Uylenspieghels op weg naar carnavalsweekend regio 23 Albert West opent feestavond knallend met Is this the way to Amarillo' NIEUWS UIT DE REGIO De geheimen van de nacht Programma 23 feb. t/m 1 maart 2006 "Munich "In Her Shoes" "March of the penguins" "Le temps qui reste" special "Nanny Mc Phee"(NL) "Kabouter Plop en het vioolavontuur" www.corsobioscoop.nl Terugkijken op een mooie kinderdag en 45+ avond 22 FEBRUARI 2006 EGMOND - Wil jij de geheimen van de nacht ontdekken? Wil jij weten of je kunt zien zonder licht? Kom dan op 22, 23 of 24 februari naar het Noordhol lands Duinreservaat. De nacht wachter neemt je dan mee het donker in. Een onvergetelijke belevenis voor gezinnen met lrinderen tot 12 jaar. Aanmelden vooraf is verplicht. Kosten voor deze bele- vingstocht zijn 2,50 voor kin deren tot 12 jaar en 4,50 voor volwassenen. Er zijn ver schillende startplaatsen: de nachtwachter is op 22 februari in Bergen op de parkeerplaats aan de Uilenvangersweg. Op 23 februari is hij op de parkeer plaats aan de Middenweg te Egmond-Binnen. Op 24 februa ri is hij bij bezoekerscentrum De Hoep in Castricum. Alle avonden start hij om 20.00 uur. Zodra de laatste schemering verdwijnt en nacht zijn intrede doet, ontwaakt de nachtwach ter. Hij kent als geen ander de geheimen van de nacht. Bij hoge uitzondering laat hij jou, de dagmens, kennismaken met de geheimen van de nacht. Eenmaal in het donker ben je afhankelijk van de ogen van nachtwachter en af en toe zijn schaarse licht. Want licht is nou net datgene waar de nacht wachter niet van houdt. Samen gaan jullie opzoek naar de geheimen van de nacht. Aanmelden voor deze bele vingsexcursie kan via www.pwn.nl/activiteitende balie van bezoekerscentrum De Hoep of via 0800-7966288 2,50 boekingskosten). Kinderen van groep 6,7 en 8 kijken toe naar de playbackshow van hun leeftijdsgenootjes in Leutbunker de Burgerij. Eigen foto ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.00 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur I 20.00 uur zondag 16.30 uur 14.00 uur vrijdag zaterdag 14.00 18.45 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur donderdag vrijdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum «Tel.0251 - 65 22 91 LIMMEN - Afgelopen weekend was het een drukte van jewel ste in Leutbunker de Burgerij. Vrijdag was speciaal voor de kinderen van de basisscholen van Limmen. In de ochtend was er, in twee gedeelten, een pro gramma voor de groepen een tot en met vijf met clown Berry Merlin. Hij wist er weer een pracht ochtend voor de kinde ren van te maken. Ook werden de prijzen uitgedeeld van de kleurwedstrijd. In de middag waren de groepen 6,7 en 8 aan de beurt met de play backshow, met medewerking van Specials Drive in Show die het geluid deze middag prima verzorg de. Alle groepen hadden vier acts en het was voor de jury weer een moeilijke taak om daar winnaars uit te kiezen. Voor iedere groep was er een beker en dat werd door alle deelnemers zeker gewaardeerd. Op de zaterdagavond was het de beurt aan de 45+ van Gorteldonk en ommelanden. De deuren gingen om 20.00 uur open waarna de gasten werden verwelkomd met koffie of thee met wat lekkers. Hierna kreeg iedereen de eerste borrel aangeboden door de vereni ging en heette Prins Tyl XI de gasten allen van harte welkom. Rond de klok van 22.00 uur was er eerst een kort cabaret waarin het één en ander wat er binnen Gorteldonk en ommelanden speelt op een leuke manier op de planken gezet. Natuurlijk was er een knip oog naar de sporthal en Sinterklaas, die ook even langs kwam, maar kwamen ook het hertenkampje van Akersloot, en de optocht, zonder vergunning, van carnavalsvereni ging de Windtrappers door Akersloot van zondag aan bod. In dit alles had ook prins Tyl XI een grote rol, iets wat bijna niemand deze avond had verwacht. Aansluitend van dit cabaret werd het woord gegeven aan burge meester Emmens-Knol. Ze vond dat ook dit jaar Prins Tyl XI wel de ver antwoording kon dragen tot en met dinsdag 28 februari en hing hem de sleutel van Gorteldonk om. Hier door heet Limmen vanaf nu tot aan woensdag 1 maart weer Gorteldonk. Rond de klok van 23.30 uur was het de beurt aan Albert West. Hij opende knallend met 'Is this the way to Amarillo', waarna de hele zaal het gehele optreden op z'n kop bleef staan. Deze artiest was een schot in de roos voor deze avond want een ieder zong de vele lie<fjes luidkeels mee. Ook Albert West zelf genoot volop en kreeg behalve een mooie bos bloemen ook een kieltje voor zijn pas geboren kleindochter, wat hij ontzettend waardeerde. Het feest ging hierna, met ook nog een speci aal optreden van de Gorteldonkse Village People, nog tot laat door met muziek van Dirk Brouwer. De komende week zullen er tehui zen in Alkmaar en Zaandam worden bezocht waar gehandicapten van Gorteldonk hun plekje hebben. Prins Tyl XI zal met een afvaardi ging hen een gezellige avond bezor gen. Dan volgt het weekend van groot carnaval. Op zaterdagmiddag 25 februari zal er in de nieuw gebouwde Prinsenkar worden mee gereden in de optocht van Pieperduin. Om 19.00 uur is er in de Corneliuskerk een viering met medewerking van het Liturgisch koor waarbij de kinderen weer wor den uitgenodigd om verkleed naar deze viering te komen. Om 21.00 uur zullen de deuren van Leutbunker de Burgerij open gaan voor de grote jubileumavond, waarvoor de kaartverkoop al is gestart. Op deze avond is de muziek in handen van de Spoetniks en zyn er speciale optredens van 'Tante Annie'een dame die de zaal op z'n kop gaat zetten, en de echte Nederlandse Robbie Williams, die een prachtige live-act samen met twee dames zal laten zien. Een toe gangsbewijs voor deze avond kost op vertoon van uw donateurkaart 2,50 voor niet donateurs 7,50. De voorverkoopadressen zijn: familie Baars, Burgemeester Nieuwenhuizenstraat 97 en familie Burgering, Vredeburglaan 2 te Limmen. •Lees verder op pagina 21

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19