Alle glas hoort in de glasbak! 20 &S& Mbtf 1 i ■Mk het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatst genoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Afgegeven bouwvergunnin gen na vrijstelling bestem mingsplan Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouwvergunningen verleend na vrijstelling bestemmingsplan met toe passing van artikel 17 of 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Kanaalweg 44, reg.nr. 2005/0123 vergroten woning (slaapkamer begane grond) verzending: 14 december 2005 Nic Beetsweg 50, reg.nr. 2005/0028 vergroten woning verzending: 14 december 2005 Beroep Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroep schrift indienen bij de rechtbank, sector bestuursrecht te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft inge diend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voorziening bent u December is een maand van feestdagen. Het aanbod van eenmalige glasverpakkingen bij de glasbak is in december altijd groot. De gemeente en de glasinzamelaar doen er alles aan om deze drukte bij de glasbakken op te vangen. Zo worden de glasbakken extra vaak geleegd. Toch kan het gebeuren dat hier en daar glasbakken vol raken met als gevolg dat de omgeving vol komt te staan met dozen en tassen met glas. Wij vragen u daarom het glas niet alle maal tegelijk naar de glasbak te brengen. Wanneer u een paar dagen wacht met het bezoek aan de glasbak, worden de problemen al voor een groot deel voorkomen. En mocht een glasbak toch nog vol zitten, bel dan de gemeente zodat de glasbak zo snel mogelijk geleegd kan worden. Hieronder nog wat belangrijke glasbak-tips. Alleen glas hoort in de glasbak. Gooi geen plastic, porselein, aardewerk, kristal, vuurvaste ovenschalen, gloeilampen, TL- buizen of spiegels in de glasbak. griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Wet voorkeursrecht gemeenten Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter voldoe ning aan het bepaalde in de Wet voor keursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat zij op grond van het bepaalde in artikel 8a van de Wvg op 13 decem ber 2005 hebben besloten de gemeen teraad voor te stellen om een perceel grond aan te wijzen als grond waarop de artikelen 10-24,26 en 27 van de Wvg van toepassing zijn. Het betref fende perceel ligt in het Stationsgebied. Het gaat om het perceel, kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie A, nummer 5990. De eigenaar en zakelijk gerechtigden met betrekking tot het aangewezen perceel ontvangen afzonderlijk bericht. Het voorstel van burgemeester en wethouders treedt in werking één dag na de datum van publicatie in de Staatscourant. Deze publicatie heeft Klein glas is ook glas. Vergeet niet de potjes van babyvoeding, sambalpotjes, kruidenpotjes, par fum- of deodorantflesjes, kofïïe- melkflesjes, enzovoort naar de glasbak te brengen. Doppen, deksels en kurken. Verwijder deze van tevoren en gooi ze in de grijze rolemmer. Glasbak vol? - De glasbakken hebben meer dan één opening. Als de ene opening 'vol' zit, probeer dan eens de andere kant. - Als de glasbak echt vol zit, bel dan even met de gemeente, afdeüng Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Waar staan de glasbakken? Parkeerterrein 't Loo, noordzijde (ondergronds) Parkeerterrein 't Loo, westzijde (ondergronds) Van Aostastraat (ondergronds) Parkeerterrein De Loet, plan Oost De Oostkanter, plan Oost Werkendelslaan hoek Zevenhuizerlaan (ondergronds) De Kloosterhof Parkeerterrein Stationsplein Ewislaan, muziekschool Wethouder Kuijperhoek, Egelshoek Boekenstein, Willibrordschool Parkeerterrein Het Hoekstuk Parkeerterrein zwembad 't Baafje Bosanemoon, Boswijk Parkeerterrein Sportpark Het Vennewater Ypesteinerlaan hoek Rosendaal (ondergronds) De Hucht Afvalbrengplaats Rosendaal 2 op 14 december 2005 plaatsgevonden. Het voorstel houdt in dat de eigenaar en zakelijk gerechtigden van het aan gewezen perceel, wanneer deze het perceel respectievelijk de erop gevestigde beperkte zakelijke rechten wensen te vervreemden, deze eerst aan de gemeente Heiloo te koop die nen aan te bieden. De aanwijzing loopt vooruit op de totstandkoming van een ontwerp- bestemmingsplan en geldt voor de duur van acht weken en vervalt wan neer zij niet binnen deze termijn door de gemeenteraad is bekrachtigd. Het voorstel van burgemeester en wethouders wordt op grond van arti kel 9 Wvg aangemerkt als een besluit, zodat daartegen ingevolge de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bezwaar en beroep open staat. Ter inzage Het besluit van burgemeester en wet houders, de bijbehorende kadastrale kaart met daarop het aangewezen perceel en de perceelslij st liggen kosteloos ter inzage in het gemeente huis bij de publieksbalie Bouwen en wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Desgewenst kunt u voor het raadple gen van de stukken buiten deze uren een afspraak maken op onderstaand telefoonnummer. De stukken kunnen ook worden geraadpleegd bij de dienst voor het Kadaster en de Openbare Registers, Rogier van de Weydestraat 6 te Alkmaar. Bezwaar Ingevolge de Awb kunnen belangheb benden binnen een termijn Van zes weken, ingaande op 16 december 2005 en eindigende op 26 januari 2006, tegen het besluit van burge meester en wethouders gemotiveerd bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten: de naam en het adies van de indiener, de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien belanghebbenden een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen zij in spoedeisende gevallen een verzoek om een voorlopige voor ziening indienen bij de President van de arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Kruseman van Eltenweg 2, 1817 BV Alkmaar. Zienswijzen Tenslotte wordt nog gewezen op het volgende. Binnen acht weken dient de gemeenteraad de aanwijzing van gronden te bekrachtigen. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden, worden belanghebbenden, gelet op artikel 4:8 van de Awb, in de gelegenheid gesteld om vóór 5 januari 2006 hun zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren te brengen ten aanzien van het raadsvoorstel. Voor het mon deling naar voren brengen van ziens wijzen kunnen belanghebbenden telefonisch een afspraak maken op onderstaand telefoonnummer. Schriftelijke zienswijzen kunnen wor den gericht aan de gemeenteraad onder bovengenoemd adres. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. de Jager-Kaashoek van de afdeling Grondbedrijf, bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, telefoon nummer (072) 535 67 50. 21 DECEMBER 2005 UITKIJKPOST Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 20