Vier prijzen op Open Schiedamse judokampioenschappen Speciale Bosloop op speciale plek 60 Jaar lid Sans Atout en bridgepartners! SPORT 27 Voomi Boko in training op de drafbaan G-team HSV blij met sponsors Jammer genoeg ging de finale nipt verloren adressen heiloo L WWW. liitMeaf.ni UITKIJKPOST 22 FEBRUARI 2006 HEILOO - Iedere dag wordt Vaomi Boko getraind. De draver van liefhebber en eigenaar J. Liefting uit Heiloo wordt klaargemaakt voor het 'echte werk' op de drafbaan van Alkmaar. De heer Liefting verwacht het komende seizoen veel van dit jonge talent. Mocht u dus de komende tijd op de drafbaan komen, houd dit paard dan in de gaten! •Vervolg van pagina 25 Alleen al daarom zouden veel meer verenigingen een G-team moeten opzetten. Zo zijn er in Noord-Holland slechts zo'n zes ver enigingen die constant tegen elkaar spelen. Gelukkig mogen we ook meedoen met de jaarlijkse strijd om de Penaltybokaal, en worden we ook altijd voor het Pannekoeken- en het Kerstoernooi van HSV uitgeno digd, waardoor we jaarlijks best wat wedstrijdjes spelen. Maar dat zou dus wel wat meer mogen zijn." Natuurlijk is er ook op het gebied van de financiën ruimte voor verbe tering. Alhoewel Trees vindt dat de G-junioren van HSV het wat dat betreft best wel goed voor elkaar hebben. ,,De ouders betalen natuur lijk meer contributie dan normale kinderen, daarvan wordt alveel bekostigd. Verder is HSV enorm royaal voor ons in het regelen van allerlei praktische zaken." Maar voor extraatjes moeten de G-junio ren het hebben van sponsoring. Zo kregen ze trainingspakken uit de opbrengst van het Parkgolfevenement van vorig jaar en zijn er daarnaast een aantal sponsors die met enige regelmaat een steentje bijdragen. Zoals make laardij Van der Borden uit Heiloo, in de persoon van Guido van den Berg. Met als laatste wapenfeit de schenking van trainingsballen, die woensdag meteen gretig in gebruik zijn genomen. En terwijl we praten over de landelijke G-dag op 17 mei in de Amsterdam Arena, waar het G-team van HSV ook aan deel zal nemen, is meteen het vervoer naar Amsterdam geregeld. Ook dit zal worden gesponsord door Van der Borden. Guido: „Ik vind het belang rijk om dit team een steuntje in de rug te geven, omdat de gehandicap tensport over het algemeen een beetje in een vergetelhoekje zit. Volgens mij hebben voetbalvereni gingen over het algemeen genoeg, maar kunnen de G-elftallen wel wat extra steun gebruiken. Zo'n G-dag bijvoorbeeld, dat is toch fan tastisch? Als mijn agenda het toe laat ga ik ook graag mee om te kij ken in de Arena, al is het alleen maar om te genieten van het plezier van die kinderen. Ik ben zelf ooit met voetballen gestopt omdat het elke week fanatieker en daardoor ongezelliger leek te worden. Bij deze kinderen zie je nog waar het sporten in teamverband eigenlijk om draait: niet per sé om het resul taat, maar veel meer om het samen plezier hebben in de sport. En daar werken wij als sponsor graag aan mee!" "dóobaf rfc g Het parcours gaat door een prachtig stuk duingebied. Eigen foto |ÖDO HEILOO - Met zes judoka's nam Dojo 't Loo afgelopen zon dag deel aan de 4 Open Schiedamse Judokampioen schappen', een groot tweedaags judospektakel. Het spits werd afgebeten door Maaike Stevenson. Zij nam deel in de categorie tot 32 kilo meisjes geboren 1997/1998. De eerste partij won Maaike met een overname en een heup worp, de tweede partij werd met een mooie combinatie gewonnen. Jammer genoeg ging de finale nipt verloren. Wat resteerde voor Maaike was een knappe tweede plaats. Jasmijn Lesterhuis zat in de poule tot 36 kilo meisjes geboren 1995/1996. Jasmijn startte goed en won met een houdgreep. Vervolgens het ze zich een beetje verrassen door haar tegenstander en verloor met een beenworp. Met een mooie heup worp in de derde partij kwalificeer de Jasmyn zich voor de strijd om het brons. Er vond een spannende wedstrijd plaats die Jasmijn wist deze te winnen met een waza ari. Zo was er ook voor Jasmijn een fraaie derde prijs. In de middag kwam Tim Kuipers (-27 kilo geboren 1995/1996) de mat op. Tim Kuipers was is super vorm en het zijn tegen standers zien wat judo op de grond inhoudt. De eerste partij scoorde BRIDGE HEILOO - Bridgeclub Sans Atout Heiloo is trots op de ere leden Jan Nap en Tinus van Steeg! Al vanaf de lagere school vrienden, besloten ze om in januari 1946 samen lid te wor den, ze waren toen beiden 21 jaar. Toen de gelegenheid zich in sep tember 1946 voordeed werden ze ook bridgepartners en zijn nu al zestig jaar onafgebroken hd en bijna zestig jaar bridgepartners! De relatie met Sans Atout gaat trou wens dieper, immers in 1936 werd Sans Atout opgericht in het café 'de Rustende Jager', waarvan de Tim een koka en won zijn partij met een houdgreep. De tweede werd eerst goed gescoord met. een o- uchi-gari (been techniek) gevolgd door een houdgreep. De derde par tij werd ook met goed grondwerk gewonnen. In de finale het Tim ook nog zien dat het staande werk ook goed gaat Met een mooie heupworp won hfi de partij en daarmee was de eerste plaats een feit. In de klasse -55 kilo en geboren in 1992/1993/1994 was Timo Lesterhuis de eerste wedstrijd niet helemaal bij de les en verloor deze. Daarna werden er nog twee wed strijden goed gewonnen. De vierde partij moest gewonnen worden om door te dringen tot de kruisfinales. Deze ging jammer genoeg nipt ver loren. Zo werd Timo derde van de poule, net niet genoeg om door te dringen tot de kruisfinales. Jasper Henselmans (-46 kilo geboren 1992/1993/1994) wist zijn eerste partij te winnen in een spannende wedstrijd met een kleine score. De wedstrijd daarna was ook zwaar, maar werd ook door Jasper opge- ouders van Jan eigenaars waren. En hoe spelen de heren dan? Begonnen met het Klaveren systeem, schakelden ze met succes over op 'Goren', omdat daar een mooi boek over was verschenen en dat spelen ze tot op heden nog steeds! In de jaren '60 werden ze wel zeven maal clubkampioen en anders wel nummer 2 of 3. Naast het kaarten hebben Jan en Tinus zich zeer verdienstelijk gemaakt voor de club; beide bekleedden ze meer dan tien jaar bestuursfuncties en daarnaast verrichtten ze- nog vele taken (ook nu nog). Terecht ontvingen zij de gouden NBB jubi- leumspeld met briljant! ëist. Vervolgens zag het er goed uit voor Jasper, maar in de party daar na blesseerde hy zich aan zijn schouder. Uit voorzorg voor de rest van het seizoen besloot de coach om te stoppen en geen risico te nemen. Karen Stevenson (-48 kilo mei den, geboren 1992/1993/1994) had de smaak goed te pakken na vorige week. De eerste wedstryd was meteenk de lastigste van de hele dag. Deze werd door Karen in haar voordeel beslist met Kata-Garuma (schoudertechniek). Daarna won ze met schouderworp haar tweede wedstrijd. In de finale wist ze haar tegenstanders goed te controleren, die een paar keer half inzette. Dit was voor Karen de gelegenheid om haar grond werk te testen. Dit lukte goed, ze maakte een sankaku (3-hoeksverwurging) en vervolgens een gebogen armklem waardoor haar tegenstandster moest aftikken. Zo werd Karen kampioen. Volgend weekend zijn voor Karen de Noord- Hollands kampioenschappen -17 jaar, waar plaatsing kan worden afgedwongen voor de Nederlandse kampioenschappen. Dit was voor Karen een goede generale. Het was voor Dojo 't Loo weer een succes volle judodag en de judoka's laten steeds meer zien dat de topvorm komende is. Damesbridgeclub Sans Atout De damesbridgeclub Sans Atout heeft op 15 februari als volgt gespeeld: A-lijn: Dolmans - Tuinstra 60.4, 2. Schaffer - Mak en Weehuizen - van de Vlies 56.77. B-lijn: Hoogland - Mulder 61.46, Bennen - Hemke 57.29. C-lijn: Oosterwijk-van Warmenhoven 65.10, Maas-van de Hulst 58.33. D-lijn: Baarsen - van de Veldt 61.81, van Gans - Berkhout 53.47- Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 15 februari als volgt gespeeld: A-Lijn: 1 (gedeeld) Verleun en Jelsma - Valkering 56.55, 3. gebroeders Keijzer 52.38, B- Lijn: 1. Wagenaar - Roes 54-91, 2. familie Hoogland 54.36,3. Bom - Kruyswijk HARDLOPEN AKERSLOOT - Een bijzondere afsluiting van het bosloopsei- zoen van AVC staat voor de deur. Een nieuw parcours is uitgezet op camping Bakkum, waar gelopen wordt voor de Kennemer Cross Cup en de pupillen- en de junioren cup. AVC wil graag de NK cross organiseren en deze bosloop is een manier om even proef te draaien. Het parcours is dus helemaal onverhard en gaat over de camping en door een prachtig stuk duingebied. Spannend zal het ook worden omdat gelopen wordt voor de Kennemer Cross Cup en de pupil len- en de junioren cup. De junioren A/B en de vrouwen lopen de KNAU 52.68, C-Lijn: 1. Driessen - Dingerdis 57.59, 2. Wieffering - Zonneveld 56.70,3. De Nijs - Verhoeven 53.91. D-Lijn: 1. Vriend - Brink 63.93, 2. Beentjes - Duindam 60.00,3. Balkenende - Min 57.50, E-Lijn: 1. Duin Tromp 60.71, 2. familie van Wijk 55.36,3. Beunis - Crok 54.91. Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de ladderwed strijd van dinsdag 14 februari zijn als volgt A lijn: 1. Oosterwijk-Warmehoven 59,58. 2. Huting- Huting 57,92. B lijn: 1. Greijer- Hentzen 63,89, 2. Poulissen - Verhey en Cavalini - Vogel 59,03. Donderdag 16 februari: A lijn: 1. Leering - Turk en Boukens - Neefjes wedstrijd van 6,2 kilometer en de mannen lopen de KNAU wedstryd van 10,4 kilometer. De start is om 10.45 uur. De jeugd start eerder, namely k om 10.15 uur en de afstand die zy gaan afleggen is 2,3 kilometer voor de pupillen en 4,3 kilometer voor de junioren. Vborinschrijven kan al via de websi te www.avcastricum.nl (zie onder 'boslopen' ter plekke kan dat vanaf 09.30 uur. De kosten voor de jeugd zyn 2,50 inclusief herinne ring. De 6,2 kilometer is 3,- of 4,50 met herinnering. De 10,4 is 3,50 of 5,- met herinnering. Parkeren kan net zoals voorgaande keren op de camping. Voor infor matie kunt u contact opnemen met Corine Bosma; 0251-671523 of mail naar bosloop@avcastricum.nl. 62,92. B lijn: 1. Berkman - van de Vlies 63,75, 2. Hendriksen - Koot 63,33. C lijn: 1. familie de Winter 57,29, 2. Muller- Mutsaers 56,25. D lijn: 1. Bikker- Cavalini 64,58, 2. van den Dool - Neijens 60,94. Bridgeclub Sans Atout HEILOO- De uitslagen van de ladderwed strijd van maandag 20 februari zijn als volgt: A-lijn 1. familie v Diepen 64.6, 2. Kruijswijk - vTwuijver 54.7; B-lijn 1. Ds. v Toornburg - de Vries 59.9, 2. Dolmans - Schouten 57.8; C-lijn 1. de Ruijter de Wildt - Tromp 63.5, 2. Lind - v Vliet 53.1; D-lijn 1. Vriend - v Ophem 62.5, 2. Kemmere - Weel 56.8

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27