Limmen/Heiloo in de wachtkamer Terriërs ondersteunen Paralympics Handbaldames Dimtronic Meervogels winnen ook tweede wedstrijd Hakkeloren toernooi 2005 10-jarige Milan Dontje wordt Nederlands kampioen karten SPORT 19 Jeugdige deelnemers krijgen ondersteuning Veel acties werden vroegtijdig afgebroken door de scheidsrechter Alle jongens en meisjes kunnen zich voor de Challence Days inschrijven Gratis kartraces voor jong talent UITKIJKPOST 2 NOVEMBER 2005 TENNIS EGMOND - In de weekenden van 7 tot en met 9 en 14 tot en met 16 oktober is al weer voor de zesde keer het inmiddels bekende Hakkeloren veteranen dubbeltoernooi gehouden. Op het park van TC Hogedijk wer den onder stralende nazomer-, omstandigheden de partijen afgewerkt. Ieder koppel was in een poule ingedeeld, zodat iedereen meerdere partyen kon spelen en dat was net als vorig jaar weer een groot suc ces. In sommige poules bleek de win naar slechts met een verschil van een game meer gewonnen door te gaan naar het hoofdschema, waarin dan. uiteindelijk de finale bekend zou worden. De finales, gespeeld op zondag 16 oktober, leverden ook weer spectaculaire partijen op. Mede door het voortreffelijke weer was er van uitlopen nauwelijks sprake en kon de prijsuitreiking netjes op tijd om 16.00 uur plaats vinden. Nadat voorzitter Gerard Roelofsen de commissie voor hun werk en de sponsors voor hun bij drage had bedankt konden de prij zen worden verdeeld. Na de prijsuit reiking volgde nog de verloting waarin de opoefiets de hoofdprijs was en zo waar, Henk Sikma, samen met maat Peter Bes op het laatste moment opgeroepen om in te val len, viel voor de tweede keer deze dag in de prijzen. Finale gewonnen en de hoofdprijs in de verloting: zijn dag kon niet meer stuk. De pryzen werden als volgt ver deeld: Gemengd dubbel 8: 1. Nannie Tielbeke - Andre Huig, 2. Tea Nijman - Theo Lammerts. Dames dubbel 8:1. Inge van der Graaf - Marnel van Beieren, 2. Mieke de Leeuw - Annelies Roetert -van Steenbergen. Heren dubbel 8: TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - Voor het eerste team van tafeltennisver eniging Limmen/Heiloo is voor de huidige competitie het doek gevallen. Door blessureleed was het niet meer mogelijk ver der aan de wedstrijden deel te nemen. In overleg met het hondsbestuur is noodgedwon gen besloten tot terugtrekking uit de lopende competitie. Dat houdt tevens in dat het team aan het eind van de competitie zal worden geplaatst op de degradatie plaats en derhalve is de vorig sei zoen verworven promotie weer van de baan. Het wachten is nu op de voorjaarscompetitie waarin die ver loren positie moet worden terug gewonnen. Het tweede team is nu vaandeldrager geworden en met dat besef werd de reis naar het Grootebroeker Dito ondernomen alwaar een kompleet jeugdig damesteam in de startblokken stond. Adel verplicht dacht Cor Schaap en het zich, althans tydens de wedstrijden, niet door charmes afleiden, speelde alsof leeftijd noch le'eftijdverschil bestond en won, inclusief het dubbel met Jaap Vasbinder, 12 games op rij en dat waren düs vier volle punten in de tas. Jaap won eveneens nog een enkelspelpartij en speelde een 'net niet' party die hy echter in de vyfde game met 11-9 moest inleveren. Dat leverde dus geen punt op en zo werd de uitslag bepaald op een 5-5 puntenverdeling. Deze week volgt de derby tegen koploper Victors C.S, zij zyn er klaar voor. Limmen 3 bleef aan de goede kant van de score en zegevierde met 6-4 over Duintreffers 7. Team 4 nam het op tegen koploper Disnierats 13, het werd een klinkende 8-2 overwin ning waarbij Sebastiaan Peek en André Slootweg geen enkel punt afstonden. Dit team heeft daardoor nog mogelijkheden voor het kampi oenschap. Goed nieuws ook van het vijfde team. Het zegevierde over DOV 15, de lijstaanvoerder in deze klasse. Hierbij wist peter Seignette zijn 100% score in deze competitie vast te houden. Stefan Schut scoor de twee maal en het dubbel werd eveneens in winst omgezet: 6-4. Ook dit team behoudt nog een piep klein kansje op de titel. De jeugd had kennelyk wat last van de herfstvakantie want in tegenstelling met de seniorenteams kwam geen enkel team deze week tot winst. HANDBAL AKERSLOOT - Afgelopen zon dag namen de handbaldames van Dimtronic Meervogels het op tegen Alpha Tours/Valken uit Venhuizen en wisten de twee punten mee terug te nemen naar Akersloot. Via een 6-6 rustand werd het uiteindelijk 18-13 in het voordeel van de dames uit Akersloot. Dimtronic Meervogels begon geconcentreerd aan de wedstrijd, maar kon niet weglopen van haar tegenstander. Veel acties werden vroegtijdig afgebroken door de scheidsrechter en de dames van Dimtronic Meervogels hadden hier door duidelijk moeite om in hun spel te komen. Via een 5-3 voorsprong werd er uiteindelijk gerust met een 6-6 gelykspel. Na rust werd het tempo verhoogd en dit was duidelijk de manier om het de tegenstander lastig te maken. Alpha Tours/Valken mocht nog tweemaal terugkomen tot twee punten achterstand, maar na een 15-11 voorsprong kwam de overwinning niet meer in gevaar. Monique Kerssens was met vier doelpunten de topscoorster in de met 18-13 gewonnen wedstrijd. Doelpunten waren van: Monique Kerssens 4, Jeanette Kerssens 3, Yvonne Meijer 3, Monique Kerssens 2, Ilse Hellinga 2, Gitta Lute 2, Yoni Dekker 1Marjolein Zoon 1 Volgende week hebben de handbal dames een vry weekend. Zondag 13 november wordt in tegenstelling tot eerdere berichten niet een thuiswedstrijd gespeeld, maar een uitwedstrijd tegen De Foresters om 11.45 uur in Sporthal Het Vennewater. HOCKEY HEILOO - Het eerste vetera- nenteam van hockeyclub Terriërs heeft besloten de deel name aan de 'paralympics' in Swietochlowice in Polen te sponsoren. Swietochlowice is de zusterstad van Heiloo. Lichamelijk en/of geestelijk ge handicapte kinderen uit vele landen komen in de Poolse stad bijeen voor dit sportieve evenement. Ieder jaar wordt getracht om ook een aantal kinderen uit Heiloo hieraan mee te laten doen. Het is een bewuste keuze van het veteranenteam om juist dit plaatselijke en kleinschalige initiatief financieel te steunen. De ervaren hockeyers realiseren zich terdege dat zy iedere week lekker hun sport kunnen beoefenen, maar dat dit voor minder valide personen een stuk moeilijker is. Toen zij via Cees Oost (van de Stichting Stedenband Heiloo Swietchlowice) vernamen dat afgelopen zomer de trip naar Polen om financiële rede nen niet door was gegaan, werd spontaan besloten een gedeelte van de bierpotdonaties te schenken om deelname aan dit sportieve evene ment in 2006 zeker te stellen. De SSHS, Stichting Stedenband Heiloo Swietchlowice, begeleidt de deelname en door de inzet van een aantal vrijwilligers en ouders is het tot afgelopen jaar steeds gelukt om (met een beperkt budget) met vier tot zes gehandicapte kinderen ver tegenwoordigd te zijn. Het zijn natuurlyk niet de echte para olympische spelen, maar voor de kinderen is het de tijd van hun leven.Na de wedstrijd van afgelopen zondag (die werd gewonnen met 4- 1) overhandigden de spelers van Veteranen A een cheque ter waarde van 500 euro aan de heer Cees Oost, die hier zichtbaar verguld mee was. Terriërs Veteranen A wenst de toekomstige deelnemers alvast veel succes en plezier in Polen. 1. Dick de Moor - Paul Venneker. 2. Bertus Prijs - Jack Kostelijk. Gemengd dubbel 71Wilma Wyker - William Hof, 2. Els Rijnja - Ko Bleeker. Dames dubbel 7 1.Yvonne Fischer - Lia Vriend, 2. Amy Kool-Zuidema - Marian Pepping. Heren dubbel 7: 1. Peter Bes - Henk Sikma, 2. Kees Zuurbier - Adrie Kaptein. Gemengd dubbel 6: 1. Lenie Kelder - Arie Hoff, 2. Marouschka van der Pol - Peter de Waard. Dames dubbel 6: 1. Lia van Duivenvoorde -Duin - Tineke Oud2. Marjan de Waard - Marjon de Waard-Kruiff. Heren dubbel 6:1. Peter Oud - Wouter Vorst, 2. Jaap Hopman - Ad Hopman. Gemengd dubbel 5: 1. Garcia van Ommeren - Kees Schigt, 2. Carola Roosenburg - Cees Stam. Dames dubbel 5: 1. Cora Hoogland - Carin Visser, 2. Amber de Goede - Ciska Hemmekan. Heren dubbel 5: 1. Gerard Zwart - Martin Zwart, 2. Harold Taylor - Willem Hackenitz. De heer Cees Oost (midden) met de zojuist ontvangen waarde- cheque omringd door spelers van Terriërs Veteranen. Eigen foto Formule-1. De bekendste karter die het later tot wereldkampioen in de Formule-1 zou schoppen heet Michael Schumacher. Kart talenten gezocht Gestimuleerd door het succes van Milan Dontje heeft Dobla Racing Team vóór een uniek project geko zen. Voor het nieuwe seizoen wor den er in geheel Noord-Holland vier talenten gezocht, jongens en/of KARTEN REGIO - Vorige week zaterdag werd de 10-jarige Milan Dontje uit Schoorl Nederlands kampi oen karten. Dontje won in het Brabantse Oss de achtste en laatste race van het seizoen en werd daardoor onbereikbaar voor de concurrentie. De laatste keer dat Noord- Holland een Nederlands kampioen leverde, dateert uit de jaren zeven tig, toen Rob' Pronk, zoon van de voormalig eigenaar van de Alkmaarse 'overdekte', met de eer ging strijken. Het karten wordt algemeen beschouwd als het voor portaal van het 'echte' gebeuren, de meisjes van tien tot en met twaalf jaar. De vier talenten die op de binnenkort in Hyppolytushoef te organiseren Dobla Racing Challence Days zullen worden 'gescout', krijgen een werkelijk fan tastische kans: een jaar lang mogen zij rijden in een kart, krijgen ze kle ding, ondersteuning, onderdelen en een opleiding. Dit pakket, dat een waarde vertegenwoordigt van zo'n 7500 euro per coureur, wordt de vier beste karters gratis aangebo den! De vier gelukkigen zullen wor den beoordeeld en uitgekozen door de Europese kampioenen kartrijden Danny Bleek en Ricardo van de Ende. Alle jongens en meisjes uit Noord-Holland die denken talent voor karten te hebben, kunnen zich voor de Challence Days inschrijven. Hierbij hebben ze tevens schrifte lijke toestemming nodig van de ouders. Meer informatie over dit opzienbarende 'talentenproject' is te vinden op de internetsite www.doblaracing.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 19