Nationale Brandpreventie week /JDoe de brandtest" Algemene politieke beschouwingen en de begroting van 2005 I I 13 es HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl De brandweer houdt tijdens de Nationale Brandpreventieweek van 5 tot en met 12 november de actie "Doe de brandtest". Tijdens deze actie wordt verschillende elektrische apparatuur bij bewoners thuis geïnspecteerd op de brandveiligheid ervan. Een aantal wonin gen in Heiloo, waaronder die van wethouder R. Opdam, wordt bezocht. De brandweer wil door deze actie mensen stimuleren regelmatig hun elektrische apparatuur te controleren en schoon te houden, zodat de kans op brand verkleind wordt. Groot leed, grote schade Allerlei apparaten maken ons leven een stuk gemakkelijker. Het gebruik ervan neemt daarom nog steeds toe. En dus ook het risico dat er iets fout mee kan gaan. In dat geval is brand misschien wel het ergste wat mensen kan over komen. Vervuilde of verkeerd gebruik van elektrische appara tuur is één van de belangrijkste veroorzakers van branden in woningen. Er wordt op een aantal andere adressen in de gemeente Heiloo aangebeld met het aanbod een inspectie uit te voeren op elektri sche apparatuur als de wasma chine en droger, de magnetron, de afzuigkap, de kabelhaspels en de frituurpan. Er wordt gelet op hoe en hoe vaak apparatuur wordt gereinigd en op de wijze waarop de apparaten zijn aan gesloten en worden gebruikt. Brandtest.nl Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.brandtest.nl. Op deze website vindt u een test die u zelf kunt doen om na te gaan of u voldoende let op de veilig heid van uw elektrische appa raten. Maandag 7 en donderdag 10 november a.s. zijn er extra vergaderin gen van de gemeenteraad. Tijdens deze vergaderingen kijken de politieke partijen terug op het afgelopen jaar en reageren zij op de protgrammabegroting 2006 en het meeijarenperspectief 2006-2009, die het college aan de raad heeft voorgelegd. De vergadering begint op maan dag 7 november om 16.30 uur in de raadzaal met de algemene politieke beschouwingen van de verschillende fracties en het geven van voorlopige standpunten over de begrotingsstukken. Rond 18.15 uur wordt er geschorst. Het colle ge vervolgt om 20.00 uur de verga dering met een reactie op hetgeen de politieke partijen naar voren hebben gebracht. Het definitieve besluit over de programmabegroting 2006, inclu sief de belastingtarieven en subsi dieplafonds voor 2006, en het meerjarenperspectief 2006-2009 vindt plaats op donderdag 10 november om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Voor de agenda's voor deze verga deringen verwijzen wij u naar de rubriek 'Raad en (raadscommis sies, elders op deze pagina. De vergaderingen zijn voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Meer informatie Exemplaren van de begroting 2006 en het meerjarenperspectief 2006-2009 liggen ter inzage in het Informatiecentrum van het gemeentehuis, openingstijden van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maan dagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Ook in de raadzaal liggen vooraf gaand aan de vergaderingen exemplaren ter inzage. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de griffier, mevrouw G. Kager, telefoon nummer (072) 535 66 43. Raad en -commissies Raadsvergadering ten behoeve van de Algemene Beschouwingen op 7 en 10 november a.s. De gemeenteraad vergadert maandag 7 november a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 16.30 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3. Loting volgorde van stemmen over zaken 4. Eventuele mondelinge mededelin gen 5. Programmabegroting 2006 en Meerjarenperspectief 2006-2009 - TWeede termijn Algemene Beschouwingen, reactie van de gemeenteraad op de (schriftelijke) beantwoording van het college op de eerste (schriftelijke) termijn en aankondiging van moties en amendementen Na behandeling van de tweede ter mijn door de gemeenteraad wordt de vergadering geschorst van 18.15 tot 20.00 uur. - Reactie van Ket college op de tweede termijn van de gemeenteraad - Indienen van moties en amendementen Na behandeling van punt 5 wordt de vergadering geschorst, donderdag 10 november a.s. om 20.00 uur wordt de vergadering weer hervat in de raadzaal van het gemeentehuis. (vervolg) Agenda 6a. Vaststellen van de Programma begroting 2006, instemmen met -de in het sübsidieboek 2006 voor gestelde subsidieplafonds en de daarmee samenhangende finan ciering, instemmen met de ruim- tevragende voorstellen voor nieuw beleid b. Instemmen met het Meer jarenperspectief 2006-2009 7a. Vaststellen van belastingverorde ningen en privaatrechtelijke tarie ven voor het jaar 2006 b. Vaststellen van kostendekkings plan Riolering Heiloo 2006 en bij behorende tarief rioolbelasting Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert dinsdag 8 november a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3a. Loting volgorde van stemmen over zaken b.Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. Vaststelling notulen raads vergadering van 3 oktober 2005 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken Hamerstukken 7. Vaststellen nieuwe inspraak verordening 8. Instemmen met financiële bijdrage Vereniging {JoordWest 8 9. Instemmen met het afvoeren van de panden Heerenweg 1 en Kennemerstraatweg 59 van de gemeentelijke monumentenlijst en een start te maken met een herzie ne procedure Bespreekstukken 10.Beslissing op bezwaarschriften tegen raadsbesluit van 11 juli 2005 tot vestiging van het voorkeurs recht voor de gebieden Zandzoom en Zuiderloo Welstandscommissie Op maandag 7 november a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellender en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 24 oktober 2005. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Kennemerstraatweg 322-324, bouwen woning ter vervanging van de bestaande woning; - Van der Feen de Lilleweg 14, aanvraag voor het legaliseren van een dakkapel. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarc betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 4 november a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. (Vervolg op volgende pagina) r i Belangrijke nummers J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 2 NOVEMBER 2005 Hei loo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 13