Aikido-grootheden in Heiloo Halve marathon bij de Rabobankbosloop AVC k I.0 sport 23 Erwtensoep- 2s Kogelbiefstuk ^50v Biefstuk - 50 Proefstol nue3»S Ragout of satébroodje Keurslagerij Kees Burger Bakkerij Kees Zoon Winkelhort Loo Medailleregen voor jonge wedstrijdturnsters Persoonlijk les van een drietal Aikido-grootheden EHK Klaverjasclub Mooi parcours over onverharde bos- en duinpaden per pot 3 stuks 3 stuks€3» Bij aankoop van 150 gram Achterham GRATIS HALVE GRILLWORST l/éaaó wv de roeed> Zwitserse kersenvlaai €0* Er zijn prestatielopen van vieren 11,3 kilometer uitgezet Sinterklaas geeft De Foresters versterking cadeau Foto Mario Sacksioni HEILOO - Het zal je maar gebeuren. Net drie maanden geleden begonnen met Aikido bij Dojo 't Loo en nu al per soonlijk les krijgen van een drietal Aikido-grootheden. Afgelopen zaterdag was de dojo aan de Bergeonstraat gastheer voor een stage die werd ver zorgd door de wereldberoemde sensei Masatake Fujita. Sensei Fujita is met de achtste dan (graad van behendigheid bij judo, karate et cetera, red.) een van 's werelds hoogst gegradueerde Aikidoka's. Hij werd bijgestaan door Peter Bachas, voorzitter van de Culturele Aikido Bond Nederland en zelf zesde dan. Samen met Dr. Leisinger (met zevende dan een van de hoogst gegradueerde Duitse leraren) hebben de drie heren afge lopen weken een tournee door Europa gemaakt om het Aikido te promoten en te onderwijzen. En nu dus zomaar samen op de mat in Heiloo! Naast de Aikidoka's uit Heiloo waren er deelnemers uit de hele randstad gekomen voor deze speciale stage. Ruim drie uur werd op een hele prettige, respectvolle wijze de beginselen van het Aikido onderwezen. Voor de gevorderden was er voldoende tyd voor verdie ping. Eens te meer werd duidelijk dat deze sport openstaat voor alle leeftijden en sportieve niveaus. De Heiloose leraar Micah Hrehovcsik en zijn pupillen hebben de eerstko mende weken voldoende stof om te bepraten en te oefenen. Dojo 't Loo gaat zich sterk maken om aan het eind van dit seizoen nog eens een mooie demonstratie te organiseren van deze 'bewegings kunst'. HEILOO - Op 30 november hield de handbal- en voetbal vereniging De Foresters het jaarlijkse Sinterklaasfeest. Groot was de verrassing onder de aanwezige kinderen toen Sinterklaas een heus voetbalta lent cadeau gaf. Het bleek hier te gaan om de in Spanje als groot talent bekend staande Pepe Kakadoeli. Tijdens een wervelende voetbalshow overtuigde Pepe de aanwezige kinderen van zyn kwaliteiten. Balletje hoog houden, passeerbewegingen; Pepe had het allemaal in huis en toonde het met verve. „Hiermee kan De Foresters misschien wat doen aan de toch wat teleurstel lende resultaten van het eerste elftal", aldus Sinterklaas. Wel was de Sint vol lof over de jeugd van de Foresters, volgens hem was er volop talent aanwezig. De toeloop by de jeugd is enorm, binnenkort verwacht De Foresters het vijfhonderdste jeugdlid te kunnen verwelko men. Aanmelden kan nog steeds bij Erica Zwart (072-5332317). HEILOO - Op 12 december houdt E.H.K. weer een Open Drive. U bent allen, met of zon der partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Er wordt om 20.00 uur begonnen, tot onge veer 23.00 uur. Inlichtingen bij de heer D. Leurink, tel. 072- 5334366 of bij de heer K. Knegt, tel 072-5334056. ADVERTENTIE KEURSLAGER HARDLOPEN EGMOND - Kilometers maken ter voorbereiding op de halve marathon van Egmond kan op zondag 11 december* bij AVC, die de 21,1 kilometer organi seert, een officiële KNAU-wed- strijd. Ook recreanten kunnen hieraan deelnemen. Minder kilometers maken is natuurlijk ook mogelijk. Er zijn presta tielopen van vier en 11,3 kilo meter uitgezet en de jeugd kan 2,3 kilometer lopen. Het mooie parcours voert gedeel telijk over verharde fietspaden, maar vooral over onverharde bos- en duinpaden. Over de afstand van 2,3 kilometer kunnen de pupillen en de junioren punten verdienen voor de jeugdklassementen, die over de drie beste beslopen uit de serie van vier worden opgemaakt. Voor het winnen van een prys is het noodzakelijk dat er minimaal vijf deelnemers per categorie zijn. De jeugd kan ook de 4,0 kilometer lopen, maar deze telt dan niet mee voor het klassement. De lopers worden ingedeeld in drie leeftijdscategorieën: de mini's die geboren zijn in 1998 en later, de pupillen met de geboortejaren 1995 tot en met 1997 en de junioren met de geboortejaren 1991 tot en met 1994. Alle jeugdlopers krijgen na afloop een herinnering. De start en finish van alle afstanden zijn op sportpark 'De Duinloper' van AVC aan de Zeeweg in Bakkum. De deel nemers aan 2,3 kilometer en de 4,0 kilometer starten als eerste om 10.15 uur. Een half uur later, om 10.45 uur vertrekken de lopers voor de 11,3 kilometer en de 21,1 kilometer. Inschrijven kan via de website www.avcastricum.nl. Onder bos lopen, voorinschijven via de mail staat het inschrijfformulier dat kan worden ingevuld en als bijlage wor den gemaild (voor 9 december) naar bosloop@avcastricum.nl. Ter plaatse is de inschrijving mogelijk vanaf 09.15 uur op De Duinloper. Het inschrijfgeld voor de 21,1 kilo meter bedraagt 6,- inclusief her innering, exclusief herinnering is 4,50. Voor de 11,3 kilometer zyn de kosten 3,50 zonder en 5,- met herinnering. De 4,0 is 2,50 zon der en 4,- met herinnering. De jeugd betaalt voor de 2,3 kilometer 2,50. Vanaf de atletiekbaan staat duidelijk aangegeven waar ruime parkeergelegenheid is. Dit is op het terrein van PWN van camping Bakkum, 300 meter voorbij de atle tiekbaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21