B- OFFICIËLE MEDEDELING (^ASTRICUM GEMEENTE CASTRICUM O BORDEN www. vander borden .nl /T> VAN DER U"(JÏÏSUt» www.vanderborden.nl 28 9 NOVEMBER 2005 UITKIJKPOST gemeente Bekendmaking aewiiziade vaststelling Bestemmingsplan "Uitaeesterwea-Zuideinderwea Limmen" Burgemeester en wethouders van Castricum maken ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat het bestemmingsplan "Uitgeesterweg- Zuideinderweg Limmen" gewijzigd is vastgesteld door de gemeenteraad bij besluit van 20 oktober 2005. Het bestemmingsplan alsmede het besluit tot vaststelling ligt met ingang van 16 november 2005 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, sector Ruimte aan de Zonnedauw 4 te Limmen gedurende openingstijden. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied globaal begrensd door de Uitgeesterweg, de Zuideinderweg en een daar tussenliggende perceelgrens ten zuiden van de Zuiderkerkenlaan. Het plan heeft tot doel om oude ruimtelijke initiatieven en enkele nieuwe een adequate planologische regeling te geven. Bij de vaststelling zijn een aantal wijzigingen in het ontwerp aangebracht. In de toelichting zijn de volgende aanpassingen verwerkt: Paragraaf over de visie Buitengewoon Castricum is aangepast en geactualiseerd. De visie is inmiddels vastgesteld. Paragraaf in hoofdstuk 5 is aangevuld met informatie over de luchtkwaliteit. Er worden géén grenswaarden overschreden. Paragraaf in hoofdstuk 5 is aangevuld met informatie over de Externe veiligheid. Er is geen nader onderzoek naar de externe veiligheid noodzakelijk en er hoeft geen nadere voorschriften of beperkingen te worden opgelegd. Hoofdstuk 6.2, toelichting op artikel 6 (agrarische doeleinden) vanaf de derde zin als volgt aangepast: "De regeling voor het agrarisch bedrijf is gericht op het inpassen van de bestaande situatie en het geven van enige uitbreidingsmogelijkheid. Met het oog op een eventueel gewenste bedrijfsbeëindiging is tevens een wij zigingsbevoegdheid naar bedrijfsdoeleinden opgenomen. Uiteraard zijn hieraan een aantal voorwaarden gesteld. In zijn algemeenheid sluiten deze voorwaarden aan op de gebruiks- en bebouwingsvoorschriften van de bestemming 'bedrijfsdoeleinden - B (artikel 4). Voor het weiland is het beleid gericht op consolidering. Daartoe is handhaving van het bestaande gebruik voorgeschreven en zijn bebouwingsmogelijkheden beperkt tot erf- en terreinafscheidingen. Hoofdstuk 8.2 kleine tekstuele aanpassing. RJ.M. Lute, Uitgeesterweg 3 is gewijzigd in RJ.M. Lute, Uitgeesterweg 5. Hoofdstuk 8.2 maatschappelijke uitvoerbaarheid. In de inspraaknota is de reactie van R Schoen-Koedijk de laatste alinea vanaf de tweede zin als volgt aangepast: "In de bestaande situatie bedraagt de afstand tussen de vergunde machineberging veestalling schapenschuur circa 10 meter, terwijl de afstand volgens de besluiten melkrundveehouderijen milieubeheer en akkerbouw-bedrij- ven milieubeheer circa 25 meter zou moeten bedragen. Door het opsplitsen van het bouwvlak zal de milieuregel geving ook planologisch worden vastgelegd. In de voorschriften zijn de volgende aanpassingen verwerkt: Artikel 6 agrarische doeleinden A, Ao(w), derde lid, aanhef en onder a: "bebouwingsvlak" gewijzigd in "bouwvlak". Artikel 6 agrarische doeleinden A, Ao(w), derde lid, a verwijderen en b en c vernummeren naar respectievelijk "a en b." Artikel 6 agrarische doeleinden A, Ao(w), derde lid, onder k, is als volgt gewijzigd: "Buiten het bouwvlak zijn erf en terreinafscheidingen toegestaan tot een hoogte van 1,0 meter." Artikel 6 agrarische doeleinden A, Ao(w), derde lid, onder I, is als volgt gewijzigd: "de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, zijn zowel binnen als buiten het bouwvlak toegestaan. Artikel 6 agrarische doeleinden A, Ao(w), vierde lid, is als volgt gewijzigd: "Burgemeester en wethouders zijn bevoegd de bestemming, voor zover gelegen binnen de op de kaart aangegeven 'grens van de wijzigingsbevoegdheid' te wijzigen in de bestemming Bedrijfsdoeleinden zoals omschreven in artikel 4 van dit plan, met dien verstande dat: a. wijziging is toegestaan na beëindiging van het ter plaatse aanwezige agrarisch bedrijf; wijziging is toegestaan ten behoeve van de realisering van: 1° hetzij: één bedrijf, met bijbehorende bedrijfswoning (vrijstaand); 2° hetzij: twee bedrijven, elk met bijbehorende bedrijfswoning; het wijzigingsplan moet, gemaakt de keuze als bedoeld in de vorige bepaling, worden gebaseerd op de overeenkomstige ruimtelijke randvoorwaardenkaart, als opgenomen in bijlage 2 van deze voorschriften; het bepaalde in artikel 4, lid 1 t/m 3 van overeenkomstige toepassing is, met dien verstande dat: 1° detailhandel in volumineuze goederen is niet toegestaan; 2° de goot- en nokhoogte van bedrijfsgebouwen maximaal 4,0 m respectievelijk 7,5 m mag bedragen; 3° in afwijking van het bepaalde in artikel 4, tweede lid, onder f, indien het een twee-onder-een-kapwo- ning betreft, de inhoud maximaal 600 m3 mag bedragen; 4° in afwijking van het bepaalde in artikel 4, lid 2, sub g, indien het een twee-onder-een-kapwoning betreft, de nokhoogte maximaal 9,0 m mag bedragen, bij het wijzigen als bedoeld in dit artikel wordt de procedure gevolgd die is ven/at in Afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, zoals die op het moment van vaststelling van het bestemmingsplan luidt. b. c. d. e. Gedurende de hierbovengenoemde termijn van tervisielegging kunnen degenen die tijdig tegen het ontwerp- bestemmingsplan zienswijzen hebben ingediend, alsmede een belanghebbende die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest destijds tijdig een zienswijze in te dienen, bedenkingen indienen tegen het vastgestelde bestemmingsplan bij Gedeputeerde staten van Noord-Holland. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bedenkingen heeft tegen de wijzigingen aanvullingen die bij de vaststelling zijn aangebracht. De bedenkingen dienen te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord- Holland, Postbus 3007, 2001 DA Haarlem. Castricum, 8 november 2005 Burgemeester en wethouders van Castricum, de secretaris, de burgemeester, drs. L.R 't Hart A. Emmens-Knol Sérx mr, Op leuke stek in kindvriendelijke woonwijk gelegen uit gebouwde tussenwoning met vrijstaande houten ber ging en zonnige circa 11 meter diepe achtertuin op het zuiden. Ind.: entree, hal, toiletwoonkamer, semi-open keuken in L-opstelling, tussenhal, toilet met fonteintje, aangebouwde eetkamer v.v. openslaande deuren naar de tuin. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en Velux dak raam. 2e Verd.: middels vaste trap bereikbare voorzol der, zolderkamer met kastenwand en Velux dakraam. Bijz.: bouwjaar: 1988. Inhoud: ca. 360 m3. Woonopp.: ca. 110 m2 Opp.: 150 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 249.000,= k.k. Kantoor Heiloo. Tel.: 072-5351000 ALKMAAR NASSAUPLEIN 55 In zeer fraaie woonomgeving op de 4e en tevens boven ste woonlaag gelegen 3-kamerappartement met inpandi ge garage en berging in de onderbouw. Het geheel is voorzien van een lift en een videofooninstallatie. Ind.beg.grond: centrale entree v.v. video-intercom, trap penhuis en lift. Ind. appartement.: entree, hal, toilet met fonteintje, bijkeuken v.v. was-/stookruimte, woonkamer v.v. openslaande deuren naar de loggia, open moderne keuken, zijkamer met erker, slaapkamer, moderne bad kamer voorzien van wastafel met meubel en douche. Bijz.: bouwjaar: 1999. Inhoud: ca. 325 m3. Woonopp.: ca. 112 m2. Servicekosten: 130,= per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 309.000,= k.k. Kantoor Heiloo. Tel.: 072-5351000 LIMMEN RIJKSWEG 90 B Op-ruim bemeten kavel nabij het dorpscentrum gelegen vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, carport en rondom fraai aangelegde tuin. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer met ingebouwde gashaard en schuifpui naar het terras, royale woonkeu ken, bijkeuken met was-/stookruimte en deur naar de garage met vliering, badkamer v.v., wastafel en ligbad. 1e Verd.: royale overloop, 2 slaapkamers aan de voor zijde, ruime ouderslaapkamer aan de achterzijde voor zien van vaste kastenwand en deur naar het dakterras. Bijz.: bouwjaar: 1979. Inhoud: ca. 430 m3. Woonopp.: ca. 135 m2. Opp.: 700 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 449.000 k.k. Kantoor Heiloo. Tel.: 072-5351000 sinds 1933 c^aH pril VAN GOEDE HUIZE sfiffl nvm nva Kennemerstraatweg 386, 1851 BK Heiloo Telefoon (072) 535 10 00, Fax (072) 532 05 33

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 28