De tijd vliegt en ik vlieg mee Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Wet milieubeheer definitief besluit Definitieve vergunning wet milieubeheer Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 30 december 2005 Veiligheid Nieuwe acties verwijderen fietsen M ededelingen Verkeersmaatregelen zondag 8 januari a.s. UITKIJKPOST 4 JANUARI 2006 zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld plan vrijstelling en vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vanaf 5 januari 2006 ligt ter inzage het definitief besluit tot het intrekken van een lozingsvergunning en het toevoegen van voorschriften aan de WM-vergunning voor Drukkerij De Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 te Heiloo. - De vergunning, op grond van de Gemeentelijke Lozingsverordening van 6 juli 1994, inclusief de voor schriften en de beperkingen ver bonden aan deze vergunning in te trekken; - Aan de op 19 juli 1994 aan Drukkerij De Uitkijkpost verleende Wet milieubeheervergunning voor schriften t.b.v. bedrijfsafvalwater «r toe te voegen. Het definitieve besluit is ten opzichte van het ontwerp niet gewijzigd. Ter inzage De stukken behorende bij de aan vraag liggen met ingang van 5 janua ri 2006 gedurende zes weken tot en met 16 februari 2006 ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, te Heiloo. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Beroep Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrok ken adviseurs, degenen die tegen het ontwerpbesluit zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben tegen de eventueel aange brachte wijziging in het besluit ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voorziening wor den ingesteld tegen het definitieve besluit bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W.M. Hunsche van de Milieudienst Regio Alkmaar, tel. (072) 548 93 41. Vanaf 5 januari 2006 ligt de definitie ve vergunning en bijbehorende stuk ken ter inzage van D.J. Dekker, voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het houden en fokken van paarden en het stallen van pensionpaarden aan de Egmondermeer 9 te Heiloo. Het defi nitieve besluit is ten opzichte van het ontwerp niet gewijzigd. Ter inzage De stukken behorende bij de aan vraag liggen gedurende zes weken liggen met ingang van 5 januari 2006 tot en met 16 februari 2006 ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo. Openingstijden zijn maan dag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Beroep Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrok ken adviseurs, degenen die tegen het ontwerpbesluit bedenkingen hebben ingebracht, degenen die bedenkingen hebben tegen de eventueel aange brachte wijziging in het besluit ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voorziening wor den ingesteld tegen het definitieve besluit bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W.M. Hunsche van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer (072) 548 93 41. Geboren Nick z.v. M. Drost en T. de Bruijn; Wieger z.v. W. Tolsma en R. Geuze; Feliene M. d.v. M.P. Warmenhoven en N.D. Zoon; Elise J.L. d.v. M.R. Ten Bruggencate en Y.EM. Oudhuis; Susanne d.v. J.H. Danenberg en T.E. Koenderink Elders geboren Elhaamullah z.v. A.W. Hanbali en Palwasha Gulabnoor-H; JariJ. z.v. R.C. Gorter en A.M. Boelhouwer; Daphne z.v. A.J. van Velzen en S. Westerwal; Johanna M. d.v. A. Ramp en M.E.H. Bruin; Kyra d.v. C.M. Wilvers en I. Bos; Xander z.v. A. Molenkamp; Douwe z.v. B. Maart en Y.J.M. Remers Huwelijksaangiften M.L.J.M. Bitter en P.C. Osses Urtubia; S. van de Kleut en C.J.G.M. Nagelhout Huwelijken WJ.S. Reinders Folmer en M.E. Ursum Overleden C.C. Koppes ev Langedijk; J.M. Westervoorde ev Klumper Elders overleden G. Bruin wv Roodhart; C.K.J. Romeijn; M.P.M. Brink ev de Vries; G.H.M. Rijs; T.H.M.E. Polman wv Zentveld; H. Vasbinder; J. Kramer; C.C. Weijers wv Tervoort Deze maand worden er in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de over last van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belem meren de toegangen naar het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwijderd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnummer 06-53555866. Uw fiets kunt u na tele fonische afspraak ophalen op het'ter rein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 16 te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbe horende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald wor den verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de weg- sleepregeling van fietsen kunt u con tact opnemen met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 64. Voor meer informatie over de afhaal procedure kunt u ook kijken op www.heiloo.nl. Op zondag 8 januari 2006 vindt de halve marathon van Egmond plaats. De organisatie verwacht ook dit jaar weer een grote toeloop van deelne mers en toeschouwers. Hiervoor wor den speciale pendelbussen ingezet tussen Heiloo/Alkmaar en Egmond. Om de bussen vrije doorgang te kun nen verlenen worden diverse ver keersmaatregelen genomen. Wegafsluitingen Gedurende de hele dag zal de Heilooër Zeeweg tussen Heiloo en Egmond aan Zee door de politie wor den afgesloten voor doorgaand verkeer. Na afloop van de halve marathon (zondagmiddag) wordt een topdrukte verwacht vanuit Egmond richting Alkmaar. Tijdens deze spitsperiode sluit de politie de Kennemerstraatweg tussen de Kerkelaan en de Heilooër Tolweg (Ring Alkmaar) voor door gaand verkeer af. Op diverse kruis punten in Heiloo worden verkeersre gelaars en politie(motoren) ingezet. Autoverkeer richting Alkmaar wordt met bebording omgeleid via de Kanaalweg. Direct aanwonenden van de Kennemerstraatweg kunnen uiteraard hun woning bereiken. Pendelbussen De pendelbussen naar en van Egmond stoppen in Heiloo bij winkel centrum 't Loo, het NS-station Heiloo en Zwembad Het Baafje. De pendel bussen vertrekken vanaf 8.30 uur van bovengenoemde opstapplaatsen. Gemiddeld vertrekt er elke vijf minu ten een bus. Pendelbussen rijden tot uiterlijk 12.00 uur naar Egmond aan Zee. Voor vervoer is een buskaartje vereist. Na de loop kun je naar Heiloo of Alkmaar terugreizen. De bussen vertrekken op de Sportlaan, nabij het sportcomplex van W Egmondia (tot 16.30 uur). De bus rijdt via Het Baafje, NS-station Heiloo en Winkelcentrum 't Loo. Meer informatie Meer informatie over de halve mara thon en/of bereikbaarheid is te vinden op www.egmondhalvemarathon.nl. Voor eventuele vragen over de ver keersmaatregelen kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de gemeente Heiloo, telefoonnummer (072) 535 6763 of met de heer B. van Dijk van de politie Egmond, telefoon nummer (072) 549 8160. HEILOO - Elk leven is uniek. Daarbij lijkt toch de rode draad vaak verrassend veel op de levensloop van een ander. Tijdens deze cursus kunt u zich bewust worden van alle veran deringen in uw leven. Dit gebeurt onder andere aan de hand van een onderdeel theorie praktische mensenkennis. Tijdens dit proces vindt regelmatig herken ning plaats en kunnen positieve ervaringen samengebracht worden met negatieve ervaringen. U ver krijgt meer levenskunst waardoor ouder worden nog vruchtbaarder kan worden. Deze cursus wordt georganiseerd door Stichting Ouderenwerk Heiloo, is bedoeld voor mensen vanaf 50 jaar en wordt aangeboden door ervaren cursusbegeleidster Nel Dekker. Startdatum is 1 februari. Er zijn Zes bijeenkomsten van 10.00 tot 12.00 uur, de kosten bedragen 30,-. Voor meer informatie: 072- 5330921. Voor opgave voor de cur sus kunt u bellen met tel. 072- 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 15