The Neulcteugels in het Kroegje Full Circle's nieuwe tour: 'Welcome on Stage 2006' Punk in de Buk Buk met Nou En, One In A Million en Dainty Defiance Center Disc H E I L O O 11 Heroes of Techno, 'small' edition BOEK VAN DE WEEK Corso Bioscoop JC Conquista Agenda Conquista kids: Bingo! Club X-tra: Disco! CONQCafé: Munich Club op woensdag: 1 februari De jaren '70 door Jack Botermans en Wim van Grinsven DVD VAN DE WEEK Vertigo: Live In Chicago door U2 - (2DVD) boek van de week:|DVD van de week: Jaren '70 24,95 Vertigo 19.95 LfUM DEUTEKOM De eerste singel Gothicmeisje is regelmatig gedraaid op Radio 3FM UITKIJKPOST i FEBRUARI 2006 HEILOO - Heroes of Techno zat al een geringe tijd met de drang om uit te breiden en andere locaties te bezoeken. Toen Marco Remus liet weten dat hij 4 februari beschik baar was en weer graag voor Heroes of Techno wil draaien, begon het nog meer te kietelen. Zodoende op zoek naar een ande re locatie en kwam de organisatie al vry snel op de Buk Buk. Dit poppodium heeft een mooi verle den, zeker qua techno. Buk Buk was het podium voor underground techno-organisaties als Abstract en heeft zo vele technoliefhebbers gewonnen. Het podium biedt plaats aan vijfhonderd man en met deze capaciteit een mooi podium om Heroes of Techno voor het eerst 'buitenshuis' te doen. Zo heeft Heroes een line up weten te bouwen om Marco Remus heen: 22.00 uur Verdine Bel, 00.00 uur Jan Liefhebber, 02.00 uur Marco Remus. In de twee andere zalen gaat een nieuwe techno-organisa- tie zichpresenteren. Techno- phobics is de naam. Deze lokale organisatie zal in de toekomst zichuitbreiden en op deze avond voornamelijk dj's uit eigen stal presenteren.Namen zijn Castro del China, Daniel Young, Folker Zwart, Maries, Corne Baas, Michel Gueli, R-K, Tjoink en Vunk. Deuren open: 22.00 uur, entree: 14,50. Voor meer informatie zie: www.bukbuk.nl LIMMEN - Het programma voor woensdag 1vrijdag 3 en zater dag 4 februari bij JC Conquista is: Bij Conquista kids kun je deze keer hele leuke prijzen winnen. Je hebt het vast al eens gezien, draaien met de balletjes en de nummertjes afstrepen op je kaart. Heb je de kaart vol dan is het bingo! en mag je een prijsje uitzoeken. Conquista kids start om 10.30 uur en duurt tot 12.00 uur. De entree is een euro inclu sief limonade. Zaterdag 4 februari is er weer een super disco in Conquista. De dj 's zullen de laatste hits uit de speakers knallen en zorgen voor de nodige lichteffecten! Wil je mee helpen de club X-tra feesten te organiseren? Mail dit dan naar: tienerwerk@conquista.nl. De zaterdagavond begint om 19.00 uur en Club X-tra sluit haar deuren om 22.00 uur. De entree is gratis en vanaf 12 tot en met 16 jaar. Het jongerencafé is op vrijdag en zaterdagavond weer als van ouds geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Het café bestaat uit een eigen zaal met bar, poolbil jart, internetcomputers en nieu we zithoek. Met andere woor den: 'lekker relaxen, een biertje pakken, een pooltje schieten en af en toe even chatten'. De medewerkers van het café zijn er in ieder geval weer klaar voor. De entree is gratis en vanaf 16 jaar. De Spelen van München in 1972 worden al 'De Olympiade van Vrede en Vreugde' genoemd, en ze zijn gestart met het verbluffende optreden van zwemmer Mark Spitz en turnster Olga Korbut. Dan wordt de wereld opgeschrikt door de inval van de Palestijnse 'Zwarte September'. Daarbij worden direct twee Israëlische atleten vermoord, en vervolgens houden de Palestijnen negen atleten in gijze ling. Er volgt een dag waarin de spanning hoog oploopt. De West- Duitse overheid besluit om de gegijzelden en de gijzelnemers te laten vertrekken vanaf het vlieg veld Fürstenfeldbruck. Daar loopt de hele operatie compleet in het honderd. De negen overgebleven atleten komen om, net als bijna alle Palestijnen. De hele gang van zaken is nagenoeg integraal en live op de internationale televisie geweest. De film Munich is hét ver haal van wat er daarna gebeurt. De Israëlische premier Golda Mee besluit om een geheime wraakactie te laten uitvoeren tegen de organi satoren van het drama in West- Duitsland. Voor speeltijden zei advertentie Corso op regio. HEILOO - Zaterdagavond om 22.00 uur treden 'The Neuk teugels' op in 't Kroegje. Al 16 jaar maakt de band de kroe gen en café's onveilg met hun coun try, ballad, punk, cowsuflle muziek. The Neukteugels staan bekend om hun dorstmakende manier van spe len en doen dat voornamelijk op accoestische instrumenten. De band bestaat uit Pep Koopmans (gitaar, zang), Mike de Ruiter (drums, zang), Jef Oudejans (banjo, mondharmoni ca, fluit, zang), Joris Mathijsssen (bas, zang) en Jos Kraakman (gitaar, zang, viool). The Neugels (met leden van The Neukteugels) zullen u in de pauze gaan verwennen met een stukje onvervalste liposuctie overgoten met een heerlijke botoxdressing. Zet je hoed op en ga een avondje heer lijk uitje dak met The Neukteugels. www.theneukteugels.nl Je kunt weer tafeltennissen, dar ten, joelen, poolbiljarten, com puterspelletjes spelen, internet ten, knutselen maar ook met de Play Station op groot scherm spelen! Club is open van 14.00 tot 17.00 uur, voor iedereen van 9 tot en met 12 jaar. Voor extra info en foto's kijk op de website www.conquista.nl. De jaren '70 zijn ondanks hun ongrijpbare karakter al vaker onder werp van boeken geweest, maar altijd in de vorm van chronologische verslagen, thematische beschouwin gen of 'aanzien van'-achtige produc ties met zwartwit foto's van destijds actuele gebeurtenissen. Dat is niet de opzet van deze uitgave. Het is de overtuiging van de makers dat de sfeer van een decennium het best bewaard blijft in de gewone gebruiksvoorwerpen en andere alle daagse dingen die de mensen in hun omgeving tegenkwamen. En later met groot gemak - en misschien wel een gevoel van opluchting - aan de straat zetten. Belevenissen en situa ties die volledig uit uw bewustzijn verdwenen leken, staan u plotseling weer glashelder voor de geest. In geuren en kleuren. De nieuwe DVD van de grootste rockband ter wereld! 2005 is het jaar van U2! Was u deze zomer bij de compleet uitverkochte concer ten in de Amsterdam ArenA? Dan mag u de dubbel DVD van de Vertigo Tour niet missen. Met het complete concert in Chicago en heel veel extra's. Een perfect aan denken aan de superconcerten van de grootste rockband ter wereld! door Jack Botermans en Wim van Grinsven voor U2 live in Chicago voor 29,95 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo ■HM wMIH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl dé cd «wfe Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.ni EGMOND - Full Circle bestaat dit jaar alweer 10 jaar en gaat dit op grootste wijze vieren met allereerst de traditionele voorj aarstour. Het eerste optreden van Full Circle's nieuwe tour is gepland op 4 februari in 't Wapen van Egmond- Binnen. Aanvang 21.00 uur. 'Welcome on Stage 20Ó6' is de naam van de nieuwe tour van de topformatie Full Cirlce. Voor wie de band nog niet kent, wordt het tijd om ze nu te ontdekken en- hoog op hun favorietenlijst te zetten. Grijp nu uw kans en zing of speel mee op uw favoriete instrument (gitaar, keyboard, bas of drums) of vul aan met uw eigen instrument. Full Circle zet de deur open voor u in de tweede en derde set en u mag dan meespelen of zingen met 'n nummer naar eigen keuze uit de meer dan tweehonderd songs, die de band speelt. Op deze manier gaan ze u en het publiek de sensatie en de kick van het live-spelen laten voelen en erva ren. Zorg dat u er niet één mist. Vergeet niet uw broer, zus neef, nicht, vader of moeder mee te nemen, want met veel supporters die u aan zullen moedigen, daar gaat u alleen maar beter van spe len! HEILOO - Op zaterdag 21 janu ari is er een punkrockavond in Heiloo. Deze avond zullen vanaf 21.00 drie bands de bühne van de Buk Buk betre den. Voor slechts 7 euro kun je op 21 februari van Nou En, Dainty Defiance en One In A Million genieten! Nou En maakt krachtpop met hier en daar wat punkinvloeden. Geïnspireerd door bands als Weezer en Blink 182 schrijft de band zijn nummers, maar dan in het Nederlands. Degelijke, hitgevoelige nummers met aansprekende tek sten, geschreven met af en toe een knipoog en een vleugje humor. De eerste singel Gothicmeisje van hun album Parel voor de Zwijnen werd al regelmatig gedraaid op Radio 3FM. Dainty Defiance is in Heiloo niet meer geproduceerd wordt. Geef je voor 20 januari op in het café van de Buk, via frans.ruiter @quicknet.nl of 06-28945451 - Marco Remus heeft ook al een Heroes verleden wat sommigen zuiden bezig met zijn opmars naar het noorden. Halverwege Nederland bevindt zich Heiloo en zal er alles aan doen om zijn reis af te maken naar het Hoge Noorden. Heroes helpt Jan daar een handje mee. Hij heeft al verschillende malen met Marco gedraaid, dus hij zich misschien nog kunnen herinne ren. Nadat er een paar jaar verstre ken zijn en Marco vele geweldige keiharde schranz sets heeft neerge zet op onder andere Awakenings, is het wel weer eens tijd om Marco op het podium van Heroes neer te zet ten. Jan Liefhebber is vanuit het weet als geen ander de feeststem ming naar een hoogtepunt te brengen. Verdine Bel zal ook zijn debuut maken op Heroes. Dit eeuw ige talent heeft zich al vaker bewe zen en eigenlijk geen talent meer te noemen, maar een serieuze techno dj van formaat.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11