1 Tafeltennissers in de problemen Zeevogels verliest voor vierde keer op rij Slotaccoord Limmerpoldercup een groot succes SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Tweede prijs voorDojo 't Loo sport 23 Keurslagerij Kees Burger i/drn tm de ooeed/ Advocaat-roomvlaaL Bakkerij Kees Zoon HSV D2 op weg naar kampioenschap Eerste team heeft last van blessureleed Verrassingen bij derde jeugdteam en welpenteam Brusselse kipfilet £00 4 stuks voor Duitse biefstuk - 00 4 stuks voorJ Rookworst a 00 2 stuks voor€Hr Boterhamworst 00 150 gram voor voorw# Roomboter-amandelstaaf 250 Witte puntjes 5 voorI Winkelhort Loo Na het vissen is er snert, koffie en een borrel KORTOM Wandelen met de AMAK 19 OKTOBER 2005 HEILOO - De D2 van HSV gaat erg goed in de competitie. Na een slechte start zijn de afgelopen wed strijden alleen maar gewonnen. Afgelopen zaterdag moesten ze in Schoorl tegen de Duinrand S spe len. De thuiswedstrijd was net verloren met 2-3, dus de heren moesten flink aan de bak. Gelukkig ging ze dat goed af. De eerste helft stonden ze met 0-3 voor, totdat de Heilooërs een penalty tegen kregen. Gelukkig hield keeper Mitchell de nul! Helaas liepen de jongens te snel in en moest de penal ty overgenomen worden, ep deze zat er helaas wel in. Uiteindelijk gingen de jongens met opgeheven hoofden het veld af met een eindstand van 1-6. Eigen foto TAFELTENNIS HEILOO/LIMMEN - Tafelten nisvereniging Limmen/Heiloo zit niet zonder competitiezor- gen. Het eerste team dat na de vorige competitie door kampi oenschap en promotie naar de hoogste klas van de afdeling promoveerde, heeft al enige weken last van blessureleed. Dat is er afgelopen week alleen nog maar beroerder op geworden nu ook Mark Stoop voorlopig door een schouderblessure wordt geplaagd. Dat houdt voor het topte- am van Limmen/Heiloo in dat er nog slechts één speler over is voor de competitiewedstrijden en natuur lijk heeft dat geen enkele zin. De smalle basis van het eerste team vergt nu zijn tol en overleg met de bond is zelfs gaande om dit team uit de huidige competitie terug te trek ken. Welke gevolgen dit zal hebben voor de voorjaarscompetitie laat zich nog even raden. Duidelijk is echter wel dat het vlaggenschip van Limmen/Heiloo in een netelige posi tie terecht is gekomen. Het tweede team trad deze week aan tegen het Helderse Noordkop. Cor Schaap was weer goed voor twee punten. Jaap Vasbinder speel de al zijn partijen in vijf games en kwam net een paar puntjes te kort om tot meer dan één gewonnen par ty te komen. Het werd 3-7. Met dezelfde cyfers verloor het derde van Julianadorp 1. Arjan Barendse won hier tweemaal. In het vierde team bleven Sander Metz en Sebastiaan Peek ongeslagen. Het werd mede daardoor een 8-2 over winning. Team 5 speelde gelijk tegen Puinhoop United 4. Bij de jeugd heeft het eerste team even eens een spelerprobleem Met twee man werd verloren van Noordkop 1 en dit ondanks driemaal winst van Peter Seignette. De verrassingen van de week kwamen van het derde jeugdteam en het welpenteam die beiden met 6-4 zegevierden. In team 3 werd twee maal gewonnen door Frank Kleef en Barry Timmer die samen ook het dubbel wisten te winnen. Ook Jan Castricum kwam tot winst. In het welpenteam drie fraaie winstpunten van Jerry Yanfian. Femke Groot scoorde twee maal keer, ook Rico Kleef behaalde een winstpunt. Komende week staat de competitie stil wegens de herfst vakantie, daarna zullen we weten hoe de afloop is van de perikelen rond het eerste seniorenteam. VOETBAL EGMOND - Zeevogels zit in de hoek waar de klappen vallen. De nederlaag tegen Hollandia T betekende de vierde nederlaag op rij. Ondanks een gelijkop- gaande wedstrijd bleven de Hoevers weer met lege handen achter. Tibor Zwaan wist na een 1-0 achterstand de gelijkmaker te pro duceren. Na twee doelpunten van Hollandia T. maakte Gys de Waal de aansluitingstreffer. In plaats van een gelijkmaker voor Zeevogels was het de ploeg uit Tuitjehorn die het net weer wist te vinden: 4-2. Komende zondag gaat de ploeg van trainer Gees Donkersloot op bezoek in Egmond aan Zee voor de beker thriller tegen Egmondia. Misschien dat de withemden hét zelfvertrouwen tegen de Derpers een beetje op kunnen krikken. ADVERTENTIE LIMMEN - De prijsuitreiking van de Limmerpoldercup wordt al enige jaren voorafgegaan door een wedstrijd op aantal, een zogenaamde stukswed strijd. Na het vissen is er dan snert, koffie en een borrel. Dit jaar was dat niet anders. De wedstrijd op zondag 16 oktober werd gevist in het Limmer Stet. Liefst 16 deelnemers trotseerden de koude oostenwind voor een fijn ochtendje vissen. Voorspellingen als dat de winnaar meer dan honderd stuks moest gaan vangen bleken aardig op te gaan. Totaal werden er 1216 stuks gevangen. Verspreid over het parcours wisten zes man de honderd stuks-grens te passeren. Topper was Rien Fhasse. Deze Castricummer werd al vaker winter kampioen op dit water en het ook nu zien in vorm te zijn. Zijn vangst bestond uit 180 stuks kleine tot zeer kleine vis. Hij wist deze als enige te vinden, de meeste vissers moesten het met aanmerkelijk grotere vis doen. Nummer twee werd de kampi oen van Limmen, Gerrit Tuijn, die ondanks een gat in zyn net 132 vis sen het tehen. Derde werd de kam pioen van de Limmerpoldercup 2005, Ruud Laan, met 128 stuks. Meer naar de haven waren de gevangen vissen aanmerkelijk gro ter, de nummer zeven bijvoorbeeld had bijna vyf kilo voorn en kolblei (98 stuks). De uitslag: 1. R. Fhasse HVC 180 stuks, 2. G; Tuijn Limmenl32, 3. R. Laan De Sander 128, 4. Jan Walta DVW 111,5. Ron Droog Limmen 104, 6. Co Duinmeyer HVC 103. Naast deze stukswedstryd krijgt u van ons ook de uitslag van de Limmerpoldercupcompetitie. Het individueel klassement werd gewon nen door Ruud Laan met zes punten (drie overwinningen en een derde plek), voor Jan Walta en Nico Schouws (Limmen) met ieder zeven punten( twee keer winst en een twee en drie). Met acht punten werd Rien Fhasse vierde voor clubgenoot Co Duinmeyer (9) en Limmer Peter van der Heydt (11). Het clubklassement was voor Limmen, dat met vijftig punten gelyk eindigde met Castricum, maar meer gewicht in de schaal bracht. Titelverdediger Akersloot werd derde met 62 pun ten, waarvan ze er 21 in de laatste wedstryd ophepen. De gemiddelde opkomst was 15 man per wedstrijd. Beste daggewicht was voor Ger Lute, die tien kilo en 850 gram ving in de Nauernasche vaart. Hoogste dagtotaal was voor Ruud Laan, die in de openingswed strijd in het Limmer Stet 189 stuks ving. Deze wedstryd was ook veruit de beste van de reeks van zeven. Het Noordhollands kanaal, kanaal Omval - Kolhorn, de Dunantsingel en de Oostertocht brachten veel minder dan de voorgaande jaren. Alleen de Nauernasche vaart was een positieve uitzondering, hier wist een ieder zyn visje te pakken en werden er rede lijke gewichten gerealiseerd. De organisatie bedankt iedereen voor de inzet en deelname en hoopt u te ver welkomen by de wintercompetitie. AKERSLOOT - Op zondag 23 oktober neemt de wandelafdeling van de Akersloter Marathon Klub deel aan de NHWB wandeltocht in Overveen. Afstand 15 kilome ter. Vertrek vanaf het 'Kruispunt' Raadhuisweg- Akersloot 9.30 uur. Reisgeld 3,-Belangstellenden zijn van harte welkom. Voor info: 0251-310272-313768.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21