Zin in een feestje? Kom in 2006 werken bij Schot ww. irifra.nl Infra b.v. Schot Infra is een gerenommeerd zelfstandig Alkmaars bedrijf dat zich richt op het aannemen van milieukundige, cultuurtechnische en grond-, weg- en waterbouwkundige werken, het biedt particulieren, bedrijven, gemeentes en overheden een breed scala van intern gecoördineerde diensten. Wij zijn, ter versterking van het huidige team, op zoek naar: Rioleringsmedewerkers Machinist mobiele graafmachine Voor meer informatie: www.schot-alkmaar.nl DailyCool is gespecialiseerd in het bieden van oplossingen binnen het gecondi tioneerde transport en de logistiek. Bij enkele van haar grootste accounts is het bedrijf verantwoordelijk voor deze belangrijke processen en groeimarkten. Binnen het koel- en vriestransport vervoert zij daarbij onder andere vers verpakt gesneden groenten en zuivel naar distributiecentra van supermarktketens in het binnen- en buitenland. Tevens vervoert DailyCool zuivelproducten van distribu tiecentra naar supermarkten in Nederland. Om aan onze wensen en eisen van onze opdrachtgevers te kunnen blijven voldoen zijn wij op zoek naar: Bedrijfsleider Transportplanner Orderpickers Chauffeurs koeltransport Voor meer informatie: www.daiIvcoolnI Door milieuvervuiling wordt de leefomgeving van mens, plant en dier steeds verder bedreigd. Kwinfra Milieu zorgt voor duurzame oplossingen en probeert (bodem)verontreinigingen op te ruimen en te voorkomen. Bij Kwinfra Milieu zijn verschillende milieusectoren onder een dak samengebracht, waardoor er een all-round expertise aanwezig is. Wij willen graag in contact komen met een: Projectleider Bodemsanering Voor meer informatie: www.kwinfra.nl Als je bedrijf 75 jaar bestaat dan is het tijd voor een feestje. Dat feestje willen we in 2006 gaan vieren en misschien is dit iets voor jou. Wij zoeken momenteel extra medewerkers op alle fronten, want Schot Alkmaar is een dienstverlener in brede zin. kW INFRA Bodemonderzoek Bodemsanering Milieuadvies Mijn opa vond zijn harde werkers in 1931 in zijn naaste omgeving en huurde ze in als dagloners. Die tijden zijn ver anderd, het harde werken is gebleven maar we werken nu met vaste medewer kers. Toen mijn opa, Gijsbert Schot in 1931 een transportbedrijf begon aan de Herenweg in het toenmalige Oudorp bij Alkmaar, hield hij zich hoofdzakelijk bezig met het afgraven van zand en het transport daarvan ten behoeve van de wegenbouw. Schot Infra is daar nog steeds mee bezig, maar nu als hoofdaan nemer in Noord-Holland, waar we pro jecten op het gebied van o.a. grondwerk, rioolwerk en ecologische werken, ter reininrichting en milieutechniek uitvoe ren voor diverse opdrachtgevers. Schot Verticaal Transport is landelijk bezig met de grootste hijsklussen. In. 1987 begonnen met drie kranen in de regio en daarna uitgegroeid tot een landelijke speler met diverse vestigingen in het land. Dailycool (koeltransport) is de nieuwe naam voor Schot Koeltransport en opereert vanuit Alkmaar en Warmenhuizen. Deze wèrkmaatschap- pij vervoert dagverse producten door heel Nederland en België. Kwinfra Civiel en Kwinfra Milieu zijn de jongste werkmaatschappijen en ver antwoordelijk voor het voorbereidende werk in de grond-, weg- en waterbouw. Het komt voor een leek misschien wat vreemd over, want wat hebben deze verschillende werkmaatschappijen met elkaar te maken? Eigenlijk is het ant woord heel eenvoudig; door de jaren heen heeft de onderneming zich steeds verder ontwikkeld, kwam er steeds weer iets nieuws op ons pad en bleek er een synergie te bestaan tussen de ver schillende diensten die Schot aanbood. Èn zo is Schot Alkmaar geworden tot wat het nu is: een toonaangevende onderneming in Alkmaar die zelfs bui ten de stadsgrenzen flink aan de weg timmert. Het belangrijkste voor ons bedrijf is om niet op hetzelfde punt te blijven hangen, maar om te kijken waar je het beste een dienst kunt inzetten. We willen met de tijd meegaan. Al deze bedrijven zijn op zoek naar gespeciali seerd en gemotiveerde medewerkers om ook de komende jaren stevig door te kunnen groeien. Samen ertegenaan en de schouders eronder is al jaren onze leus, dus schroom niet en sollici teer bij ons en kijk voor meer informa tie op onze websites. G.J. Schot Algemeen Directeur 1931 SCHOT MILIEU

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 16