Goedkeuring bestemmingsplannen Zandzoom en Zuiderioo Spetterende discussie tussen lijsttrekkers van politieke partijen in Heiloo ■c m 15 fcj ^NT£ Ov HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Het college van Gedeputeerde Staten van de provincie Noord- Holland heeft op 7 februari jl. een besluit genomen over de bestem mingsplannen Zandzoom en Zuiderioo. Het bestemmingsplan Zandzoom is daarbij geheel goedgekeurd. Aan het bestemmings plan Zuiderioo is gedeeltelijk goedkeuring onthouden. Het positieve besluit van Gedeputeerde Staten op de beide bestemmingsplannen is een belangrijke stap naar realisatie van het project Wonen in het Groen Heiloo/Limmen. De bouw van woningen in Zandzoom en Zuiderioo is daarmee opnieuw dichterbij gekomen. De gedeelte lijke onthouding van goedkeu ring aan het bestemmingsplan Zuiderioo heeft hier geen invloed op. Het betreft een klein deel van de plankaart ter hoogte van de Krommelaan. Hierop blijft het bestemmingsplan Landelijk gebied van toepassing. Uitwerkingsplannen De gemeente Heiloo start nu met het maken van de uitwerkings plannen voor gebieden die in het bestemmingsplan nog niet gede tailleerd zijn uitgewerkt. In de uitwerkingsplannen staat omschreven hoe de verdere invul ling van de gebieden wordt, bij voorbeeld waar de straten komen, het groen en het soort woningen. De eerste uitwerkings plannen volgen nog dit jaar, ze worden per deelgebied uitge werkt en liggen verspreid over het gebied. Planning De huidige planning is om vanaf volgend jaar ongeveer 125 woningen per jaar te realiseren. Op dit moment kunt u zich nog niet inschrijven voor een woning. Zodra er meer bekend is over de plannen, stellen wij u daarvan op de hoogte via publicaties in deze krant en via onze website. Naar verwachting is er in de loop van dit jaar of begin volgend jaar meer bekend over de eerste te realiseren woningen. Beroep en informatie Tegen de bestemmingsplannen Zandzoom en Zuiderioo kan nog beroep worden ingesteld. Meer informatie hierover leest u ver derop onder de rubriek "Bouwen en Wonen". Daarnaast kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer M. Stijkel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 54. Ook kunt u voor meer infor matie over de Zandzoom kijken op www.heiloo.nl. Op maandag 27 februari 2006 gaan de lijsttrekkers van de politieke partijen met elkaar in discussie. Iedereen is welkom. Weet u nog niet op welke partij u op 7 maart tijdens de gemeenteraadsverkie zingen wilt stemmen of twijfelt u nog, kom dan naar deze bijeen komst en ontdek waar de partijen voor staan. Weet u al wel op wie u gaat stemmen, kom dan uw partij steunen en discussieer mee. Partij van de Arbeid Cees Rootjes WD, Rob Opdam PvdA, f Tijdens een openbare bijeenkomst in het ontmoetingscentrum van Psychiatrisch Centrum Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464, lichten lijsttrekkers hun standpun ten toe aan de hand van stellingen over vier thema's: wonen, werk, welzijn en openbare ruimte. Ook gaan de lijstrekkers met elkaar in discussie. Aanwezigen in de zaal kunnen tussentijds reageren en daarmee de vertegenwoordigers van de politieke partijen prikkelen tot het doen van uitspraken. De discus sie wordt geleid door Willem de Haas. Hij betrekt de aanwezigen in de zaal bij de discussie. De avond begint om 19.30 uur en de zaal is open vanaf 19.15 uur. De politieke partijen en lijsttrekkers die deelnemen aan de discussie zijn op alfabetische volgorde van partij naam: CDA, Hero Veger Groenlinks, Robert Bosman Heiloo2000, John Daas Leefbaar Heiloo, Wladimir van Kiel Nieuwe Communistische Partij - NCPN, Willem Gomes Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met Leontien Zuurbier, telefoonnummer (072) 535 67 32 of met Dymphna Taylor, telefoonnummer (072) 535 66 40. Wat Lij sttrekkersdebat gemeenteraadsverkiezingen Wanneer Maandag 27 februari van 19.30 -22.00 uur Waar Ontmoetingsruimte GGZ, Kennemerstraatweg 464 Wie Alle inwoners van Heiloo Raad en -commissies Monumentencommissie Op woensdag 1 maart a.s. vergadert de Heilooër Monumentencommissie. De vergadering is openbaar en begint om 15.30 uur in de B&W-kamer van het gemeentehuis. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Notulen 11 januari 2006 4. Bouwplannen: - Art 17 kennisgeving aanpassing koetshuis Nijenburg - Van Foreestlaan 5, formele aan vraag ex artikel 14 gemeentelijke monumentenverordening 5. Archeologie, actuele ontwikkelingen 6. Bespreekpunten met de Welstandscommissie 7. Nieuwe verordening 8. Voorlichtingactiviteiten, Open Monumentendag 9. Rondvraag Welstandscommissie Op maandag 27 februari a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 13 februari 2006. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Breedelaan 21vergroten woning; - Kennemerstraatweg 390, vervan gende nieuwbouw voor een win kel, 2 woningen en 5 garageboxen; - Kennemerstraatweg 425, het gedeeltelijk veranderen van een erafscheiding; - Munnickenhof 24, vergroten woning; - Nicolaas Beetsweg 55, vergroten woning; (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers L J Alaramummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 22 FEBRUARI 2006 Hei loo contact WONEN IN HET GROEN WONEN IN HIT GROEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 15