Meer dan verwacht voor Limmen/Heiloo Eerste wedstrijd GTH medailleregen TIOS doet mee met competitiewedstrij d Ronde elf competitie SV Vredeburg SPORT 23 Het derde team kwam uit tegen de kampioen van deze klas Twee keer goud was er voor Manon Oudejans Zilver voor Marlu van der Linden Met huizenhoge sprongen en een mooie handstand was de p.oo wel verdiend Van der Storm stunt tegen Stolp UITSLAGEN Stolp junior leek op makkelijke overwinning af te stevenen UITKIJKPOST 7 DECEMBER 2005 TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - In de tafel tenniswedstrijd van Limmen/ Heiloo tegen het Schagense Polisport werden vorige week meer punten verzameld dan eigenlijk werd verwacht. Gezien de uitslag van de thuis wedstrijd en de stand in de competitie was de verwachting gerechtvaardigd hoogstens één a twee tegenpunten te kunnen scoren maar het werden er meer wat vooral kwam doordat Jaap Vasbinder bijzonder op dreef bleek te zijn. Tenslotte bleef de nederlaag beperkt tot 4-6 Heiloo/Limmen kon zich hier echter best in vinden. Deze week moest Jaap door een lichte blessure ter elfder ure aan de kant blijven en werd daarom met twee man vertrokken naar Den Helder om het Noordkop zo lastig mogelijk te maken. Dat had dus bij de start al een 3-0 voorsprong. Cor Schaap won twee partijen en had ook bijna zijn derde wedstrijd in de tas. Na een spannende strijd viel het balletje met 12-10 in de vijfde game echter aan de zijde van de speler uit de marinestad. Nog span nender was de laatste wedstrijd van Wim Krom. Na 2-2 in games pakte Wim echter verdiend de vijfde met 16-14.' Hierdoor werd de nederlaag beperkt tot 3-7. Het derde team kwam uit tegen de kampioen van deze klas: Julianadorp 1. Als voorspelbare nederlaag kwam hier 2-8 op het scorebord te staan Met 42 punten staat dit team in ieder geval op een veilige plaats .Team vier had nog steeds een geringe kans op de bovenste plaats. Nu werd gespeeld tégen Puinhoop United 2 en dat was best spannend en ook hier moesten de twee laqtste wedstrijden in vijf games worden beslist. De 4-6 einduitslag maakte evenwel een eind aan alle illusies. Wel een mooie overwinning voor het vijfde team dat met 6-4 wist te winnen van Puinhoop United 4. Het leeuwen deel van de winstpunten kwam weer van Peter Seignette die in deze competitie een prachtige 100% score behaalde. Peter speelde even eens in het eerste jeugdteam en won daar evenals zijn maatje Aijan Barendse twee maal. Er werd ech ter tegen Noordkop 1 gespeeld met twee man en daar het dubbel door Noordkop werd opgeëist bleef het bij vier tegen punten. Voor team twee is de derde klas te hoog geble ken er was weinig eer te behalen. Dat wordt dan ook even uitgesteld naar de vooijaarscompetitie. Het derde team heeft Frank Kleef in zijn gelederen en tegen DOV pakte Frank drie maal winst met daarbij twee punten van Jan Castricum en één van Barry Timmer werd hier een mooie 6-4 overwinning behaald. Bij de ABTTB teams was het eerste vrij en speelde voor de competitie de onderlinge strijd van het tweede tegen het derde. Ronald Duinmeijer bracht het twee een eind op weg met drie maal winst. Aan de andere zijde werden twee punten behaald door hans Busch en Roderick Wayers. Na een enerve rende strijd werden de punten met 5-5 broederlijk gedeeld. HEILOO - Op zaterdag 26 november vond in sporthal Beverwijk de eerste rayon competitiewedstrijd turnen plaats. Om 09.00 uur stonden de jongste wedstrijdturnsters, de instapgroep, al op de vloer. Na een warming-up en even inturnen op de toestellen begon de wedstrijd. Met het nieuwe, dit seizoen geïntrodu ceerde nationale turnsysteem (NTS), zijn er nu divisies en levels. Voor instappers Jamie Kareis, Emma Helvrich, Laura van Ginneken (level 12) en Renée van Veen, Sanne Beun en Kirsten Zuurbier (level 11) was dit hun eer ste 'echte' wedstrijd. Laura en Emma zitten nog maar heel kort bij de turnselectie van GTH. Beiden komen van een andere turnvereni ging. Emma is pas vlak voor de zomervakantie begonnen met tur nen en zette met een tiende plaats een hele goede prestatie neer, Laura werd maar üefst vijfde. Jamie begon op de balk. Dat was niet haar sterk ste oefening, maar dankzij een uit- De instapgroep, voor wie het de eerste echte wedstrijd was, bestaande uit: (v.l.n.r) Laura, Emma, Jamie, Kirsten, Renée en Sanne. Eigen foto stekende brugoefening met een score van 9.05 wist Jamie een mooie derde plaats te behalen. By de instapgroep in level 11 greep Kirsten met een tiende punt verschil net naast de medailles, zy werd vierde. Renée scoorde op de balk het hoogste cijfer van allemaal, namelijk een 8.35 en draaide een hele keurige wedstrijd. Renée werd zevende. Sanne had wat pech op de balk, maar het een hele mooie vloeroefening zien waarvoor zij terecht werd beloond met een 9.00. Sanne eindigde als 13de. Daarna waren de pupillen (level 10) aan de beurt. Zij hebben van zich laten spreken door maar liefst vier keer een podiumplek op te eisen. Twee keer goud was er voor Manon Oudejans (pupil 1) en Bente Eelman (pupil 2) en twee keer brons voor Britt Klooster (pupil 1) en Roza Apeldoorn (pupil 2). Vooral de uitstekende balkoefeningen van Manon (8.85) en Britt (8.50) spron gen in het oog. Bente noteerde de hoogste score op vloer (8.60) en Roza zag op haar favoriete toestel de sprong een 9.00 verschynen. Birgit Stevenson (pupil 2) had ook een goede sprong. Zij eindigde als dertiende in deze categorie. Gaby de By (pupil 1) kon wegens een rugblessure niet aan deze wedstrijd meedoen. Later, op de dag traden Olga Leegwater en Daniëlle Admiraal (pupillen 2 level 9) aan. Olga turnde een hele goede wed- stryd met zelfs een 9.35 op brug en eindigde net naast het podium als vierde. Voor Daniëlle was het haar eerste 'echte' wedstrijd. Vorig sei zoen was zij nog geblesseerd. Extra knap dus om dan nu weer mee te kunnen turnen op dit hoge niveau. Voor de technische leiding, bestaan de uit Karin de Ruiter en Marjan Kruit, was het een lange dag maar zy kijken meer dan tevreden terug op deze eerste wedstrijd. TURNEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden twaalf turnsters van gymnastiekvereniging TIOS uit Limmen mee met de eerste competitiewedstrijd van divisie vier en vijf. Als eerste kwamen Aileen Boersen, Manon Min, Jamie Bakker en Silvie Kaandorp in actie. De meisjes mochten by de vloer beginnen en dat was ook meteen het moeilijkste onderdeel. Aileen wist de oefening goed op de muziek uit te voeren, maakte wel een paar foutjes, maar werd beloond met een 7.05. Bij de sprong ging Manon er met het hoogste cyfer vandoor (8.80). Met haar tweede sprong dook ze met haar hoofd de mat in, maar kwam gelukkig met de schrik vrij. Op naar het derde toestel, de brug. Silvie was iets nerveus voor haar ophurken maar het lukte haar wel om erop te blijven. Met een mooie salto af was de 8.90 wel ver diend. Jamie zwaaide hoog en net jes en kreeg zelfs een 9.20! Op de balk ging het helaas weer iets min der goed. Silvie en Manon waren de enigen die er met de koprol opble ven. De tiende plaats was voor Jamie, zij werd op de voet gevolgd door Aileen. Manon werd zeventien de en Silvie belandde achter Manon. In de laatste wedstrijd kwamen drie leeftijdsgroepen aan bod. Bij de jeugdmeisjes deden Melanie van Diepen, Lisa Deijlen, Joyce Mous en Michèle de Ruyter mee. Michèle had een zeer goede start met de brug (8.55) en de balk (8.50), maar moest helaas wegens een blessure afhaken bij de vloer. Joyce turnde een mooie arabier flickflack op de vloer (7.70) en belandde op de tien de plaats. Eén plaats hoger eindig de Melanie van Diepen die een zeer originele vloeroefening (8.20) het zien. Lisa haar beste onderdeel was de balk. Met huizenhoge sprongen en een mooie handstand was de 9.00 wel verdiend. Het was jammer dat de kip op de brug mislukte, anders had zij zeker een medaille verdiend. Nu moest ze genoegen nemen met een vierde plaats. Aan de andere kant turnden Laura Quinten en Maud Burgering hun wedstrijd. Zij zyn vorig jaar gepromoveerd naar een hoog niveau en moesten derhalve veel nieuwe onderdelen leren. Maud scoorde hoog op brug (8.55) en sprong (9.00). Ook bij Laura waren dit haar beste onderdelen (brug 8.60 en sprong 8.65). Helaas gin gen de balk en de vloer iets minder goed. Laura eindigde als veertiende en Maud als tiende. Op deze baan turnden ook May lin Droog en Marlu van der Linden. Marlu het een schitterende brugoe fening zien en werd beloond met een 9.45. Ook de vloer (8.85) ging haar goed af. De overslag over de kast, die zy net een week beheerst, leverde haar een 8.50 op. Samen met de 6.70 op de balk waren deze cijfers goed voor een zilveren medaille. May lin, die net hersteld was van een langdurige griep, belandde heel netjes op de vierde plaats. De trainsters EUen Dirkson, Samantha Droog en Caroline Welboren zijn trots op de resultaten van de turnsters en zien uit naar de tweede wedstryd die plaats zal vin den op 14 januari. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 2 december speelde SV Vredeburg ronde elf van de interne competitie. Koploper Stolp junior leek op een gemakkelijke overwinning af te stevenen toen van der Storm een wat intuïtief stukof fer plaatste tegen enkele pion nen. Stolp had hierby niet gerekend op de sinds kort tomeloze energie van van der Storm en gebruikte te veel bedenktijd voor zijn tegenac ties. In tijdnood vond hy geen ant woord op de dodehjke promotie dreiging en moest tot aller verrassing opgeven. Hierdoor is de spanning in de top weer helemaal terug, nu Admiraal moeizaam won van de toernooitijger Limmen en Hafkamp over Sturk heen walste. Van der Heijdt werd het slachtoffer van een zogenaamde overbelasting Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdag 29-11-05: A lijn: 1 Klop- v.d.Laan.66,67. 2 v.d.Mark- Ribberink.59,17. B lijn: 1 Blommert- Blommert.63,75. 2 Greijer-Hentzen.62,50. Donderdag 01-12- 05: A lijn: 1 van Linden-Visser.61,25. 2 Arnold-Huting.60,00. B lijn: 1 van Os-van Os.64,06. 2 Plas-v.P0eijer.55,00. C lijn: 1 de Winter-de Winter. 61,67. 2 Leep v.d.Steen.59,17. D lijn: 1 E.Kuijper- P.Kuijper.60,94. 2 v.d.Wulp- v.d.Wulp.59,38. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 30 november als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. van de Eng - Straathof 58.93» 2. Landstra - Tuinstra 56.25,3. jelsma - Valkering 53.57, B-Lijn: 1. van Roest - Strauss 56.70, 2. familie Morcus 56.25,3. van Bellen - van Bergenhenegouw 54.46, C-Lijn: 1. Wokke - Zonneveld 58.57, 2. familie Kiebert 56.43, 3. Valkering - van Charldorp 55.00, D-Lijn: 1. familie Witting 64.29, 2. Ligthart - Luttikhuizen 62.50, 3. van de Horn - Kops 57.50, E-Lijn: 1. fami lie Segerius 64.73, 2. Verbeek - Kleuver 61.16,3. familie de Nijs 58.93- Bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van 1 december zijn: Lijn A: 1 H. Hoogland R. Boelhouwer 61,99; 2 I. H. Krieger 59,02; 3 T. Piersma W. Witting 55,57; Lijn B: 1A. de Graaf 81 H. van Lith 59,82; 2 J. Baas 81 P. de Lange 59.52; 3 T. C. v Riemsdijk 55,36; Lijn C: 1C. M. de Jong 60,42; 2 T. Bras 81 To Geerling 59,23; 3 E. Haafkens R. Kunst 57,74- tegen Aafjes die een verdedigend stuk aanviel en daardoor materiaal won. Ook in de B-groep is het span nend in de top met Hidde Ebels, Ahard en Dylan de Vries en Floris Jan van Zanten dicht bij elkaar. Komende vrydag speelt Vredeburg- 1 tegen koploper HWP uit Haarlem. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal - J. Limmen 1-0, H. Ebels - G. Pouw 1-0, en 1-0, R. van de Storm - B. Stolp 1-0, R. Rommel - T. Witkamp 1-0, M. Sturk - G. Hafkamp 0-1, C. Dinkla - J. Tebbens 1-0, D. Aafjes - P van de Heijdt 1-0, D. Keyzer - R. Termes remise, B. Blekemolen - M. Kos 0-1, M. van Rees - W van de Bult remise, T. Beentjes - N. Pepping 1-0, M. Wester - T. Castelein 1-0, M. Koot - T. Al 1-0, C. Pepping - M. Hendriks remise, M. van Buuren - E. van Duin 0-1 Groep B. Tom Beentjes - Ahard de Vries 1-0, Alex Termes - Dylan de Vries remise, Hidde Ebels - Bert Hollander 1-0, Jeffrey van de Wagen - Joep van Zanten 1-0, Alex Zwart - Remi Aafjes 0-1, Pabienne Mijnsbergen - Jort Min 0-1, Ozair Dahi - Bart Pepping 1-0, Laura Aafjes - Jehe Min 1-0.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 23