Verlopen rijbewijs Chatten met wethouder Rob Opdam over afslag A9 f éÉ&*«1 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 HEILOO uur. www.heiloo.nl Als de verloopdatum van uw rijbewijs aanstaande is (datum ver nieuwen voor), dan is het noodzakelijk dat u actie onderneemt. Bij een verlopen rijbewijs bent u formeel niet meer verzekerd en mag u officieel ook niet rijden. De gemeente tracht degenen bij wie dit aan de orde is schriftelijk te informeren, maar de verantwoordelijk heid voor het vernieuwen blijft uiteraard bij de rijbevoegde. Het rijbewijs is klaar terwijl u wacht. Speciale aandacht vragen wij van degenen, die gekeurd dienen te worden: bestuurders boven 70 jaar en bestuurders met een groot rijbewijs C en D. Afhankelijk van allerlei factoren kan de procedure in dat geval langer duren dan u verwacht. Wij adviseren om dan minimaal twee maanden voor de verloopdatum met de procedure te beginnen. Nieuw rijbewijs In oktober 2006 wordt het nieu we rijbewijs op bankpas-formaat geïntroduceerd. Het rijbewijs wordt dan niet meer ter plaatse gemaakt en is niet meer klaar ter wijl u wacht. Het maken van het rijbewijs nieuwe stijl gaat naar verwachting vijf werkdagen duren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met een medewer ker van de pubüeksbaüe Burgerzaken. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 67 22. De afslag A9, er is al vele jaren heel wat over te doen. Maar hoe zit het nu precies? Vorige week gaf wethouder Rob Opdam in de Uitkijkpost antwoord op vragen van lezers over de afslag A9. Vanavond is het mogelijk om over dit onderwerp te chatten met Rob Opdam. Hoe? Via de website van de gemeente Heiloo (www.heiloo.nl) krijgt u van 20.00 tot 21.00 uur in een on-line vraaggesprek antwoord van de wethouder. Ook zin om mee te chatten? Ga naar www.heiloo.nl en klik op "Chat mee over de afslag A9". Vanaf 20.00 uur bent u van harte welkom. Onderwerp: on-line vraaggesprek over de A9 Wanneer: woensdag 1 februari 2006 Hoe laat: 20.00 - 21.00 urn- Waar: op www.heiloo.nl Met wie: wethouder Rob Opdam Raad en -commissies Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 6 februari a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe- j gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3. a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. a. Vaststelling notulen raadsver gadering van 6 december 2005 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken Hamerstukken 7. Vaststellen kadernota jeugdbeleid 8. Vaststellen Regionale Woonvisie 2005-2015 en onderliggende Woningmarktanalyse 9. Vaststellen grondexploitatie voor de locatie van de voormalige Rehobothschool aan de Holleweg 10. Vaststellen van vestiging Wet voorkeursrecht gemeenten voor de locatie Nissan 11Instemmen met wij zigingen legesverordening 2006 12. Instemmen om het advies van de SAOZ op het ingediende planscha- deverzoek Warmoezierslaan 8 over te nemen en het verzoek om toe kenning van een schadevergoeding ex art. 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening toe te kennen Bespreekpunten 13. Instemmen met de doorstart van het Samenwerkingsverband Noord-Kennemerland in een regiohuis en de integrale wijziging van de gemeenschap pelijke regeling 14. Vaststellen beeldkwaliteitplan Wonen in het Groen Heiloo/ limmen Verkiezingen Stemmen bij volmacht De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de gemeenteraad een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn de formulieren voor de verzoekschriften om bij vol macht te mogen stemmen koste loos verkrijgbaar. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 21 februari 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2006) als kiezer is gere gistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Degene, die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te tre den, moet op de dag van de kandi daatstelling (23 januari 2006) als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een vol- j machtbewijs. Hij dient de vol- machtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepings kaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2006) in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de vol- machtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stemdistrict waar hij staat ingeschreven, uit brengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de gemeen teraad een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembu reau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Schriftelijk verzoek 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar formulieren voor verzoek schriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 21 februari 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2006) als kiezer is gere gistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepings kaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeen te, waar hij op de dag van de kan didaatstelling (23 januari 2006) als kiezer is geregistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 2 maart 2006. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in elk stembureau van zijn keuze binnen de woongemeente. Ter inzage legging geldige kandidatenlijsten De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Heiloo maakt bekend dat de geldige lijsten van kandidaten voor de aan staande verkiezingen van de leden van de gemeenteraad, met vermel ding van de daaraan toegekende nummers en - in voorkomend geval - de aanduidingen van de politieke groeperingen, voor een ieder ter inzage zijn gelegd bij de publieksba- lies Burgerzaken in het gemeentehuis. De volgende nummering is toegekend: 1. HEILOO -2000 2. WD 3. Christen Democratisch Appèl (CDA) 4. Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) 5. GROENLINKS 6. Nieuwe Communistische Partij -NCPN 7. Leefbaar Heiloo (Vervolg op volgende pagina) r_-i Belangrijke nummers L JT Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST i FEBRUARI 2006 Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 13