Grof huis- en tuinafval Intocht Sint Nicolaas 3 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur_en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl O HEILOO Grof huisafval Grof huishoudelijke afval kunt u brengen naar de Afvalbreng- plaats van de gemeente. Met grof huisafval wordt huisraad bedoeld dat niet in de rolemmer past. Bruikbare spullen kimt u een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwinkel te brengen. Grof huisafval wordt ook op afspraak opgehaald. U kunt hiervoor bellen op werkda gen tussen 08.00 en 16.00 uur met afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. 535 68 68. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopaf val, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval, schoon puin en hout Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (ver)bouw- werkzaamheden. Voorbeelden zijn o.a. gipsplaten, dakplaten, isolatie, dakpannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fonteinen, gips- blokken, wand- en vloertegels, binnenmuren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozijnen, schuren, kippen- en konijnenhokken e.d., schuttingen, pergola's, deuren en keukens. Met 'schoon puin' bedoelen wij straatstenen en/of straattegels. Puin mag niet in de rolemmer, omdat het slecht verbrandt. We onderscheiden twee soorten hout, chemisch behandeld hout, oftewel geïmpregneerd of gewol maniseerd hout, bijvoorbeeld schuttingen en bielzen, en het overige hout, onbehandeld, geverfd of gebeitst. Lever deze twee soorten hout gescheiden aan. U kunt per 4 weken gratis in totaal 0,5 m3 bouw- en sloopafval, klein schoon puin en hout bij de Afvalbrengplaats inleveren. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u met uw gehele vracht doorverwezen naar de Regionale Stortplaats G.P. Groot, Boekelerdijk 13a te Alkmaar (tel. 541 35 50). Hier kunt u uw afval storten tegen betaling. Openings tijden van G.P. Groot zijn maandag tot en met vrijdag van 07.00 en 16.00 uur en elke eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Wit- en bruingoed Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elektrische apparaten bedoeld, ook de kleinere. Deze kunnen gratis worden afgegeven aan de winkelier die u de nieuwe apparatuur verkoopt. Zij zijn ver plicht het oude apparaat weer in te nemen. Dit geldt ook voor aan kopen bij postorderbedrijven en keukenspecialisten. U heeft er namelijk voor betaald via de ver wijderingsbijdrage. Wanneer u een apparaat thuis laat bezorgen, meldt dan bij aankoop dat u het oude apparaat gelijk mee terug wil geven. Bedrijven hebben hier voor vaak aparte regelingen. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kunt u het oude apparaat brengen naar de Afvalbrengplaats. Wilt u wit- of bruingoed laten ophalen, belt u dan met telefoonnummer 535 68 68. Tuinafval Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer doen. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Raad en -commissies Welstandscommissie Op maandag 21 november a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 7 november 2005. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: Afvalbrengplaats of laten ophalen. U kunt niet alles als tuinafval aan bieden, er zijn een aantal spélre- gels: Oude schuttingen, verhardin gen, bielzen, graszoden, overtol lige grond, boomstronken en boomstammen en materialen afkomstig van groot onder houdswerk zijn géén grof tuin afval. Bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke horen niet in de groe ne rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkings kosten voor het afval uit de grij ze rolemmer zijn namelijk aan zienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u. tot 2 m3 (per seizoen), niet zwaarder dan 12 kilo en niet langer dan 1,5 meter als grof tuinafval aanbieden via tele foonnummer 535 68 68. U kunt dit grof tuinafval ook zelf bren gen naar de Afvalbrengplaats. Ook dan geldt een maximum van 2 m3 per seizoen. Afvalbrengplaats gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), Heiloo, telefoonnummer 535 68 68. Openingstijden Maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zater dag tussen 09.00 en 12.00 uur. Als u uw afval komt brengen op de Afvalbrengplaats kan naar uw legitimatie worden gevraagd! Uit uw legitimatie moet blijken dat u inwoner van Heiloo bent. De intocht van Sint Nicolaas in Heiloo is dit jaar op zaterdag 19 november a.s. De intocht start om 11.00 uur vanaf de parkeer plaats bij Overkerck aan de oostkant van de Westerweg tegenover de Wiüibrorduskerk. De tocht loopt vanaf de parkeer plaats via de Westerweg naar de Zeeweg (rechtsaf), over het spoor, rechtsaf de Heerenweg, via de Butterlaan, de Breedelaan en Stationsweg weer naar de Heerenweg (rechtsaf). Vervolgens gaat Sinterklaas bij de Ter Coulsterlaan linksaf, via de Holleweg, de Bergeonstraat, de Schuine Hondsbosschelaan en de Van der Veldestraat naar de Heerenweg (rechtsaf). Meteen slaat de tocht linksaf de Laarmanstraat in en vervolgens de tweede straat links naar de Aostrastraat, via de Heerenweg en voor de Witte Kerk langs over de Raadhuisweg naar het gemeentehuis. De aankomst van Sinterklaas bij het gemeentehuis is om ca. 12.00 uur, waar de officiële ont vangst door het college zal plaatsvinden. - De Nieuwe Plantagie 13, vergroten woning; - De Rookamer 29, plaatsen dakkapel; - Heerenweg 183, veranderen en vergroten woning; - Maas Geesteranusweg 15, vergroten woning; - Oosterboslaan 30", oprichten woning; - Vennewatersweg 21 huis 7, vergroten recreatiewoning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarop betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 18 november a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij Teen medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur, telefoon (072) 535 66 66. Bouwen en wonen Ontvangen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen (Vervolg op volgende pagina) r n Belangrijke nummers L. J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) NOVEMBER 2005 UITKIJKPOST Hei loo contact 3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 12