Mega-orkest luidt nieuwe St. Maartenschool in CORSO Limmen Music Night succesvol regio 19 Carnavalsvereniging de Uylenspieghels viert veertig jaar feest BJOSCOOP www.corsobioscoop.nl Een schoolplein vol muziek, blije gezichten en veel publiek Ballonnen met rijst, vogelfluitjes en marimbarokjes We hebben de hele week geoefend, het is zo leuk!' Programma 10 nov. t/m 16 nov. 2005 "Pride and Prejudice" "LEEF!" "Sophie Scholl" special "Het Schnitzelparadijs" "Wallace Gromit"(NL) "Sjakie en de chocoladefabriek"(NL) LIMMEN - Zoals velen al weten is het voor Carnavalsvereniging de Uylenspieghels een jubileumsei zoen, namelijk het veertigste. Het afgelopen seizoen is er op diverse manieren geld binnen gehaald, jubileumloterij, Schipholfonds en Limmen Ludiek, om nu extra feestelijk uit te pakken. Op zater dag 12 november op het Prinsenbal in leutbunker de Burgerij is het zover. Dan wordt er voor de eerste keer uitgepakt dit seizoen. Zal Ty\ XI leiding geven aan dit geweldige seizoen en zullen ook alle raadsleden nog een seizoen meedraaien? Het ant woord op deze vragen ziet u deze avond. RESERVEREN: 0251 -652291 Dorpsstraat 70 Castricum «Tel.0251 - 65 22 91 LIMMEN - Toeschouwers tot in het speeltoestel, nerveuze leer lingen en gelukkig het zonnetje, dat was de aanblik vrijdag 4 november om 15.45 uur op het schoolplein van de St. Maartenschool. Na de nieuw bouw die meer dan een jaar in beslag nam, was dan eindelijk voor de leerlingen het moment gekomen dat ze dat mooie nieu we gebouw met veel spektakel mochten inluiden. Letterlijk en figuurlijk. De aangrenzende Corneliuskerk verbleekte onder de klanken van het groots orkest van de leerlingen. Basisschool St. Maarten telt 22 groepen en 540 leerlingen. Ruim een jaar geleden, na de zomer, is gestart met de bouw van een nieu we vleugel aan het bestaande schoolgebouw. Ook peuterspeelzaal Klein Duimpje heeft een plek gekre gen in het complex. Een beetje rich ting Brede School dus. Ruim een jaar is hard gewerkt om aan het hoge leerlingaantal een goede plek te bieden. En dat de leerlingen blij zijn met hun deels nieuwe onderko men bleek wel uit het enthousiasme waarmee de schooljeugd zich op de muzikale uitspatting stortte. Van kleuter tot bovenbouwleer ling, allemaal hadden zij een klin kend muziekstuk ingestudeerd onder leiding van Septimia en Allard. Beide musici waren vanaf dins dag in de school geweest om samen met de leerlingen te werken aan het muziekstuk. De kinderen hadden zelf instrumentjes gemaakt, deels van kosteloos materiaal. Zo waren er voor de onderbouw ballonnen met rijst gevuld, vogelfluitjes, kokosnoten en marimbarokjes. Verder kon een lege bierfles dienst doen als blaasinstrument, pvcbuis- jes als fluit en afvalemmers en de deksels als slaginstrumenten. Vooral bij de kleuters werden hele verhalen muzikaal ten tonele gevoerd en de kleintjes deden hun uiterste best om alles goed te laten klinken. Af en toe moest er natuur lijk wel even naar papa en mama gezwaaid worden. Karin Teunizen, coördinator mid denbouw, vertelt:,, We hebben de hele week geoefend, het is zo leuk! De kinderen vinden het allemaal geweldig. Samen met mijn collega's Annemarie Trouw en Marion de Bake hebben we de organisatie van deze middag op ons genomen. Je wordt er helemaal door aangesto ken, zo leuk is het." Bij dit alles hoorde ook een bijdrage voor het goede doel. De ouders konden de hele week kaartjes kopen voor 0,50. De opbrengst wordt volgende week overhandigd aan de Stichting WOL (Werkgroep Ouderen Limmen) en het bedrag zal uiteindelijk overge maakt worden naar een school in Burkina Faso. Op 11 november, Sint Maarten, is ook de officiële opening door wethouder Könst, voor genodigden. Het publiek werd ook nog eens verrast met een gele- genheidsorkest, bestaande uit leer lingen, ouders en leerkrachten met hun eigen een instrument. In korte tijd hadden zij een mooi nummer in weten te studeren met zelfs een prachtige solo van juf Judith op de saxofoon. Heel Limmen en wellicht omstre ken heeft deze middag kunnen horen dat de nieuwe school wat de kids betreft een feit is. Directeur Gerard Vriend heet 540 muzikale leerlingen en hun (groot-) ouders van harte welkom bij de klinkende opening m de meuwe advertentie Sint Maarten Basisschool. vrijdag zaterdag 21.30 uur zondagmiddag 16.30 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 20.00 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 14.00 19.00 uur zondagmiddag 14.00 uur woensdagmiddag 14.00 uur zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur Het belooft weer een gezellige boel op het toneel te worden waarin het thema '40 jaar carna val 40 jaar feest' centraal zal staan. Er is één ding wat al ver klapt kan worden en dit betreft de kleding van de raad. Zij zullen deze avond in geheel nieuwe stijl op het toneel verschijnen. De Uylenspieghels nodigen hierbij dus een ieder uit om op deze avond een kijkje te komen nemen. Het maakt niet uit of u wel of geen donateur bent, een ieder is welkom deze avond, en de toe gang is gratis. Om 21.00 uur gaan de deuren van leutbunker de Burgerij open en wordt u ontvan gen door Prins Ty\ XI en de raad van het seizoen 2004 2005. Of zij ook allen weer verschijnen voor het komende seizoen is voor velen een vraag maar voor hen een weet.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 17