By de Eliteman ging het er hard aan toe, met een kopstart van Jordy Aques die het later afmoest staan aan Arno Kanis. Bij de elite dames won de zus van Arno. Willy Kanis met groot overmacht. Uitslagen: Elite man 1Arno Kanis, 2. Jordy Aques, 3. Dennis Wissink. Elite woman 1. Willy Kanis, 2. Lieke Klaus, 3. Joyce Seesing. AKERSLOOT - Na een derde plaats aan het eind van het veld- seizoen vorig jaar, speelt het eer ste dameshandbalteam van Dimtronic Meervogels wederom in de tweede divisie op het veld. Tot nu toe werd er uit drie wed strijden drie punten gehaald. Afgelopen zondag moesten de dames het opnemen tegen Geel- Zwart. Door goed teamspel won nen zy met 19-12. Nadat er een stand van 2-2 werd bereikt kwa men de dames van Dimtronic Meervogels los, snelle break outs werden afgewisseld met goed opgezette aanvallen met veel beweging. Verdedigend zat het ook goed dicht en zo liepen de dames uit via 5-2 naar 12-4. Doordat het spel van Dimtronic Meervogels nu te gehaast werd, kon Geel-Zwart nog terugkomen tot een ruststand van 12-8. Ook na de rust werd er hard gewerkt en bleven de dames scoren en goed verdedigen. Uiteindelijk wonnen de Dimtronic Meervogelsdames met 19-12. Volgende week speelt dames 1 een uitwedstrijd om 13.00 uur in en tegen Schagen. Eerder deze week ver loor dames 2 met 10-9 van Volendam 2. De dames A-jeugd moesten het opnemen tegen het sterke Z.A.P Zij verloren hun wedstrijd met 16-9.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 29