Limmer IJsclub viert 110-jarig bestaan Keurslagerij Kees Burger Rundergehakt Duitse Biefstuk Ml "SB BANK SPORTNIEUWS UIT DE REGIO met gratis saus, c 00 4 voor m Bij 150 gram Achterham GRATIS 250-gram Leverworst 't Vennewater Oliebollentoernooi Sportlijfcup garant voor strijd, zorg en gezelligheid sport 25 Zaalvoetbaltoppers op Handsome Eight-toernooi iviuy v»i v. KEURSLAGER S C H A A T SEN LIMMEN - Op woensdag 28 december bestond de Limmer IJsclub precies 110 jaar. Dichtbij beschikbaar op kunstijs baan de Meent van 07.00 tot 08.45 uur. Dit betekende vroeg uit de veren. Je moet er maar zin in hebben vlak na kerst. En dat hadden de circa 140 schaatsers. De evenementencommissie had met de inzet van vrijwilligers een ochtend met ijspret in petto. Veel toppers en tobbers, jong en oud had den zich verzameld op de ijsbaan. Daar werd het festijn in het donker geopend met een fakkeltocht. Gelijktijdig werd een terugblik van BADMINTON HEILOO - Op de laatste dag van 2005 waren 35 kinderen vastbesloten om voor de vuur pijlen uit nog wat vuurwerk met de rackets te produceren. Het oliebollentoernooi kent een lange geschiedenis bij t Vennewater Badminton, en op de wisselbekers staan dan ook vele bekende clubcoryfeeën. Reden genoeg om je stinkende maar sportieve best te doen om ook deze eeuwige roem te vergaren. Magr ook de gezelligheid is een van de belangrijkste ingrediënten van dit toernooi voor jeugdspelers van alle niveaus. De familie de Wijs, die het oliebol lentoernooi de laatste jaren steeds voor hun rekening nam, had ruim vooraf aangegeven dit jaar hun aandacht te richten op het 't Vennewater Jeugdtoernooi van afgelopen dinsdag, woensdag en donderdag.Veel van de deelnemers hadden dit wederom succesvolle kersttoernooi nog in de benen, maar bleken over voldoende reser ves te beschikken om nog een mid dag te sporten. Sommige deelnemers voelden wel hun benen zeiden ze, maar heten zich niet kennen. De formule van het oliebollentoer nooi houdt in dat er steeds met wisselende partners gespeeld wordt, maar dat iedere speler de gewonnen punten in een partij aan zijn eigen totaal toevoegt. Doordat enkele kinderen wel kwa men opdagen die zich niet hadden aangemeld en omgekeerd, waren Matthijs, Peter en Marcel de hele middag hectisch in de weer om de partijen goed in te delen. Dat leid de soms tot wat vreemde rondes! Maar zo rondom 15.00 uur kon iedereen, inclusief het vele pubhek, aan de bohen. De eindstand De eindstand kon worden opge maakt en de prijzen werden uitge reikt aan: Meisjes 1. Desiree van Mechelen, 2. Brenda de Groot, 3. Larissa le Blansch. Jongens: 1Robin Haak, 2. Falko de Graaf, 3. Joran Aaiders HEILOO - De middenstand van Heiloo, een klein legertje aan vrijwilligers, en natuurlijk de atleten maakten de tweede editie van de SportLijfcup op zaterdag 17 december tot een groot succes. 48 Atleten met een verstandelijke of geestelijke beperking bonden de strijd aan om de SportLijf wisseltrofee in de wacht te slepen. De sporters, kwamen tegen elkaar uit op zeven verschillende onderdelen. Om de titel op te eisen moesten de teams over een combinatie van kracht, teamwork, uithoudingsvermogen en entertainment beschikken. Uithoudingsvermogen en snelheid werden getest tijdens het fietsen, roeien en hardlopen, en pure kracht kwam kijken bij het armworste- len en champagneflessen tillen. De verrassingsestafette testte de teams op hun samenwerkingsvermogen. Na afloop van de sportdag waren er vier prijzen te verdelen. De SportlijfCup 2005 is gewonnen door het team van VSO De Alk uit Alkmaar. De titel 'Sportman van het jaar' is opgeëist door Jeffrey, Chantal is gekozen tot Sportvrouw van het jaar, en Lars won de playbackshow door een geweldige ïni- mitatie van het klassieke stuk 'Het spookt hier in de Opera' uit de Phantom of the Opera. Foto: Mario Sacksioni 110 jaar schaatsgeschiedenis gege ven door de omroeper op de ijsbaan. Tijdens het gloren in de ochtend werden groepsgewijs schaatsoefe- ningen op het ys met veel plezier gedaan. Hier blonk de jeugd in uit. Zij waren zo vroeg meer bedreven dan de stramme ouderen. Natuurlijk werd er ook om de eer gestreden. De 110 jaar viering werd met een schaatswedstrijd over 15 ronden afgesloten. Bij de dames, aangevuld met jeugdleden, was Rick Beers de winnaar. De beste dame was Yolinda Lute met Liesbeth Thijsse als goede tweede. Bij de heren waren de licht gewichten in het voordeel: eerste werd Bram Brussche en tweede de jongere Roy Frinking.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23