Feest bij de Uylenspieghels CKenG invullen van inkomstenbelasting REGIO 21 Gemeenteraadsverkiezingen 2006 hulp en advies bij het invullen van inkomstenbelasting spaarbankboekjes, jaaropgaven, pensioen, AOW en uitkeringen POLITIEBERICHTEN Verloren en gevonden voorwerpen Veel goederen weg bij inbraak woning Afscheidstournee Washline UITKIJKPOST 22 FEBRUARI 2006 CASTRICUM - De Stichting Welzijn Castricum Sector Ouderenwerk houdt weer be lastingspreekuren in samen werking met de belastingdienst Alkmaar. De service is met name bedoeld voor mensen voor wie het problemen geeft om zelf de aangifte in te vullen en die niet goed in staat zijn om zelf naar de belastingdienst te komen om daar hulp te vra gen bij het invullen. Om een vlotte invulling van uw aangiftebiljet inkomstenbelasting 2005 te bevorderen wordt u ver zocht alle benodigde gegevens mee te brengen zoals: spaarbankboekjes en jaaropgaven van het loon, pensi oen, AOW en andere uitkeringen. Denkt u voor bepaalde aftrekposten in aanmerking te komen, dan wordt u verzocht de op deze posten betrekking hebbende bewijsstukken te overleggen zoals: betaalde rente van geldleningen, nota's van artsen, specialisten, apothekers, dieetvoor- schrift met dieetlyst enzovoorts. Indien er sprake is van een eigen woning dan de meest recente aan u toegezonden WOZ -beschikking meenemen. Als u buitengewone lasten in aftrek wilt brengen, ver dient het aanbeveling de originele nota's en betalingsbewijzen daar van mee te nemen. De belastings preekuren worden gehouden in Ontmoetingscentrum Geesterhage, Geesterduinweg 3 en worden op de volgende dagen gehouden: dinsdag 28 maart van 09.00 tot 16.00 uur, woensdag 29 maart van 09.00 tot 16.00 uur. Als u gebruik maakt van de belastingspreekuren krijgt u automatisch uitstel. In de periode tot en met 24 maart kunt u voor een afspraak het vol gende telefoonnummer 072- 5271510 tussen 08.00 en 16.30 uur en vragen naar J.C. Boots. U hoort dan meteen welke dag en tijd stip u kunt komen. Voor een spoedige afhandeling van het telefoongesprek is het noodzakelijk dat uw sofi-nummer binnen handbereik is. Uw sofi-num- mer is te vinden op het aangiftebil jet. •Vervolg van pagina 19 Net als vorig jaar is het weer een 'foute' avond en hopen de Uylenspieghels weer een hoop 'foute' mensen te mogen begroeten. Voor de meest 'foute' mensen van deze avond heeft Prins iyi XI, van wege het 40 jarig jubileum, een prijs. Zondag is er de, steeds groter en langer wordende, optocht door Gorteldonk. Om 13.30 uur gaat de optocht van start by het park op de Vuurbaak. Prins iyi XI en zijn raad rijden dit jaar op een geheel nieuw gebouwde kar dit jaar. Ze hopen ook dit jaar weer heel wat groepen met een kar te mogen begroeten. Heb je als groep je nog niet aange meld, doe dit dan alsnog bij René Levering tel. 072-5054175 06- 53507593, dit om een goede opstelling voor aanvang te kunnen maken. De Uylenspieghels willen aan de bewoners langs de route vragen om hun auto's niet op de rij baan te parkeren. Dit omdat er steeds meer karren meerijden en dit oponthoudt geeft. De route van de optocht is als volgt; start aan de Vuurbaak, Enterij, Rijksstraatweg, Hogeweg, Molenweg, Burgemeetser Nieuwenhuijzenstraat Rijksstraatweg, Nachtorchis, Rietorchis, Zonnedauw, rechtdoor Lage Weide, Meidoornlaan, Vredeburglaan, Dusseldorperweg, aankomst Burgerij. Aansluitend na de optocht is er weer groot feest voor grote en kleine Gorteldonkers in Leutbunker de Burgerij onder lei ding van Dj Harold. Natuurlijk wordt er daar ook weer een prijs uitgereikt voor de mooiste kar van de optocht. Als dan daar rond de klok van 19.00 uur de deuren slui ten wordt de zaal klaar gemaakt voor het Discobal. Om 20.30 uur gaan de deuren weer open en staat de Specials Drive-in Shows met Harold voor de jeugd klaar om samen met de Uylenspieghels er een spetterende avond van te maken. Via de website van de Uylenspieghels, www.uylen- spieghels.nl, kan je nu al muzikale verzoekjes by dj. Harold doen voor deze avond. Omdat de raad in het nieuw is gestoken en nu zwart wit gekleed zal gaan deze avond vragen zy de discogangers ook iets leuks met zwart wit aan te doen deze avond. Kaarten voor de disco avond kosten 5,-. Maandag 27 februari zal er bezoek worden gebracht aan Camerdonk. Om 15.00 urn- zal Prins iyi XI en zijn gevolg daar komen en de bewoners een gezelli ge middag bezorgen. Op dinsdag 28 februari is er een spetterende slotavond met op de bühne forma tie The Zemsonites. Drie zangeres sen, een zanger en vyf bandleden zetten de zaal op z'n kop met muziek uit de jaren '70 en '80. Op vertoon van uw donateurkaart is de toegang gratis, voor niet donateurs is de toegang 2,50. Hoe de raad dit jubüeumseizoen gaat afsluiten blyft nog even geheim, maar het zal niet onopgemerkt gaan. De Uylenspieghels hopen u op één van haar festiviteiten te mogen begroe ten, Alaaf! Verloren in Castrium Sleutelbos 2x, bruin baby schoentje, kinderfietsje groen/zwart cross model, GSM Nokia 3310 roze frontje, gou den armbandje klein vierkantig schakeltje, groen geruite fietstas met boodschapjes, arm band goud, zonnebril Dior, motorhandschoenen zwart leer, GSM Sendo dubbelklap zwart züver, pen met insuline geel bruine huls, Agu sportfietstas bruin met rode bies, roze damesportemonnee bankpas diverse pasjes en geld, thermo handschoen zwart/wit, GSM Samsung X640, züveren hals ketting dubbel gevlochten, bruin hoorapparaat voor linkeroor. Gevonden in Castricum Sleutels 4 x, geld, jack zwart met grijze en rode biezen Adidas, jack rood/wit/zwart; merk Craft, kinderfiets moun tainbike blauw, roze meisjes- fiets, giropasje Colthoff, züve ren schakelarmband met ovalen steen, zonnebril, dameshorloge züverkleurig, gouden trouwring 'Gerard'. Gevonden in Akersloot Kinderbril montuur met paarse gloed. Goederen zyn gevonden en ver loren tussen 6 en 20 februari. CASTRICUM - Zondag tussen 12.30 en 24.00 uur werd inge broken in een woning aan de Grutto. Men kwam in het huis door het vernielen van een deur. Vervolgens heeft men alle vertrekken in de woning door zocht op zoek naar waardevoUe spullen. De bewoner kon nog niet pre cies aangeven wat er is verdwe nen. In ieder geval mist men een computer, een flatscreen tv, een digitale camera, sieraden en munten. AKERSLOOT - Op zaterdag 25 februari is de Storey Club in Akersloot het begin van de afscheidstournee van de band Washline. Geniet nog een keer van deze band en geef ze het afscheid dat ze verdienen. In vyftien jaar groeit Washline uit tot een coverband van formaat. Ze beheersen een groot repertoire, van funk tot rock, van jaren ,70 tot nu. Entertainment staat voorop. Je ziet ze stralen, en ze dragen dat op het pubhek over zodat geen dansvloer meer veilig is. Washline begint als een groep jochies die muzikant wü- len worden. En dat worden ze, met het eerste optreden in een 'fantasti sche' locatie, de bibliotheek van Akersloot. Ze treden later op in de hele regio, zelfs in Zwitserland en Italië. De groep fans wordt groter en groter. En dan, na 15 jaar halen ze de was van de lijn. De stekkers gaan uit de gitaren. Ze stoppen ermee. Maak het afscheidsconcert van Washline mee in de Storey Club te Akersloot, Wilhelminaplein 1. De deuren gaan om 21.00 uur open. Entree gratis. Kijk op www.washline.nl voor de hele afscheidstour. Lijst 7 op 7 maart! Veilig fietsen in de Dorpsstraat? Meer huisvesting voor jong en oud? f Handhaven voorzieningenniveau? f Markt naar Geesterduin? Stimuleren lokaal toerisme? Zwemlessen voor alle scholen? Als u dit niet wüt, stem op 7 maart dan niet op lyst 7. Stem dan op een andere party die er andere gedachten op nahoudt of die er niets over zegt. Of op een partij die alleen maar naar de centen kijkt en de voorzieningen wü afbreken. Lyst 7. Een nieuwe lokale partij. Aansprekende ideeën van en met aan sprekende mensen. Helder en duidelijk. Transparant. Nu al zeggen waar je voor staat. Dus niet straks, na de verkiezingen. Geen achterkamertjes- gedoe. Lokaal. Opkomend voor alle kernen: Akersloot, Limmen, Bakkum, de Woude en Castricum. Democatie. Ruime inspraak vooraf. Met de mensen om wie het gaat. Stimuleert daarom het burgerinitiatief. Identiteit van de kernen behouden. Gezond. Schept voorwaarden dat de dokter, tandarts, fysiotherapeut, en verloskundige in de kernen zorg blijft verlenen. Betere organisatie spoedeisende hulp. Meer gezondheidspreventie onder andere op de scholen. Geen grondspeculatie. Uitoefenen van het voorkeursrecht. Betaalbare huisvesting voor onze jongeren, zodat ze in de gemeente en het liefst in de eigen kern kunnen blijven wonen. Eenrichtingverkeer gehele Dorpsstraat voor auto's en dergelijke. Door herinrichting echte fietspaden beide kanten op. Het probleem Dorpsstraat eindelijk eens oplossen. De huidige partijen is dat niet gelukt! Veiligheid staat voorop. Rotondes begin en eind Soomerweg. Politiecorps op sterkte houden. Terugkeer stadswacht met opsporings bevoegdheid. Losloopterrein voor honden in duingebied. Openbaar vervoer richting Alberts' Hoeve, van en naar de kernen bevorderen en ook buiten het seizoen, zeker in het weekend, richting strand. Toerisme en werkgelegenheid bevorderen. Ruimere mogelijkheden voor strandexploitanten. Weg met de betutte ling daar. Overnachting op strand toestaan. Horeca in alle kernen op peü houden. Markt naar Geesterduin. Winkelcentrum Geesterduin opwaarde ren. Glas- en papiercontainers ondergronds. Uitbreiding Castricummer- werf en industrieterrein Limmen. Terugdringen vlieglawaai. Bevorderen bewegen en sporten voor ieder een. Meer aandacht voor gezondheid en slecht gedrag op scholen. Openhouden sporthal en zwembad Limmen. Introductie sportpas. Betere fietsroutes in duingebied en opheffen gevaarlijke heüingen. Culturele voorzieningen naar Geesterhage. Openhouden van de biblio theken. Actief jongeren- en gehandicaptenbeleid. Verstevigingen banden met Dijk en Duin. Fatsoenlijk sociaal beleid juist ook voor de minima. Beleid samen voeren. CK&G komt naar u toe. Dat blijft zo. Dat is de kern van deze nieuwe, krachtige lokale partij. LIJST 7 Lees ons volledige programma op: www.castricumkernengezond.nl Reacties welkom! Het optreden van Albert West was een groot succes. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21