Intratuin deelt gratis kerstbomen uit Hopman ERA Makelaars 25 jaar jong en groeiend Postcode Loterij IJsprijs valt in Heiloo Oppas nodig? Bel de Oppasdienst! Musical tijdens de kerkdienst H E I L O O 9 OUD PAPIER INGEZONDEN MEDEDELINGEN KERK DIENSTEN Gewapende overval Het Hoekstuk Diefstal uit tas in winkelhof't Loo Het oppassen wordt gedaan door scholieren in de leeftijd vanaf 14/15 jaar INGEZONDEN BRIEF Vliegtuiglawaai in Heiloo UITKIJKPOST 7 DECEMBER 2005 HEILOO - Intratuin geeft woensdag 7 december per vestiging 101 gratis kerstbomen weg. Deze actie maakt onderdeel uit van de kerstcampagne die Intratuin in samenwerking met Sky Radio organiseert. De frequentie van het radiostation is 101 FM. Vandaar dat er 101 bomen per Intratuin-vestiging worden weggegeven; in totaal bijna zesduizend kerstbomen. Hoe laat de weggeefactie op 7 december precies van start gaat, kunnen de luisteraars van Sky Radio via dit station te weten komen. Intratuin en Sky Radio vieren dit jaar samen Kerst. De twee partijen heb ben elkaar opgezocht omdat ze de kerstaanbieders van Nederland zijn. Sky Radio staat bekend als 'The Christmas Station' vanwege de kersthits tijdens de decembermaand. Intratuin zorgt met haar uitgebreide assortiment voor de kerstsfeer in en om het huis. De gezamenlijke kerstcampagne bestaat uit diverse acties, waaronder het weggeven van de kerstbomen. Vanaf 8 decem ber start daarnaast een actie waarmee tot en met 24 december iedere dag een verbüjf in Disneyland Resort gewonnen kan worden. Meer informatie over de kerstcampagne is te vinden op www.intratuin.nl of www.skyradio.nl. REGIO - Op 1 december bestond Hopman ERA Makelaars 25 jaar. Tijd en aandacht voor de klant, kwaliteit en service zijn de pijlers van dit actieve en groeiende bedrijf. De nu 56-jarige Adri Hopman heeft met een enthousiast team van mede firmanten en medewerkers een bloeiend bedrijf opgebouwd. Kerntaak van de twee makelaarskantoren is de hoogwaardige advisering bij de verkoop en aankoop van bestaande woningen en nieuwbouw in de plaatsen Castricum, Heiloo en omliggende gemeenten. Daarnaast is men sterk op* het terrein van taxaties en de advisering aan het Midden- en Kleinbedrijf. Adri Hopman heeft bewust gekozen voor kwaliteit, specialisatie en betrokkenheid. Vandaar ook de aansluiting bij de NVM als prima brancheorganisatie en ERA als marketingorganisatie. Bovendien beperken de makelaars zich doel bewust tot het gebied van kaasstad tot staalstad. Daar ligt hun kracht, daar kennen zij de mensen. „We kennen eigenlijk geen assistent-makelaars", zegt Hopman. „We kiezen echt voor kwaliteit. Dit betekent dat de vijf adviseurs beëdigd makelaar, lid van de NVM en gecertificeerd zijn. Eelco Willems, Irene Truyens, Leny Sommeijer, Rick Hoogervorst en Hopman zelf kennen de markt op hun duimpje en leven zich volledig in de wensen van de klant in. De makelaars worden daarin bijgestaan door de kundige dames van de binnendienst." Ter gelegenheid van het jubileum ontvangen de eerste 25 opdrachtgevers, die een woning in verkoop geven of voor wie Hopman een woning aan koopt, een van de prachtige zeefdrukken van de kunstenares Saskia Bremer. In de beide kantoren van Hopman houdt zij een kleine expositie van haar werk. HEILOO - De Postcode Loterij IJsprijs van de maand oktober is gevallen in Heiloo. Alle deelnemers aan de loterij, waarvan het lotnummer begint met 1851 en 1852 vallen in de prijzen. Dat is dus in één keer twee hele wijken in de prijzen. Iedere winnaar wint voor elk lot waarop hij meespeelt met de loterij een beker Ben Jerry's ijs. Alle winnaars - met in totaal 7.146 loten - kunnen hun prijs ophalen van 28 november tot en met 11 december bij Filmstation op de Heerenweg 138 te Heiloo. Op donderdag 1 vrijdag 2 december zal voor het Filmstation tussen 10.30 en 21.00 uur de Ben Jerry's Scoopbus komen te staan. Hier kunnen de winnaars ook hun IJsprijs ophalen. Op zaterdag 3 december organiseert de Postcode loterij hier tus sen 15.30 en 18.00 uur extra feestelijkheden. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Zie alle vaste acties op www.uitkijkpost.nl HEILOO - Vrijdag 2 december is een 46-jarige man uit Heiloo in zijn woning aan Het Hoekstuk overval len door drie mannen. Toen er werd aangebeld stonden er drie mannen voor zijn deur die hem bedreigden en met een knup pel sloegen. Het slachtoffer is met hoofdwonden en diverse kneuzin gen over het hele lichaam naar het MCA in Alkmaar overgebracht. De daders namen een portemon nee, en twee telefoons mee. Een telefoon en de portemonnee wer den later vlak bij de woning van het slachtoffer teruggevonden. HEILOO - Op dinsdag 29 novem ber werd tussen 14.30 en 15.00 uur uit een dametas een paspoort en een bankpas ontvreemd. De diefstal werd vermoedelijk ge pleegd tijdens het doen van inkopen in een winkel in het win kelhof 't Loo. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: Feestelijke viering in de Ter Coulster kerk, mmv kinder koor Wikiko onder leiding van Marieke Prein. Voorganger is ds. Robert Blaauw. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds G.H.N. Germans, Sassenheim. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst, mmv oecomenische zang groep, voorganger pastor R Jacobs. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: wóórd- en commu nieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Donderdag 08.30 uur: eucharistievie ring. Vrijdag 08.30 uur: eucharistievie ring. Zaterdag 12.00 uur: eucharistie viering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbid dingslof. Maandag 19.00 uur: eucha ristieviering. Dinsdag 08.30 uur: eucharistieviering. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Comeliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en com munieviering met jeugdkoor, voor ganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. Voor kinderen is er een aparte dienst. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. HEILOO - Weinig mensen zijn op de hoogte van het bestaan van de Oppasdienst, ook al staat dit in de gemeentegids vermeld op bladzijde 85, De Oppasdienst is voortgekomen uit de Federatieve Vrouwenraad en bij de opheffing daarvan is de Oppasdienst zelfstandig doorgegaan. Het oppassen wordt voornamelijk door scholieren in de leeftijd vanaf 14/15 jaar gedaan. U mag zelf weten welk bedrag u hiervoor over heeft. Behalve de bijdrage voor het oppas sen zijn er geen kosten meer aan ver bonden. Deze oppasdienst is uitsluitend bedoeld voor de avonduren, maar overdag is er maandag- en woens dagochtend van 08.50 tot 11.25 uur een verzorgde speel/leerochtend voor peuters van bijna 2 tot 4 jaar, die dan tegen een kleine vergoeding kunnen komen spelen. De organisatie is in handen van mevrouw Gerrits- Sierman, bij wie u ook terecht kunt voor meer informa tie, tel. 072-5331253. Dit is tevens het nummer van de oppascentrale en voor opgave van nieuwe oppassers. LIMMEN - Op zaterdag 10 december om 19.00 uur zingt en speelt het jeugdkoor van de Corneliusparochie van Limmen tijdens de kerkdienst. Een groep van tien jongeren is met het bijbelverhaal van Samuel aan de gang gegaan. En het resultaat mag er zijn. Het is de derde keer dat de groep jongeren een viering op deze manier zelf invult. Eerder zong en speelde de groep het geloofsver- haal van de Emmaüsgangers en het verhaal van de Verloren Zoon. Op eigen wijze geeft de groep invulling aan het verhaal. Al lezend ontstaan er boeiende gesprekken en een ver rassend eindresultaat. Het verhaal is door de jongeren zelf op tekst gezet en ook de muziek is hun keuze. Actuele popnummers worden zelf gezongen. Het thema van de viering is: 'geroepen worden'. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere detde dinsdag van de maand bijeenkomst, om 9.15 uur in het Open Huis, tegeno ver de Witte Kerk, 't Loo 22. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: communieviering met Exspecto. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering mmv Hoeverture Zondag 10.00 uur: gebedsdienst mmv Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Donderdag 19.00 uur: eucharistievie ring mmv St. Caecilia. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering mmv herenkoor, H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds A. van Zijverden- Poortman. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest, voorganger ds M.J. Luijk mmv cantorij. Er is de laatste tijd wat discussie over de overvliegende vliegtuigen. Sommigen ergeren zich eraan, an deren vinden het juist leuk om naar de vliegtuigen te kijken. Ik woon nog maar kort in Heiloo maar woon de voorheen in de Haarlemmer meer. Als ik de herrie in Heiloo met de Haarlemmermeer vergelijk dan stelt het hier niet veel voor. Maar de geschiedenis van Schiphol moet tot argwaan leiden. Omdat de geluids overlast voor inwoners van Zwanen burg, Halfweg, Aalsmeer en Amstelveen alle normen over schreed is de Polderbaan aangelegd. Vervolgens gingen inwoners van Haarlemmerliede, Spaarndam, Assendelft en Castricum klagen. Er werden actiecomité's gevormd. Maar Schiphol wil blijven groeien. Onze volksvertegenwoordigers, die in de Raad van Commissarissen van Schiphol zitten, laten de directie maar doorgaan. Straks rijden lege treinen over de miljarden kostende spoorlijnen en zullen steeds meer vliegtuigen over Heiloo vliegen, door de toename van de prijsvech ters op Schiphol. En die mevrouw, die het zo leuk vindt om met haar dochtertje naar de vliegtuigen te kij ken, wordt op haar wenken bediend. Jammer alleen van al dat fijne stof dat naar beneden dwarrelt, want dat is niet gezond voor dat lieve meisje. Om de toekomstplannen van Schiphol te bekijken, zijn in alle betrokken gemeenten stukken ter inzage gelegd. Heiloo is hier niet bij. Onze gemeenteraad heeft hier ken nelijk geen behoefte aan. Die slaapt rustig verder en wordt alleen even wakker als er weer een ontevreden dame uitstapt. B.Kos Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 9