Dollie's Fashion H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Reunion speelt 22.500 euro bij elkaar In tien maanden tijd is de musical ingestudeerd Opbrengst is voor kinderen in Soweto POLITIEBERICHTEN Parkeercontrole Parkeercontrole Parkeercontrole Inbraak in personen auto en bedrijfsauto Vernieling personenauto Inbraken in schuren UITKIJKPOST 2 NOVEMBER 2005 Foto: Mario Sacksioni Dollie's Fashion, Dorpsstraat 23, 1901 EH Castricum, tel. 0251-654020 of 06-23954439. Heeft u een maatje meer en bent u uitgekeken op rekken vol met het zelfde waar de saaiheid van afstraalt? Dan wordt het tijd dat u een kijkje gaat nemen in de gezellige en gastvrije winkel van Dolinda Zonneveld. Dollie's Fashion, voor een maatje meer, heeft dameskleding in de maten 42 tot en met 58. Voor een bekend probleem, de laarzen waar de kuiten niet in passen, heeft Dollie's Fashion ook een smaakvolle oplossing: laar zen met een brede schacht van Italiaanse makelij, comfortabel en zeer smaakvol en bovendien prettig geprijsd. Wilt u er dan ook een leuke tas, hoed, riem of sjaal bij? Geen probleem, voor deze finishing touch moet u ook bij Dollie's Fashion zijn. Eigenaresse is Dolinda Zonneveld, die in de eerste week van september de deuren van haar winkel opende met een grandioze catwalk. ,,Ik ben zelf vrij stevig en ken dus het probleem op jeugdige, trendy kleding te vin den. Op een gegeven moment zei ik: weetje wat, ik ga voor mezelf begin nen! Ik ben het internet op gegaan op zoek naar goede leveranciers. Ik wil casual kleding bieden, wat ook in maatje 38 te koop is." Tevreden de deur uit De winkel voor een maatje meer blijkt nu al een succes. Klanten gaan tevreden de deur uit en kunnen eindelijk hun zoektocht naar leuke draag bare kleding staken. Dollie's Fashion nodigt zeker uit om een kijkje te nemen. Smaakvol ingericht met als eyecatcher een kleurige muurschilde ring van volslanke dames. De meegekomen heren (en natuurlijk ook win kelende dames) kunnen aan een grote ronde tafel genieten van een kopje koffie of thee en even heerlijk onderuit zakken met een tijdschrift terwijl hun partner in alle rust een outfit kan kiezen. Voor advies kunnen ze uiteraard uitstekend terecht bij Dolinda. Die weet zich weer gesteund door Rina Mooij, haar 'stand by'. „Ik doe erg mijn best om iets aparts en volgens de laatste mode uit te zoeken voor in mijn winkel. Het advies dat ik geef is altijd op de persoon toegesneden en ik probeer de dames wel eens over een streep te trekken met een aparte keuze. Wat belangrijk is, is datje echt iets exclusiefs hebt, geen rekken vol met hetzelfde. Ik koop enkele stuks in en op is op, maar dan loopt dus ook niet het halve dorp in dezelfde kleding." Nieuwste van het nieuwste Dit gegeven betekent voor de klant dus ook: regelmatig komen om weer het nieuwste van het nieuwste te bekijken en passen. En is uw maat er niet bij, met één telefoontje heeft Dollie's Fashion het de volgende dag al in huis. De mogelijkheid om 's avonds te shoppen is ook aanwezig en dat kan zelfs een gezellige kledingparty worden met een groep vriendinnen. Alles op afspraak natuurlijk. Dollie's Fashion is met de trein bereikbaar, vanaf station Castricum nog geen vijf minuten lopen. Als u met de auto komt is er ruime parkeergele genheid. „Ik hoop eigenlijk ooit nog eens zo groot als Hennes Mauritz te worden met een hele kledinglijn voor mannen, kinderen, lingerie, nachtkleding. Dat is stiekem mijn droom!" Musical voor het goede doel HEILOO - Dit weekend werden drie uitvoeringen van de musi cal Aïda in de Beun gegeven door het gelegenheidskoor Reunion. Alle uitvoeringen waren in twee dagen uitver kocht. De zin om weer eens te zingen was de drijfveer van deze groep en zo werd het idee geboren om een musical op te voeren, en dat werd Aïda. En hoe een idee compleet uit de hand kan lopen, blijkt uit dit pro ject. Het plan werd uitgewerkt, een koor geformeerd, dirigenten en muzikanten gezocht en audities gehouden. In tien maanden tijd is door dit koor, bestaande uit 65 leden, de musical ingestudeerd. Daarnaast heeft het koor alle kle ding en decors zelf ontworpen en gemaakt. Het resultaat mocht er zijn. De concerten waren sfeervol, hadden een professionele uitstraling en de muziek was fantastisch. De hoofdrollen werden prachtig neer gezet door Margret Meijer en Rob Keet in hun rol als Amneris en Radames en door Jeanette Bloothoofd en Jacqueline Groot, beiden in de rol van Aïda (respectie velijk op zaterdag en zondag). De koorpartijen waren meeslepend en in combinatie met de schitterende kleding en de decors leverde dat vele mooie plaatjes op. Vele bezoe kers, maar ook koorleden waren zichtbaar geëmotioneerd na de voorstelling. Reunion heeft deze concerten ook georganiseerd om geld te werven voor een kinderhuis in Soweto. De Stichting Wilde Ganzen, de gemeen te Heiloo, de Stichting Keer op Keer en de Stichting Festival Heiloo (Ypestock) hebben de totstandko ming van deze productie mede mogelijk gemaakt met giften en donaties. Mede dankzij hen kon de totale opbrengst van de kaartver koop worden overhandigd aan de stichting Kinderhuis Soweto. Aan het einde van de voorstelling van zondagavond was er een afvaardi- ging van deze stichting aanwezig. Hen kon een cheque overhandigd worden van 22.500,-. Deze waarde was echter alweer achter haald, want tijdens de concerten waren er ook vele gulle gevers waardoor het vermoeden bestaat dat het uiteindelijke bedrag onge veer op 30.000,- zal uitkomen. HEILOO - Op donderdagochtend 27 oktober werd rond het winkel centrum 't Loo in het parkeerzo- negebied gecontroleerd. Eén automobilsit werd op plein van het winkelcentrum 't Loo bekeurd voor het parkeren op de stoep. Eén bekeuring werd op het Raadhuisplein uitgeschreven voor het parkeren zonder parkeerschijf. HEILOO - Zaterdagmiddag 29 oktober werd een parkeercontro le gehouden op de de Kreek. Er werden in totaal vijf bekeuringen uitgeschreven waarvan vier voor het verstrijken van de ingestelde tijd en één voor het niet zichtbaar hebben van de parkeerschijf. HEILOO - Dinsdagmorgen 26 oktober werd gecontroleerd in het pankeerzonegebied rond 't Loo. Er werden in totaal 13 bekeuringen uitgeschreven voor het niet zichtbaar hebben of onjuist ingesteld tydstip van de blauwe parkeerschijf. Verder wer den twee bekeuringen uitge- schreven voor het parkeren op een invalidenparkeerplaats zon der invalidenkaart. Op deze och tend werd ook gecontroleerd in het parkeérzonegebied van de De Kreek. Tijdens deze controle wer den vier bekeuringen uitgeschre ven. Ook werd gecontroleerd op de westelijk gelegen parkeer plaats van het station Heiloo. Hier werd een bekeuring uitge schreven voor het parkeren op een invalidenparkeerplaats zon der geldige invalidenparkeer- kaart. HEILOO - In de nacht van dins dag 25 op woensdag 26 oktober werd op de Brasemcroftlaan in een geparkeerde personenauto van het merk Chevrolet type Tacuma ingebroken. Nadat een portierruit werd ingeslagen werd uit de auto het navigatiesysteem annex radiocdspeler ontvreemd. In dezelfde nacht werd op de Bestevaerslaan in een bedrijfsau to van het merk VW type Transporter ingebroken. Door het forceren van een portier- en achterdeur wist men zich toegang tot de auto te verschaffen. Uit de auto werden een boormachine en de autoradiocdspeler ontvreemd. HEILOO - Tussen vrijdagavond 28 en zaterdagmiddag 29 okto ber werd een personenauto die geparkeerd stond op de Nijver- heidsweg vernield. Van de blauwe Volkswagen Passat werden alle vier de banden lek gestoken. HEILOO - In de nacht van vrijdag op zaterdag 28-29 oktober werd in een tweetal schuren van woningen in plan Oost ingebro ken. Eén van de schuren betrof die van een woning aan de Poort- weijdt. De schuurdeur werd opgebroken. Hierna werd een damesfiets van het merk Tour de France gestolen. De andere schuur betrof een woning aan de Pijlemeeth. De poort- en schuur deur waren niet afgesloten. Uit deze schuur werd een rode ATB van het merk Ranger gestolen. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De hoofdrollen werden prachtig neergezet door Jeanette Bloothoofd en Jacqueline Groot, beiden in de rol van Aïda. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 5