23-11 van KIA/HCV 4.5# SV Vredeburg verliest van Kijk Uit Dimtronic Meervogels Dojo 't Loo Bijzondere Ailddoles 2. eens op onze website Keurslagerij Kees Burger Bakkerij Kees Zoon Dojo t Loo succesvol op Open Helderse' sport 21 Winkelhort Loo Sturk verzuimde op tijd te rokeren www.uitkijkpost.nl 150 gram Serranoham samen met Ardenner Paté 298 Rundergehakt m 50 kilo Bij 4 pers. Gourmet/ Fondueschotel GRATIS 3 SOORTEN SAUS Gebraden Rosbief* 78 100 gramI \keurslager SINTSLOF £50 per stuk Roomboter- 68 Roomborstplaat 50 2 ons3 Chocoladeletters 95 SUPER LEKKER Speculaaspoppen UIENKRUIER NU Hafkamp speelt subliem wint met Lekker zwemmen in zwembad Loos Bij aikido draait het om souplesse en techniek koning van Ebels. De hoed van Hafkamp krulde ophoog by de beslissende loperzet waarna de gegeselde Ebels geïmponeerd opgaf. In groep 2 nam Allard de Vries de leiding over van Hidde Ebels die verloor. Allard won mooi van de sterke Alex Termes. Uitslagen: Groep A. R van de Heijdt - P Zwart 1-0, H. Levering - B. Blekemolen 1-0, R. van de Storm - M. Sturk 1-0, B. Stolp - J. Admiraal remise, G. Hafkamp - H. Ebels 1-0, R. Rommel - J. Levering 1-0, E. Stolp - J. Limmen 1-0, G. Pouw - T. Beentjes 1-0, T. Al-T. Castelein 1-0, K. Kramer - C. Dinkla 1-0, S. Sofan - E. van Duin 0-1, C. Pepping - M. van Buuren 1-0, W Mynsbergen - M. Wester 0-1, W van de Bult - N. Pepping 1-0. Groep B. Allard de Vries - Alex Termes 1-0, Hidde Ebels - Tom Beentjes 0-1, Floris-Jan van Zanten-Dylan de Vries remise, Karei Voorwalt - Jeffrey van de Wagen 1-0, Alex Zwart - Joep van Zanten 0-1, Jort Min - Ozair Dahi 0-1, Jelle Min - Mark Adrichem 1-0, Bert Hollander - Thomas Voorwalt 1-0. HANDBAL AKERSLOOT - Afgelopen zon dag namen de handbaldames van Dimtronic het op tegen het tweede team van KIA/HCV. Beide teams waren nog onge slagen, HCV was tot zondag koploper omdat zij een wed strijd meer hadden gespeeld. De winnaar zou goede zaken doen om de eerste plek in de poule stevig in handen te krij gen. De handbaldames uit Akersloot speelden een prima wedstrijd en wonnen met 23- 11. Via twee penalty's en een aantal semi break-outs kwam Meervogels op een 6-0 voorsprong. De hand baldames wisten de concentratie goed vast te houden en konden daarom gaan rusten met 12-5 voor sprong. Na de rust was het HCV die iets beter uit de startblokken kwam, zij wist via de nummer acht drie keer tot scoren te komen. Hierna werd de nummer 8 van HCV beter verdedigd en werd de aanval van HCV min of meer lam gelegd, mede door uitstekend kee perswerk van Susan Bron. Meervogels daarentegen wist aan vallend nu ook weer te scoren. Via een aantal goed uitgespeelde aanvallen werd de einduitslag 23-11 en nemen de dames een eerste plaats op de ranglyst in. De doel punten kwamen van Gitta Lute (7), Jeanette Kerssens (4), Monique Kerssens (3), Monique Kerssens (3),Yvonne Meyer (2), Yoni Dekker (2), Ilse Hellinga- (1), Marjolein Zoon (1). Het tweede team van Dimtronic Meervogels wist zaterdag met 21- 16 te winnen van Hugo Girls. De dames A-jeugd wisten in hun party tegen NEA niet aan het lang ste eind te trekken en verloren met 16-26. Juf Debbie van zwembad Loos is met haar leerlingen hard aan het oefenen voor het B-diploma. Foto: Mario Sacksioni AIKIDO HEILOO - Op 3 december zal bij Dojo 4t Loo aan de Bergeonstraat in Heiloo een bijzondere Aikidoles gegeven worden. Aikido is een martial art die in het begin van deze eeuw door Morihei Ueshiba uit de technieken van de Japanse samoerai in combinatie met verschillende filosofische com ponenten is ontwikkeld. Aikido onderscheidt zich van andere vechtsporten doordat het geen competitie kent. Bij aikido draait het om souplesse en techniek. Kracht is van onder geschikt belang. Er is geen wedstrijdelement en er kan dus niet van een ander gewon nen of verloren worden. Mannen en vrouwen beoefenen gezamenlijk tot op het hoogste niveau deze martial art. De Japanse leraar Masatake Fujita, komt eind november naar Nederland. Deze aikidoleraar is hou der van de achtste dan en de ver tegenwoordiger van de Hombu dojo uit Tokio, de thuisbasis van het aiki do. Samen met zijn leerling Peter Bacas (zelf zesde dan) uit Den Haag geeft hij les in vele landen. Drie maal per jaar doet hij Nederland aan en geeft dan een week lang lessen op verschillende locaties. Hij is jaar lijks de hoofdgast van de Aikido Zomerschool die sinds de jaren negentig in Castricum wordt gehou den. Eind november komt hy naar Nederland en heeft Heiloo opgeno men in zyn lesprogramma. Dat is een unieke gebeurtenis. Aikido wordt pas sinds september onder wezen by Dojo 't Loo. Docent Micah Hrehovcsik is dan ook bly verrast met deze aandacht uit Tokio. Voor de leerlingen van Micah is het een bijzondere gelegenheid. De heer Fujita is één der hoogst gegradueer de docenten op de wereld en -in tegenstelling tot veel Japanse docenten- in staat om de finesses van technieken door te geven aan hen die het Japans niet machtig zijn. De Aikidoles begint om 15.00 uur en zal met een korte pauze duren tot 17.45 uur. Deelname aan de les staat, tegen een geringe vergoeding, open voor getrainde aikidoka's. Een Aikidoles is ook boeiend om te zien en Dojo 't Loo heeft voldoende gele genheid voor belangstellenden om de les geheel vrijblijvend te kunnen volgen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Dojo 't Loo, tel. 072-5337533 (tussen 10.00 en 18.00 uur). SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 25 november speelde SV Vredeburg ronde tien van de interne competitie. Vredeburg-2 verloor met 4-0 de thuiswedstrijd tegen Kijk Uit uit IJmuiden. Aaljes, Aafjes, Kos en Termes waren niet opgewassen tegen de twee jeugdspelers en twee volwasse nen van Kijk Uit. In Groep A probeerde Admiraal zyn achterstand op koploper Stolp in te lopen, maar Stolp wist de aan vallen van Admiraal afdoende te pareren zodat het tenslotte remise werd. Sturk verzuimde op tyd te rokeren en speelde een fatale paardzet waarna Van de Storm zijn kans rook en met een penningzet de stelling van Sturk finaal opbües. Hafkamp was in topvorm en leek theorie te schrijven in de Caro Kan tegen Ebels. Een dame-offer dat niet mocht worden aangenomen was de prelude van heerlijk combi natiespel tegen een opgejaagde ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 19