Voortgang werkzaam heden in wijk Plan Zuid Bedrijven terrein Boekelermeer Zuid 3 verkoop kavels m 13 HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Begin september is fase twee van de uitvoering van groot onder houd in Plan-Zuid van start gegaan. De werkzaamheden begonnen in de Sandecamplaan en de Werkendelslaan. Op dit moment wordt de Tulpencroftlaan onder handen genomen. In de wijk Plan Zuid wordt gewerkt aan het groot onder houd. De uitvoering wordt door aannemerscombinatie V.O.F. De Kroften gedaan. De uitvoering is verdeeld over vier fases en op dit moment is men bezig met fase twee. Door het mooie najaars weer de afgelopen weken ver lopen de werkzaamheden geheel volgens planning. Groot onderhoud Bij het groot onderhoud worden onder andere werkzaamheden verricht aan de riolering, wegen en openbare verlichting. Met het groot onderhoud wordt ook de groenvoorziening aangepakt. Door de werkzaamheden aan het riool, moesten in de Tulpencroft laan de bomen worden verwij derd. Wanneer de werkzaamhe den daar gereed zijn, worden er weer nieuwe bomen terugge- plant. In de Tulpencroftlaan is in samen werking met de bewoners de keuze gevallen op de "Valse Christusdoorn". Deze boom wordt ongeveer 10 meter hoog en heeft lichtgroene glimmende blaadjes. De kroon is transparant en licht van textuur zodat het daglicht er ruim doorheen schijnt. In de Werkendelslaan en Sandecamplaan zijn de bomen verwijderd omdat deze aan het einde van hun levensloop waren. De nog aanwezige boomstruc tuur wordt hier doorgezet. Tijdelijke opslag Om alle werkzaamheden zo efficiënt mogelijk te kunnen uitvoeren is er een tijdelijke opslag op het grasveld aan de Breedelaan gemaakt. De verwachting is dat de werkzaamheden voor de twee de fase eind 2005 gereed zijn Meer informatie Een overzicht van de straten waar werkzaamheden worden uitgevoerd en het voorlopige tijd schema voor de komende jaren kunt u bekijken in het informatie centrum van het gemeentehuis en op de website www.heiloo.nl. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 8.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Ook kunt u voor meer informatie over 'Plan Zuid' contact op nemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau van de gemeente Heiloo, telefoonnum mer (072) 535 67 68. Vlak voor de zomer zijn met verschillende bedrijven gesprekken gevoerd over de verkoop van kavels in Boekelermeer Zuid3. De ver koop van de kavels is opgesplitst in twee fasen. Eerst wordt het gedeelte aan de oostzijde van de Boekelermeerweg uitgegeven, fase één, vervolgens het gedeelte aan de westzijde, fase twee. Verkoop eerste fase De onderhandelingen over ver koop van kavels uit de eerste fase, vinden op dit moment plaats. Een aantal bedrijven voert gesprekken met de gemeente Heiloo, gericht op de nadere uitwerking van de verkoopovereenkomsten en de daadwerkelijke aankoop van kavels. Tegelijkertijd wordt de volgende serie gegadigden uitge nodigd voor een inventariserend gesprek om tot verkoop van de overige kavels in fase 1 te komen. Uitgifte tweede fase Afhankelijk van het tempo waar mee fase 1 wordt uitgegeven, wordt een start gemaakt met het bouwrijp maken van fase 2. Op dat moment wordt ook de ver koop van kavels aan de westzijde van de Boekelermeerweg actief opgepakt. Wij houden u via de website en Uitkijkpost op de hoogte van de laatste stand van zaken. Interesse in een kavel? Bent u geïnteresseerd om met uw bedrijf naar de Boekelermeer te verhuizen? U kunt zich nog inschrijven. Op onze website kunt u de voorwaarden vinden waaraan uw bedrijf moet vol doen om in aanmerking te komen - voor vestiging op Boekelermeer Zuid3. Informatie over het vestigingsbeleid, de bestemmingsbepalingen en het inschrijfformulier staat op onze website www.heiloo.nl. Ook kunt u bellen voor een afspraak met de projectleider, mevrouw C. Toering-de Jong. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met project assistent dhr. T. de Rudder, telefoonnummer (072) 535 67 80 of projectleider mevr. C. Toering- de Jong, telefoonnummer (072) 535 67 35. Daarnaast kunt u meer informatie vinden op onze website: www.heiloo.nl. Raad en -commissies Welstandscommissie Op maandag 24 oktober a.s. verga dert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1Opening en mededelingen 2. Notulen vergadering d.d. 10 oktober 2005 3. Ingekomen stukken 4. Ingekomen bouwplannen: -- Het Maalwater (sportterrein HSV), bouwen bijeenkomstge bouw - Jan Schuijtlaan 7, vergroten woning met dakopbouw Kanaalweg 11a, bouwen gara ge/motorstalling aan clubhuis - Stationsweg 82-84, verbouw bras serie - Tulpencroftlaan 37, plaatsen dakopbouw - Westerweg (locatie Grosmarkt) oprichten 22 woningen 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand 6. Rondvraag en sluiting De definitieve agenda en de daarop betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 21 oktober a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de publieksbalie Bouwen en Wonen, maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 66 66. Bouwen en wonen j Ontvangen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in* artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Baetenburg 44, reg.nr. 2005/0241 plaatsen dakkapel achterdakvlak ontvangstdatum: 7 oktober 2005 Bosrank 50, reg.nr. 2005/0142 plaatsen berging ontvangstdatum: 28 september 2005 Burenweg 29, reg.nr. 2005/0067 vergroten woning ontvangstdatum: 6 oktober 2005 (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 19 OKTOBER 2005 Hei loo contact k

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 13