Plannen Wonen in het Groen ter inzage Voorkeur voor rotonde midden op Ionising Soomerwegh en Zeeweg CORSO Vrijwilligersconferentie geslaagd regio 19 Plannen ter inzage voor inspraak Kledinginzameling Mensen in Nood Ruimtelijk plan Landelijk gebied Nadere onderbouwing investeringen landelijk gebied BIOSCOOP RES E R VE REN: 0251 - 65 2291 Programma 20 okt. t/m 26 okt. 2005 "Pride and Prejudice" "IEEF!" "Anklaget" special "Zoop in Afrika" "Wallace Gromit"(NL) "Sjakie en de chocoladefabriek"(NL) www.corsobioscoop.nl Magische show tijdens kinderboekenweek REGIO - Van 20 oktober tot en met 30 november liggen op grond van de inspraakverorde ning twee plannen in het kader van 'Wonen in het Groen Heiloo/Limmen' ter inzage: het concept Ruimtelijk plan Landelijk gebied en het concept Beeldkwaliteitsplan voor de woningbouw. Gedurende de zes weken van ter inzage legging van de plannen, kan een ieder als onderdeel van de inspraakprocedure, zijn zienswijze indienen bij het college van burge meester en wethouders. Bij voor keur gebeurt dit schriftelijk. De concept plannen kunnen worden ingezien bij de afdeling VROM in de gemeentelijke locatie in Limmen op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur. De aangepaste plannen worden na de inloopavond van 18 oktober in december voorgelegd aan de col leges van burgemeester en wethou ders van Heiloo en Castricum om in januari en februari te kunnen wor den vastgesteld door respectievelijk de raden van de gemeenten Heiloo en Castricum. Het Ruimtelijk plan Landelijk gebied geeft een nadere onderbou wing van de investeringen in het landelijk gebied en fungeert als beeldkwaliteitsplan voor de inpas- LIMMEN - Steun met uw gebruikte kleding gezinnen in rampgebieden. De kledingactie van Mensen in Nood gaat name lijk weer van start. Uw draagbare kleding (geen kapotte of versle ten kleding), huishoudtextiel en dekens zijn van harte welkom. De opbrengst wordt besteed aan de wereldwijde noodhulp- en kin derprojecten van Mensen in Nood. U kunt dé kleding inleve ren van 26 tot en met 29 oktober op de volgende adressen: Mevrouw J. Neelen, Kapelweg 15 te Limmen of mevrouw Th. Van Lieshout, Visweg 20 te Limmen. Als u echt geen mogelijkheid ziet om de kleding te komen brengen kan het .eventueel opgehaald worden, belt u dan met mevrouw van Lieshout op telefoonnummer 072-5051398. Vriendelijk verzoek van de orga nisatie om de kleding goed te verpakken in kartonnen dozen of plastic zakken. «HSGsIëÈÊi sing van de aansluiting op de A9. Het plan Ruimtelijk plan Landelijk gebied is opgesteld door MTD land schapsarchitecten. Het beeldkwali- teitplan voor de woningbouw beoogt een nadere invulling aan het begrip woonlandschap te geven en de woningbouwopgave nader te concretiseren. Het Beeldkwaliteits plan is vervaardigd door OD205 stedenbouw, onderzoek en land schap. Zowel het Ruimtelijk plan Landelijk gebied als het Beeld kwaliteitsplan moeten worden gezien als leidraad voor verdere uit werking van het project 'Wonen in het Groen Heiloo/Limmen'. Dit betekent dat de gepresenteerde kaartbeelden van beide plannen zijn bedoeld om een illustratieve ver beelding van de visie weer te geven. Voor meer informatie over de beide plannen kunt u terecht bij de heer M. Tromp van de afdeling VROM van gemeente Castricum, telefoonnummer 0251-661104. ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur dinsdag 14.00 uur zaterdag maandag, dinsdag woensdag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur zaterdag, maandag woensdag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 CASTRICUM - De gemeente Castricum gaat bij de Provincie aangeven dat zij een voorkeur heeft voor een rotonde midden op de huidige kruising van de Soomerwegh en de N513 (Zeeweg). De kruising Soomerwegh en de Zeeweg, is al jaren een zeer gevaar lijke kruising. Dit wordt veroor zaakt doordat het verkeer wat vanaf de Soomerwegh in de richting Bakkum Noord wil rijden tussen de voorgesorteerde auto's moet afslaan. Dit is een zeer onoverzich telijke situatie terwijl het verkeer wat al op de Zeeweg richting Bakkum Noord rijdt een snelheid mag hebben van 80 kilometer per uur. Dit blijkt ook uit de vele onge vallen die er plaatsvinden. In de periode van 1994 tot 2003 hebben tachtig ongevallen waarvan 17 met J letsel, plaatsgevonden. Ook de laat ste jaren hebben zich ernstige onge vallen voorgedaan. Het gemeente bestuur heeft daarom in juli 2003 een verzoek gedaan bij de provincie om de kruising te vervangen door een rotonde. Voor de provincie is deze kruising een Blackspot (veel ongevallen op één punt). De provin cie is dan ook bereid om de krui sing te vervangen door een roton- de. CASTRICUM - Het zal u niet ontgaan zijn: de Kinderboekenweek van 5 tot en met 15 oktober stond dit jaar in het teken van boeken vol magie. De bibliotheken in Castricum, Akersloot en Limmen orga niseerden allerlei magische activiteiten. In de bibliotheek Castricum goochelde Markies de Panta Rhei op vrijdag 14 oktober de sterren van de hemel. Hij liet fantastische en geheimzinnige trues zien, waarmee hij iedereen betoverde. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 17