Spinning marathon en introductielessen bij TCH Prijswinnaars Samen Beet Ronde zeven interne competitie SV Vredeburg Zeevogels wint van Duinrand S SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Vijftig jaar De Vrijheid Levering is bezig aan een sterk seizoen, hij versloeg Dinkla Dylan de Vries weer bovenaan in groep B Negen punten uit negen duels voor Egmonders Met de wind in de rug op voorsprong UITSLAGEN UITKIJKPOST 9 NOVEMBER 2005 HEILOO - Op zondag 20 november wordt bij het Trainings Centrum Heiloo (TCH) een drie uur durende spinningmarathon gehouden. Gedurende deze drie uur zullen gediplomeerde JGS instructeurs geweldige uitdagende rides voor de deelnemers uitzetten. Voorafgaand aan de marathon is het tijdens twee try-outs voor een ieder mogelijk om een half uur kennis te maken met spinning. Het spinningpro- gramma is het meest uitgebreide indoor-cycling programma dat op dit moment beschikbaar is. Het spinningprogramma is gebaseerd op kennis uit de wielersport, sportgeneeskunde, inspanningsfysiologie, vechtsporten en sportpsychologie. Het intensiviteitsniveau wordt bepaald door de sporter zelf en is daarom voor iedereen toegankelijk: voor jong en oud, voor atleet of ongetrainde. De spinningles is dus een manier om op eigen niveau toch samen met anderen te sporten. Positieve effecten van de trainingsvorm zijn vetverbranding, een verhoogd prestatievermogen, een sterker afweersysteem, verminderde blessuregevoeligheid en meer energie. De spinningmarathon gaat om 14.00 uur van start. De deelname aan de marathon is uitsluitend voor leden van TCH. Deelname aan de try-outs staat open voor iedereen, deze starten om 11.30 en 12.15 uur. Geef je wel van te voren op en vol is vol. Voor meer informatie zie ook www.trainingscentrumheiloo.nl. Opgeven voor de marathon kan telefonisch (072-5337788) of bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116, te Heiloo. Daar kunt u zich ook opgeven voor deelname aan de reguliere lessen op dinsdag- en donderdagavond en op zondag- en woensdagochtend. VISSEN LIMMEN - Het is alweer enkele weken geleden dat de laatste wedstrijd van de competitie is gevist. In de vorm van een fee stelijke middag zijn zondag 6 november de prijswinnaars bekend gemaakt. Via bingo en Ren-je-rot konden mooie prij zen worden gewonnen. Er waren vier wedstrijden waar van de beste drie meetelden voor het eindklassement. In de A-klasse een dubbele nummer één-notering: Sander Schouws en Rick Beers behaalden 299 punten, waarbij wel even vermeld mag worden dat Sander in totaal de meeste visjes had verschalkt. Ook de beker voor de grootste vis ging naar Sander. Hij ving al in de eerste wedstrijd een brasem van 47 centimeter. Tweede werd Vince Kaandorp met 295 punten, de derde plaats was voor Lars Pouw met 288 punten. In de B-klasse was het Mandy Schouws die de eerste prijs behaal de. Zij viste slechts drie keer mee, maar wist al deze wedstrijden te winnen, dus de volle 300 punten te scoren. Tweede werd Simon Schouws (297 punten) en de laatste beker voor de derde prys was voor Luke Levering. De nieuwe aanmeldingen voor het volgend jaar stromen alweer binnen. Ook lid worden? Voor meer informatie kun je de website www.hsvlimmen.nl raadplegen of een mail sturen naar info@hsvlimmen.nl. Vervolg van voorpagina Op de achtergrond ziet de KNSA (Koninklijke Nederlandse Schutters Associatie) toe op naleving van de regels en bepaalt bij nieuwe ontwik kelingen hoe te handelen. En wie lid wil worden kan rekenen op een gedegen gang langs de ballotag ecommissie. Gevraagd wordt naar motivatie en bewijs van goed gedrag. Agressie wordt al helemaal niet getolereerd. Maar wat drijft iemand te gaan schieten zult u denken? ,,Je moet er aardigheid in hebben. Punten halen. Het is een individuele sport, geen last van gebondenheid. Ons ledenbe stand varieert van advocaat, chirurg, politieman tot iemand met een uitke ring. Meestal mannen, zo'n tien pro cent vrouwen zijn lid. De beste schutter is echter een vrouw. Vijftig procent van de leden bezit een eigen wapen. Er vinden interne, streek en districtskampioenschappen plaats", (oud-) bestuursleden van de schietsportvereniging in hun clubgebouw f°to: Uitkijkpost zo vertellen de (oud-) bestuursleden. De clubavond bewijst inderdaad dat de vereniging naast een gedegen reglement en oefenmoment heel veel gezelligheid kent. Mocht u zeggen: dat wil ik ook wel eens meemaken, wendt u zich dan tot Kees van Ginkel, - tel. 072-5334133. Bij hem kimt u terecht voor meer informatie of om een afspraak te maken eens kennis te maken op een verenigings avond. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 4 november speelde SV Vredeburg ronde zeven van de interne competi tie. Het eerste team speelde ook thuis tegen Aris de Heer uit Middenbeemster. Het werd een teleurstellende 2-6 neder laag. Alleen Admiraal, Stolp, Ebels en Hafkamp hielden remise, maar Kramer, Weigraven, van de Storm en Rommel verloren hun partij. In groep A valt Tebbens op die dankzij een overwinning op Aafjes klom naar een mooie negende plaats. Levering is ook bezig aan een sterk seizoen, hij versloeg de tegenvallen de Dinkla en bereikte hiermee de dertiende plaats. Ook Blekemolen doet het goed, zijn winst op Beentjes leverde een mooie zestien de plaats op. In groep B vormt zich een kopgroepje van vier spelers. Dylan de Vries staat weer boven aan, "maar dicht gevolgd door Hidde Ebels, Floris-Jan van Zanten en Allard de Vries. Uitslagen: Groep A: C. Dinkla - J. Levering 0-1, R. Termes - W van de Bulu remise, G. Pouw - J. Limmen 0-1, D. Keijzer - S. Sofan 1-0, M. van Rees - R van de Heijdt 0-1, K. Aatjes - M. Koot .0-1, J. Tebbens - D. Aatjes 1-0, R Zwart - M. Kos remise, M. Krom - M. Voorwalt 0-1, T. Castelein - K. Keijzer 0-1, T. Beentjes - B. Blekemolen 0-1, E. van Duin - T. Al 0-1, M. Wester - H. Levering 0-1, T. Witkamp - M. Hendriks 1-0, W Mijnsbergen - M. van Buuren 1-0. Groep B. Hidde Ebels - Allard de Vries 1-0, Jort Min - Alex Termes 0-1, Laura Aatjes - Jeffrey van de Wagen 0-1, Remi Aafjes - Fhbienne Mijnsbergen 0-1, Floris-Jan van Zanten - Tom Beentjes 1-0, Ozair Dahi - Bert Hollander 0-1, Bart Pepping - Dylan de Vries 0-1Joep van Zanten - Jelle Min 1-0, Alex Zwart - Karei Voorwalt 0-1, Mark Adrichem - Thomas Voorwalt 0-1 VOETBAL EGMOND - Heel lang zag het er naar uit dat Duinrand S het eer ste punt of zelfs meer in deze competitie zou gaan halen tegen Zeevogels. In de wedstrijd op 6 november eerste minuut kwam de thuisclub, met de wind in de rug, al op voorsprong; 1-0. Zeevogels liet vervolgens een handvol kansen onbenut. Binnen dertig minuten was Duinrand al door zijn wissels heen. De hele voorhoede moest door blessures worden vervangen. Toch sloegen de gastheren vlak voor rust weer toe; 2-0. Niemand bij de rood- hemden dacht op dat moment dat de buit al binnen was. De bezoekers hadden niet gescoord maar dat kon na de pauze toch niet uitblijven met de wind in de rug. Toen de tweede helft tien minuten oud was had Zeevogels de stand al recht getrok ken. Tibor Zwaan kopte fraai binnen; 1-2. Even later kon een schot van Dennis de Waard niet gekeerd wor den door de uitstekende Duinrand doelman; 2-2. De gasten konden in de fase die volgde de wedstrijd beslissen maar lieten dit na. Uit het niets kwam de ploeg uit Schoorl weer aan de goede kant van de score. Een kopbal verdween met een boog in de verre hoek; 3-2. Zeevogels moest, met nog tien minu ten op de klok, weer in de achtervol ging. Invaller Tijmen Baltus gaf een voorzet die ogenschijnlijk voor nie mand haalbaar was. Dennis de Waard geloofde er wel in en wist de bal uit een onmogelijke hoek toch langs de keeper te schieten; 3-3. De withemden mochten zelfs met drie punten van het veld stappen. In de slotfase kreeg Zico Zentveld uit een afgeslagen aanval de bal voor zijn voeten. Zijn uithaal was ongrijpbaar voor de Schoorlse goalie; 3-4. Zeevogels heeft weer wat lucht met negen punten uit negen duels. Duinrand S wacht nog steeds op het eerste puntje. Komende zondag gaat de ploeg van Cees Donkersloot op bezoek bij Alkmaarsche Boys. De kaasstedelin gen hebben slechts drie punten meer dan de Hoevers. Bovenste rij, van links naar rechts: Rick Beers, Sander Schouws, Mandy Schouws, Vince Kaandorp. Linksonder: Simon Schouws, rechtsonder Luke Levering. (Lars Pouw afwezig) Eigen foto Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag avond 7 november gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn: 1. Dijkema - v Heivoort 62.1, 2. fam. v Diepen 53.3; B-lijn 1. fam. Mooij 66.7, 2. Dolmans - Schouten 61.2; C- lijn 1. Schouten - Slob 62.5, 2. Kemmere - Weel 56.7; D-lijn 1. vToornburg - de Vries 63.8, 2. Molenaar - de Vries 59.2. Bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van 3 november zijn: Lijn A: 1. R. J. Turk 61,31, 2. G. Alderlieste Tom Rosier 59.82,3. H. Hoogland T. de Vries 59,52, Lijn B: 1. L. Vendel R. de Blois 58,33, 2. T. Berkhout A. van Velzen en Fam. Mulder 57,44, Lijn C: 1. A. Braakman N. Velzeboer 59,82, 2. R. Kramer W. Mouw 59»23> 3- M. v/d Horst K. de Ruyter 58,04. Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdag 1 november: A lijn: 1. Brokx-Giliam. 60,00. 2. Huting- Huting.56,25. B lijn: 1. Geerling-Mertens. 66,67. 2. Elsman-Elsman. 57,08. Donderdag 3 november: A lijn: 1. Arnold- Huting. 63,75. 2. Hr. Leek-van der Steen.63,33. B lijn: 1. Schreiber- Werdmuller.60,00. 2. Huijgen- Huijgen.58,75. C lijn: 1. Pohley- Post.71,25. 2. Beentjes-Nielen en de Winter-de Winter. 54,17. D lijn: 1. Phaff- v.d.Meer.61,75. 2. Sprenkeling- Sprenkeling.57,58. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 2 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. v.d.Eng-Straathof 61.11, 2. Landstra- Tuinstra 59.72, 3. Keyzer-Keyzer 57.64, B- Lijn: 1. Fam.Morcus 68.30, 2. Buit- Kaandorp 61.16, 3. Alderlieste-de Groot 57.14, C-Lijn: 1. Fam.Maas 65.18, 2. Balkenende-Min 54.46, 3. Klous- v.Straaten 53.13, D-Lijn 1. Boom- Verhoeven 58.93, 2. Hageman-Kraakman 56.43, 3. Zoontjes-Valkering 55.71, E-Lijn: 1. Fam.Segerius 59.38, 2. Beentjes- Duindam 57.59,3. Fam.v.Wijk 57.14.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 23