Inzage in voorlopig inrichtingsplan Maalwater cr HE|LOO Bouwen en wonen M ededelingen Ontvangen bouwaanvragen Afgegeven bouwvergunning Nieuw bouwplan via proce dure art. 19, lid 3 Wet R.O. Najaarsmarkt op Looplein Verleende collecte vergunning Wer/c in uitvoering Baggerwerkzaamheden Verkeersmaatregelen De Omloop Inloopavond Vervolg Bespreking plan in commis sie Openbare Ruimte Meer informatie 2 NOVEMBER 2005 UITKI j KPOST Hei loo contact Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Hoogeweg 73, reg.nr. 2005/0189 vergroten van een woning (bijkeuken) ontvangstdatum: 24 oktober 2005 Laan van Zeeman 21, reg.nr. 2005/0205 bouwen van een woning (na sloop bestaande woning) ontvangstdatum: 31 augustus 2005 Van der Feen de Lilleweg 14, reg.nr. 2005/0254 plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak ontvangstdatum: 20 oktober 2005 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie over één van de genoemde plannen kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde bouwvergunning verleend. Baetenburg 44, reg.nr. 2005/0241 plaatsen dakkapel achterdakvlak verzending: 27 oktober 2005 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige Voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie over het genoemde plan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid als omschreven in arti kel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergun ning te verlenen voor het vergroten van de woning op het adres E.J. Potgieterweg 49. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behoren de stukken liggen vanaf donderdag 3 november 2005 gedurende vier weken voor eèn ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De burgemeester van Heiloo verleent vergunning voor het houden van een najaarsmarkt op zaterdag 5 novem ber 2005 op het Looplein tussen 09.00 en 17.00 uur. Dit op grond van artikel 5.2.3 en artikel 5.2.4 van de Algemene Plaatselijke Politieverordening 2005. Het Looplein wordt gedurende deze dag van 08.00 tot 18.00 uur afgeslo ten voor het autoverkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T.PJ. van der Meijs van de afdeling VROM, tele foonnummer (072) 535 67 36. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Stichting Alzheimer Nederland in de periode van 6 tot en met 12 november a.s. De collectanten horen een legitima tiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecte ren. In opdracht van de afdeling Beheer Openbare Ruimte worden er met ingang van week 44 (vanaf 31 okto ber 2005) weer diverse waterpartijen gebaggerd in de watergangen van Heiloo. Het betreft de waterpartijen achter Het Zandstuk, Rondelaan, Waterbaak, Oostersingel, Ypesteinerlaan, Vijverlaan, Oesdommerveen en tus sen De Sonneveld en De Burcht. De bagger wordt met behulp van een schuifboot en mobiele kraan verwij derd en afgevoerd naar het baggerde- pot. De werkzaamheden zijn uitbesteed aan een aannemer. De gemeente houdt toezicht op de uitvoering van de werkzaamheden en het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier op de kwaliteit. De totale werkzaamheden nemen onge veer vier weken in beslag. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Hartland, kwaliteitsmedewerker van de afde ling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 11. Op De Omloop, tussen de Zeeweg en de Spillaan, is een haakse bocht gesitueerd. De afgelopen tijd heeft in deze bocht een aantal ongevallen plaatsgevonden. Het betreft hierbij hoofdzakelijk eenzijdige ongevallen zonder letsel. Inmiddels zijn op De Omloop aan beide zijden van de bocht al borden aangebracht die een adviessnelheid aangeven van 30 km/uur. Aanvullend heeft het college van B&W besloten om de volgende maatregelen te nemen in de bocht: - het aanbrengen van een rode slijt laag op het bestaande asfalt (het asfalt zelf wordt dus niet vervan gen); - het aanbrengen van een doorgetrok ken asstreep; - het aanbrengen van kantstrepen en - het aanbrengen van taludmarkerin gen aan beide zijden van de bocht. Voor het aanbrengen van een doorge trokken asstreep heeft het college op 25 oktober een verkeersbesluit geno men. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit verkeersbesluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend kan, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist, tevens een voorlopi ge voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar, Postbus 251,1800 AG Alkmaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 63. Op dinsdag 18 oktober jl. is door het college van B8rW het voorlo pig inrichtingsplan voor Maalwater vastgesteld. Dit voorlopig inrichtingsplan is een meer gedetailleerde uitwerking van het Masterplan en geeft een beeld van de uiteindelijke inrichting van de openbare ruimte. In het plan is volgend op het Masterplan, een indeling in ver schillende zogenaamde "kamers" gemaakt, onderdelen van het plan die met groen omsloten worden. Kamer 1 is het reeds bestaande 'apparte mentencomplex Maalwater', 2 tot en met 5 zijn de kamers die nu ontwikkeld worden. Volgens huidige planning kan nog dit jaar een start gemaakt worden met het bouwrijp maken van kamer 2. De overige kamers worden in de loop van 2006 tot en met 2010 ontwikkeld. Voor omwonenden en belangstel lenden is er extra gelegenheid om kennis te nemen van het plan. Donderdag 17 november a.s. van 18.00 tot 20.00 uur kunnen zij in de kantine van het gemeentehuis het voorlopig inrichtingsplan en de maquette bezichtigen. Om eventuele vragen te beantwoor den zijn op deze avond een mede werker van het stedenbouwkun dig adviesbureau en medewerkers van gemeente Heiloo aanwezig. U kunt vanaf 18 november a.s. het voorlopig inrichtingsplan en de maquette ook bekijken in de hal van het gemeentehuis. Een definitieve uitwerking van het inrichtingsplan volgt naar ver wachting nog voor het eind van dit jaar. Het voorlopig inrichtings plan wordt op woensdagavond 16 november a.s. in de commis sie Openbare Ruimte besproken. Tevens wordt daar de maquette van het gebied gepresenteerd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. de Rudder, telefoonnummer (072) 535 67 80 of e-mail info@heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 14